farbowanie sukienki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 17:46   #1
groszekSZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2

farbowanie sukienki


Witam!
Szukałam w internecie niestety nie mogę nic na ten temat znaleźć. W szmateksie kupiłam sukienkę- bardzo mi się spodobała niebieska ombre kosztowała jakieś grosze. Już w chwili zakupu zauważyłam, że z tyłu ma kawałek odbarwionego materiału. W pasmanterii od jakiejś klientki dowiedziałam się, że można farbować ubrania bez moczenia w garnku- nad parą/ żelazkiem niestety ona szczegółów nie znała. Próbowałam znaleźć coś w internecie niestety kiepsko mi idzie. Czy ktoś posiada jakieś informacje na ten temat? nie moge jej w całości namoczyć bo przestanie być ombre.. plama jest mniej więcej w połowie pleców

Z góry dziękuję za wszelakie rady
groszekSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 21:51   #2
Smerfetka_88
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka_88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Miasto Królów
Wiadomości: 6 468
Dot.: farbowanie sukienki

A próbowałaś przeszukać wyniki po "farbowanie ubrań" i podobne? Dlaczego nie chcesz farbować z użyciem barwników do tkanin?
__________________




Handmade and diy - mój blog
Post na dziś: Sutaszowe kolczyki w sepii

Smerfetka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 07:03   #3
groszekSZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: farbowanie sukienki

Kupiłam barwnik do tkanin, ale nie mogę go użyć klasycznie- czyli wrzucić do gara i gotować/moczyć bo cała sukienka zmieni kolor i już nie będzie ombre.... znalazłam wątki jak pofarbować ubranie, jak zrobić szalone wzorki i szlaczki, jak stworzyć ombre ale nic nie wpadło mi jak ufarbować tylko kawałek ubrania...

pozdrawiam!
groszekSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 08:03:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.