Organizacja wesela - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 21:25   #1
oyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8

Organizacja wesela


Cześć
Zagościłam na forum w związku z tym, że czeka mnie organizacja wesela. Jednak ze względu na pracę nie bardzo mamy czas na te wszystkie załatwienia, szukanie sali, orkiestry itd. Czy ktoś miał podobny problem? Słyszałam, że są firmy zajmujące się organizacją wesel? Korzystałyście z ich usług?
Interesują mnie przede wszystkim informacje dotyczące Małopolski, a dokładniej Nowego Sącza i okolic, ale również chętnie poczytam jak wyglada to w innych regionach.
oyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 09:16   #2
Kubanuka
Raczkowanie
 
Avatar Kubanuka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Organizacja wesela

hej, ja właśnie korzystam z pomocy takiej firmy. mam podobny problem, bo pracujemy oboje po 8 h dziennie, czasem więcej i nie bardzo mamy czas na zajmowanie się jakby nie patrzec całą masą różnych spraw związanych z Tym Dniem.
Jestem z 3miasta i nas obsługuje firma Espressione, ale z tego co wiem to działa ona tylko na rynku lokalnym. Podpytam, czy może nie współpracują z kimś z Małopolski.

Ps. naprawdę polecam wynajęcie konsultanta, pokazujesz tylko palcem i wszystko jest zrobione a koszt, co ważne niewygórowany, bo taki konsultant to ma wszędzie zniżki
Kubanuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 20:25   #3
kruszynka1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 048
Dot.: Organizacja wesela

Oyo
tak samo jak ty nie mam kiedy organizowac swojego wesela z tym, że ja razem z moim TZ mieszkamy w UK i cięzko tak wszystko załatwiać. Także jesteśmy z małopolski on z okolic Limanowej a ja Nowego Targu
chyba poprosze moja mamę, zeby pomogła mi trochę z tą organizacją. Mam nadzieje, że się zgodzi
kruszynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 21:10   #4
oyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Organizacja wesela

Ja się zastawiam właśnie nad wynajęciem firmy, bo to jednak jest sporo załatwień ale nie wiem czy warto, czy może jednak próbować załatwiać wszystko sama (z narzeczonym).
Kubanuka czy pod względem finansowym opłaca się korzystanie z takiej firmy?
oyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 14:29   #5
kruszynka1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 048
Dot.: Organizacja wesela

oyo a rodzina (rodzice) nie może ci pomóc?
kruszynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 21:52   #6
oyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Organizacja wesela

Rodzice pracują, a poza tym nie chciałabym Ich za bardzo angażować... Może niektóre sprawy pomogliby załatwić, ale tych spraw jest w sumie bardzo dużo, nie chce żeby zajmowali się wszystkim lub prawie wszystkim.
Jeszcze mam pytanie co do zapłaty firmom organizującym wesela, czy płaci się od razu za całą organizację, czy na początek jakąś zaliczkę, a resztę po weselu?
oyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 18:46   #7
Kubanuka
Raczkowanie
 
Avatar Kubanuka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Organizacja wesela

Oyo, koszt współpracy z konsultantką ślubną nie jest wcale przerażający, przynajmniej w moim mniemaniu, bo to ok 10% kosztów wesela. Zależy na ile ceni się swój czas i stres. Poza tym firmy, które działają na rynku ślubnym mają już doświadczenie i mamy pewnośc, że Dj jest sprawdzony a nie jakiś z dziwny z choinki. nie mówiąc już o rabatach jakie im się udaje wynegocjowac. Suma sumarum koszt całości jest porównywalny, czy z konsultantem, czy bez a pomoc nieoceniona.
Kubanuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 07:33   #8
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Organizacja wesela

Podziwiam, że macie takie zaufanie do ludzi z zewnatrz.
Ja to świruję, ale juz taka moja natura, bo wiem ze będe chciala wszystko sama na ostatni guzik dopiąć i miec pewnosc ze na 100% jest tak jak byc powinno.
Wiem, wiem nabawię się nerwicy. :P
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 15:10   #9
oyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Organizacja wesela

Dominika6 taki konsultant przecież i tak wszystko ustala z parą, więc nie ma się co martwić, że coś nie będzie Ci się podobało
oyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.