Jak wam sie podobają WŁOCHY? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 23:03   #61
mery812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlochy...gdzies daleko na poludniu
Wiadomości: 308
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

brava Vieste!!!
masz absolutna racje, ja juz jestem 6lat w Apugli, i gdybym nie byla mezatka dawno bym stad wyjechala... niestety moj maz(wloch) nie ma zamiaru sie nigdzie przeniesc bo ma tu cala rodzine, ktorej ja ostatnio coraz bardziej nienawidze
ta ich metalnosc, zacofanie, zadrosc wloszek...
ahhh...
gdyby mozna bylo cofnac czas...
mery812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:31   #62
vieste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Mój mąż też jest Włochem wię wiem coś na ten temat!!! A jeżeli chodzi o rodzinę to ja ich nie trawiłam! A tego kochania samych siebie do dziś nie trawię!! Żelu do włosów i ACE!!!! nienawidzę!!!!!!
vieste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 02:09   #63
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez kami-pl Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. A ja bede wyjatkiem i powiem Wam, ze nie lubie Wloch (tzn okolic Mediolanu-tu mieszkam), nie lubie Wlochow i wszystkiego co z nimi zwiazane (jedzenia tez). Mieszkam tu od 3,5 roku i odliczam czas, zeby wrocic do Pl. Tutaj zawsze bedziesz gorszy od nich, patrza tylko na kase i sa kompletnie zapatrzeni w siebie. Wiem, ze i Polacy maja swoje wady, jak kazdy, ale ja tu nigdy nie poczuje sie jak u siebie w domu...
To po co tu mieszkasz tyle czasu ,jak Ci tak zle to wracaj do domu ... chyba nikt ,Cie tu sila nie trzyma ...

pozatym ,ludzie sa rozni niezaleznie od tego skad pochodza,wiec nie uogolniaj !

---------- Dopisano o 02:05 ---------- Poprzedni post napisano o 02:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Witam kocham Włochy, kocham Włochów, kocham klimat, kulture, mentalność i w przyszłości planuje na dłuzej wyjechać do Italii. kocham Rzym. to jest wg mnie najbardziej urocze miasto. nie tam przereklamowana Wenecja, miasto mody tylko i wyłącznie Milano ale własnie Rzym. możecie sie nie zgodzić ale uwielbiam wieczorno-nocne spadery po piazza venezia, albo przesiadywanie w knajpkach na odlunych uliczkach mrrrrau uwielbiam. :
Rzym jest przereklamowany ....

---------- Dopisano o 02:09 ---------- Poprzedni post napisano o 02:05 ----------

Cytat:
Napisane przez vieste Pokaż wiadomość
Ja mieszkałam we Włoszech 5 lat (Apulia) i powiem szczerze że z ulgą wyjechałam ! Włochy są dobre na wakacje ale nie zostać tam na zawsze. Mętalność południowych Włoch zatrzymała się w latach 40-stych, szczytem ambicji włoszek jest wyjść za mąż i ładnie wyglądać, nic innego. Poza tym praca jest tylko w sezonie letnim. Neapol jest miastem brudnym i zapuszczonym ,nie polecam zwiedzającym . Przykro mi że tak to ujełam ale takie są realia południowych Włoch po prostu ciemnogród!! ale na wakacje polecam i jedzonko też jest pyszne!
Jak je nie lubie generalizowania ...
Faktem jest ,ze w poludniowych wloszech ludzie maja inna mentalnosc ,zgodze sie tez z tym ,ze sa dosc zacofani ,a ignorancja jest duza ,ale na boga nie wszystcy sa tacy sami i nie na calym poludniu !

Neapol jest piekny ,trzeba tylko wiedziec gdzie isc i co zobaczyc ...

Ja w Italii znalazlam swoje miejsce na ziemi ,jestem tu juz 7 lat i nie wyobrazam sobie zycia gdzie indziej ...
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 18:51   #64
Cz@rown!c@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 228
GG do Cz@rown!c@
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę że mieszkacie we Włoszech... Ja tkwię w ponurej Polsce. Ale jak skończę szkołę, liczę na to że się tam wyprowadzę
__________________
Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz.
-Coco Chanel.

Lloret de Mar
16.07 <3
Cz@rown!c@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 01:24   #65
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez Cz@rown!c@ Pokaż wiadomość
Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę że mieszkacie we Włoszech... Ja tkwię w ponurej Polsce. Ale jak skończę szkołę, liczę na to że się tam wyprowadzę
Wlochy to nie zaden raj na ziemi ... zycie tutaj jest dosc ciezkie ,ja na poczatku tez bylam zachwycona ,bawilam sie ,zwiedzalam ,poznawalam ludzi ,dopiero jak naprawde zaczelam pracowac ,musiam sie sama utrzymac ,placiac rachunki ,zalatwiac rozne parierkowe sprawy ,lazic po urzedach ,uzeraz sie z urzedasami .... bla bla .... otworzylam oczy ,nigdzie nie ma lekko ,nie ma raju ,Wlochy to normalny kraj ,Polska nie jest azni lepsza ani gorsza...
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 20:31   #66
mery812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlochy...gdzies daleko na poludniu
Wiadomości: 308
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez vieste Pokaż wiadomość
Mój mąż też jest Włochem wię wiem coś na ten temat!!! A jeżeli chodzi o rodzinę to ja ich nie trawiłam! A tego kochania samych siebie do dziś nie trawię!! Żelu do włosów i ACE!!!! nienawidzę!!!!!!
dobre...
dlaczego piszesz o rodzinie meza w czasie przeszlym???
mery812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 08:02   #67
vieste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez mery812 Pokaż wiadomość
dobre...
dlaczego piszesz o rodzinie meza w czasie przeszlym???
Bo już tam nie mieszkam.......
vieste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 09:51   #68
dzieweczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

a ja mieszkam na Sardynii i wcale nie jest tak pieknie i latwo zyc w tak goracym i musze przyznac zacofanym miejscu. i mam zamiar preniesc sie na kontynent.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

a ja mieszkam na Sardynii i wcale nie jest tak pieknie i latwo zyc w tak goracym i musze przyznac zacofanym miejscu. i mam zamiar preniesc sie na kontynent, albo wrocic do Polski.
dzieweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 23:54   #69
mery812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlochy...gdzies daleko na poludniu
Wiadomości: 308
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez dzieweczka Pokaż wiadomość
a ja mieszkam na Sardynii i wcale nie jest tak pieknie i latwo zyc w tak goracym i musze przyznac zacofanym miejscu. i mam zamiar preniesc sie na kontynent.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

a ja mieszkam na Sardynii i wcale nie jest tak pieknie i latwo zyc w tak goracym i musze przyznac zacofanym miejscu. i mam zamiar preniesc sie na kontynent, albo wrocic do Polski.
ja tez bym sie z checia przeniosla...
do Irlandii...
mery812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 19:16   #70
ssiss1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Witam, moze wiecie o jakiejs pracy we Wloszech dla kobiety z Polski? Chetnie wyjechalabym stad troche popracowac we Wloszech. Czuje,ze musze zmienic swoje zycie. Pomózcie mi dziewczyny gdzies sie zaczepic.Pozdrawiam
ssiss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 13:25   #71
duesouth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnośląskie województwo
Wiadomości: 6
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Witam,

w Italii bylam juz kilka razy, najbardziej spodobala mi sie Sardynia
Do Wloch mam szczegolny sentyment bo kocham pilke nozna, od kilkunastu dobrych lat. I kibicuje Azzurri !
Niestety mieszkam w pochmurnej Anglii, juz prawie 4 lata. Nie wiem jak to sie stalo.
Ostatnio marzy mi sie wyjazd do Nepolu, bo jeszcze tak daleko na poludniu nie bylam.
Moze ktos tam mieszka, i moglby dac kilka dobrych rad, odnosnie wypadu do Neapolu. Na co zwrocic uwage?

Och jak ja wam zazdroszcze, ze mieszkacie w Italii?

O, wlasnie, jeszcze jedno. Jak rodowici wlosi, reaguja na emigrantow?
Tutaj w anglii juz troche mieszkam, a nadal jak gdzies sie odezwe po polsku, to wszyscy dookola zamieraja, i obserwuja! Smieszne to.

Pozdrawiam
duesouth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 00:33   #72
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez duesouth Pokaż wiadomość
Witam,

w Italii bylam juz kilka razy, najbardziej spodobala mi sie Sardynia
Do Wloch mam szczegolny sentyment bo kocham pilke nozna, od kilkunastu dobrych lat. I kibicuje Azzurri !
Niestety mieszkam w pochmurnej Anglii, juz prawie 4 lata. Nie wiem jak to sie stalo.
Ostatnio marzy mi sie wyjazd do Nepolu, bo jeszcze tak daleko na poludniu nie bylam.
Moze ktos tam mieszka, i moglby dac kilka dobrych rad, odnosnie wypadu do Neapolu. Na co zwrocic uwage?

Och jak ja wam zazdroszcze, ze mieszkacie w Italii?

O, wlasnie, jeszcze jedno. Jak rodowici wlosi, reaguja na emigrantow?
Tutaj w anglii juz troche mieszkam, a nadal jak gdzies sie odezwe po polsku, to wszyscy dookola zamieraja, i obserwuja! Smieszne to.

Pozdrawiam
Neapol to niezbyt ciekawe miejsce na dluzszy podbyt zwlaszcza jesli chodzi o prace....
,ktorej tam poprostu nie ma ,ludzie za na wyjezdzaja na polnoc nikt tam do pracy nie jezdzi,to trudne miasto do zycia ,trudni ludzie ....
jedyny plus neapolu to zycie noce i dobra zabawa... reszta pozostawia wiele do zyczenia...

a co do emigrantow...
jest ich tu tak wielu,ze wlosni generalnie ,tak na codzien nie zwracaja na nich szczegolnej uwagi,ale to tez zalezy od regionu .... ja mieszkam w rzymie,czasem mam wrazenie,ze nie ma tu ani jednego wlocha...
z wlasnego doswiadczenia,powiem Ci,ze lepiej tu unikac miejsc,gdzie jest zbyt duzo cudoziemcow....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 18:17   #73
duesouth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnośląskie województwo
Wiadomości: 6
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Neapol to niezbyt ciekawe miejsce na dluzszy podbyt zwlaszcza jesli chodzi o prace....
,ktorej tam poprostu nie ma ,ludzie za na wyjezdzaja na polnoc nikt tam do pracy nie jezdzi,to trudne miasto do zycia ,trudni ludzie ....
jedyny plus neapolu to zycie noce i dobra zabawa... reszta pozostawia wiele do zyczenia...

a co do emigrantow...
jest ich tu tak wielu,ze wlosni generalnie ,tak na codzien nie zwracaja na nich szczegolnej uwagi,ale to tez zalezy od regionu .... ja mieszkam w rzymie,czasem mam wrazenie,ze nie ma tu ani jednego wlocha...
z wlasnego doswiadczenia,powiem Ci,ze lepiej tu unikac miejsc,gdzie jest zbyt duzo cudoziemcow....
Ja o pracy tam nawet nie mysle. Tutaj w UK jest juz ciezko, wiec wyobrazam sobie jak jest w Italii.
Chodzi mi tylko o wypad wakacyjny, albo moze wybiore sie na kurs wloskiego dla cudzoziemcow. Jeszcze nie wiem.

Napisalas, ze Neapol to trudne miejsce do zycia, i trudni ludzie. ??
No, ale ludzie jakos tam zyja, wkoncu musza, tak jak i w Polsce.

Pozdrawiam
duesouth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 23:56   #74
mariuszartur1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Miłe Panie: przepraszam, że się wtrącam, ale jak naprawdę tak kochacie WŁOCHY (nie te pod Warszawą, ale prawdziwe-w Italii), to powinniście codziennie przeglądać sobie nowy serwis, który gromadzi darmowe pliki do ściągnięcia o tematyce włoskiej: zdjęcia przystojnego Gennaro Gattuso Zdjęcia Gennaro Gattuso , coś dla smakoszek kuchni włoskiej Włoskie przepisy kulinarne, muzyczkę włoską, filmy itp. Ciągle coś tam nowego! I jeszcze na dodatek wciągające e-booki o zarobkowaniu Dochodowe programy partnerskie- e-booki Zarobkowanie-e-booki , a także wzory ważnych pism urzędowych Wzory umów, kontraktów itp.-e-booki
To wprost niezbędnik do codziennego korzystania!
mariuszartur1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 11:40   #75
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

ahaa ja tez Kocham Italie )
powiedzcie dziewczyny jak zaczela sie wasza przygoda z Italia ? wsiadlyscie w autobus i tak po prostu pojechaly w ciemno ?:P:P
ja jestem na drugim roku mediteraneistyki, ucze sie o calym basenie morza sordziemnego, ale to walasnie do Wloch mam najwiekszy sentymen, ich historia i kultura najbardzije mnie pociaga na wykladach zaczynam sie tez uczyc wloskiego, i ahhh to sama przyjamnosc dla mnie
moim marzeniem jest tam kiedys zamieszkac, i chcialabym zrealizowac te marzenia
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 14:22   #76
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

ja dopiero co wrocilam do wloch.bylam w polsce 2tygodnie i smutno mi.MI PIANGE IL CUORE!!!!moze wlochy sa ladniejsze ale napewno nie zastapia mi polski.wyszlam za wlocha i nie wiem teraz czy dobrze zrobilam,bo brakuje mi polski.jakie bedzie moje zycie tutaj...wszystko tu jest drogie i musze siedziec w domu bo bez kasy to nie ma gdzie pojsc i do tego wlosi sa strasznie wulgarni.gapia sie jakby nigdy dziewczyn nie widzieli.w polsce to chociaz w krotkich spodenkach moglam spokojnie pochodzic...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 14:38   #77
ciccia
Raczkowanie
 
Avatar ciccia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 39
GG do ciccia
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Witam ja tez mieszkam we wloszech-niewielkie miasteczko blisko Rzymu.Wlasnie rozpoczelam prace na wlasny rachunek-stylizacja paznokci.Roznioslam moc ulotek rozglosilam wsrod naszych znajomych (moich i meza wlocha) i wiecie co cisz jak makiem zasial.Moze ktoras z was mi podpowie co zrobic zeby to jakos ruszyc z miejsca.Pomocyyyyyy!!!!!! Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko zyczac milego dnia
ciccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 22:16   #78
mery812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlochy...gdzies daleko na poludniu
Wiadomości: 308
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1391669 0]ja dopiero co wrocilam do wloch.bylam w polsce 2tygodnie i smutno mi.MI PIANGE IL CUORE!!!!moze wlochy sa ladniejsze ale napewno nie zastapia mi polski.wyszlam za wlocha i nie wiem teraz czy dobrze zrobilam,bo brakuje mi polski.jakie bedzie moje zycie tutaj...wszystko tu jest drogie i musze siedziec w domu bo bez kasy to nie ma gdzie pojsc i do tego wlosi sa strasznie wulgarni.gapia sie jakby nigdy dziewczyn nie widzieli.w polsce to chociaz w krotkich spodenkach moglam spokojnie pochodzic...[/QUOTE]
wierz mi poczatki sa najgorsze,glowa do gory
jesli chodzi o spodenki, to nie rozumie czym ty sie przejmujesz... nos i tyle, co bys nie zalozyla to sie bede gapic, taka ich juz mentalnosc...
powodzenie zycze

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ciccia Pokaż wiadomość
Witam ja tez mieszkam we wloszech-niewielkie miasteczko blisko Rzymu.Wlasnie rozpoczelam prace na wlasny rachunek-stylizacja paznokci.Roznioslam moc ulotek rozglosilam wsrod naszych znajomych (moich i meza wlocha) i wiecie co cisz jak makiem zasial.Moze ktoras z was mi podpowie co zrobic zeby to jakos ruszyc z miejsca.Pomocyyyyyy!!!!!! Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko zyczac milego dnia
Ciccia ja rowniez zajmuje sie stylizacja paznokci i wierz mi ze nic nie robilam, wszystko rozeszlo sie poczta pantoflowa, no i na brak pracy nie moge narzekac...
najwazniejsza jest jakos i cena jaka oferujesz...
troszke cierpliwosci, a zobaczysz ze jakos to bedzie, pamietaj aby na poczatek nie przesadzac z cena, bo inaczej ciezko ci bedzie zdobyc klientki...
nie poddawaj sie, trzymam kciuki...
mery812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 08:22   #79
ciccia
Raczkowanie
 
Avatar ciccia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 39
GG do ciccia
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Ciccia ja rowniez zajmuje sie stylizacja paznokci i wierz mi ze nic nie robilam, wszystko rozeszlo sie poczta pantoflowa, no i na brak pracy nie moge narzekac...
najwazniejsza jest jakos i cena jaka oferujesz...
troszke cierpliwosci, a zobaczysz ze jakos to bedzie, pamietaj aby na poczatek nie przesadzac z cena, bo inaczej ciezko ci bedzie zdobyc klientki...
nie poddawaj sie, trzymam kciuki.
DZIEKI MERY ZA SLOWA OTUCHY MAM TAKA NADZIEJE ZE TO SIE JAKOS ROZWINIE NIE PODDAM SIEMAM WIELE POMYSLOW JAK UPRZYJEMNIC IM CZAS PODCZAS TEGO "ZABIEGU" ZA DWA TYGODNIE PLANJE ZORGANIZOWAC SPOTKANIE NA KTORYM ZAPROPONJE SWOJE UMIEJETNOSCI TZN:PAZURKI PAPAFINKA I MASAZ TWARZYCZKI Z MUZYCZKA RELAKSUJACA.CO O TYM MYSLISZ?????A TAK NA MARGINESIE ILE KZYCZYSZ ZA SWOJA "ROBOTKE", I Z KTOREJ CZESCI WLOCH JESTES?? POZDRAWIAM ZYCZAC MILEGO DNIA DLA WSZYSTKICH MILYCH WIZAZYSTEK STYLISTEK KOSMETYCZEK .........ITP. BACI!!!!!!!!!!!
ciccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 00:27   #80
isa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

czym wy sie zachwycacie kraj jak kraj goraco jedzenie -mozna sie przyzwyczaic ludzie jak wszedzie lepsi gorsi mili i nie mili mieszkam tu od 10 lat i naprawde nic specialnego ps.sory za pisownie troche sie odzwyczailam
isa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 14:18   #81
mery812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlochy...gdzies daleko na poludniu
Wiadomości: 308
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

mieszkam na poludniu - puglia...
jesli chodzi o pazurki, to zalezy co robie, biore srednio 40euro za pierwszy raz, a za uzupelnienie 20-ale to tez zalezy co robie, czy jest to french czy cieniowanie brokatu, na naturalnym....itd, poza tym robie na polskich zelach...
na pewno w rzymie ceny sa wyzsze, na jakich produktach robisz???
mery812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 17:03   #82
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

mery a mozna wiedziec w jakim miescie mieszkasz?ja mieszkalam dwa lata kolo Lecce.piekne morze
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 21:07   #83
ciccia
Raczkowanie
 
Avatar ciccia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 39
GG do ciccia
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez mery812 Pokaż wiadomość
mieszkam na poludniu - puglia...
jesli chodzi o pazurki, to zalezy co robie, biore srednio 40euro za pierwszy raz, a za uzupelnienie 20-ale to tez zalezy co robie, czy jest to french czy cieniowanie brokatu, na naturalnym....itd, poza tym robie na polskich zelach...
na pewno w rzymie ceny sa wyzsze, na jakich produktach robisz???
Pracuje na zelach z dobrej rady.a co myslisz o moim pomysle z ta muzyczka podczas parafinki ? Wypali to tutaj? I ja nie mieszkam w samym Rzymie -to nieduze miasteczko 80 km od Rzymu.Za 2 tygodnie robie swoj pokaz umiejetnosci na zywo-dimostrazione podczas ktorego mam zamiar gratis zr0bic jednej babce parafinke ,drugiej maniciure,trzeciej pediciure i jeszcze jednej pazurki.Myslisz ze bedzie to dobre zeby sie wgryzc w to srodowisko?Pozdrawiam Cie i zycze milego wieczoru
ciccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:28   #84
mery812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlochy...gdzies daleko na poludniu
Wiadomości: 308
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Ja rowniez nad morzem)) niedaleko Manfredoni...
pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ciccia Pokaż wiadomość
Pracuje na zelach z dobrej rady.a co myslisz o moim pomysle z ta muzyczka podczas parafinki ? Wypali to tutaj? I ja nie mieszkam w samym Rzymie -to nieduze miasteczko 80 km od Rzymu.Za 2 tygodnie robie swoj pokaz umiejetnosci na zywo-dimostrazione podczas ktorego mam zamiar gratis zr0bic jednej babce parafinke ,drugiej maniciure,trzeciej pediciure i jeszcze jednej pazurki.Myslisz ze bedzie to dobre zeby sie wgryzc w to srodowisko?Pozdrawiam Cie i zycze milego wieczoru
Ja robie na SPN... nigdy nie mialam do czynienie z zelami od dobrej rady...
jesli chodzi o ten pokaz to jak najbardziej-jak to mowi reklama dzwignia handlu
ja osobiscie testuje tez na sobie caly czas- no i z reguly klientki czesto mnie kopiuja... aha.. fajna muzyczka jak najbardziej
pozdrawiam
mery812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:45   #85
ciccia
Raczkowanie
 
Avatar ciccia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 39
GG do ciccia
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Witaj a jesli mozesz mi powiedziec gdzie i w jaki sposob sprowadzasz sobie te zele.Zawsze w polsce robilam zakupy u dobrej rady a teraz czekam 2 tygodnie na paczke i okazuje sie ze pomylili moje nazwisko .A ja sobie tak czekam corka miala mi je podac w piatek ale ich nie ma ,jestem wsciekla.Powiedzcie jak wy zaopatrujecie sie w zel.POZDRAWIAM
ciccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:32   #86
ciccia
Raczkowanie
 
Avatar ciccia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 39
GG do ciccia
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Dziekuje mery 812 Pozdrawiam cie cieplutko
ciccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 23:37   #87
mery812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlochy...gdzies daleko na poludniu
Wiadomości: 308
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

nie ma za co Ciccia, polecam sie na przyszlosc
p.s. daj znac po pokazie...
mery812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 17:53   #88
ciccia
Raczkowanie
 
Avatar ciccia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 39
GG do ciccia
Thumbs up Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez mery812 Pokaż wiadomość
nie ma za co Ciccia, polecam sie na przyszlosc
p.s. daj znac po pokazie...
OK.Masz to jakw banku Pozdrawiam.
ciccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:31   #89
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

czesc dziewczyny! melduje sie do was!
mieszkam w miejscowosci Pavia,gdzie tez studiuje!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 00:45   #90
mery812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlochy...gdzies daleko na poludniu
Wiadomości: 308
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Witam nowa kolezanke
mery812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.