Odrastają?????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-11, 11:37   #1
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398

Odrastają??????


Chciałam zapytać Was czy spalone włosy odrastają.Może to dziwne pytanie ale prosze o odpowiedz.Nie chodzi mi o spalone trwałą do włosów czy farbą tylko całkowicie spalone ogniem.
Pytanie 2.Jak można osłabić włosy tak aby nie rosły i czy jest to możliwe?
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 11:40   #2
niffe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 15
GG do niffe
Re: Odrastają??????

Spalone odrastaja, delikatniejsze ale odrastaja, nie wiem w sumie w jakim tempie,ale tak
a co zrobic by kompletnie nie rosły? nie mam zielonego pojecia, chyba tylko usuwanie laserowe;] ale na głowie to raczej nie praktycznie:}
niffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 14:33   #3
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Re: Odrastają??????

heh nie mam zamiaru palić sobie włosów na głowie .
to mnie zastanawia że nie można zwalczyć łatwo owłosienia przecież tyle ludzi nażeka ze im wypadają na głowie to powinien być jakiś środek króry niszczy cebulki włosów np:na nogach lub gdzie indziej.To głupie że jest tyle środków które regenerują włosy i poprawiają ich stan a nie ma takich które by je całkowicie niszczyły tak zeby wogóle nie rosły(te veety i inne to to samo co maszynka )
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 17:23   #4
niffe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 15
GG do niffe
Re: Odrastają??????

hyhy dobrze ze nie chcesz palić,miałam mieszane odczucia:P Ale fakt faktem to masz racje... tyle tylko że co możemy zrobić? ci którzy maja jakiekolwiek możliwości nie dbają o to :}
niffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 23:45   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Odrastają??????

Smallwitch napisał(a):
> Chciałam zapytać Was czy spalone włosy odrastają.Może to dziwne pytanie ale prosze o odpowiedz.Nie chodzi mi o spalone trwałą do włosów czy farbą tylko całkowicie spalone ogniem.

Odrastają. Kiedys przypaliłam sobie nad kuchenką pasmo włosów (za bardzo sie pochylilam) i przez jakiś czas musialam włosy czesac w inna strone, zeby nie bylo widac. Spalenie niszczy sam włos (one sie rozpuszczaja pod wplywem temp.), ale nie cebulke wlosa - w wyzej wymienionej sytuacji na szczescie.
Co do niszczenia włosów np na nogach - chyba Ci chodzi o to, zeby nie musiec depilowac. To mnie zainteresoawał:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6566
ale od razu mowie, ze nie mialam wiec nie wiem jak dziala. Poza tym tzw domowe sposoby - nacieranie wodą utleniona - podobno rozjasnia i osłabia niechciane owlosienie. Probowalam - fakt, ze tylko kilka razy i nie zauwazylam efekow, ale podobno trzeba dłuzej.
Faktycznie veet dziala podobnie jak golarka, ale depilatory wyrywaja wlosy i oslabiaja w ten sposob cebulke.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-12, 06:57   #6
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Re: Odrastają??????

No niewiem czy wyrywanie osłabia cebulke,moze powoduje że po dłuższej depilacji już tak nie boli ale jak rosły tak rosną i to jest problem
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.