łysieje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-18, 16:47   #1
maargolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 55

łysieje


cześć dziewczyny!wiem że o wypadaniu włosów już było wiele ale....Niestety mnie z tych porad nic nie pomaga!Używałam już ampułek Vichy,mnóóóóóstwo szaponów Radical ,podobnie jak preparatów typu Skrzypowita!Do tego pije len(brrrr),stosuje odżywki z żółtka i oliwki z oliwek!Moje włosy są już bardzo przerzedzone-zaznaczam że farby ani trwałej nie widziały od 5 lat!Boje sie że jak tak dalej pójdzie to wiosną będe potrzebować peruki!Czy któraś z Was wie może czego mogę jeszcze spróbowac?Dermatolog u którego byłam normalnie mnie zbył i powiedział ze to normalne że włosy wypadają.Zgadzam się ale u mnie to zaczynają sie już łyse placki robić!prosze Was bardzo o pomoc.
maargolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 18:08   #2
maargolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 55
Re: łysieje

up
maargolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 18:53   #3
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: łysieje

Moja koleżanka też ma bardzo rzadkie włosy. W gabinecie Welli chyba za 115zł zrobili jej jakąś kurację wzmacniającą. I ostatnio jak u mnie była to bardzo jej sięwłosy pogrubiły i są lśniące. Ale są dosłownie o 2 razy grubsze. Poczytaj też może z czym może być związane wypadanie włosów, bo mi się wydaje że z hormonami i z tarczycą. Więc może powinnać się przebadać. I jeszcze jedno, może brakuje ci minerałów? Poczytaj sobie, może to by coś pomogło: http://www.kosmetyki.istore.pl/sklep...,101354,0.html
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 18:59   #4
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: łysieje

Spróbuj jeszcze Waxa i jak mi włosy wypadały to zaczęłam je myś szamponem z rzepy (eva natura). Teraz już wcale nie wypadają. Podobno dobre są też szampony Joanny z czarną rzepą, ale najpierw poczytaj sobie na KWC, bo niektóre z tej serii mają lepsze oceny. I jeszcze pochodź po salonach fryzjerskich i może tam Ci doradzą cos profesjonalnego. Albo poszukaj tutaj: http://www.lumiere.pl/ kosmetyki Kadusa na pewno są dobre, bo używałam różnych i nigdy się nie zawiodłam.
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 19:08   #5
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: łysieje

Myslę, że przede wszystkim powinnaś poznać przyczynę wypadania włosów. Najlepiej zrobić badania hormonalne (może to tzw. androgenne łysienie?) lub badanie włosa (zawartość minerałów). Może trzeba zmienić dietę (więcej witamin itp.), a może się odchudzasz i nie dostarczasz potrzebnych Ci składników? Przyczyn wypadania włosów jest dużo. Kto wie może to normalna reakcja (w zimie zawsze traci sie więcej włosów)? Pozdrawiam
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 19:26   #6
maargolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 55
Re: łysieje

Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzizaintrygowało mnie to androgenne łysienie!Co do poziomu hormonów to kiedyś je sprawdzałam i podobno wszystko było w normie-ale może warto je powtórzyć bo włosy wypadają mi intenstwnie od jakiegoś roku!Ktos mi kiedys mówił ze stres może tez powodowac wypadanie a wtedy praktycznie nie ma lekarstwa(no może po za spokojnym życiem )Niestety nie mieszkam w Wawie wiec ilosc salonow (profesjonalnych)mam mocno ograniczona Będe wdzieczna za wszystkie porady
maargolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 19:38   #7
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: łysieje

Stres jak najbardziej, również powoduje wypadanie włosów. Wiesz wydaje mi się, że czytałam tu na wizażu cały szczegółowy artykuł (w rozdziałach) na temat przyczyn, leczenia itp. wypadania włosów. Poszukaj w artykułach
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-18, 19:40   #8
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: łysieje

http://www.lumiere.pl/index.php?acti...n_id=18&page=2

Na dole tej strony są kosmetyki Kadusa na wypadanie włosów. W sumie nie wiem jak u Ciebie z kasą, ale jak się ma doła z jakiegoś powodu to przeważnie trochę gotówki się wyskrobie... Szampon przeciw wypadaniu włosów chyba jest najtańszy z tej serii.
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 20:04   #9
maargolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 55
Re: łysieje

Dzięki raz jeszczeale naprawde nie życze nikomu, takiej sytuacji jak moja!!ja już nie mówie o tym żeby mi zaczeły odrastac nowe ale niech wkoncu przestaną wypadać!!bo im więcej ich wypada tym bardziej się denerwuje a kółeczko się zamyka
maargolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 21:23   #10
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
Re: łysieje

Czy próbowałaś Piloxidil'u? Wielu osobom pomaga, na pewno warto spróbować. Droższe odpowiedniki to Loxon 2%(niewiele droższy) i Regaine 2%(tak mi się wydaje). Wszystkie do kupienia w aptece.
__________________
Potrafił nieraz siebie się wyrzec, aby innych wspierać,
Nie litość go jednak wiodła ni sumienie,
Lecz myśli jakieś dziwne zwyrodnienie
Kazało mu, podobne zwykłej dumie,
Czynić, czego nikt lub mało kto umie;
I za tymże impulsem w pokus chwilach,
Duch jego takoż ku złu się nachylał.

Byron "Lara"
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 21:47   #11
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: łysieje

minio napisał(a):
> Czy próbowałaś Piloxidil'u? Wielu Droższe odpowiedniki to Loxon 2%(niewiele droższy) i Regaine 2%(tak mi się wydaje).
zgadza się: piloxidil=loxon=regaine. tylko, że to Regaine jest lekiem oryginalnym, a Piloxidil jest odpowiednikiem
tak, czy inaczej warto spróbować (+ tbl. wzmacniające), bo to dobry środek.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-18, 21:51   #12
mmq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 81
Re: łysieje

Spróbuj witaminek Silica mi bardzo pomagaja i dzialaja juz po okolo 3 tygodniach, sam niedawno mialem problem z wloskami ale teraz jest ok. To oczywiscie nie pomoze na wypadanie androgenne ale jesli masz niedobory witamin to napewno nie zaszkodzi spróbowac.
mmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.