DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 15:09   #271
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

dekoloryztor nie narusza struktury włosa, aczkolwiek ja bym zrobiła próbę na pasemku. Z tym wychodzeniem zniszczeń po czasie bym polemizowała - nie jest to tak że dzien po "zabiegu" włosy sa ok a za miesiąć mamy spustoszenie na głowie
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 15:32   #272
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Slovianka Pokaż wiadomość
Ale ten loreal, to raczej rozjaśniacz niż typowy dekoloryzator typu color peel, chyba, że coś mi się pokręciło.


Póki co, staram się ją odwieść od tego pomysłu, przecież po deko trzeba będzie dodatkowo położyć jakiś kolor... Potem będzie na mnie, że włosów nie ma
z Loreala jest dekoloryzator i rozjaśniacz w podobnym pudełku dlatego trzeba dobrze sprawdzić (tak na necie wyczytałam) zależy mi bardzo na jasnych włosach ale szczerze nie bardzo wiem jak tutaj zrobić aby wyszło, najgorsze te końce są do rozjaśnienia...ahh z tymi włosami
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 15:42   #273
Slovianka
Raczkowanie
 
Avatar Slovianka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 189
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość
z Loreala jest dekoloryzator i rozjaśniacz w podobnym pudełku dlatego trzeba dobrze sprawdzić (tak na necie wyczytałam) zależy mi bardzo na jasnych włosach ale szczerze nie bardzo wiem jak tutaj zrobić aby wyszło, najgorsze te końce są do rozjaśnienia...ahh z tymi włosami
Wiem jak to jest, sama miałam przeprawę z włosami, schodziłam z wieloletniej czerni, aktualnie mam blond, trwało to u mnie kilka miesięcy. Po jednej deko nie dziw się, że tam ciemniej, tu jaśniej, trzeba ich czasem zrobić kilka plus ewentualne rozjaśnianie
Slovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:05   #274
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
dekoloryztor nie narusza struktury włosa, aczkolwiek ja bym zrobiła próbę na pasemku. Z tym wychodzeniem zniszczeń po czasie bym polemizowała - nie jest to tak że dzien po "zabiegu" włosy sa ok a za miesiąć mamy spustoszenie na głowie
Zle sie wyrazilam Straty beda widoczne po zmyciu dekoloryzatora/rozjasniacza. A w trakcie to mozna co najzyzej sprawdzic, ile sie rozjasnilo. Zreszta slyszalam teorie, ze zniszczenia najbardziej widac dopiero tydzien-dwa po zabiegach.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:54   #275
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość
pierw dekoloryzator nałożyłam a później farbę z garniera 111 ona jest rozjaśniająca i po niej mi zciemniały...i teraz nie wiem jaki dekoloryzator wybrać...już mam dość tych ciemnych włosów
hmmm a Ty do blondu złazisz? położ go jeszcze raz, na ile razy starczyło jedno opakowanie? powinno spokojnie na dwa. wiec położ go znów i po nim daj palette e20 potem dalej pomyslimy co

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Widac tak, chyba mi nie pasuje . Po Kallosie ciut lepiej, ale i tak chce mi sie wyc, jak widze, co sie stalo z moimi wlosami.
Jak jeszcze raz przyjdzie mi chec pojsc do fryzjera, to strzelcie mnie w leb, byle porządnie.
Teraz musze je odbudowac, masakra. Zagladam tu caly czas, jak juz bedzie lepiej, to bede dalej dzialac pod Twoim kierunkiem Fryz-Andy
nie rób boruty bo Cie zaskarży o dotkliwe pobicie ^^
kurde no nie wiem co nie tak z tą maską...moja kuzynka używa jej teraz codziennie i jest zachwycona stanem włosów jak się poprawił, ja tez. najwidoczniej musisz mieć słabe odzywki i tutingowac je po swojemu, w taki bądź razie mozesz jeszcze garnier naturalna pielęgnacja (żółty) spróbowac, on nie ma raczej czym zaszkodzić, mam na mysli odżywkę

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Slovianka Pokaż wiadomość
Kup ponownie chantala, farbę, którą fryz poleca, zrób deko, potem zrób próbę na pasemku, czy włosy ściemnieją po farbie, po co znów ryzykować na całości

Mam pytanie, wiem, że dekoloryzacja nie wpływa na stan włosów, bo sama ją robiłam ale na zdrowych, a jak to jest ze zniszczonymi? Ich stan się nie pogorszy po tym całym wymywaniu deko? Znajoma poprosiła mnie o pomoc w dekoloryzacji, niestety włosy ma w opłakanym stanie, wcześniej rozjaśniane do platyny, zniszczone, pomalowane po wszystkim na rudo, a teraz chce zdjąć kolor
Boję się czy nie przyczynię się do katastrofy
dokładnie tak tak piszez

ale dekoloryztaorem tym chantal/elgon/renee blanche? nie zniszczą się bardziej

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość
właśnie się zastanawiam czy nie zaryzykować z lorealem bo po chantal góre ładnie wzięło ale dół prawie nie ruszyło...
a co do Twojego pytania to wydaje mi się,że po deko bez amoniaku nie osłabi mi troszkę przesuszyło ale i tak w bardzo dobrej kondycji są możecie zaryzykować obserwując czy nic się nie dzieje
loreal to rozjaśniacz a nie deko. w sumie rozjasniaczem byłoby szybciej sprowadzić do jasnego koloru ale trzeba liczyć się ze stan włosów ulegnie pogorszeniu, nie koniecznie drastycznie ale poczujesz.
ja bym rozjaśniał vincent ledier zielonym z woda 9% jak juz a nie lorealem tym co piszesz

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość
z Loreala jest dekoloryzator i rozjaśniacz w podobnym pudełku dlatego trzeba dobrze sprawdzić (tak na necie wyczytałam) zależy mi bardzo na jasnych włosach ale szczerze nie bardzo wiem jak tutaj zrobić aby wyszło, najgorsze te końce są do rozjaśnienia...ahh z tymi włosami
nie. jedn tylko jeden eclair i to rozjaśniacz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 17:25   #276
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Zle sie wyrazilam Straty beda widoczne po zmyciu dekoloryzatora/rozjasniacza. A w trakcie to mozna co najzyzej sprawdzic, ile sie rozjasnilo. Zreszta slyszalam teorie, ze zniszczenia najbardziej widac dopiero tydzien-dwa po zabiegach.

aaaa no to tak hehe no chyba ze beda sie juz ciagnąć lub urywać w połowie długości w trakcie dekoloryzacji - wtedy wiadomo, że coś sie dzieje hehe
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 17:27   #277
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
aaaa no to tak hehe no chyba ze beda sie juz ciagnąć lub urywać w połowie długości w trakcie dekoloryzacji - wtedy wiadomo, że coś sie dzieje hehe
Daj spokoj, ja przy kazdym zmywaniu farby/rozjasniacza mam wizje, jak razem z ta chemia laduja w odplywie moje wlosy. WSZYSTKIE. Na szczescie do tej pory tak sie nie stalo
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 18:37   #278
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hmmm a Ty do blondu złazisz? położ go jeszcze raz, na ile razy starczyło jedno opakowanie? powinno spokojnie na dwa. wiec położ go znów i po nim daj palette e20 potem dalej pomyslimy co

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------



nie rób boruty bo Cie zaskarży o dotkliwe pobicie ^^
kurde no nie wiem co nie tak z tą maską...moja kuzynka używa jej teraz codziennie i jest zachwycona stanem włosów jak się poprawił, ja tez. najwidoczniej musisz mieć słabe odzywki i tutingowac je po swojemu, w taki bądź razie mozesz jeszcze garnier naturalna pielęgnacja (żółty) spróbowac, on nie ma raczej czym zaszkodzić, mam na mysli odżywkę

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------



dokładnie tak tak piszez

ale dekoloryztaorem tym chantal/elgon/renee blanche? nie zniszczą się bardziej

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------



loreal to rozjaśniacz a nie deko. w sumie rozjasniaczem byłoby szybciej sprowadzić do jasnego koloru ale trzeba liczyć się ze stan włosów ulegnie pogorszeniu, nie koniecznie drastycznie ale poczujesz.
ja bym rozjaśniał vincent ledier zielonym z woda 9% jak juz a nie lorealem tym co piszesz

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------



nie. jedn tylko jeden eclair i to rozjaśniacz
ten miałam na myśli
http://allegro.pl/l-oreal-loreal-ecl...453958334.html

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

na dwa razy go rozrobiłam, za pierwszym razem słabo ruszyło tylko góre a dołu wcale i w tym samym dniu drugi raz nałożyłam dół nadal ciemny ale pod światło wpadał w rudy brąz coś takiego

a ten vincent to co to gdzie go można dostać? o tej farbie z paletty nie wiedziałam nawet ala skoro polecasz to ją kupię
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 19:58   #279
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

zrobiłam pierwsze "mycie" i efekt jest taki, że mam na głowie meeeega marchewę.... próbować jeszcze raz?
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 22:45   #280
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość
ten miałam na myśli
http://allegro.pl/l-oreal-loreal-ecl...453958334.html

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

na dwa razy go rozrobiłam, za pierwszym razem słabo ruszyło tylko góre a dołu wcale i w tym samym dniu drugi raz nałożyłam dół nadal ciemny ale pod światło wpadał w rudy brąz coś takiego

a ten vincent to co to gdzie go można dostać? o tej farbie z paletty nie wiedziałam nawet ala skoro polecasz to ją kupię
tak kochana wiem ze miałaś ten na mysli, to rozjaśniacz nie dekoloryzator

vincenta dostaniesz na strnce pro-sprzęt tylko zamiast ę daj e, musialem tak napisał bo inaczej się nie wyświetli link bo zablokowali publikowanie na forach.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
zrobiłam pierwsze "mycie" i efekt jest taki, że mam na głowie meeeega marchewę.... próbować jeszcze raz?
jakie mycie?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 00:21   #281
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hmmm a Ty do blondu złazisz? położ go jeszcze raz, na ile razy starczyło jedno opakowanie? powinno spokojnie na dwa. wiec położ go znów i po nim daj palette e20 potem dalej pomyslimy co

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------



nie rób boruty bo Cie zaskarży o dotkliwe pobicie ^^
kurde no nie wiem co nie tak z tą maską...moja kuzynka używa jej teraz codziennie i jest zachwycona stanem włosów jak się poprawił, ja tez. najwidoczniej musisz mieć słabe odzywki i tutingowac je po swojemu, w taki bądź razie mozesz jeszcze garnier naturalna pielęgnacja (żółty) spróbowac, on nie ma raczej czym zaszkodzić, mam na mysli odżywkę

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------



dokładnie tak tak piszez

ale dekoloryztaorem tym chantal/elgon/renee blanche? nie zniszczą się bardziej

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------



loreal to rozjaśniacz a nie deko. w sumie rozjasniaczem byłoby szybciej sprowadzić do jasnego koloru ale trzeba liczyć się ze stan włosów ulegnie pogorszeniu, nie koniecznie drastycznie ale poczujesz.
ja bym rozjaśniał vincent ledier zielonym z woda 9% jak juz a nie lorealem tym co piszesz

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------



nie. jedn tylko jeden eclair i to rozjaśniacz
czy to jest ten?
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/vincent-le...tami-500g.html

i ta woda?

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/vincent-le...-9-lub-12.html

jest w porcji 40g i 500g to tak myślę czy ten duży to nie zaduży i czy może wziąć ze 3 saszetki czy jak radzisz ile mi tego potrzeba?? i jak rozjaśnię tym vincentem to na to palette e 20?

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/product/image/6527/in.jpg
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/product/image/4635/3481.jpg

Edytowane przez inusia89
Czas edycji: 2012-07-17 o 00:23
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 01:32   #282
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość
czy to jest ten?
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/vincent-le...tami-500g.html

i ta woda?

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/vincent-le...-9-lub-12.html

jest w porcji 40g i 500g to tak myślę czy ten duży to nie zaduży i czy może wziąć ze 3 saszetki czy jak radzisz ile mi tego potrzeba?? i jak rozjaśnię tym vincentem to na to palette e 20?

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/product/image/6527/in.jpg
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/product/image/4635/3481.jpg
strona zablokowała linki wiec nic nie widac ale zgaduje ze to, zielony ma byc, intense czy intensive, 2-3 w zupełności wystarczą saszetki wody kupujesz tyle abys miała 2 razy więcej niż rozjasniacza, mieszasz w proporcji 1:2 czyli 1 część proszku i 2 części wody (40g rozjasniacza+ 80ml wody)
na całe wlosy jedna saszetka starczy na jeden raz na 100%!

nie, palette juz nie. palette to tez rozjasniacz, polecam ją po dekolloryzacji, a Tobie polecam rozjasnic co byś się nie musiała bawić za duzo
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 10:21   #283
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
strona zablokowała linki wiec nic nie widac ale zgaduje ze to, zielony ma byc, intense czy intensive, 2-3 w zupełności wystarczą saszetki wody kupujesz tyle abys miała 2 razy więcej niż rozjasniacza, mieszasz w proporcji 1:2 czyli 1 część proszku i 2 części wody (40g rozjasniacza+ 80ml wody)
na całe wlosy jedna saszetka starczy na jeden raz na 100%!

nie, palette juz nie. palette to tez rozjasniacz, polecam ją po dekolloryzacji, a Tobie polecam rozjasnic co byś się nie musiała bawić za duzo
czyli ja mam ze 2-3 razy tym vincentem zrobić bez żadnych farb na to tak?
dziękuję bardzo za odpowiedzi i wszystkie porady
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 13:57   #284
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość
czyli ja mam ze 2-3 razy tym vincentem zrobić bez żadnych farb na to tak?
dziękuję bardzo za odpowiedzi i wszystkie porady
no wiesz to zalezy jak włoski będą się rozjaśniały 1 raz z wodą 9% zeby duzo rozjaśniło a kolejne to jzu myślę ze kąpiel być mogła spokojnie zrobic ale zobaczymy, pokazuj zdjęcie i bedę mówił co dalej farbę na pewno połozysz ale akurat nie tamtą
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 18:07   #285
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no wiesz to zalezy jak włoski będą się rozjaśniały 1 raz z wodą 9% zeby duzo rozjaśniło a kolejne to jzu myślę ze kąpiel być mogła spokojnie zrobic ale zobaczymy, pokazuj zdjęcie i bedę mówił co dalej farbę na pewno połozysz ale akurat nie tamtą
zamówiłam już vincenta na allegro znalazłam oki jak dojdzie i zrobię wrzucę foto
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 19:03   #286
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jakie mycie?
kąpiel rozjaśniającą (oxy 6%, zielony vincent ledier, szampon) trzymałam 50minut, no i zeszło mi do takiej jasnej marchewki. I teraz nie wiem czy mam spróbować jeszcze raz tego, czy kupić farbę i nałożyć(tego bym się bała co mi wyjdzie na tej marchewce).
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 22:04   #287
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
kąpiel rozjaśniającą (oxy 6%, zielony vincent ledier, szampon) trzymałam 50minut, no i zeszło mi do takiej jasnej marchewki. I teraz nie wiem czy mam spróbować jeszcze raz tego, czy kupić farbę i nałożyć(tego bym się bała co mi wyjdzie na tej marchewce).
ahh słuchaj bo ja zapominam juz was która co robi z włosami wybaczcie do tego ciagle nowe uzytkowniczki. nie wyrabiam

bardzo jasne chcesz? jak polozysz teraz cos popielatego to zie zgasi ale nie bedzie jasno.
mozesz połozyć joannę gołębi popiel albo wellaton 9/1 pod warunkiem ze masz pomarańcz, ale nie żółć lub zloto!
najlepiej pokaz zdjęcie co wyszlo
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 07:09   #288
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Witam! Mam pytanie: przedwczoraj ściągałam czarny kolor dekoloryzatorem Renee Blanche, kolor wyszedł piękny, rudy, dzisiaj jest juz brązowy, czy mogę uzyć jeszcze raz tego samego dekoloryzatora np za 2 tygodnie żeby włosy odpoczęły i czy kolor zdejmie się jeszcze troszkę, czy ten rudy który wyszedł za 1 razem to jest max, co da się osiągnąć?
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 08:32   #289
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej, może ktoś mógłby mi pomóc z dekoloryzacją. Opiszę mój problem. Naturalny kolor czyli odrost to popielaty ciemny blond, na długości włosów winna czerwień farbowana niby szamponem do 24 myć (do dziś się trzyma, po wieeeeeeeeeeeelu myciach) , końcówki są sporo jaśniejsze ale też zostały rudawe od tej farby do 24 myć,jakieś 2 lata temu rozjaśniane. Chciałabym uzyskać popielaty, gołębi blond o coś takiego http://elgon.pl/sklep/images/farby_do_wlosow/Kolory_Popielate_Bezowe/naturalny_jasny_popielaty _blond_max.jpg, no może odrobinkę jaśniejszy. Kupiłam ostatnio CHANTAL COLOR-PEEL DEKOLORYZATOR, ale boję się z nim pójść do fryzjerki, bo się sparzyłam już na koloryzacjach w salonach i wolałabym poinstruować jakąś koleżankę żeby mi nałożyła. No i właśnie tu rodzi się pytanie czy dobrze kombinuje? i ile najlepiej trzymać ten deko i co później nałożyć żeby odżywić włosy, czy można olej zastosować, czy włosy się zbuntują no i czy tyle samo na tych jaśniejszych końcówkach trzymać co na długościach. Najgorzej, że włosy mam cieniowane i boję się że końce się przylepią w trakcie farbowania długości i wyjdzie jakaś kupa. Bardzo proszę o pomoc
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 09:47   #290
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie: przedwczoraj ściągałam czarny kolor dekoloryzatorem Renee Blanche, kolor wyszedł piękny, rudy, dzisiaj jest juz brązowy, czy mogę uzyć jeszcze raz tego samego dekoloryzatora np za 2 tygodnie żeby włosy odpoczęły i czy kolor zdejmie się jeszcze troszkę, czy ten rudy który wyszedł za 1 razem to jest max, co da się osiągnąć?
a czytalas watek o dekoloryzacji? tam pisane bylo ze po deko ciemnieja wlosy.... dlatego sie dodaje soku z cytryny jak sie deko robi.. ale teraz to za pozno. jak chcesz teraz rudy to albo kapiel rozjasniajaca albo nie wiem
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 14:32   #291
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie: przedwczoraj ściągałam czarny kolor dekoloryzatorem Renee Blanche, kolor wyszedł piękny, rudy, dzisiaj jest juz brązowy, czy mogę uzyć jeszcze raz tego samego dekoloryzatora np za 2 tygodnie żeby włosy odpoczęły i czy kolor zdejmie się jeszcze troszkę, czy ten rudy który wyszedł za 1 razem to jest max, co da się osiągnąć?
to kładź teraz puki nie ściemniał do końca. czytałas ten wątek? i poprzednią część? dokładnie opisywalismy co robić aby włosy nie ciemniały tak szybko.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez xkejti Pokaż wiadomość
Hej, może ktoś mógłby mi pomóc z dekoloryzacją. Opiszę mój problem. Naturalny kolor czyli odrost to popielaty ciemny blond, na długości włosów winna czerwień farbowana niby szamponem do 24 myć (do dziś się trzyma, po wieeeeeeeeeeeelu myciach) , końcówki są sporo jaśniejsze ale też zostały rudawe od tej farby do 24 myć,jakieś 2 lata temu rozjaśniane. Chciałabym uzyskać popielaty, gołębi blond o coś takiego http://elgon.pl/sklep/images/farby_do_wlosow/Kolory_Popielate_Bezowe/naturalny_jasny_popielaty _blond_max.jpg, no może odrobinkę jaśniejszy. Kupiłam ostatnio CHANTAL COLOR-PEEL DEKOLORYZATOR, ale boję się z nim pójść do fryzjerki, bo się sparzyłam już na koloryzacjach w salonach i wolałabym poinstruować jakąś koleżankę żeby mi nałożyła. No i właśnie tu rodzi się pytanie czy dobrze kombinuje? i ile najlepiej trzymać ten deko i co później nałożyć żeby odżywić włosy, czy można olej zastosować, czy włosy się zbuntują no i czy tyle samo na tych jaśniejszych końcówkach trzymać co na długościach. Najgorzej, że włosy mam cieniowane i boję się że końce się przylepią w trakcie farbowania długości i wyjdzie jakaś kupa. Bardzo proszę o pomoc
pokaz zdjęcie najpierw jaki masz obecny kolor cały, odorsty i całośc. szampony koloryzujące moja droga to farby bez amoniaku i nie schodzą. dekoloryzator nie niszczy więc się nie bój. nie wiem cyz bedzie w oóle potrzeba abyś dekoloryzowała więc pokaż zdjęcie

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
a czytalas watek o dekoloryzacji? tam pisane bylo ze po deko ciemnieja wlosy.... dlatego sie dodaje soku z cytryny jak sie deko robi.. ale teraz to za pozno. jak chcesz teraz rudy to albo kapiel rozjasniajaca albo nie wiem
uwielbiam jak ktos najpierw robi a potem wchodzi w paniką na wątki a Ty?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 15:36   #292
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

właśnie przyszedł kurier z vincentem lecę robić tylko włosy wysuszę bo myłam głowę przed kurierem...zmyć mogę w normalnym szamponie czy o neutralnym ph? mam babydream z rossmana
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 15:39   #293
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

normalnym, tylko po dekolroyzacji sa potrzebne takie zabiegi dlatego mniej roboty z rozjaśniaczem, coś za coś
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 15:44   #294
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
normalnym, tylko po dekolroyzacji sa potrzebne takie zabiegi dlatego mniej roboty z rozjaśniaczem, coś za coś
boje się trzymaj kciuki kochana
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 15:52   #295
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

kochanY
będę trzymał
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 16:47   #296
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
kochanY
będę trzymał
ojej przepraszam najmocniej za gafę!!!!!

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

z 5 min jeszcze potrzymam może 10 i idę zmywać...te czarne troszkę ruszyło do brązu a te pod spodem jaśniejsze (teraz widzę jak niedokładnie ciemną farbę wcześniej nakładałam ) a góra świński blond mam przy odrostach...jak zmyję i wysuszę to wrzucę fotke ilość kolorów na mojej głowie mnie nie przeraża bo cudów się nie spodziewałam z takich ciemnych...rozjaśniacz strasznie gęsty mi wyszedł

Edytowane przez inusia89
Czas edycji: 2012-07-18 o 16:49
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:58   #297
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
a czytalas watek o dekoloryzacji? tam pisane bylo ze po deko ciemnieja wlosy.... dlatego sie dodaje soku z cytryny jak sie deko robi.. ale teraz to za pozno. jak chcesz teraz rudy to albo kapiel rozjasniajaca albo nie wiem
zrobiłam tak: myłam włosy chyba z 10 razy wiesz czym? peelingiem a na koniec wypłukałam włosy w płukance octowej i dupa blada więc co poszło nie tak? moje pytanie było inne: czy ściągając jeszcze raz to co mi wyszło dekoloryzatorem, będę miała jaśniejsze czy takie same jak przy pierwszej dekoloryzacji?
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 19:27   #298
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
zrobiłam tak: myłam włosy chyba z 10 razy wiesz czym? peelingiem a na koniec wypłukałam włosy w płukance octowej i dupa blada więc co poszło nie tak? moje pytanie było inne: czy ściągając jeszcze raz to co mi wyszło dekoloryzatorem, będę miała jaśniejsze czy takie same jak przy pierwszej dekoloryzacji?
spokojnie mozesz jeszcze raz dekoloryzować. i spróbuj na jedno pasmo farbe połozyć czy ściemnieje czy nie, jak nie ściemnieje to rzuć farbe na całe i będziesz miała spokój.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość
ojej przepraszam najmocniej za gafę!!!!!

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

z 5 min jeszcze potrzymam może 10 i idę zmywać...te czarne troszkę ruszyło do brązu a te pod spodem jaśniejsze (teraz widzę jak niedokładnie ciemną farbę wcześniej nakładałam ) a góra świński blond mam przy odrostach...jak zmyję i wysuszę to wrzucę fotke ilość kolorów na mojej głowie mnie nie przeraża bo cudów się nie spodziewałam z takich ciemnych...rozjaśniacz strasznie gęsty mi wyszedł

rozrabiałaś jedną saszetkę z 2 porcjami utleniacza w poporcji 1:2?
rozjaśniacze sa gęste ale nie powinien byc gęsty tak, jak te sklepowe. powiedz jak efekt. najwyżej zrobisz kąpiel jeszcze jakby było zbyt ciemno
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 21:47   #299
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ahh słuchaj bo ja zapominam juz was która co robi z włosami wybaczcie do tego ciagle nowe uzytkowniczki. nie wyrabiam

bardzo jasne chcesz? jak polozysz teraz cos popielatego to zie zgasi ale nie bedzie jasno.
mozesz połozyć joannę gołębi popiel albo wellaton 9/1 pod warunkiem ze masz pomarańcz, ale nie żółć lub zloto!
najlepiej pokaz zdjęcie co wyszlo
zaryzykowałam i połozyłam farbę którą miałam w domu wellaton orzechowy blond - muszę się jeszcze pooglądać w normalnym dziennym świetle, wyszło ciemno ale wydaje mi się, że naturalnie i bez dziwnego rudego połysku.
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 22:15   #300
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
spokojnie mozesz jeszcze raz dekoloryzować. i spróbuj na jedno pasmo farbe połozyć czy ściemnieje czy nie, jak nie ściemnieje to rzuć farbe na całe i będziesz miała spokój.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------




rozrabiałaś jedną saszetkę z 2 porcjami utleniacza w poporcji 1:2?
rozjaśniacze sa gęste ale nie powinien byc gęsty tak, jak te sklepowe. powiedz jak efekt. najwyżej zrobisz kąpiel jeszcze jakby było zbyt ciemno
na 1 saszetkę 40g dałam 80ml utleniacza, włosy popaliło i jak mokre lekko gumowe są, podcięłam sporo końcówek , dodaje fotki
DSC06049.jpg
DSC06052.jpg
DSC06053.jpg
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.