prawie odchudzanie-rady dla mnie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-25, 09:34   #1
kokosi
Raczkowanie
 
Avatar kokosi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 109
Question

prawie odchudzanie-rady dla mnie.


licze na kilka porad w zwiazku z odzywianiem, zaczne od tego ze mam 168 wzrostu i waze 50-51 kg. cwicze (prawie cidziennie brzuszki, cos na nogi, skakanka, bieganie , taniec, czasem rower). nie jem bialego pieczywa, ziemniaków (zamiast tego makaron, brazowy ryz) ograniczam slodycze, nie jem tłuszczu. ale nadal wygladam grubo. mam wiec pytanie co jesc a czego nie i moze jak łaczyc to jedzenie by utrzymac tą wage i jeszcze bardziej poprawic sylwetke. zaznaczam ze nie stac mnie na jakies wymyslone potrawy typu makaron wit za 10 zl czy platki za 8zl. chodzi mi o normalne posilki,.
kokosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 09:46   #2
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: prawie odchudzanie-rady dla mnie.

A tak ciężko skorzystać z wyszukiwarki ? Wątków o tym,jak mądrze i trwale schudnąć,jest mnóstwo,wystarczy poczytać te podwieszone.
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:26   #3
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: prawie odchudzanie-rady dla mnie.

heh... ciężko mi sobie wyobrazić kobitę ważącą 50-51 kg przy 168 cm i myśleć o niej (racjonalnie) iż jest gruba. to podpada pod fanatyzm chorej formy....
wydaje mi się, że szukasz w sobie punktu zaczepki. radzę zmienić sposób myślenia. nie zaprzątać sobie głowy dietami, bo wagę masz b.dobrą a metabolizm łatwo sobie spowolnić i wtedy dopiero narobić sobie ku-ku
ćwicz. jak ćwiczysz nie ma siły, żebyś wyglądała źle...

sama mam 52kg/168 cm....
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:31   #4
mystify
Raczkowanie
 
Avatar mystify
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 100
Dot.: prawie odchudzanie-rady dla mnie.

50/51 kg 168 cm wzrostu i nadal się odchudza.
Ja się załamuje . !
Przeciez Ty masz niedowagę.
__________________
. . . Bóg mnie stworzył a szatan opętał , na zawsze zostanę grzeszna i święta . . .

mystify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 00:56   #5
chanel_m
Raczkowanie
 
Avatar chanel_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Marseille
Wiadomości: 212
Dot.: prawie odchudzanie-rady dla mnie.

Nie każdy przy tym samym wzroście i wadze wygląda tak samo, więc teksty w stylu 'masz niedowagę' itp. są bez sensu.
Ja raz przy wzroście 165 ważyłam 42 kg i lekarka mi mówi 'niemożliwe, ty masz jakieś 50', zważyła mnie i miałam 42 .
Niektórzy mają grube kości, są umięśnieni niektórzy nie i są po prostu 'opasani' tłuszczem, więc waga nic nie wskazuje, jedynie wymiary.
__________________
..and I finally found all my courage to let it all go.
(:



dieta&ćwiczenia, start!
64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48
chanel_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 03:21   #6
mystify
Raczkowanie
 
Avatar mystify
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 100
Dot.: prawie odchudzanie-rady dla mnie.

Cytat:
Napisane przez chanel_m Pokaż wiadomość
Nie każdy przy tym samym wzroście i wadze wygląda tak samo, więc teksty w stylu 'masz niedowagę' itp. są bez sensu.
Ja raz przy wzroście 165 ważyłam 42 kg i lekarka mi mówi 'niemożliwe, ty masz jakieś 50', zważyła mnie i miałam 42 .
Niektórzy mają grube kości, są umięśnieni niektórzy nie i są po prostu 'opasani' tłuszczem, więc waga nic nie wskazuje, jedynie wymiary.
Wiem o tym doskonale.
Ale nie umiem sobie wyobrazic dziewczyny ktora ma 168 cm wzrostu i wazy 50 kg i się odchudza.
__________________
. . . Bóg mnie stworzył a szatan opętał , na zawsze zostanę grzeszna i święta . . .

mystify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 07:04   #7
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: prawie odchudzanie-rady dla mnie.

Cytat:
Napisane przez chanel_m Pokaż wiadomość
Nie każdy przy tym samym wzroście i wadze wygląda tak samo, więc teksty w stylu 'masz niedowagę' itp. są bez sensu.
Ja raz przy wzroście 165 ważyłam 42 kg i lekarka mi mówi 'niemożliwe, ty masz jakieś 50', zważyła mnie i miałam 42 .
Niektórzy mają grube kości, są umięśnieni niektórzy nie i są po prostu 'opasani' tłuszczem, więc waga nic nie wskazuje, jedynie wymiary.
Ale to nie oznacza, że trzeba się odchudzać. Należy zachować zdrowy rozsądek, bo ślepe dązenie do idealnych wymiarów, może zakończyć się zbyt niską wagą, kiedy będziemy ją ignorować, patrząc tylko na cm.
W tym wypadku - powinno być bez diet, za to więcej ruchu...
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 09:20   #8
kokosi
Raczkowanie
 
Avatar kokosi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 109
Angry Dot.: prawie odchudzanie-rady dla mnie.

ja nie chce schudnac, wygladam oki chodzi mi o to ze mam za duzy brzuch i byc moze jest to przez zle odzywianie. o to pytam
kokosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 14:12   #9
Maizy
Rozeznanie
 
Avatar Maizy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 946
Dot.: prawie odchudzanie-rady dla mnie.

To poszukaj w Fitnessie ćwiczeń na brzuch. Nie rozumiem, po co zakładać nowy wątek.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Maizy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.