Dobry Fryzjer - Opole i okolice - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-30, 21:34   #61
naftalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 66
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Byłam ostatnio w salonie Lovely Look. Obcinała mnie taka pani w blond włosach. Ehh...sprawiała wrażenie, jakby robiła mi łaskę, ogólnie niemile się ze mną i moimi włosami obchodziła, raz nawet przerwała obcinanie i poszła pochichotać z koleżanką. Prosiłam ją, żeby nie podcinała mi grzywki (zapuszczałam) - podcięła; chciałam, żeby więcej mi włosów po bokach już nie cieniowała, to opryskliwym tonem burknęła mi, że "jak już zaczęła, to musi skończyć". Zależy, na kogo się w takim salonie trafi, bo wcześniej byłam i wyszłam bardziej zadowolona, choć nie w pełni: ja nie wiem, te fryzjerki z LL są jakieś niemiłe...co, praca im się nie podoba? :|
naftalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 10:12   #62
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Odświeże wątek

Była któraś w salonie fryzjerskim w Galerii Opolanin ?
Zastanawiam się i zastanawiam... przydałyby się jakieś opinie kogoś kto tam był
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 10:59   #63
gossia172
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie ;)
Wiadomości: 66
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Dziewczyny gzdie w Opolu jest chemiczne prostowanie włosów??? Mozna tak wyprostować włosy w salonie "METAMORFOZY"???
gossia172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 08:49   #64
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Cool Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez ^ Red dress ^ Pokaż wiadomość
Odświeże wątek

Była któraś w salonie fryzjerskim w Galerii Opolanin ?
Zastanawiam się i zastanawiam... przydałyby się jakieś opinie kogoś kto tam był
Witam,
ja też jakiś czas temu chciałam się udać do tego salonu..no i poszłam zapytać o wolny termin, przybliżoną cenę i opinię na temat tego co chciałabym zrobić. Muszę przyznać, że pracujące tam Panie chyba nie były zbyt zadowolone, że ktoś zawraca im głowę, bo burczały coś pod nosem, że to nie one decydują co mam mieć na głowie, i takie tam. Owszem, ostateczna decyzja należy do mnie, ale miło kiedy fryzjer znający się na swoim fachu umie doradzić przynajmniej w czym byłoby mi do twarzy, a w jakiej fryzurze nie będzie mi ładnie. Więc postanowiłam tam nie iść skoro już samo powitanie było tak niemiłe.
Mam koleżankę, która pracuje w PIP w Opolu. Niemal wszystkie jej koleżanki z pracy chodzą do fryzjera o imieniu Adam i są nim zachwycone. Facet naprawdę zna się na rzeczy. Jego salon mieści się na Spychalskiego 3e, a numer tel. to 4747976. Może spróbuj tam.

Pozdrawiam
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 16:59   #65
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Witam,
ja też jakiś czas temu chciałam się udać do tego salonu..no i poszłam zapytać o wolny termin, przybliżoną cenę i opinię na temat tego co chciałabym zrobić. Muszę przyznać, że pracujące tam Panie chyba nie były zbyt zadowolone, że ktoś zawraca im głowę, bo burczały coś pod nosem, że to nie one decydują co mam mieć na głowie, i takie tam. Owszem, ostateczna decyzja należy do mnie, ale miło kiedy fryzjer znający się na swoim fachu umie doradzić przynajmniej w czym byłoby mi do twarzy, a w jakiej fryzurze nie będzie mi ładnie. Więc postanowiłam tam nie iść skoro już samo powitanie było tak niemiłe.
Mam koleżankę, która pracuje w PIP w Opolu. Niemal wszystkie jej koleżanki z pracy chodzą do fryzjera o imieniu Adam i są nim zachwycone. Facet naprawdę zna się na rzeczy. Jego salon mieści się na Spychalskiego 3e, a numer tel. to 4747976. Może spróbuj tam.

Pozdrawiam

Dzięki To nawet nie spróbuje u nich.... Wypróbuje więc Pana Adama ^^
A jakie są ceny ? W miare przystępne ?

pozdrawiam
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 09:28   #66
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Smile Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cena zależna jest od tego co chcemy zrobić, ale podstawowe damskie strzyżenie (mycie + cięcie + modelowanie) to koszt 60 PLN. Myślę, że to niewygórowana cena, biorąc pod uwagę, że wiele jego klientek jest naprawdę zadowolona z efektów.

pozdrawiam
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 07:50   #67
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cześc! Ktoś się wcześniej pytał o Anię Wolak z Armii Krajowej i mogę powiedzieć, że jest super! Byłam tam dwa razy, na podcięcie i lekkie pasemka czy coś takiego - włosy mam długie (specem fryzjerskim nie jestem i chodzę średnio co 9 mcy) i zapłaciłam 100 zł. Zadowolenie 100%.
Ania Wolak uczyła się u właścicielki salonu fryzjerskiego Hanna, który jest w Kaskadzie i tam też jest super, ale niestety ceny jak dla mnie trochę za wysokie. Na pewno dla kogoś, kto przedkłada jakość nad ilość wydanej kasy. No i pani Hanna (tak jak słyszałam od znajomych) jest prawdziwym wirtuozem nożyczek
Co do ścinania za mniejszą kasę, to popieram Kaasika1, że naprzeciwko LO II też jest bardzo dobry salon.
W przeciwieństwie do fryzjera, który jest naprzeciwko urzędu skarbowego na ozimskiej, to fryzjerka przy LO II przynajmniej słucha, co się do niej mówi, tj. np. że nie za krótko, żeby można było włosy związać Ten salon na Ozimskiej jest FATALNY!
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 08:41   #68
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja na pewno nie polecam Lovely Look w Realu. Naprawdę-strzeżcie się Tak, jak już wspomniano panie nie słuchają co się do nich mówi, robią po swojemu, zazwyczaj o wiele za krótko i po prostu inaczej niż sobie życzymy, a poza tym z wielką łaską. Kolory balejaży zamiast chłodne wyszły 2 chłodne a jeden ewidentnie ciepły. Zgroza. Po tym jak rozbeczałam się na fotelu i nie zapłaciłam za to "dzieło" więcej ich progu nie przekroczę, wolę już raczej sama się obciąć Opinia potwierdzona również przez moje koleżanki, które skusiły się na ichniejszą promocję.

Kiedyś byłam w Galancie, jeszcze na Reymonta. Nawiasem mówiąc poprawiano mi tam klęskę po Lovely Looku. Drogo, ale rewelacja, nigdy nie miałam tak pięknych, drobnych pasemek. Niestety ta fryzjerka wyjechała za granicę, a innych fryzjerów z tego salonu (obecnie tylko na Kołłataja) boję się wypróbować.

Byłam też kilka razy w Profi Laine na Częstochowskiej, tam gdzie kiedyś był sklep dla zwierząt. Ścinają fajnie, tzn szefowa-Iwona, bo do niej chodziłam, z koloryzacji też byłam zadowlona. Zraził mnie do tego salonu fakt, że zawsze mówiły inną cenę za to samo. Raz płaciłam za pasemka 70 zł, innym razem 120 zł. (???) Nie wiem co to za dziwna polityka firmy, ale mnie skutecznie zniechęciła.

Obecnie już od roku chodzę do salonu Sissi w Olimpie, który prowadzi pani Anitka. Kiedyś to był mały zakład w łaźni, teraz jest już większy. Atutem na pewno są ceny. Za balejaż 2 kolorowy na średnie włosy, z myciem, strzyżeniem i modelowaniem płacę 80 zł. Farbowanie 40 zł. Nie robią jakichś specjalnie awangardowych fryzur (chyba że na życzenie) tylko takie na codzień, łatwe do utrzymania, zawsze z anielską cierpliwością dziewczyny doradzają co byłoby dla nas najlepsze. No i przede wszytskim fryzjerki są bardzo miłe, zawsze poczęstują kawką czy herbatką, zagadają, nie jest tam sztywno tylko przyjemna atmosfera.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 10:47   #69
gossia172
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie ;)
Wiadomości: 66
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Odświezam watek
Dziewczyny, czy któras z Was prostowała może włosy w Opolu, chodzi mi o trwałe prostowanie, jest wogole taka mozliwość w Opolu????
gossia172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 10:54   #70
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez gossia172 Pokaż wiadomość
Odświezam watek
Dziewczyny, czy któras z Was prostowała może włosy w Opolu, chodzi mi o trwałe prostowanie, jest wogole taka mozliwość w Opolu????

Nie słyszałam o takim czymś w Opolu... Wiem ze w Berendowiczu jest taka opcja "prostowanie" za 210 zł ;] i pani mi tłumaczyła ze to coś takiego jak trwała - efekt prostych, wygładzonych włosów na jakiś tam czas.
Nie próbowałam więc nie mogę zrelacjonować ewentualnych efektów.
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 11:20   #71
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Trzeba obudzić wątek, czego Opole tak śpi ?


A ja bym chętnie więcej dowiedziała się jak to wygląda z salonem Trendy Hair, bo waham się między właśnie nim, a salonem Metamorfozy!


^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 17:48   #72
aska-kmpk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 32
GG do aska-kmpk
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Jesli chodzi o Berendowicza- jak zapuszczacie wlosy, moze byc ciezko, zawsze podcinali mi wiecej, niz chcialam. Robia ladnie, ale juz po 1 myciu jest klopot z ulozeniem. Moja kolezanka czesala sie tam na cywilny i nie byla zadowolona, jej fryzura przypominala garnek
Polecam zaklad Gallant's na Koataja.
A ja osobiscie po przeczytaniu waszych wypowiedzi nakrecilam sie na Matamorfoze
aska-kmpk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 11:19   #73
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Hej dziewczyny! Ja polecam za to zakład Euro-Styl na Chabrach. Ja chodzę do Martyny (fajna babka tak nawiasem mówiąc ), ale tak tu polecacie Metamorfozę, że się teraz waham.. Na stronie znalazłam cennik, ale jestem ciekawa ile się płaci faktycznie za mycie + strzyżenie + modelowanie?? Czy naprawdę biorą za to 60 zł??

ps. U Martyny za taki zestaw płacę zawsze jakieś 50 zł.. Będę wdzięczna za pomoc
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 08:46   #74
t'ina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

witam,

Też zalogowałam sięspecjalnie po to, aby napisać pierwszego chyba posta w tym temacie ale moje doświadczenia z Metamorfozy są zupełnie inne niż same pozytywy w wątku. Jakiś czas temu chodziłam do Pani Iwony- było nieźle, ale kolor nie zawsze wyszedł taki jak miał, a najbardziej denerwujące było to, że Fryzjerka zawsze była zachwycona swoim dziełem.... Ostatnio (sezon urlopowy i "moich" fryzjerów nie było....) podjęłam jeszcze jedną próbę i....mam na głowie horror, liczę jedynie że się szybko spłucze ale oczywiście wychodząc usłyszałam że "jest ślicznie!" no i ceny- zabójcze!!! płukanka koloryzująca L' Oreal i obcięcie 2mm włosów.....140!!!
To tylko takie najważniejsze minusy, atmosfera mnie osobiście też nie odpowiada, ale to już zupełnie inna sprawa, natomiast cena jest faktem
pozdrawiam!
t'ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 08:42   #75
Bohemienne
Raczkowanie
 
Avatar Bohemienne
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dijon
Wiadomości: 188
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja się wcisnę z moim fryzjerem ponieważ jeszcze nikt goi nie wymienił
Salon Benefis na krapkowickiej 10 za Championem w tych budach - BOSKIE STRZYŻENIE !!!
ja tam poszłam żeby obciąć się prawie na jeża a Agnieszka (jedna z fryzjerek) powiedziała że to będzie za nudne i heja coś mi tam nastrzygła i jest super asymetria !
teraz już zapuszczam i za niedługo się do nich jeszcze wybiore bo przy zapuszczaniu nie wyglądam najlepiej ale dzieciom wszystko wolno
Swietny jest też fryzjer ale u niego to jest już profeska widziałam jak strzyże - miodzio! jest mistrzem fryzjerstwa i bierze trochę wiecej niż moja fryzjerka ale warto a ile to nie powiem bo nie wiem :P
ale atmosfera tam jest świetna żartują sobie z klientami, prowadzą zawsze jakąś rozmowę żeby tylko klient nie zasnął przy tak delikatnym myciu głowy (ha mi się udało!!!! xD )
GORĄCO POLECAM!!!
__________________
Keep smiling it doesn't cost anything!

Sacre Francais!


I WANNA MORE SPORT!!!
Bohemienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:53   #76
t'ina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Mnie po katastrofie w Metamorfozie poprawił Bartek z Enklavy na Studziennej, jestem bardzo bardzo zadowolona (zresztą już nie pierwszy raz!) i z fryzury i z koloru. Tylko niestety on też ma zwykle "długi czas oczekiwania"- jednak warto! To taki malutki, kameralny salon, fajna atmosfera, ciekawy wystrój- osobiście polecam!:jupi :

A w salonie Benefis strzyże p. Mirek- rzeczywiście wspaniałe efekty ale baaaardzo dużo wcześniej trzeba się zapisać, niestety
t'ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 14:31   #77
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

A jakie są ceny w Benefisie i w Enklavie?
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:39   #78
Bohemienne
Raczkowanie
 
Avatar Bohemienne
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dijon
Wiadomości: 188
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez t'ina Pokaż wiadomość
A w salonie Benefis strzyże p. Mirek- rzeczywiście wspaniałe efekty ale baaaardzo dużo wcześniej trzeba się zapisać, niestety
o właśnie Mirek u niego są rzeczywiście dalekie terminy ale warto

bubelmart trudno mi powiedzieć jakie są ceny bo dawno już tam nie byłam ale jak tylko się dowiem to napiszę chyba że któraś z dziewczyn mnie wyprzedzi :P
__________________
Keep smiling it doesn't cost anything!

Sacre Francais!


I WANNA MORE SPORT!!!
Bohemienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 08:37   #79
Ania_op
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Bartek z ENKLAVY jest swietnym fryzjerem ale czesto nawala z terminami, umawiasz sie dwa tygodnie szybciej a on nie przychodzi do pracy.... lipa,tak sie nie podchodzi do klientow.Myslalam,ze jak otworzy swoj salon to bedzie podchodzil do tego inaczej, niestety mylilam sie zachowuje sie dokladnie tak jak wtedy kiedy pracowal w De Leggie
Ania_op jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 10:17   #80
nesquiki
Raczkowanie
 
Avatar nesquiki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 137
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

to ja opowiem o mojej przygodzie z metamorfoza. poszlam tam glownie na koloryzacje i delikatne podciecie wlosow. chcialam miec na glowie czekoladowy braz, ale pani Iwonka powiedziala, ze ona wymyli mi cos lepszego. zgodzilam sie z jednym zastrzezeniem : NIE MOGE BYC RUDA. a ona na to, ze wlasnie rudy jest extra. ja jej tlumacze ze moze se byc, ale nie dla mnie, bo mi zle jest w tym kolorze. no i wziela sie do farbowania. wczesniej wymieszala kilka farb zeby kolor byl jedyny i niepowtarzalny. i jeszcze gratis wymyslila, ze korone mi zrobi jasniejsza, a reszte ciemniejsza. zgodzilam sie na to. niestety, skonczylo sie to tym, ze mialam na glowie cos w ksztalcie czapki w kolorze czerwonym, a reszte mialam brazowa. oczywiscie ona byla zachwycona, ja nie bardzo. i zaplacilam za to 165 zl. takze nigdy wiecej metamorfozy. pani iwonka to samo zlo.
nesquiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:49   #81
madlena1978
Przyczajenie
 
Avatar madlena1978
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Witam wszystkich.Zarejestrowała m się dzisiaj żeby napisać swoją opinię. Ja osobiście mam złe doświadczenie z salonem METAMORFOZA. Byłam tam na pasemkach i pani fryzjerka zrobiła mi je niedbale.Oczywiście sama pani fryzjerka podziwiała moją fryzurę i wmawiała mi że jest super. Na przodzie owszem podobało mi się ale po powrocie do domu zobaczyłam że pasemka z tyłu miały odstępy większe niż na przodzie (było to widoczne). Dodam tylko że było to rok temu i od tego czasu może się zmienił personel.
madlena1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:05   #82
degusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Hej dziewczyny czy ktoras z was przedluzala sobie wlosy w Opolu? Napiszcie swoje doswiadczenia Z gory dziekuje
degusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 13:34   #83
Attene
Raczkowanie
 
Avatar Attene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 179
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja zawsze ścinam się w salonie 'Gracja' na rynku. Jak dla mnie rewelacja. Pani dają gazetki, kawkę i umieją się obejśc z moimi niesfornymi kosmykami. Polecam panią Grażynkę!
__________________

Attene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 12:44   #84
kiwiatuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Witajcie Ciekawie czyta się wasze opinie, choć czasem są odmienne. Podzielę się swoimi ponieważ w ostatnim czasie trochę zmnieniałam look. Zachęcona przez koleżankę poszłam do Bartka Sterniuka do Enklawy. B. ładnie pocieniował do ramion bez koloru za 50 zł. Następna wizyta z zamiarem - krócej nie dosżła do skutku do w umówiony dzień zastałam kartkę zamknięte :-( Na drugi dzień też nikt nie zadzwonił, żeby zaporponować inny termin. Umówiłam się sama ponownie i poszłam do Aleksa - satysfakcja ze ścięcia w 70 % kolor brążu śliczby ale kila refleksów jaśniejszego brązu zrobił niestarannie (1 cm odrost). Tak więc ogólnie Enklawa tak ale tylko Bartosz.

Salon SISI polecam za otwartość na klienta, miłą obsługę, przystępne ceny (50 zł ścięcie do 100 zł pasemka 3-kolory). Chodziłam tam ok 4 lata zanim nie zdecydowałam się na eksperyment z enklawą.

Metamorfozy dużo dobrego ale czy kogoś polecicie poza Panią Iwoną Rodasik? Ścianała mnie i robiła pasemka jeszcze u Berendowicz - ścięła za krótko na chłopaka z czerwonymi pasemkami (miało byc do brody i czarne włosy z filoetem.
kiwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 19:19   #85
ostra21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 17
GG do ostra21
Smile Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez kiwiatuszek Pokaż wiadomość
Witajcie Ciekawie czyta się wasze opinie, choć czasem są odmienne. Podzielę się swoimi ponieważ w ostatnim czasie trochę zmnieniałam look. Zachęcona przez koleżankę poszłam do Bartka Sterniuka do Enklawy. B. ładnie pocieniował do ramion bez koloru za 50 zł. Następna wizyta z zamiarem - krócej nie dosżła do skutku do w umówiony dzień zastałam kartkę zamknięte :-( Na drugi dzień też nikt nie zadzwonił, żeby zaporponować inny termin. Umówiłam się sama ponownie i poszłam do Aleksa - satysfakcja ze ścięcia w 70 % kolor brążu śliczby ale kila refleksów jaśniejszego brązu zrobił niestarannie (1 cm odrost). Tak więc ogólnie Enklawa tak ale tylko Bartosz.

Salon SISI polecam za otwartość na klienta, miłą obsługę, przystępne ceny (50 zł ścięcie do 100 zł pasemka 3-kolory). Chodziłam tam ok 4 lata zanim nie zdecydowałam się na eksperyment z enklawą.

Metamorfozy dużo dobrego ale czy kogoś polecicie poza Panią Iwoną Rodasik? Ścianała mnie i robiła pasemka jeszcze u Berendowicz - ścięła za krótko na chłopaka z czerwonymi pasemkami (miało byc do brody i czarne włosy z filoetem.
mnie do ślubu czesała Jola Kessler z Metamorfozy, ona jest świetna, słucha co się do niej mów, potrafi doradzić nawet jak sama nie jesteś pewna, fryzure zrobiła mi rewelacyjną, miałam długi welon i podpowiedziała jak się uczesać, żeby nie rozburzył fryzury i nie ciągnął jej do dołu, jak będę miała frotki to wam wrzucę,polecam ją z czystym sumieniem...
ostra21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 19:02   #86
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Exclamation Dobry fryzjer,stylista poszukiwany!Opole

Kogo mogłybyście polecić?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 02:13   #87
nataszkasuper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Talking Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Jeżeli chodzi o wymagające fryzury zwłaszcza czesanie koków czy czesanie na wesele, to polecam Panią Basię Wieteska z ul. Jodłowej. Byłam na czesaniu koków w metamorfozie i u 2 innych fryzjerów dopiero Pani Basia zrobiła to co chciałam, a zapłaciłam połowe.
nataszkasuper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 16:50   #88
NinkaD
Przyczajenie
 
Avatar NinkaD
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer,stylista poszukiwany!Opole

ja polecam benefis
NinkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 18:57   #89
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Dobry fryzjer,stylista poszukiwany!Opole

Ninka D Benefis?A gdzie to jest może jakieś namiary.I którego fryziera polecasz bo pewnie jest ich tam kilku.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 19:31   #90
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

A słyszałyście kto w Benefisie jest najlepszy?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-11 22:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.