Paweł Niemkiewicz -??????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-29, 13:45   #1
anetka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Question

Paweł Niemkiewicz -???????


Czy komus mowi cos to nazwisko? Jesli ktos mial stycznosc z tym lekarzem prosilabym o opinie.
anetka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 14:21   #2
aza-h
Raczkowanie
 
Avatar aza-h
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 59
Thumbs down Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Miałam mieć u niego operację, uymawialiśmy się przez e-mail i telefon, przyszłam w dniu zabiegu - okazało się że dr ZAPOMNIAŁ :/ kiepsko to świadczy o jego podejściu do zawodu (że o podejściu do pacjenta nie wspomnę)
__________________
I am mine.
aza-h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 15:04   #3
annaxxxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 55
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

i tak dobrze,że na Twoje maile odpowiadał, bo na moje nie był tak uprzejmy..... ale zapomnieć o zabiegu!!! -oj...panie doktorze- nieładnie!!!!
annaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 19:19   #4
anetka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Czy mozecie mi kogos polecic? Generalnie moja kolezanka ma zamiar poddac sie operacji u niemkiewicza,wiec chce poczekac i zobaczyc efekty, slyszalam tez,ze jest bardzo dobry.......zobaczymy. Jak bedziecie mialy kogos godnego polecenia to dajcie znac! Dzieki!!!!
anetka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 21:02   #5
annaxxxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 55
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

wejdź na forum "beautywpolsce" -opinie pacjentek o nieomal wszystkich plastykach (i nie) w kraju (a nawet spoza)-b.pouczające i pomocne opinie..... przestudiuj też czarną listę lekarzy (w "pogaduszkach" też)
powodzenia

http://www.beautywpolsce.com/forum/
annaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 11:09   #6
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Witam,
ja także szukam opinii na temat w.w DR
Czy ktos operował sobie u niego nos?Dr wydaje mi się bardzo ciekawą postacią z bardzo duzym stażem i ogólnie dużym doświadczeniem, tylko czemu tak mało jego pacjentek się wypowiada?
Forum beauty w polsce znam i tam również o Dr nie jest duzo opinii.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 14:57   #7
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Ja u Dr Pawla mam powiekszenie piersi- juz za 11 dni Wybierajac Doktora sugerowalam sie opiniami dziewczyn z Beauty Forum oraz galeria na oficjalnej stronie Pana Niemkiewicza. Mam nadzieje,ze sie nie zawiode i ze jest to trafny wybor
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 09:21   #8
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Piersi robi fajne i przynajmniej jest masa opinii na temat jego piersi, a o nosach cisza.
Galerię tez widziałam i uważam że jest niezła, jednak wazniejsze jest móc skontaktowac się bezpośrednio z pacjentami, i popytac czy sa zadowoleni z efektów itp.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 11:05   #9
Ruda2110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Hej dziewczyny pisze bo wiem ze to moze pomóc zainteresowanym powiekszeniem piersi u doktora Niemkiewicza Ja powiekszałam u niego nie dawno piersi dokładnie 30 listopada 2010 r i jestem zadowolona Jesli chodzi o lekarza to bardzo wyluzowany i miły jak i reszta personelu co ułatwia podjac decyzje jesli ktos sie boi tak jak ja no i potem zniesienie bólu po operacyjnego.Lekarz widc ze kompetentny widac ze sie zna na rzeczy ja mam władki 350 i 375 chodz doktor chciał mi dac wieksze bo miałam marne A ale sie bałam ze beda za duze teraz jak opuchlizna zeszła wiem ze miał racje faktycznie troche wieksze były by jeszcze leprzeJesli chodzi o ból to pierwsze 3 ddoby nie fajne ale potem juz z dnia na dzien co raz lepiej teraz juz po 2 tygodniach jest całkiem fajnie pozdrawiam i polecam jesli macie taka potrzebe!!!!
Ruda2110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 15:48   #10
sandra_300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Hej . Pewnie troszkę późno o opinię o dr pytać, byłam u niego 17-go stycznia, dostałam termin zabiegu na 24-go czyli tylko tydzień. Bardzo szybko. Wydaje się mieć naprawdę duże doświadczenie, mam nadzieję że umiejętności też. Oby, bo jakieś 1,5 roku temu byłam w Krk u dr Kasprzyka i hmmmm zawiódl mnie na całej linii, wyszarpał za brodawki tak, że 2 tyg nie mogłam się dotknąć, po czym stwierdził że musiałabym być za bardzo zdesperowana żeby sobie biust zrobić, że nie wyjdzie, że musiałby o kilka cm obniżyć, że brodawki wyjda nie tam gdzie trzeba itp itd. Wyszłam więc. Teraz poczytałam o dr Niemkiewiczu, pojechałam az do Wrocka- zupelnie inna gadka, inne podejście, mówił znacznie bardziej logicznie i zagwarantował że będzie pięknie i że w ogóle nie ma szans żeby cos nie tak wyszło bo mam ładne piersi tzn duże gruczoły, jest czym przykryć implant i ładnie się góra wypełni. Zobaczymy który miał rację. Jeśli ktoś jeszcze u niego robił piersi- proszę, dajcie znać jak poszło, czy jesteście zadowolone itp. Pozdrawiam serdecznie
sandra_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:58   #11
Syllwia82
Raczkowanie
 
Avatar Syllwia82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 87
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Cytat:
Napisane przez sandra_300 Pokaż wiadomość
Hej . Pewnie troszkę późno o opinię o dr pytać, byłam u niego 17-go stycznia, dostałam termin zabiegu na 24-go czyli tylko tydzień. Bardzo szybko. Wydaje się mieć naprawdę duże doświadczenie, mam nadzieję że umiejętności też. Oby, bo jakieś 1,5 roku temu byłam w Krk u dr Kasprzyka i hmmmm zawiódl mnie na całej linii, wyszarpał za brodawki tak, że 2 tyg nie mogłam się dotknąć, po czym stwierdził że musiałabym być za bardzo zdesperowana żeby sobie biust zrobić, że nie wyjdzie, że musiałby o kilka cm obniżyć, że brodawki wyjda nie tam gdzie trzeba itp itd. Wyszłam więc. Teraz poczytałam o dr Niemkiewiczu, pojechałam az do Wrocka- zupelnie inna gadka, inne podejście, mówił znacznie bardziej logicznie i zagwarantował że będzie pięknie i że w ogóle nie ma szans żeby cos nie tak wyszło bo mam ładne piersi tzn duże gruczoły, jest czym przykryć implant i ładnie się góra wypełni. Zobaczymy który miał rację. Jeśli ktoś jeszcze u niego robił piersi- proszę, dajcie znać jak poszło, czy jesteście zadowolone itp. Pozdrawiam serdecznie
Hej miałam operacje piersi u dr niemkiewicza 11.10.2010 .Teraz minęło 3 m-ce jestem bardzo zadowolona,dr z duzym doświadczeniem,opieka i atmosfera jak w domku Naprawdę polecamjeżeli któraś z Was potrzebuję fotek to mam w swojej galerii pare.Cycuchy ogólnie dochodzą jeszcze do siebie,bo jednak potrzebują trosze czasu...ale jest SUPER!!
__________________
Dr.P.Niemkiewicz 375cc okrągłe HP(cięcie pod pachą)11.10.2010 Wrocław
Dr.M.Krawczyński - 05.07.2016 Łódź - mój nowy nosek
Syllwia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 10:27   #12
sandra_300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Serdeczne dzięki za odpowiedz.
Boję się jak diabli, ale to chyba normalne. W każdym razie cieszę się, że odnosnie biustów z tego co na necie znalazłam, wszystkie dziewczyny są zadowolone. Kamień spada z serca i może lepiej będę sypiać.
Pozdrawiam serdecznie
sandra_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 22:25   #13
tk90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 43
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

a robil ktos u niego nos albo korekte oczu? chce w te wakacje zrobic korekte oczu a nos mysle ze w przyszle wakacje...
tk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 09:17   #14
famfatal9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Czesc dziewczyny, jestem tutaj nowa i tez interesuje mnie powiekszenie piersi u Niemkiewicza. Czy wiecie jak jest teraz z terminami u niego? Ile sie czeka na op. po konsultacji?
famfatal9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 11:38   #15
sandra_300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Hej ! Ja juz jestem 4-ty dzien po powiększeniu biustu u dr. Pewnie ze boli, ale tragedii nie ma. W każdym razie jestem z Krakowa, tu jest słynny na całą Polskę lekarz, który nie chciał się zdecydować na powiększenie mojego biustu, że nierówne piersi, że lekko krzywa klatka piersiowa, że brodawki wyjda w dziwnych miejscach, ze piersi trzeba obnizyc o jakies 3-4 cm- czyli na brzuchu by sie zaczynaly i w ogole stwierdził, że musiałabym być bardzo zdesperowana, żeby się na taki zabieg zdecydować. Ok, dałam za wygraną, tragedii nie miałam, w końcu był romiar B a w solidnym push-upie wygladalo jak C. Jednak po czasie zaczęłam się zastanawiać czy naprawdę mam taka tragedię na klacie . Moim zdaniem nie. Szukałam zatem innej kliniki i konsultacji. Napisałam maila do dr Niemkiewicza- odpisał właściwie natychmiast. tydzien później miałam konsultację, dr nie cudował, powiedział, że owszem, mam dwie zupełnie różne piersi, ale da się to wyprowadzić.Tydz po konsultacji miałam już zabieg. Boli, ale teraz mam biust. Opieka super, lekarz- pełen luzik. Cieszę się że tam trafiłam. Jeśli ktoś chce jakieś info można pisać Ludmach@poczta.fm odpowiem na każdego maila.
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez sandra_300
Czas edycji: 2012-02-26 o 11:45 Powód: zmiana maila
sandra_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 12:06   #16
famfatal9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

sandra_300 zazdroszcze Ci ze juz masz to za soba. Teraz tylko dbaj o siebie i wracaj do zdrowka. A ile cie wyniosla ta operacja?
famfatal9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 13:10   #17
sandra_300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

12 500 zł. Okrągłe 400 i 375, plus konsultacja 150 zł plus stanik pooperacyjny 200 zł
sandra_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 18:04   #18
Syllwia82
Raczkowanie
 
Avatar Syllwia82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 87
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Cytat:
Napisane przez sandra_300 Pokaż wiadomość
Hej ! Ja juz jestem 4-ty dzien po powiększeniu biustu u dr. Pewnie ze boli, ale tragedii nie ma. W każdym razie jestem z Krakowa, tu jest słynny na całą Polskę lekarz, który nie chciał się zdecydować na powiększenie mojego biustu, że nierówne piersi, że lekko krzywa klatka piersiowa, że brodawki wyjda w dziwnych miejscach, ze piersi trzeba obnizyc o jakies 3-4 cm- czyli na brzuchu by sie zaczynaly i w ogole stwierdził, że musiałabym być bardzo zdesperowana, żeby się na taki zabieg zdecydować. Ok, dałam za wygraną, tragedii nie miałam, w końcu był romiar B a w solidnym push-upie wygladalo jak C. Jednak po czasie zaczęłam się zastanawiać czy naprawdę mam taka tragedię na klacie . Moim zdaniem nie. Szukałam zatem innej kliniki i konsultacji. Napisałam maila do dr Niemkiewicza- odpisał właściwie natychmiast. tydzien później miałam konsultację, dr nie cudował, powiedział, że owszem, mam dwie zupełnie różne piersi, ale da się to wyprowadzić.Tydz po konsultacji miałam już zabieg. Boli, ale teraz mam biust. Opieka super, lekarz- pełen luzik. Cieszę się że tam trafiłam. Jeśli ktoś chce jakieś info można pisać sandra300@poczta.fm odpowiem na każdego maila.
Pozdrawiam serdecznie
Tak samo pozytywne wrażenia mam co Ty Sandra. Nie trzeba długo czekac u dr na termin i to jest plusik Opieka rewelacja jak w domku...No i teraz jaka satysfakcja że się ma takie piękności z przodu... warte jest to wszystko tego bólu..Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez famfatal9 Pokaż wiadomość
sandra_300 zazdroszcze Ci ze juz masz to za soba. Teraz tylko dbaj o siebie i wracaj do zdrowka. A ile cie wyniosla ta operacja?
famfatal9 a Ty już się zdecydowałaś że chcesz sobie zrobić ładne cycuchy?? ja prawdopodobnie będe iść do kontroli 02.02. Z tego co pamiętam to dr robi konsultacje przeważnie w środy od 11 godz więc może jak się zdecydujesz to się spotkamy...pozdrawiam
__________________
Dr.P.Niemkiewicz 375cc okrągłe HP(cięcie pod pachą)11.10.2010 Wrocław
Dr.M.Krawczyński - 05.07.2016 Łódź - mój nowy nosek
Syllwia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 18:47   #19
famfatal9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Tak, ja tylko u Niemkiewicza widzialam go na zdjeciu i dobrze mu sie z oczu patrzy hehe, mam nadzieje ze sie nie myle.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Muszę tylko męża namówic na środe to może się spotkamy

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Tyle się naczytalam o tych cyckach ze juz nic nie wiem. Dziewczyny mam 175 cm wzrostu i waze 58 kg. Dziecko juz urodzilam takze cycem karmic juz nie bede... Jak myślicie.... które będą lepsze... okragłe czy anatomy?
famfatal9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 18:53   #20
sandra_300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Dr sam Ci doradzi. Ja swoje mialam ze tak powiem w ksztalcie anatomicznym, wiec dostalam okragle. Sam doradza i wielkość i kształt, a Ty albo sie zgadzasz albo nie i wtedy sie probuje dopasowac. Na pewno dopasowuje sie do Twoich oczekiwań o które pyta na dzieńdobry
Podobno jak sie ma ze sobą badania aktualne, to można zostać od razu na zabieg
sandra_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 21:31   #21
campari123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????



sandra 300 życzę ślicznego biustu ja niestety nie moge tego o moim powiedzieć choć pan doktor obiecywał mi cudeńka, był ujmujący wręcz adorujący ale na obiecankach się skończyło. Jestem ponad 2 lata po zabiegu i jak wczesniej nie mogłam cieszyc sie małym biustem tak teraz nie ciesze się brzydkim. Obecnie poszukuje lekarza który zgodzi mi sie zrobić kolejna operację -jestem umówiona do dr. Jarlińskiego a jak nie on to uderzę do Warszawy-słyszałam o kilku dobrych lekarzach. I juz niestety tak łatwo nie zaufam , choc doktor miał swietne opinie na innym forum beauty....

Edytowane przez campari123
Czas edycji: 2011-01-28 o 21:32
campari123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 09:53   #22
sandra_300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Campari, strasznie mi przykro ze cos poszło nie tak. Wczoraj zdjęłam bandaże, biust mam niesamowity, moim zdaniem dr wykonał kawał dobrej roboty. Nie spodziewałam się takiego efektu, przy moich zupełnie różnych piersiach. Wiadomo, że zadowolenia jest tylko, lub aż 98%. Szkoda, że jesteś w tych 2 procentach. Jeśli się na nowy biuścik zdecydujesz, to życzę naprawdę pełnego zadowolenia. Pozdrawiam serdecznie i trzymam mocno kciuki
sandra_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 10:37   #23
campari123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

sandra300 dzieki za miłe słowa, chciałabym sie wreszcie cieszyć pieknym biustem. Ja wiem, ze nie zawsze efekty operacji spełniaja nasze oczekiwania mam tylko żal do dr Niemkiewicza że przed operacja był ujmujący natomiast jak pojawiły sie problemy to juz nie do końca. Bardzo sie cieszę sandra że u ciebie wszystko jest ok i oby dalej tak było......
campari123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 21:06   #24
Ruda2110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

campari 123 Jesli mozesz prosze napisz co było nie tak z twoim biustem i czy od razu byłas nie zadowolona czy po czasie , u mnie póki co jest ok ale boje sie zeby za jakies 2 czy 3 lata cos sie nie zaczezło dziac dziekuje i pozdrawiam!!!
Ruda2110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 21:47   #25
campari123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Ruda proszę Cie nie zamartwiaj się na zapas nie myśl o żadnych problemach tylko ciesz się piersiami kochana! u mnie sytuacja wygladała tak, ze niestety miałam asymetrie tylko doktor powiedział, że to sie pięknie wyrówna. Zaraz po zabiegu był obrzęk więc przez miesiąc byłam w siódmym niebie dopiero z czasem po paru miesiacach asymetria zaczęła się pogłębiać zamiast ustępować. Teraz żałuje, że dokładniej przed operacja nie czytałam for i nie korzystałam z doswiadczenia innych pacjentek. Wiem, że ostatecznie i tak trzeba zaufać lekarzowi ale lepiej jest wiecej wiedzieć niż mniej. Teraz to ja już jestem ta doświadczona
Ale jeszcze raz powtarzam -bez paniki jak sie nic nie dzieje!!!:roz a:
campari123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 08:07   #26
sandra_300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

hah, u mnie problem na tym samym polegal- asymetria, piersi jak z dwoch roznych osob, ale nadmieniam ze najlepszy chirurg plastyk ( za takiego uwazany) nie mial zamiaru sie podjac operacji, aczkolwiek gdyby mi wstawial wkladki to mial w planie dokladnie te same te, ktore dal mi dr Niemkiewicz. Ale powtorzyl kilka razy ze nie bedzie efektu jakiego oczekuje i to juz bedzie widoczne zaraz po zabiegu. Dr Niemkiewicz mowil rowniez o asymetrii a wrecz o roznosci piersi, krzywej klatce piersiowej itp, powiedzial ze napewno klatki mi nie wyprostuje, ramion nie wyrowna ale wizualnie napewno poprawi sie wyglad. I tak jest. Piersi nie mam identycznych ale przeciez naturalne tez zawsze sa rozne.Zreszta tu potrzebny by byl cudotworca zeby cos takiego poprawic doprowadzajac do idealu. Nie wiem, poki co i mąż i ja jestesmy zadowoleni z efektu. Mam nadzieje ze asymetria sie nie poglebi po miesiacach. Dziwne by to bylo bo w koncu obie piersi sa spuchniete po operacji i do tego do mniejszej bylo wlozone wiecej a do wiekszej mniej, nie wiem jakim cudem asymetria moglaby sie zwiekszyc skoro silikon juz ja zmniejszyl. \przeciez sie nie utlenia. Zobacze, bede dawala znac co jakis czas czy cos zlego sie dzieje.
Pozdrawiam Dziewczyny
sandra_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:14   #27
campari123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

sandra to jest oczywiste, ze jak jest asymetria to cudów oczekiwać nie mozna i fajnie, ze masz takie do tego nastawianie!!!! i wiesz co ja myśle, że Niemkiewicz powinien podziekować tamtemu lekarzowi, że ciebie odpowiednio nastawił do efektów operacji. Może tamten lekarz bał się, że będziesz chciała Bóg wie jakich rezultatów i nie sprosta twoim oczekiwaniom???Teraz cokolwiek lepszego będziesz miała na klatce to bedziesz zadowolona. Niestety jak ktoś słyszy od lekarza, że będzie cudo a nie ma cuda to się czuje odrobinkę zawiedziony...więc rozumiesz o co mam żal....
campari123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:14   #28
lusia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 85
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Witam
Sandra_300 widze ze mamy takie same wkladki i robiłysmy u tego samego doktorka
tyle ze ja robilam w maju i juz od kilku miesiecy czerpie co najlepsze z tego mam nadzieje ze bedziesz rowniez zadowolona i juz niedlugo same plusy bedziesz czerpala z decyzji jaka podjelas
trzymam kciuki
__________________
10.05.2010 dr Niemkiewicz
lusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 10:25   #29
sandra_300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Campari, rozumiem, jesli dr obiecywal nie wiadomo co i sie nie udało. Nie sądzę, żeby musiał dziękować poprzedniemu lekarzowi za nastawienie mnie do dziadostwa na klatce piersiowej, sam mi przecież powiedział , że kręgosłupa, klatki i ramion mi nie wyprostuje, zaznaczył, że piersi są zupełnie różne, ale obiecał, że po ich powiększeniu napewno wygląd mojej klatki się poprawi. I tak jest. Nie mam jednakowych piersi bo silikony musiałyby być robione na specjalne zamówienie, miejscami bardziej wypukłe, miejscami wycięte w delikatne łuki , a to niemożliwe. Nie bronie dr, ale niestety trzeba być swiadomym swoich niedoskonałości, niewielu chirurgów w ogóle chce się podjąć zrobienia właśnie piersi asymetrycznych, bo jeśli ktoś oczekuje ideału, to zwsze będzie niezadowolony. Fakt, nagana się należy za to że obiecał że będzie idealnie a nie jest.
Ja wiedzialam ze nie bede posiadaczka idealow, nikt mi nie dal takiej nadziei, narazie jeszcze boli, dopiero tydzien po operacji jestem, opuchlizna musi zejsc , no i milo bedzie jak juz zaloze normalny biustonosz. Juz sie nie moge doczekac. Zyczę Campari, żebyś znalazła kogoś kto da Ci to , częgo oczekujesz.
Lusia, mam nadzieję że i ja będę się niebawem wyłącznie cieszyć z posiadania biustu, który widać .
Pozdrawiam Was serdecznie
sandra_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 16:31   #30
Syllwia82
Raczkowanie
 
Avatar Syllwia82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 87
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Cytat:
Napisane przez sandra_300 Pokaż wiadomość
Campari, rozumiem, jesli dr obiecywal nie wiadomo co i sie nie udało. Nie sądzę, żeby musiał dziękować poprzedniemu lekarzowi za nastawienie mnie do dziadostwa na klatce piersiowej, sam mi przecież powiedział , że kręgosłupa, klatki i ramion mi nie wyprostuje, zaznaczył, że piersi są zupełnie różne, ale obiecał, że po ich powiększeniu napewno wygląd mojej klatki się poprawi. I tak jest. Nie mam jednakowych piersi bo silikony musiałyby być robione na specjalne zamówienie, miejscami bardziej wypukłe, miejscami wycięte w delikatne łuki , a to niemożliwe. Nie bronie dr, ale niestety trzeba być swiadomym swoich niedoskonałości, niewielu chirurgów w ogóle chce się podjąć zrobienia właśnie piersi asymetrycznych, bo jeśli ktoś oczekuje ideału, to zwsze będzie niezadowolony. Fakt, nagana się należy za to że obiecał że będzie idealnie a nie jest.
Ja wiedzialam ze nie bede posiadaczka idealow, nikt mi nie dal takiej nadziei, narazie jeszcze boli, dopiero tydzien po operacji jestem, opuchlizna musi zejsc , no i milo bedzie jak juz zaloze normalny biustonosz. Juz sie nie moge doczekac. Zyczę Campari, żebyś znalazła kogoś kto da Ci to , częgo oczekujesz.
Lusia, mam nadzieję że i ja będę się niebawem wyłącznie cieszyć z posiadania biustu, który widać .
Pozdrawiam Was serdecznie
Hej dziewczynki ja też miałam niewielką asymetrię,prawa była troszeczkę mniejsza ale nie dużo..bałam się że będzie to widoczne po op ale jest ok jutro idę sobie na kontrolę moich cycuszków bo już 3m-ce minęło.. Ja tam jestem zadowolona buziaki
__________________
Dr.P.Niemkiewicz 375cc okrągłe HP(cięcie pod pachą)11.10.2010 Wrocław
Dr.M.Krawczyński - 05.07.2016 Łódź - mój nowy nosek
Syllwia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-03 10:25:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.