Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 21:03   #61
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
A ja jabłko TZ oglada KING KONGA ja chyba ide sie polozyc....zmeczona dzis jestem....ale jutro pospie
no w końcu już masz weekend nie
jusdan no więcej nie ma
ania pewnie dopiero się rozkręcają z tym kopaniem
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 21:08   #62
jusdan77
Zadomowienie
 
Avatar jusdan77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1 167
GG do jusdan77
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

papeteria, ania Wy pewnie znów "tam" ...w innym świecie, i tak Was znajdę!!!
Uciekam na film.
Dobrej nocy mamuśki!!!

Edytowane przez jusdan77
Czas edycji: 2010-03-05 o 21:13
jusdan77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 21:11   #63
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Szalone dziewczyny!! Napisałam 500 post na naszym starym wątku, więc z czystym sumieniem moge się przenieść tutaj
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 21:12   #64
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez jusdan77 Pokaż wiadomość
papeteria, ania Wy pewnie znów "tam" ...w innym świecie, i tak Was znajdę!!!

już ...wracamy do tego świata

ania edytuj post i wklej jeszcze linka do III jako że twój ostatni
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 21:13   #65
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez jusdan77 Pokaż wiadomość
papeteria, ania Wy pewnie znów "tam" ...w innym świecie, i tak Was znajdę!!!
no juz koniec szpiegowania zostaje nam tylko 3 czesc

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość

już ...wracamy do tego świata

ania edytuj post i wklej jeszcze linka do III jako że twój ostatni
oki

znowu marta mnie ubiegla

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2010-03-05 o 21:15
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 21:15   #66
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Szalone dziewczyny!! Napisałam 500 post na naszym starym wątku, więc z czystym sumieniem moge się przenieść tutaj
co szalona
jusdan miłego oglądania

ja też zaraz już spadam do spania
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 21:15   #67
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Idę spać, bo strasznie jestem zmęczona a jutro mam zajęcia. Pewnie pójdę na 3 godziny a resztę oleje. Nie chce mi się.
Spokojnej nocki dziewczynki

aniu wybacz mą przebiegłość ))
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 21:16   #68
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ania pewnie dopiero się rozkręcają z tym kopaniem
az sie boje co to bedzie

no to dobranoc mamusie

ja jeszcze pewnie posiedze ale kompa juz zamykam

do jutra

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2010-03-05 o 21:17
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 21:19   #69
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
az sie boje co to bedzie
będzie dobrze musimy powtarzać sobie to tak często jak siala swoją osławioną mantrę

Dobranoc dziewczyny.Kolorowych snów

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

marta ja jutro nie ide bo mi sie nie chce a i tak pewnie znów masaż twarzy bo jutro pracownia
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 21:22   #70
Basia84
Rozeznanie
 
Avatar Basia84
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IL
Wiadomości: 691
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

ja tez sie melduje strasznie szybko nam poszla druga czesc, ciekawe ile do konca naprodukujecie czesci
aniaa22 sliczne ubranka zwlaszcza buciki
Basia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 21:25   #71
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
będzie dobrze musimy powtarzać sobie to tak często jak siala swoją osławioną mantrę
Siala i jej wierne nasladowczynie no i co nam z tego przyszlo he he
ja tam juz wole nic nie powtarzac
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 22:30   #72
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Musze sie w koncu zmusic isc po prysznic i wloski umyc.. Mezus 1-2 mysle ze bedzie.. jak do tego czasu az sie poloze do lozka nie przyjedzie to pewnie juz chetka mi minie.. jak zawsze ze zmeczenia..a juz nie domagam..
Mloda sobie dzis zrobila luz bluz do 23.. prawie od 21 w lozku i niedawno zasnela grrrry..no ale za to ja len popatrzylam na tv..

a teraz coz musze zaliczyc lazienke.. choc oczy juz mnie pieką dzidzia uciska a cialo chce spaaaaaaaac...


Milej nocki laseczki. Jak nie dojde predzej to do poniedzialku.. gdy znow bede słomianą wdową
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 22:52   #73
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
i zapomnialam napisac ze nasz mezczyzna wazy juz 558 g
Gratulacje, normalnie już kawał chłopa...
zazdroszczę, ja też chcę dużego chłopczyka mieć...


Misiulka1 twój jeszcze troszkę mniejszy od mojego, mam nadzieją, że nasze dzieci nadrobią i jeszcze anie22 przegonimy w 30tyg

Bo tak na dobrą sprawę to dzidziak będzie jeszcze 4 miesiące w brzuszku i musi przytyć jeszcze jakieś 2.5kg - 3kg w tym czasie, czyli chyba ok 700gram miesięcznie, to będzie jakoś 175gram na tydzień !!!!
Tylko nie wiem czy teraz to już będzie równy przyrost masy, czy narastający.

Edytowane przez olakola
Czas edycji: 2010-03-05 o 22:57
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 22:57   #74
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

to ja tez sie melduje haha

aniaa GRATULACJE oficjalne wiec! Moja mala tez wazyla 550g A bylam wtedy w 22t i 3 dni
buciki super upolowalas

Misiulka i Tobie GRATULACJE!

papeteria czekamy na zdjecia

anuszka
i muminek dziekuje za odp odnosnie konfliktu

Dopiero niedawno wrocilam do domku, a Wy juz 3 strony tu naprodukowalyscie Udalo mi sie kupic dzis w h&m sukienke welniana i bluzeczke koszulowa dla malej, jak zrobie zdjecia to wkleje
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 23:04   #75
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Bajka i co pomaga ci ten buscopan? bo mi zapisała jakis scopolan też rozkurczowy. Brałam go przez tydzień ból bie przechodził, w końcu sie wk.. i odstawilam bo po co brać jak nie pomaga? i wyobraź sobie że ból przeszedł... widocznie lepiej ze je odstawiłam..
powiem ci tak, ja zadnych skurczy nie mam, wiec po kiego wala mi to zapisali to nie wiem.... a nawet wrecz zauwazylam ze jak biore ten shit to brzuch zaczal mi sie spinac... we wtorek ide do swojego gina wiec go zapytam czy mam to brac czy olac chyba ze wczesniej sama podejme decyzje o odstawieniu. wkurza mnie to ze kazdy lekarz gada co innego i zaden nie trzyma sie jakichs ustalonych rehul, no ale co zrobic...

strasznie zal bylo mi dziewczyny ktora lezala ze mna w sali. 3 tyg okres jej sie spoznial, 3 testy pozytywne, zaczely jej sie male plamienia. tak na dobra sprawe nie wiem czemu przyjeli ja do szpitala, bo jak cos to bylby to 5 tydzien. 2 dni lezala bez sensu, nic jej nie dawali, na usg nic nie bylo widac, tylko powiekszone endometrium. stwierdzili ze zrobia bete, jedna niewiele wykazala, zrobili druga, ale tego samego dnia zaczely jej sie bole jak na miesiaczke i wieksze plamienia a lekarze nic jej nie chcieli powiedziec, tylko trzymali w niepewnosci. mowie wam sluzba zdrowia mnie totalnie oslabia :/ nie wiem jak to sie skonczylo bo tego samego dnia mnie wypisali, ale chyba ciaza sie nie utrzymala - to bylo mega dolujace patrzec jak ta dziewczyna sie zadrecza myslami

wy juz tak ladnie czujecie ruchy... a ja dopiero dzisiaj mam wrazenie ze zaczelam czuc wyrazne bąbelki... lekarz powiedzial ze kopniaki to za jakies 2 tyg, normalnie nie moge sie doczekac
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 23:18   #76
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
wrzucam dzisiejsze zakupy
wszystko PIĘKNE, fajorskie cuchy
a swoją drogą to "drogocenny" będzie wasz szkrab
załapaliście się jeszcze na wyprzedaż, czy wszystko w "normalnych" cenach ?

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

a mam takie pytanie - Co byście powiedziały jakbyśmy na pierwszym wpisie (na pierwszej stronie) miły jeszcze napisane jaki wózek która chce, po imieniu dzieciaczka?
Wiem, że jak się zgodzicie, to Alguien mnie utłucze, bo jej to roboty dołoży ... no ale teraz już pewnie zacznie się wybieranie wózeczków, bo jak na razie to chyba tylko aniaa22 i jusdan77 mają kupione.

Edytowane przez olakola
Czas edycji: 2010-03-05 o 23:22
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 23:31   #77
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Buciczki slodziaki Ania. Ja jak bylam jeszcze w liceum to postanowilam, ze dzidzi bedziemialo male najeczki. Musze sie wybrac do outletow, ale to dopiero jak mi sie pokaze dzidzi.

U mnie goscie juz poszli, oczywiscie wszyscy sie spili po za mna Ale naciagnelysmy naszych facetow na dzien kobiet jaki chcialysmy z kolezanka, W niedziele kino "Alicja w krainie czarow" 3D, pozniej sushi ja tylko nie z surowej ryby jakos przezyje no chyba, ze maly wybor bedzie to zastrajkuje i bede hciala burger kinga i moje krazki cebulowe, jak mam je juz mi nic wiecej do szczescia nie potrzeba.
Ide spac. Jutro do babci na imieniny idziemy.
Dobrej nocy

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość


a mam takie pytanie - Co byście powiedziały jakbyśmy na pierwszym wpisie (na pierwszej stronie) miły jeszcze napisane jaki wózek która chce, po imieniu dzieciaczka?
Wiem, że jak się zgodzicie, to Alguien mnie utłucze, bo jej to roboty dołoży ... no ale teraz już pewnie zacznie się wybieranie wózeczków, bo jak na razie to chyba tylko aniaa22 i jusdan77 mają kupione.
Hihi jak dla mine moze byc.
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 23:34   #78
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
zgłaszam obecność
ja rowniez
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 23:39   #79
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość

a mam takie pytanie - Co byście powiedziały jakbyśmy na pierwszym wpisie (na pierwszej stronie) miły jeszcze napisane jaki wózek która chce, po imieniu dzieciaczka?
Wiem, że jak się zgodzicie, to Alguien mnie utłucze, bo jej to roboty dołoży ... no ale teraz już pewnie zacznie się wybieranie wózeczków, bo jak na razie to chyba tylko aniaa22 i jusdan77 mają kupione.
Wiecej dziewczyn juz chyba ma kupione. Wiem, ze np basia84 tez ma.
I masz racje olakola, zatluke Cie za ten pomysl

niezawsze
co ja bym oddala za sushi
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 23:47   #80
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

ło matko dzieczyny!! ale pędzicie!!

nadrobiłam (tak prawie...) i melduję się w nowym wątku

widzę, że niektóre z was też cierpią na bóle brzucha... mnie znowu napier..lało wczoraj w nocy i cały wczorajszy dzień (czwartek) i to momentami tak okresowo jakby, nospa nie pomagała.. z wcześniejszego doświadczenia sprzed ok miesiąca wiedziałam, że teraz mi mocno brzuszysko urośnie tak jak wtedy zmierzyłam w środę wieczorem jak zaczął się ból i było dalej 100cm (od jakiegoś czasu mi się tak trzymało), wczoraj wieczorem było już 101, dziś rano 102, a dwie godziny temu już 103cm!! boshe jak mi brzuszysko będzie rosło w tym tempie to niedługo łatwiej mnie będzie przeskoczyć niż obejść
jutro dalszy ciąg pomiarów no i przy takim rozroście obwodu to już nie zdarza mi się zapomnieć o smarowaniu przeciw-rozstępowym smaruję aż trzeszczy póki co to jeszcze nie mam żadnej złowieszczej kreseczki

pozdrawiam cieplutko!!

ps. linka fajnie, że zaczęłaś się odzywać, już się zastanawiałam co się z tobą dzieje...
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 06:15   #81
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Witam, a ja juz wstalam toaleta mnie zawolala Pije sobie aktivie, za jakis czas na zakupy mykamy a po tem lenistwo
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 07:06   #82
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

papeteria to moze daj zwezyc te twoja sukienke??

co do slubu to my mamy konkordatowy i oboje jestesmy praktykujacymi katolikami...

co do postow to szkoda ze nik nie wie bo umieram z ciekawosci...

potwierdzam ze od 3.03 mam ruchy...wczoraj widzialam nawet przez skore jak mi sie brzuch ruszyl....

w nocy nawalilo mi ok 10 cm smiegu...caly tydzien super pogoda, mamy juz kurtki wiosenne wyciagniete a tu lipa...lepsze to niz deszcze ale kurde ja chcialam grila ;P a do tego maly zabkuje, ma wiecznie biegunke i mial wieczorem 38 goraczki:/
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 07:09   #83
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Dzień dobry dziewczynki!! Mój mąż popił wczoraj z przyjacielem a mnie boli głowa No i gdzie tu sprawiedliwość
Dziś mnie już pewnie nie będzie, więc życzę miłego dnia. U nas za oknem biało i - 5 na termometrze. Cholerna zima wróciła.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 07:17   #84
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

dzien dobry dziewczynki! nadrobilam ostatni watek, chce juz pisac a tutaj wiadomosc o III czescie szalejecie, mam weekend, wiec spokojnie dzisiaj i jutro sedze z Wami czas musze dzisiaj zdjecie zrobic, koniecznie i wstawie! a teraz zmykam cos posprzatac, zaczac gotowac obiad, i takie tam :p
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 07:25   #85
Ewelinka13
Rozeznanie
 
Avatar Ewelinka13
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 830
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Witajcie Dziewczyny! I ja dołączam bo spać nie mogę a mam taki katar, że zaraz odpłynę chyba! Jestem po usg 4d i jestem przeszczęśliwa po prostu! Nasza kochana córeczka waży 494 gramy, mierzy 20 cm, rozwija się prawidłowo i jest bardzo wstydliwa bo bez przerwy odwracała się do nas tyłem i zakrywała pucate policzki rączkami. Potem drapał się w ucho, ziewała, ssała kciuk u lewej roni i ruszała żuchwą. Mąż się śmieje, że będzie gaduła tak jak ja. Nereczki, żołądek, serdunio, pęcherz moczowy prawidłowy, więc ja już nie potrzebuję nic więcej do szczęścia. Mam taką ulgę po tym usg! Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego weekendziku! Ech ta zima! Na dzień kobiet mąż mi kupił czerwone szpilki i jak tak dalej będzie to chyba w maju je dopiero założę :-((
Ewelinka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 08:20   #86
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

tak czytam i czytam o tym usg 4d, chyba tez sie zdecyduje, mam nadzieje, ze nasze dzidzi rozwija sie prawidlowo i jest cale i zdrowe...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 08:21   #87
pilotka f16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 520
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez kashha Pokaż wiadomość
Dziewczynki! Doczekałam się na smsa zwrotnego od ojca Maćka. Umówiliśmy się na wtorek wieczór na spotkanie. Myślę, że ono jest zakonspirowane, ale dobrze niech tak będzie. Ehhh ciekawe co to dalej będzie
co ma byc to bedzie - nie martw sie na zapas i mysl o sobie i malenstwu


Cytat:
Napisane przez idealnecialo Pokaż wiadomość
A nie mozesz do swojego gina zadzwonic i zapytac co zrobic?
Albo na pogotowie zadzw i zapytac.. jak ja wymiotowalam, wychodzilo dolem i mialam straszny bol zoladka na poczatku ciazy to kazali przyjechac.. mozesz zadzwonic i zapytac co robic.. Moga cie przekierowac np na ginekologiczny..
mi lekarz powiedzial ze jesli nie ma plamien to sie nie przejmowac slabym bolem..

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Wkleiłam moje wypowiedzi i krótkie streszczenie z dzisiejszego usg do II części
widzialam widzialam
wklej nam tu lepiej fotke w nowej sukience, ocenimy czy maz ma racje

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Tak samo było z sukienką.. eee biała to ci nie pasuje bo to nie kościelny.
Fakt, ze podobała mi się ecri ale gdybym chciała białą to taką bym wybrała, No i welon - nie pasuje co bo nie kościelny... fakt - chciałam diadem ale gdybym chciała to co? Pan z urzędu by mi go zerwał z głowy?
No i tak było z weselem... to nie wesele bo nie kościelny.. no to się wydarłam "a będziecie się weselić czy smucić? bo jak smucić to urządźmy stypę!" No i do nich dotarło chyba ;]
naciskaja na Ciebie,bo chcieli by postawic na swoim... ale to Twoje zycie i Twje wybory i Ty masz byc szczesliwa... troche przykro, ze nie chca tego uszanowac ale moze cos w koncu dotrze..

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Jej jaki już ciężki Mój 401 g a jestem pare dni za tobą ale teraz to już każde dziecko ma swoje tempo nie ? Aby zdrowe były
qurcze a ja place za gina 130 zl i nie podaje mi nigdy wagi dziecka...
poromawia, szczegolowo wypyta co i jak, wyniki sprawdzi, zbada no i USG - 20 minut i po badaniu
a przyjmuje 2 razy w tygodniu gdzies okolo 30 dziewczyn dziennie..
nic tylko byc ginekologiem i zarabiac... ech

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
wrzucam dzisiejsze zakupy
wow maly dresiarz bedzie hehe

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
a mam takie pytanie - Co byście powiedziały jakbyśmy na pierwszym wpisie (na pierwszej stronie) miły jeszcze napisane jaki wózek która chce, po imieniu dzieciaczka?
Wiem, że jak się zgodzicie, to Alguien mnie utłucze, bo jej to roboty dołoży ... no ale teraz już pewnie zacznie się wybieranie wózeczków, bo jak na razie to chyba tylko aniaa22 i jusdan77 mają kupione.
ja jestem za bo ja nie wiem jaki chce wozek a z checia zobacze co jest sprawdzone i fajne

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
co do slubu to my mamy konkordatowy i oboje jestesmy praktykujacymi katolikami...

co do postow to szkoda ze nik nie wie bo umieram z ciekawosci...

potwierdzam ze od 3.03 mam ruchy...wczoraj widzialam nawet przez skore jak mi sie brzuch ruszyl....

w nocy nawalilo mi ok 10 cm smiegu...caly tydzien super pogoda, mamy juz kurtki wiosenne wyciagniete a tu lipa...lepsze to niz deszcze ale kurde ja chcialam grila ;P a do tego maly zabkuje, ma wiecznie biegunke i mial wieczorem 38 goraczki:/
gratulacje z powodu ruchow
podziwiam Was dziewczny, ktore macie takie male zabkujace pełzaki w domu i dajecie radę w ciąży z nimi... na pewno nie jest Wam lekko..

Cytat:
Napisane przez Ewelinka13 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny! I ja dołączam bo spać nie mogę a mam taki katar, że zaraz odpłynę chyba! Jestem po usg 4d i jestem przeszczęśliwa po prostu! Nasza kochana córeczka waży 494 gramy, mierzy 20 cm, rozwija się prawidłowo i jest bardzo wstydliwa bo bez przerwy odwracała się do nas tyłem i zakrywała pucate policzki rączkami. Potem drapał się w ucho, ziewała, ssała kciuk u lewej roni i ruszała żuchwą. Mąż się śmieje, że będzie gaduła tak jak ja. Nereczki, żołądek, serdunio, pęcherz moczowy prawidłowy, więc ja już nie potrzebuję nic więcej do szczęścia. Mam taką ulgę po tym usg! Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego weekendziku! Ech ta zima! Na dzień kobiet mąż mi kupił czerwone szpilki i jak tak dalej będzie to chyba w maju je dopiero założę :-((
super, ze wszystko jest OK
pilotka f16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 09:04   #88
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

No ja oczywiście z poślizgiem czasowym... tęsknił ktoś za mną?
Ja korzystam z tego, że mąż jest w domu... dzisiaj ma nas odwiedzić kuzyn, ze swoją kobietą, ta która jest na dniach... niebawem powinna już urodzić fajnie już nie mogę się doczekać...
Wrzuciłam właśnie pranie, teraz ogarniam trochę pokój i jedziemy do centrum... trzeba kilka rzeczy kupić. Dzisiaj mam zamiar robić broszki z czekoladą, ciekawe czy wyjdą...
A jutro jedziemy na obiad do moich rodziców i na torta... tata zaprosił nas z okazji dnia kobiet... wprawdzie dzień wcześniej, ale i tak super cieszę się jak nie wiem co...
Poza tym wczoraj wyhaczyłam w ciuchlandzie dla Łucji super dwie pary jeansów, legginsy zwykłe, bluzeczkę, polarka, i dla mojej mamy dwie bluzki Każda rzecz po 3zł
Pochwalę się potem czy brioszki wyszły
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 09:24   #89
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ehhh ja wychodzilam z takiego samego zalozenia jak ty po co koscielny? po to zeby sie rodzinie przypodobac ? ja juz jestem po slubie a dalej slysze ze strony rodziny ze powinien byc koscielny, ze powinien byc w moim rodzinnym miescie a nie w miescie męża. czemu nie wyslalam powiadomien do caleeej rodziny, czemu zrobilam przyjecie tylko dla 16 osob... normalnie krew mnie zalewa jak slysze te pretensje, na szczescie nie od rodzicow. mialam zrobic w przyszlym roku koscielny i wesele ale teraz to pieprze szkoda mi nerwow i tak naprawde pieniedzy, wole przeznaczyc je na cos bardziej pozytecznego. a cywilny mialam taki jak chcialam, czulam sie jak prawdziwa panna mloda zreszta skoro nie chodze do kosciola, to po co mam udawac nagle ze jestem taka religijna.... wole modlic sie w domku
Ja akurat miałam ślub w kościele (konkordatowy) ale dlatego, że oboje chcięliśmy ślubować przed Bogiem. Ale każdy ma swoje zdanie w tym zakresie i ja je szanuję, bo uważam, że sprawa wiary to sprawa indywidualna.

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
oojej to sporo Cie kasuje za wizyte! Mnie 70 z USG normalnie. Najważniejsze abyś sie nie denerwowała. Jeżeli nie ma zadnego plamienia to siedź spokojnie. Ja tez tak miałam, ale mi doszło do tego plamienie.. wiec pani doktor pogonila mnie na zwolnienie zapisałą luteine i duphaston i leżec!!! ty tez leż i się nie denerwuj! lekarz cię nei wysle do apteki bo duphaston jest na receptę luteina chyba też.
ja do tej pory nie płaiłam bo mam abonament w Enel-Medzie ale w poniedzialek ide do gina nowego i z tego co wiem, to bierze 120zł - jak na W-we i okolice to cena normalna (wizyta 50-60 plus usg do 80pln)

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
No dokładnie Ja też do kościoła nie chodzę, byłam ostatnio..rok po swoim bierzmowaniu xD
ja mam swoją teorię na temat instytucji kościoła i zdania nie zmienię. Modlić się mogę w domu i by wierzyć w Boga nie potrzebuję urządzać cotygodniowych spędów wśród innych zaślepionych i napychać kasą tacki panów w spódnicach.
Więc po co mam robić kościelny? Bo tak robi większość? Bo tak wypada? W nosie to mam.
Oczywiście dziecko ochrzczę, poślę do komunii itd. nie chcę by mi w przyszłości kiedyś zarzuciło, że pozbawiłam je takiej szansy. A jak dorośnie to samo wybierze sobie religię jaką się chce kierować, niekoniecznie mnie się musi podobać.
Szkoda, ze moja mama tego nie rozumie i pewne rzeczy na mnie wymuszała całe życie np. wychowałam cię w wierze w jakiej mnie wychowano i masz z nami chodzić do kościoła! (i basta.. jak za karę tam szłam) no tak bo tak i tyle, zero argumentacji Dobrze że później dorosłam na tyle by móc jej się oficjalnie przeciwstawić i orzec co swoje

Tak samo było z sukienką.. eee biała to ci nie pasuje bo to nie kościelny.
Fakt, ze podobała mi się ecri ale gdybym chciała białą to taką bym wybrała, No i welon - nie pasuje co bo nie kościelny... fakt - chciałam diadem ale gdybym chciała to co? Pan z urzędu by mi go zerwał z głowy?
No i tak było z weselem... to nie wesele bo nie kościelny.. no to się wydarłam "a będziecie się weselić czy smucić? bo jak smucić to urządźmy stypę!" No i do nich dotarło chyba ;]
a ja widze niekonsekwencję w Twoim działaniu - ślub nie ale dziecko ochrzcić tak... nie rozumiem ?

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
wrzucam dzisiejsze zakupy
super zakupki! a nie boisz się, że buciki będą uciskały, że będą jakieś niewymiarowe, jednak lepiej przymierzyć

Cytat:
Napisane przez idealnecialo Pokaż wiadomość
Słodziusie..
Widze ze ja wybieram bardziej dzieciece ubranka.. Wy czesto takie male stylizowane doroslymi, ja znow odwrotnie mam hehe takie dzidziusiowate itp.. hehe
ja też wolę takie dziecięce

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
to ja tez sie melduje haha

aniaa GRATULACJE oficjalne wiec! Moja mala tez wazyla 550g A bylam wtedy w 22t i 3 dni
buciki super upolowalas

Misiulka i Tobie GRATULACJE!

papeteria czekamy na zdjecia

anuszka i muminek dziekuje za odp odnosnie konfliktu

Dopiero niedawno wrocilam do domku, a Wy juz 3 strony tu naprodukowalyscie Udalo mi sie kupic dzis w h&m sukienke welniana i bluzeczke koszulowa dla malej, jak zrobie zdjecia to wkleje
pokaż zdjęcia!!!

wstawiłam pranie, zaraz wyskoczę tylko po jakieś warzywko i robię obiadek...potem jedziemy szukać dla nas łóżka do spania - co sądzicie o łóżkach z ikei (takich sypialnianych), bo słyszałam same negattywneopinie a tak mi sie podobaja iniektóre i ceny przystępne

Edytowane przez ola_k11
Czas edycji: 2010-03-06 o 09:27
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 09:26   #90
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.III

Dzień Dobry mamuśki
U mnie dzisiaj świeci słoneczko, chociaż w nocy trochę popruszyło i mimo tego że śłoneczko wysoko na niebie to jest zimnio a ja chcę już wiosnę, ciepłe dniu i kwitnące drzewa. Dzisiaj wybieramy się z M do mojego kuzyna, który został ojcem 3 tyg. temu. Chociaż jak narazie nie potwierdził spotkania. No a teraz trzeba trochę ogarnąć chałupę jak ja tego nie lubię!!!
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.