Tabletki nasenne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-31, 08:12   #31
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Tabletki nasenne

JA dobrze spalam zawsze po tych->http://www.aptekapodpegazem.pl/produ...4a4c6ec3176d49
Jedyna wada ze sa duze i nie wygodne do polkniecia bez wody.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 08:28   #32
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Tabletki nasenne

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Brzmi fajnie, ale Bellergot poza ziołami ma też mocniejsze wspomagacze, a osobiście wolę tego unikać.
No cóż ja miałam bardzo dużo stresu w tamtym czasie i potrafiłam leżeć i 5h i gapić się w sufit i tak codziennie, więc chciałam po prostu zasnąć i to mi pomogło, a że ma wspomagacze to trudno, nie żałuję i na pewno jak znowu spotka mnie coś takiego to sięgnę właśnie po Bellergot.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:36   #33
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Tabletki nasenne

Spoko, nie mówię, że nie masz tego używać.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 10:00   #34
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Tabletki nasenne

Też mam problemy ze snem.. ale mi już chyba zadne tabletki nie pomogą Pierw brałam jakies ziołowe tabletki i syropy typu neospazmina, melisal.. Nic nie pomogło.. potem poszłam do lekarza przepisał mi mocne tabletki (już nie ziolowe:/) też nic to potem drugie. po nich już było lepiej ale tylko do paru dni po zaprzestaniu 30 dniowej kuracji potem wszystko coraz bardzeij wracało do "normalności" I dalej nie mogę spać... Moze dlatego, że jestem nerwowa i wszystkim się martwie.. poprostu nie potrafie przestać mysleć kładąc sie do łóżka I juz wole się połozyć o 2 rano, bo wtedy to juz nie mam "siły" mysleć i zasypiam.. a jak połoze się wcześniej np 22,24 to poprotu leże kilka godzin i wtedy sie denerwuje, że spać nie moge i jest tylko gorzej
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 10:20   #35
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Tabletki nasenne

Cytat:
Napisane przez anecia0509 Pokaż wiadomość
Moze dlatego, że jestem nerwowa i wszystkim się martwie.. poprostu nie potrafie przestać mysleć kładąc sie do łóżka


a jak połoze się wcześniej np 22,24 to poprotu leże kilka godzin i wtedy sie denerwuje, że spać nie moge i jest tylko gorzej



Dokładnie to samo..

Po tym, co napisałaś widzę, że nie jest łatwo coś z tym zrobić..
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 10:40   #36
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Tabletki nasenne

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość


Dokładnie to samo..

Po tym, co napisałaś widzę, że nie jest łatwo coś z tym zrobić..
Oj nie jest, nie jest Ale trzeba próbować... Bo jak sobie pomysle, ze mam tak do konca życia to to życie nie bedzie zbyt miłe

Najgorsze jest to, że nawet jak jestem masakrycznie chora, wtedy padam i śpie np. o 19 to potem budze się w o 23 i spać nie moge do 4-5

Rano pobudka po 3-4 godzinach nie jest fajnie- a tak jest zawsze.. czesto boli mnie serce z niewyspania.. Nie wspomne juz o worach pod oczami...

Jak wracam ze szkoly to najbardziej chce mi sie spać i wtedy zasne w jakieś 40-50 minut.. ale wiadaomo jak położe sie po południu to w nocy jeszcze gorzej, a czasami oczy mi sie normalnie zamykaja i musze sie przespać

Teraz zaczna mi się ferie to musze isć znowu do lekarza, tylko wcześniej pracowały dwie panie w ośrodku, którym zależało na tym,zeby mi pomóc a teraz je zwolnili, bo nie mieli im z czego płacić :/ i zostały dwie wredne baby
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 22:14   #37
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Tabletki nasenne

od jakis 8 miesiecy jade na Lerivonie psychotrop ulatwiajacy zasypianie i od czasu do czasu Stilnox ..albo Polsen od czasu do czasu to dosc czesto
powoli schodze z lekow juz ,.. niestety spac mi sie nie chce wogole nawet o 4 w nocy ...

ale polecam intensywny szybki spacer godzinny o godzinie 22 usypa sie szybciej ,raz nawet leku nie wzielam bo padalam z tego spaceru poznego
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 13:55   #38
Imalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Tabletki nasenne

Ja stosowałam Benosen parę miesięcy temu ( niezbyt mily okres w zyciu mialam wtedy) i muszę powiedzieć, że bardzo mi służył. Niby "tylko" ziołowy skład, ale efekty całkiem niezłe. Dużo łatwiej mi sie zaspypiało i nie było rozbudzeń w nocy.
Imalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 14:48   #39
Niezwykla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki nasenne

No wlasnie o tym pisalam w innym watku - ten Benosen jest ciekawa propozycja, mi pomogl naprawde sprawnie, choc to "tylko" l-teanina i chmiel, ale moze w wiekszosci przypadkow wlasnie tego organizmowi trzeba?
Niezwykla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 12:17   #40
Kasiuleczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki nasenne

Hej dziewczęta!

Ja osobiscie nie próbowałam Benosenu, ale moja kolezanka tak i z tego co mi mówiła była zadowolona. Więc może rzeczywiscie to skuteczny środek na bezsennośc.
Kasiuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 09:50   #41
Czarnulka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Tabletki nasenne

1. Benosen!
lub
2. Valerin
lub
3. Melisssska
Czarnulka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 12:33   #42
Kasiuleczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki nasenne

Przyznam się, że mnie tez dopadły bezsenne noce. Straszny mam problem z zasypianiem od paru dni. Nie wiem czym to może być spowodowane, może stres , zmiana pogody, nie wiem... Ale dzisiaj kupiłam sobie benosen i teraz będe mogla go osobiście wypróbować i wypowiedzieć się.
Kasiuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 13:46   #43
Kasiuleczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki nasenne

Wracam w tym wątku żeby sie podzielić wrażeniami - biorę Benosen od początku maja, już po kilku dniach bylo mi dużo lepiej. To znaczy: szybciej zasypiałam (ok 10-15 minut, wczesniej: 40-60), zero wybudzania się w nocy ,a poranne wstawanie nie było okupione męka (jedynie w poniedziałek, ale to wiadomo czemu . Tak więc w temacie tabletek nasennych Benosen jak dla mnie na pierwszym miejscu.
Kasiuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 18:48   #44
Szecherezada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki nasenne

witam was!dziewczyny wiecie moze jak mozna dostac te leki bez recepty??....kurcze wiem ze jak pojde do lekarza to napewno zleci mi zaraz jakies badania....
Szecherezada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 00:33   #45
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Tabletki nasenne

Mnie także trapi bezsenność (od nastoletnich lat kładłam się gruuubo po 12 w nocy), w okresach spokojnych (tzn. bez nerwicy) kładę się o 3 nad ranem, ale przy nerwicy... dopiero około 5 i to po pastylce Ale wolę coś wziąć i nie rzucać się w trzęsawce, dreszczach i uderzeniach gorąca po łóżku (kto sam ma nerwicę lękową ten pewnie wie o czym piszę ).
Z pastylek ziołowych niewielki pożytek, przyznaję szczerze. Chyba, że ktoś pod tym względem jest dziewiczy, wtedy może coś tu któryś zadziała, na mnie nie działają one prawie w ogóle, poza delikatnym może uspokojneniem (Labofarm).
Dla ludzi z faktycznym problemem ze snem (ale jeszcze nie ekstremalnym) polecam Hydroxyzinum 10 mg. Jest na receptę, warto więc poprosić przy okazji lekarza o wypisanie, zazwyczaj żaden nie ma przeciw temu obiekcji. Po 15 minutach odczuwam przyjemne rozluźnienie napiętych mięśni, lekko wzmaga się temperatura ciała co sprzyja zapadnięciu w sen. No i, co dla mnie też nader istotne, łagodzi nerwowe napięcie. Chyba nie jest jakiś mega uzależniający, bo na ulotce pisze, że można go aplikować już 5 latkom, a nawet maluchy mają swoją wersję Hydro, tylko że w syropie

Po Bellergocie chodzę cały następny dzień zmulona, a nie jest lepszym usypiaczem od Hydro, więc stosuję raczej tylko to pierwsze, choć oczywiście Bellergota też zaliczyłam.
No i są jeszcze killery w postaci Oxazepamu, Afobamu itp, tylko na receptę i niestety uzależniające, więc z nimi radziłabym uważać.
Dziewczyny zachwalały tu wczesniej Benosen. Nie jest mi ten lek znany, ale muszę go wypróbować skoro tyle dobrych opinii zebrał.

To tyle, u mnie jest 01:32, więc sporo jeszcze nocki na chodzie przede mną...
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 14:03   #46
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Tabletki nasenne

ja tych killerow nie probowalam i nie bede sa silnie uzalezniajace
ale z nieuzalezniajacych na sen biore i bralam -to antydepresanty na nerwice i depreche ktore maja wlasciwosci nasenne- wyciszaja i sie chce spac
Lierivon,Mirzaten-od psychiatry rzecz jasna
Hydrosksyzyna dziala ale czasem nawet nie dziala na mnie bo okazuje sie za slaba
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 18:35   #47
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Tabletki nasenne

Oj.,... mam duże problemy ze spaniem. Valerin + melisa = spokojny sen
zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 02:02   #48
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Tabletki nasenne

A ja dziś zakupiłam Benosen, zobaczymy jak to cudo zadziała! Napiszę o efektach.
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 19:55   #49
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Tabletki nasenne

No więc piszę. Zażyłam 2 pastylki na 30 min przed położeniem się do łózia. Przyszło lekkie wyciszenie i rozluźnienie więc drobne działanie na nerwy jest, natomiast co do snu? Hm. Nie mogłam zasnąć przez jakąś może godzinę, a kiedy już się to udało, to obudziłam się po kilkunastu minutach Potem znowu zapadłam w sen, ale w końcu już była chyba 5 rano...
Także Benosen polecam osobom lekką bezsenną niedyspozycją. Szkoda, bo myślałam że zrezygnuję z Hydroxyziny.
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 09:10   #50
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Tabletki nasenne

Również od czasu do czasu mam problemy z zaśnięciem. Skusiłam się na polecone przez koleżankę tabletki ziołowe Nervomix. Są one delikatne i niezamulające, więc w stanach dużej bezsenności mogą być jakimś tam dodatkiem. Jednak w mojej sytuacji one mi pomogły. Zasnęłam szybko a obudziłam się po ok. 8 h wypoczęta i wyspana.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:29   #51
Aguska09
Przyczajenie
 
Avatar Aguska09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Tabletki nasenne

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Mnie także trapi bezsenność (od nastoletnich lat kładłam się gruuubo po 12 w nocy), w okresach spokojnych (tzn. bez nerwicy) kładę się o 3 nad ranem, ale przy nerwicy... dopiero około 5 i to po pastylce Ale wolę coś wziąć i nie rzucać się w trzęsawce, dreszczach i uderzeniach gorąca po łóżku (kto sam ma nerwicę lękową ten pewnie wie o czym piszę ).
Widzę nie jestem sama... Tyle, że nie potrafiłam nazwać tych lęków...
Raz przed maturą kuzynka poratowała mnie hydroksyzynką... ale 25mg, usnęłam jak dziecko i wyspałam się super. Po ostatnich kilku dniach już mam dosyć i planuję zakupić jakieś usypiacze... Oby pomogło... Pozdrawiam Was wszystkie
Aguska09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 15:17   #52
Lukasssz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki nasenne

Cytat:
Napisane przez elfenlied Pokaż wiadomość
Uwazajcie z tym mlekiem, bo mleko wbrew powszechnej wiedzy, ze ulatwia zasypianie tak na prawdę zawiera adrenalinę(!!) wiec nie pomaga samo w sobie.
W życiu nie słyszałem czegoś takiego żeby mleko zawierało "adrenaline"! krowa musiała by miec bardzo stresujące zycie.. i dawała by bardzo mało mleka
Mleko natomiast zawiera prekursory do wytwazania "melatoniny" zwanego hormonem snu! do tego ciepłe mleko powoduje ze nasze nazady wewnetrzne są rozgrzane przez dłuzszy czas (za sprawą laktozy- cukru mlecznego które ma "lepkie" własciwosci). a co za tym idzie nasz organizm nie meczy sie by rozgrzac nasz "wewnętrzny piec". Dlaczego z miodem? miod = cukier prosty (glukoze - nie sacharoze jak cukier stołowy) glukoza jest pełni trawiona i wykozystywana do produkcji energii i podwyzsza poziom cukru a zatem zwieksza wydzielanie insuliny która powoduje błogosc (jak to po objedzie chce nam sie spac) tylko ze nie jestesmy obciązeni obowiązkiem trawienia.. Ja sie tylko zastanawiam jak te nasze babcie nieznajace chemii wiedziały to wszystko
\pozdrawiam i zycze miłych snów
Lukasssz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 11:48   #53
madalenkakf
Raczkowanie
 
Avatar madalenkakf
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 36
GG do madalenkakf
Dot.: Tabletki nasenne

Benosen nic mi nie daje, jadłam po 3 tabletki i spać nie mogłam dalej. Kiedyś kilka razy ja i narzeczony braliśmy od mojej siostry Labofarm- polecam, pomaga, idę go właśnie kupić Muszę też coś na receptę wysępić, przed sesją z nerwów nie mogę spać do 2-3, a na 8 egzaminy... Ile kosztuje stilnox i czy dobrze działa?
madalenkakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 13:02   #54
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Tabletki nasenne

dziala mocno ale nie radze z nim zaczynac
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:16   #55
Izydka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
Dot.: Tabletki nasenne

Hej dziewczyny, a ja mam taki problem: Chodzę spać koło pierwszej i zasypiam bez problemu, ale mam strasznie czujny sen. Np. jak ktoś rano (7:30 - 8:00) wstanie i otworzy drzwi od jakiegoś pokoju w moim domu to już się budzę i nie ma bata nie mogę zasnąć, bo zaczynam myśleć i jest dupa. Nawet mimo to, że jak się budzę czuję się mega niewyspana i dalej chce mi się spać to nie mogę zasnąć i finał. Później cały dzień chodzę jak zombie.

Nigdy nie próbowałam żadnych leków na sen... po prostu potrzebuje czegoś, co sprawi, że mój sen będzie głębszy, będę dłużej spać i będę czuła się w końcu wyspana.
Izydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:42   #56
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Tabletki nasenne

Ja od czasu do czasu łykam tabletki Hova. Pomagają, ale jak dla mnie mają dziwny zapach.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 15:47   #57
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Tabletki nasenne

Cytat:
Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
Również od czasu do czasu mam problemy z zaśnięciem. Skusiłam się na polecone przez koleżankę tabletki ziołowe Nervomix. Są one delikatne i niezamulające, więc w stanach dużej bezsenności mogą być jakimś tam dodatkiem. Jednak w mojej sytuacji one mi pomogły. Zasnęłam szybko a obudziłam się po ok. 8 h wypoczęta i wyspana.
Nom, Nervomix są dobre, ale nie brałam ich nigdy na co dzień, tylko doraźnie. Przed wyjazdem na przykład, bo najczęściej wtedy nie mogę zasnąć, albo jak mnie coś martwi. Na dzien jako uspokajające też są niezłe, ale trzeba brać z umiarem
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.