skutki kremu lirene na naczynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-07, 14:33   #1
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873

skutki kremu lirene na naczynka


kupilam krem lirene erisa : nawilzajacy krem na dzien SPF 8 CERA NACZYNKOWA. na poczatku uzywania bylam zachwycona. jednak teraz sie zalamalam skore mam jak tarka!! do tej pory w miare czysta cera zamienila sie w papier scierny stan naczynek sie pogorszyl. mam rumien i uczucie niekonczacego sie goraca
PROSZE! NIECH MI KTOS POMOZE!!
kupilam to cos poniewaz nie mialam kasy na nic aptecznego no i mam za swoje i krem w calosci do wyrzucenia. JAK ZWROCIC MOJEJ CERZE ZDROWY WYGLAD? PROSZE O POMOC
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 15:11   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: skutki kremu lirene na naczynka

kup sobie panthenol np altermedu , to złagodzi, woda termalna tez wskazana, a na naczynka najlepiej wit od wewnatrz i w s\postaci serum , na to filtry
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:37   #3
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: skutki kremu lirene na naczynka

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
kup sobie panthenol np altermedu , to złagodzi, woda termalna tez wskazana, a na naczynka najlepiej wit od wewnatrz i w s\postaci serum , na to filtry
Witaminka C oczywiscie - doustnie i w kremach [np. active C]. mozesz jeszcze [i poqinnas] łykac cos z rutyną, np rutinoskorbin. Wskazane byłoby stoaowanie dirosealu na noc [od avene] ale wtedy na dzien obowiazkowo filtr, i to nie spf 8 ale co najmniej 30 [zima tez].
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:49   #4
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: skutki kremu lirene na naczynka

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
kupilam krem lirene erisa : nawilzajacy krem na dzien SPF 8 CERA NACZYNKOWA. na poczatku uzywania bylam zachwycona. jednak teraz sie zalamalam skore mam jak tarka!! do tej pory w miare czysta cera zamienila sie w papier scierny stan naczynek sie pogorszyl. mam rumien i uczucie niekonczacego sie goraca
PROSZE! NIECH MI KTOS POMOZE!!
kupilam to cos poniewaz nie mialam kasy na nic aptecznego no i mam za swoje i krem w calosci do wyrzucenia. JAK ZWROCIC MOJEJ CERZE ZDROWY WYGLAD? PROSZE O POMOC
Ten krem używałam dosyć długo, bo trzy lata. Zbawiennego () działania na naczynka nie zarejestrowałam. Nie pojawiły się natomiast nowe. Miał jedną okropną wadę: zapychał mi niemiłosiernie pory. Moją mamę uczulił. Może to reakcja uczuleniowa?
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 05:57   #5
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: skutki kremu lirene na naczynka

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
Ten krem używałam dosyć długo, bo trzy lata. Zbawiennego () działania na naczynka nie zarejestrowałam. Nie pojawiły się natomiast nowe. Miał jedną okropną wadę: zapychał mi niemiłosiernie pory. Moją mamę uczulił. Może to reakcja uczuleniowa?

no mnie rowniez pozapychal. pierwszy raz cos mnie tak urzadzilo najgorsze jest to, ze juz w miare uspokoilam ta cere a tutaj cudowny lirene no nic.


dziekuje za rady. chyba faktycznie nie ma co czekac na zakup filtrow
ale jakis krem na moje dolegliwosci tez by sie przydal... bo stosowalam masc ROZEX i niedawno sie skonczyla a b.dobrze na mnie dzialala. dermatolog nie ma juz do konca roku terminow (tak jest zawsze.zawsze zima mi ta skora dokuczy) a babka jest naprawde w porownaniu z innymi cudotworca! mysle ze narazie kupie alantan bo ten co mam w domu jest przeterminowany. lezy od wiekow w tej szafce. trzeba to wkoncu uporzadkowac a potem zakup kremu. po kilku probkach
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 09:39   #6
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: skutki kremu lirene na naczynka

U mnie takie objawy są i po aptecznych kosmetykach. Według mnie nie ma różnicy czy to apteka czy drogeria. Jedne kremy sprzedaje się w aptekach a inne w drogeriach.
A ta maść rozex to jest na receptę? Co jest w jej składzie?
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 09:59   #7
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: skutki kremu lirene na naczynka

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
U mnie takie objawy są i po aptecznych kosmetykach. Według mnie nie ma różnicy czy to apteka czy drogeria. Jedne kremy sprzedaje się w aptekach a inne w drogeriach.
A ta maść rozex to jest na receptę? Co jest w jej składzie?
no niestety na recepte. jest dosc droga ale mi naprawde pomaga. nie mam juz ani tego kremu ani ulotki w necie znalazlam ze zel zawiera 7,5 mg metronidazolu wiec krem pewnie podobnie z tym ze krem nadaje sie bardziej do suchej
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 13:13   #8
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: skutki kremu lirene na naczynka

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
U mnie takie objawy są i po aptecznych kosmetykach. Według mnie nie ma różnicy czy to apteka czy drogeria. Jedne kremy sprzedaje się w aptekach a inne w drogeriach.
Jestem takiego samego zdania.

Sama musisz wypróbować jakie kosmetyki Ci służą, a jakie nie. To, że kosmetyk jest kupiony w aptece i został wyprodukowany przez jakieś Vichy czy inne Avene to wcale nie znaczy, że Ci nie zaszkodzi/nie zapcha. Liczy się jego skład. Musisz poznać składniki, które Ci szkodzą.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 13:26   #9
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: skutki kremu lirene na naczynka

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
Jestem takiego samego zdania.

Sama musisz wypróbować jakie kosmetyki Ci służą, a jakie nie. To, że kosmetyk jest kupiony w aptece i został wyprodukowany przez jakieś Vichy czy inne Avene to wcale nie znaczy, że Ci nie zaszkodzi/nie zapcha. Liczy się jego skład. Musisz poznać składniki, które Ci szkodzą.
ale jakos mam do nich zaufanie. i niekoniecznie do vichy bo vichy akurat mi nie sluzy no tak. trzeba dobrze trafic...
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:10   #10
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: skutki kremu lirene na naczynka

kolezanke tez lirene uczulił, nie znam skladu ale pewnie cos felernego jest tam...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 15:58   #11
zesta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: skutki kremu lirene na naczynka

dostałam od tego kremu uczulenia, podskórne krostki, żałuje że użyłam tego kremu , ps . szajsu , nie kupujcie , lepiej zastosować coś naturalnego a nie badziewie nafaszerowane chemią. żenada
zesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.