Avon i Oriflame - pomocy! :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-27, 08:18   #1
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496

Avon i Oriflame - pomocy! :-)


bo juz pomalu zaczynam watpic. Chodzi mi o podklad. O podklad w kompakcie, inne przestealy mnie interesowac. Szukam i szukam, nog juz prawie nie mam, a problem ma sie calkiem dobrze - otoz ja mam naprawde bardzo jasna cere. I w tubylczych drogeriach (mieszkam w Niemczech) nie ma prawie w ogole podkladow dla mnie, a kompaktow to juz wcale - najjasniejsze sa o dwa-trzy tony za ciemne. Perfumerie odpadaja ze wzgledu na zaporowe ceny (czesto gesto tez nie maja wystarczajaco jasnych odcieni). Mam tez dosyc czyhania na Ebayu na jakas okazje, bo potem kupuje sobie cos co mi sie podoba a nie jest np. w ogole dostepne w Niemczech. YR tez odpada. Jeszcze jedna firma wysylkowa tez, niestety, podklady w plynie i kremie sa wystarczajaco jasne, ale kompakty NIE.
No i pomyslalam sobie o Avonie i Oriflame. Obie firmy pelnia w Niemczech raczej marginalna role, nie bardzo usmiecha mi sie tez wizyta konsultantek... ale Avon mozna tez kupic przez internet.
Mniejsza wiekszosc. Strasznie sie rozgadalam . A pytanie jest w sumie krotkie:

czy kolory:
<ul>[*] Porcelaine u Avonu (kunkretnie chodzi mi o Personal Match w kompakcie) i[*]Light Ivory u Oriflame (Oriflame, Colour by Oriflame, Compact Foundation )[/list]sa naprawde bardzo jasne?
Klientki tych firm i konsultatntki - prosze wypowiedzcie sie. I dziekuje serdecznie.

asinek blady i zapomniany przez wiekszosc producentow
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 21:51   #2
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Avon i Oriflame - pomocy! :-)

up!
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 12:19   #3
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: Avon i Oriflame - pomocy! :-)

nie wiem jak z tym Oriflame, ale ten podkład z Avonu porcelanowy wychodzi ciemnawy. Mam jasną, ale nie bladą cerę i jak dla mnie okazał się zbyt ciemny, a zdjęcia w katalogu nie pokrywają się z rzezcywistą koorystyką produktu, niestety.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 12:34   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Avon i Oriflame - pomocy! :-)

mam najnowszy compact z Avonu Personal Match kolor IVORY i jest jaśniutki,sama tez jestem bledzuchem ,używam bardzo jasnych podkłądów i puderków
pozdrawiam serdecznie
ps.dodam ,że w palecie kolorów tego komapktu nie ma już PORCELAIN
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 20:25   #5
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero
Re: Avon i Oriflame - pomocy! :-)

Prawde mowiac nei mialam dokladnie tego o co pytasz ale uzywalam podkladu Lignt Ivory z Oriflame, wiec przypuszczam ze barwa jest ta sama we wszystkich kosmetykach. podklad byl bardzo jasny, do porcelanowej cery, kompletnie nie opalonej. Nie wpadal w "marchewke" jak to czasem maja podklady. Dla mnie ok bo ja jestem taka bladziutka wlasnieJesli masz kogos znajomego z Oriflame proponuje wybrac sie z nim zlozyc zamowienie, bo oni maja w swoich punktach probki kosmetykow, mozesz sie umalowac i sprawdzic czy pasuje
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 21:28   #6
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: Avon i Oriflame - pomocy! :-)

od tego katalogu (październik) nie ma już niestety koloru Light Ivory w Oriflame kolorek był naprawdę jasny, choć jak dla mnie ciut za bardzo wpadał w żółty... ale na nieopalonej buźce nie był za ciemny
teraz jakiś idiota pozmieniał podkłady i jest kolor "Ivory" - teoretycznie najjaśniejszy... miałam próbkę ivory rozświetlającego i był bardzo ciemny i lekko pomarańczowy...
mam tylko nadzieję, że może będzie jakaś wyprzedaż podkładów w starej wersji, bo akurat chciałam kupić matujący...
pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 22:43   #7
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Avon i Oriflame - pomocy! :-)

agabil1 napisał(a):
> mam najnowszy compact z Avonu Personal Match kolor IVORY i jest jaśniutki,sama tez jestem bledzuchem ,używam bardzo jasnych podkłądów i puderków
> pozdrawiam serdecznie
> ps.dodam ,że w palecie kolorów tego komapktu nie ma już PORCELAIN

w Niemczech nei ma koloru IVORY za to jest Porcelain, kurde, nie wiem czy to ten sam odcien
https://shop.avon.de/avonshop/MakeUp...6259&color=yes

pewnie trzeba sprobowac i tyle, mnie troche niepokoi fakt ze sa tylko trzy kolory ... z reguly w drogeriach te najjasniejsze sa za ciemne, nawet jak sie nazywaja ivory czy porcelain ...

a o Oriflame w Niemczech jest dosc trudno ... mam srednia ochote na wizyty konsultantki, bo nie umiem mowic "nie" i zakupie wszytskoc co zechce chocby z wdziecznosci za to ze przyszla . Avon mozna kupic przez internet, bez konsultanta... pomysle jeszcze


i dzieki wielkie Wam wszystkim za pomoc
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-30, 08:50   #8
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Avon i Oriflame - pomocy! :-)

Ja mam z Oriflame'u compact 2w1 właśnie kolor light ivory - jest bardzo jaśniutki, niestety za jaśniutki jak dla mnie użyłam go raz musiałam zmyc może jeśli chcesz to Ci go tanio odsprzedam Pozdrawiam ciepluśko
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 09:25   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Avon i Oriflame - pomocy! :-)

asinek-->Porcelain Beige był w poprzedniej wersji podkładów-compactów.Teraz jest nowa formuła i nowe kolory.Ivory jest jaśniejszy od tego starszego PORCELAIN.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 10:09   #10
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Avon i Oriflame - pomocy! :-)

acha, to znaczy ze Niemcy sprzedaja te starsze? nie zdziwila bym sie za bardzo, bo tutaj avon jest taka sobie marginalna firma, prospekty z ofertami maja przeohydne, pamietam ze uleglam ciezkiemu szokowi jak zobaczylam polskie reklamy avonu - na slicznym papierze i przede wszystkim ladnie opracowane graficznie.

Rosie, wiesz, dzieki bardzo za oferte, ale chyba nie skorzystam ... takze dlatego ze kupilam sobie wlasnie cos na ebayu i najpierw wyprobuje to... najwyzej bede sie wkurzac ....chooociaz, moze napisz do mnie maila, okay? ale nic nie obiecywam!
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 10:41   #11
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Avon i Oriflame - pomocy! :-)

Ja używam kompatkowego natural beige Oriflame i też uważam, ze jest jasny
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.