Antyrama i zdjęcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 07:45   #1
kaamilaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Piszę z prośbą o pomoc. Może Wy będziecie miały jakieś fajne pomysły, ktore by mi pomogły. Planuję kupić mojemu chłopakowi antyramę, taką większą, jeszcze dokładnie nie wiem jaka, ale na pewno z taką drewanianą ramką, zeby nie bylo ładniej. Tam chciałam poumieszczac moje zdjęcia od najmłodszych lat az do dzis. I teraz zaczyna sie mój problem bo, chciałam zeby to było w sepii, mysle ze złym pomysłem jest skanowanie i wywoływanie, dlatego pomyśląłam ze moze jest jakas folia, czy coś do zdjeć, gdzie mogłabym tą gotową pracę obłożyć, obkleić, czy sama nie wiem co.. Myśle, że wiecie mniej wiecej o co mi chodzi? Bardzo prosze o pomoc.
Kamila.

Przepraszam, tam powinno być, 'żeby było ładniej'

Edytowane przez katasiaczek
Czas edycji: 2009-01-26 o 11:06
kaamilaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 10:09   #2
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Antyrama i zdjęcia

Hmm, a nie lepiej byloby wszystkie potrzebne zdjecia poskanowac, a pozniej na kompie ladny kolaz ulozyc? i dac to wywolania takie wielkie foto?
Ja robilam nie raz cos takiego na prezent i nie raz dostalam tez, wiec wiem ze swietnie sie to prezentuje
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 10:40   #3
kaamilaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Antyrama i zdjęcia

Ja też o tym myślalam, ale wiadomo jak się skanuje zdjęcie, to nie wychodzi ono takie ładne, a jak zrobie kolaż, bynajmniej jak ja robie to ono sie zapisuje w jakims małym formacie i jak się otwiera jest dosc niewyraźne, dodajac ze trzeba je potem dość duze wywołać, wiec wyjdzie jeszcze gorzej.. Chyba ze robi sie to jakos inaczej.. ?
kaamilaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 11:10   #4
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Antyrama i zdjęcia

No wiadomo, ze zeskanowane zdjecie nie bedzie takie ladne jak oryginal, ale moze masz czesc fotek np. z aparatu cyfrowego juz na kompie? Co do tego zapisywania, to mysle, ze to zalezy od ustawien, ale dokladnie nie wiem jak to zrobic..
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.