Nie podoba mi się nowa praca- odejśc? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-20, 07:17   #61
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
ej, nie traktuj szefa i współpracowników jak wrogów. 3/4 sukcesu zależy od nastawienia. Naucz się tam przez te kilka dni jak najwięcej, nigdy nie wiadomo co się przyda. Dasz rade
ja nie traktuje, ale pewnie szef mnie tak będzie traktowal
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 02:44   #62
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Już jestem, przepraszam, chwilę mnie tu nie było
Miałam ciekawe "starcie" z szefem Ostatnio byłam w pracy w środę a wypowiedzenie planowałam złożyć w czwartek. Niestety w środę się rozchorowałam już będąc w pracy i musiałam się zwolnić. Zanim jednak to zrobiłam, chciałam pogadać jeszcze osobiście o tym wypowiedzeniu, żeby już niepotrzebnie nie przedłużać sprawy. Powiedziałam szczerze i spokojnie na czym polega problem. Wbrew pozorom rozmowa była całkiem miła. Szef poprosił, żebym się jeszcze zastanowiła

Następnie byłam tego samego dnia u lekarza... Dostałam zwolnienie aż do piątku, a więc do końca tygodnia. Martwiłam się, że nie będę miała jak dostarczyć wypowiedzenia osobiście (szef mi wskazał dwie drogi: osobiście i pocztą ). Żeby było ciekawiej, okazało się, że w przyszłym tygodniu go w ogóle nie ma Zadzwoniłam więc w czwartek, żeby coś ustalić ale było dość ciężko, odpowiedzi bardzo niekonkretne. Poczytałam w internecie, że można mailowo wysłać wypowiedzenie i tak też je wysłałam.
W wyniku tego odbyła się jeszcze rozmowa telefoniczna. Okazało się, że w razie gdybym się namyśliła i zatęskniła to nawet mogę wrócić bo mają taki system, także drzwi zawsze otwarte W każdym razie nie było źle, nawet miła rozmowa, bez żadnych pretensji czy wyrzutów
Pracuję - tak jak planowałam - do 3.01

Prawdę mówiąc już sama perspektywa jakichś zmian (na lepsze mam nadzieję ), sprawiła, że mi lżej. Mój (prawie już) były szef to w gruncie rzeczy miły człowiek. Szkoda, że w tej firmie taki chaos panuje i że "szefostwo" ze strony zagranicznej to takie buraki (najchętniej by widzieli pracowników jako niewolników pracujących bez przerwy, we wszystkie święta, nawet odrabiających urlopy i L4 itd), bo ludzie w biurze byli naprawdę w porządku.

Także u mnie tak to wygląda Pracy kolejnej jeszcze nie mam, co może niektórych dziwić... Ale niedługo rozpocznę poszukiwania Wstępne rozeznanie już robiłam
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 07:32   #63
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez patrzacwniebo Pokaż wiadomość
Już jestem, przepraszam, chwilę mnie tu nie było
Miałam ciekawe "starcie" z szefem Ostatnio byłam w pracy w środę a wypowiedzenie planowałam złożyć w czwartek. Niestety w środę się rozchorowałam już będąc w pracy i musiałam się zwolnić. Zanim jednak to zrobiłam, chciałam pogadać jeszcze osobiście o tym wypowiedzeniu, żeby już niepotrzebnie nie przedłużać sprawy. Powiedziałam szczerze i spokojnie na czym polega problem. Wbrew pozorom rozmowa była całkiem miła. Szef poprosił, żebym się jeszcze zastanowiła

Następnie byłam tego samego dnia u lekarza... Dostałam zwolnienie aż do piątku, a więc do końca tygodnia. Martwiłam się, że nie będę miała jak dostarczyć wypowiedzenia osobiście (szef mi wskazał dwie drogi: osobiście i pocztą ). Żeby było ciekawiej, okazało się, że w przyszłym tygodniu go w ogóle nie ma Zadzwoniłam więc w czwartek, żeby coś ustalić ale było dość ciężko, odpowiedzi bardzo niekonkretne. Poczytałam w internecie, że można mailowo wysłać wypowiedzenie i tak też je wysłałam.
W wyniku tego odbyła się jeszcze rozmowa telefoniczna. Okazało się, że w razie gdybym się namyśliła i zatęskniła to nawet mogę wrócić bo mają taki system, także drzwi zawsze otwarte W każdym razie nie było źle, nawet miła rozmowa, bez żadnych pretensji czy wyrzutów
Pracuję - tak jak planowałam - do 3.01

Prawdę mówiąc już sama perspektywa jakichś zmian (na lepsze mam nadzieję ), sprawiła, że mi lżej. Mój (prawie już) były szef to w gruncie rzeczy miły człowiek. Szkoda, że w tej firmie taki chaos panuje i że "szefostwo" ze strony zagranicznej to takie buraki (najchętniej by widzieli pracowników jako niewolników pracujących bez przerwy, we wszystkie święta, nawet odrabiających urlopy i L4 itd), bo ludzie w biurze byli naprawdę w porządku.

Także u mnie tak to wygląda Pracy kolejnej jeszcze nie mam, co może niektórych dziwić... Ale niedługo rozpocznę poszukiwania Wstępne rozeznanie już robiłam
Na pewno szybko znajdziesz Ja mam niespodziankę- też zrezygnowałam i to dla pracy Wypowiedzenie składam w poniedziałek, ale juz powiedziałam kierownikowi, ale miał mine Pracuję niby do 3.01 ale przysługuja mi 4 dni wolne ( 2 za soboty w które pracowalam i 2 ogolnie za półtora miesiąca pracy) także pracuje jeszcze tylko dzisiaj w poniedziałek i piątek a w pon. jestem sama z szefem masakra
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 20:36   #64
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Na pewno szybko znajdziesz Ja mam niespodziankę- też zrezygnowałam i to dla pracy Wypowiedzenie składam w poniedziałek, ale juz powiedziałam kierownikowi, ale miał mine Pracuję niby do 3.01 ale przysługuja mi 4 dni wolne ( 2 za soboty w które pracowalam i 2 ogolnie za półtora miesiąca pracy) także pracuje jeszcze tylko dzisiaj w poniedziałek i piątek a w pon. jestem sama z szefem masakra
O proszę No to świetnie, ważne, że coś nowego się pojawiło Ja już raczej nie mam wolnych, także muszę chodzić Mam mnóstwo roboty przed Świętami i trochę mnie to denerwuje, bo będę mieć teraz 2 dni w wielkim biegu.
Czyli jutro będziesz z samym szefem? Nie martw się, będzie dobrze. Pamiętaj tylko, żeby niczym się nie przejmować. To i tak ostatnie dni
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 23:09   #65
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez patrzacwniebo Pokaż wiadomość
O proszę No to świetnie, ważne, że coś nowego się pojawiło Ja już raczej nie mam wolnych, także muszę chodzić Mam mnóstwo roboty przed Świętami i trochę mnie to denerwuje, bo będę mieć teraz 2 dni w wielkim biegu.
Czyli jutro będziesz z samym szefem? Nie martw się, będzie dobrze. Pamiętaj tylko, żeby niczym się nie przejmować. To i tak ostatnie dni
tak zamierzam jutro napisze jak było, a piątek szefa nie ma także lajt
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:01   #66
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
tak zamierzam jutro napisze jak było, a piątek szefa nie ma także lajt
Hej

No i jak tam, przetrwalas dzielnie?
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:48   #67
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez patrzacwniebo Pokaż wiadomość
Hej

No i jak tam, przetrwalas dzielnie?
Nie było źle został mi tylko piątek i w sumie nie będę pracować tylko układac swoje dokumenty Wypowiedzenie złożone kierownika juz nigdy nie zzobacze
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-25, 17:31   #68
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Gratuluję Wam dziewczyny za odważne decyzje! Teraz już będzie tylko lepiej.
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 11:20   #69
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
Gratuluję Wam dziewczyny za odważne decyzje! Teraz już będzie tylko lepiej.
Mamy taką nadzieje, w sumie gorzej być nie mogło Ciesze sie że to koniec mojej pracy z klientami bo to chyba męczy najbardziej
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 18:49   #70
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
Gratuluję Wam dziewczyny za odważne decyzje! Teraz już będzie tylko lepiej.
Dziękujemy No, tak jak pisze Leleczka, myślę, że ciężko będzie następnej firmie to przebić Bo tak odnosząc się do tej mojej sytuacji, to trzeba to przyznać, że większość firm najpierw tworzy stanowisko pracy (zapewnienie np komputera, biurka) a później zatrudnia pracownika, a nie odwrotnie No i raczej nie zmuszają ludzi do odrabiania L4 oraz urlopów

Leleczka, cieszę się, że przetrwałaś Mówisz, że masz już następną pracę? Ja zacznę poważnie poszukiwania w styczniu, teraz odpoczywam
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 11:30   #71
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Dziewczyny mam problem Dałam wypowiedzenie w poniedziałek 23.12 z datą piątkową 27.12. specjalnie ponieważ czytalam że wypowiedzenie zaczyna się zawsze w sobotę. I wczoraj przyjechal kierownik głowny- kierownik mojego kierownika, który nic o moim wypowiedzeniu nie wiedział i się wkurzył, że nic nie wie i on nie wyraża zgody żebym poniedziałek i wtorek miała wolny (urlop miałam zaplanowany od początku grudnia + przysługłują mi 4 dni wolnego). Mam tygodniowy okres wypowiedzenia, a on mówił że moje wypowiedzenie skończy się dopiero 11.01. a ja juz 7.01 ide do nowej pracy. Na pewno nie bedę siedzieć tam do 11.01 bo chyba mam racje że moje wypowiedzenie trwa do 4.01 ponieważ dałam je wczoraj ? Nie chce już nigdy tam wracać...
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 16:49   #72
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

masz swój egzemplarz podpisany przez kadrową lub kierownika z data kiedy dostarczyłaś wypowiedzenie?
na te 4 dni tj 30,31, 2 i 3 możesz wziąć zwolnienie, dalej raczej nie bo na zwolnieniu nie możesz pracować gdzie indziej, a za urlop dostaniesz ekwiwalent.
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:48   #73
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Generalnie jak jest źle to lepiej raczej nie będzie - znam to z własnego doświadczenia. Przeważnie atmosfera w takich firmach jest coraz gorsza...

Jeśli nie potrzebujesz pilnie tej pracy i pieniędzy to zrezygnuj - szkoda zdrowia.

Albo pracuj i w między czasie szukaj innej pracy - jak już znajdziesz to odejdź

Ja tak robiłam żeby nie tracić obecnej pracy.
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 00:09   #74
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez ilona872 Pokaż wiadomość
Generalnie jak jest źle to lepiej raczej nie będzie - znam to z własnego doświadczenia. Przeważnie atmosfera w takich firmach jest coraz gorsza...

Jeśli nie potrzebujesz pilnie tej pracy i pieniędzy to zrezygnuj - szkoda zdrowia.

Albo pracuj i w między czasie szukaj innej pracy - jak już znajdziesz to odejdź

Ja tak robiłam żeby nie tracić obecnej pracy.
No właśnie, ja też tym się kierowałam. I faktycznie jest coraz gorzej i to narasta bardzo szybko. Te 3 osoby już odeszły i powstał jeszcze większy rozpiernicz niż wcześniej. Już w sobotę wieczorem się wkurzałam bo doskonale wiedziałam co będzie w poniedziałek. Nie pomyliłam się w swoich przypuszczeniach ani odrobinę A roztaczałam naprawdę szalone wizje
Dwa ostatnie dni i mnie nie ma. Niby nie szukałam pracy teraz, więc nie mam następnej ale będę jej szukać od początku stycznia. Tak to bym jeszcze tkwiła tutaj nie wiadomo ile i bym się tylko irytowała każdego dnia.
Nie jestem finansowo przyparta do muru, więc myślę, że mogę tak zrobić i nie będzie jakichś ogromnych strat


Leleczka, no co Ty, ale kicha. Nie przesłali tego od razu do wyższego szefostwa? U mnie od razu to poszło dalej (międzynarodowa firma), godzinę po tym, jak wysłałam to mailowo. Nie bardzo wiem co w takiej sytuacji powinnaś zrobić, chyba najbezpieczniej by było gdybyś miała podpis osoby, która to odbierała, wraz z datą.
A o tym wolnym to przecież musieli wiedzieć od dawna, skoro planowałaś to od początku grudnia. Co za świry. I teraz się obudzili z zatwierdzaniem lub protestami?
Coś więcej już wiadomo?
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 20:24   #75
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Już jest w porządku Wypowiedzenie mam do 4 stycznia a od dziś poszłam na zwolnienie :P przynajmniej więcej kasy będzie i już nigdy tam nie wrocę!! a Ty też już odeszłaś?
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 18:36   #76
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

gratki
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 22:39   #77
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Już jest w porządku Wypowiedzenie mam do 4 stycznia a od dziś poszłam na zwolnienie :P przynajmniej więcej kasy będzie i już nigdy tam nie wrocę!! a Ty też już odeszłaś?
Tak, niby jutro ostatni dzień mam iść ale słowa nie opiszą tego jak bardzo nie chcę, mimo, że wiem, że to ostatni dzień
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 01:15   #78
20171111204
Konto usunięte
 
Avatar 20171111204
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 54
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Ja źle się czułam w swojej pracy i zrezygnowałam po ponad dwóch latach pracy, gdzie umowę miałam na pół etatu, a pracowałam na cały. Chyba najgorsze co w tym przypadku zrobiłam to nie znalazłam sobie innej pracy przed rezygnacją. Też w sumie lubiłam tą pracę, szefa miałam nie najgorszego. Stwierdziłam jednak, że tyle obowiązków i odpowiedzialność co mam, za tą umowę i płacę to trochę za dużo. Z jednej strony trochę żałuję, a z drugiej strony odetchnęłam z ulgą. Niestety długo już szukam nowej pracy i mam nadzieję, że wkrótce ją znajdę bo bez pracy (i płacy!) to nie życie. No chyba, że ktoś ma rodziców sponsorów albo inną osobę o podobnej funkcji. Ale im później zacznie się pierwsza poważna praca tym gorzej. Do tego tematu warto podejść poważnie i odpowiedzialnie jak przystało na dorosłego człowieka (nawet młodego). Dziś to nawet świeżo upieczonym studentom, ledwie po szkole średniej polecałabym studia zaoczne i pracę. Ciężko przez te 3-5 lat będzie, ale to dobrze zaprocentuje na przyszłość.
20171111204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 15:08   #79
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez myszuana Pokaż wiadomość
Ja źle się czułam w swojej pracy i zrezygnowałam po ponad dwóch latach pracy, gdzie umowę miałam na pół etatu, a pracowałam na cały. Chyba najgorsze co w tym przypadku zrobiłam to nie znalazłam sobie innej pracy przed rezygnacją. Też w sumie lubiłam tą pracę, szefa miałam nie najgorszego. Stwierdziłam jednak, że tyle obowiązków i odpowiedzialność co mam, za tą umowę i płacę to trochę za dużo. Z jednej strony trochę żałuję, a z drugiej strony odetchnęłam z ulgą. Niestety długo już szukam nowej pracy i mam nadzieję, że wkrótce ją znajdę bo bez pracy (i płacy!) to nie życie. No chyba, że ktoś ma rodziców sponsorów albo inną osobę o podobnej funkcji. Ale im później zacznie się pierwsza poważna praca tym gorzej. Do tego tematu warto podejść poważnie i odpowiedzialnie jak przystało na dorosłego człowieka (nawet młodego). Dziś to nawet świeżo upieczonym studentom, ledwie po szkole średniej polecałabym studia zaoczne i pracę. Ciężko przez te 3-5 lat będzie, ale to dobrze zaprocentuje na przyszłość.
Z pogrubionym się zgadzam. Musiałam tak funkcjonować przez jakiś czas i to był dla mnie koszmar. Ja tak luźno potraktowałam temat tej pracy, ponieważ znalazłam ją od razu i od razu wzięłam, nie rozsyłając nawet cv dalej. Teraz trochę żałuję, że nie byłam nieco bardziej wybredna i chociaż nie sprawdziłam jak by mi poszło przy innych ofertach, związanych z moim zawodem. Teraz chcę to nadrobić A gdyby - nie daj Boże - mi się nie udało absolutnie nic znaleźć to mój były już szef powiedział mi podczas rozmowy ze mną, że w razie czego to chętnie mnie przyjmą z powrotem To jest oczywiście ostateczna opcja no ale jakieś wyjście awaryjne jest
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 12:18   #80
wymyslona90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Odświeżam temat.

Musiałam zrezygnować ze swojej poprzedniej pracy, ze względu na to, że palił mi się grunt pod nogami bardzo prawdopodobna była redukcja etatów. Znalazłam pracę w salonie znanej sieci komórkowej.
Po zatrudnieniu dowiedziałam się, że kierowniczka salonu została zatrudniona miesiąc przede mną, panuje ogólny chaos a metody sprzedaży mnie najzwyczajniej w świecie przerażają. Gdybym wiedziała, że będę pracować w całkiem nowym zespole z całkiem nową osobą (jesteśmy we dwie, docelowo mają być trzy osoby) to zapewne bym się nie zdecydowała.
Nie jest to praca dla mnie, nie dogaduje się z kierowniczką i wiem, że nie dam rady wciskać takiego kitu klientom. Nie umiem jeszcze większości rzeczy (technicznych) a jestem czasami zostawiana sama i nie wiem nawet co powiedzieć ludziom którzy przychodzą.
Nie wiem też czy zacisnąć zęby i poczekać jeszcze trochę czy szukać już czegoś nowego.
wymyslona90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 18:57   #81
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Długo już pracujesz w nowej pracy? Powiem Ci, że wiem co to jest praca w sprzedaży, sama tam nie wytrzymalam i uciekłam.. bardzo było mi ciężko, znalazłam nową pracę i zrezygnowałam. Poczekaj jeszcze chwilę, przemyśl swoja decyzję i zacznij szukać nowej pracy jeśli na prawde bedzie Ci bardzo źle
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 20:36   #82
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez wymyslona90 Pokaż wiadomość
Odświeżam temat.
Nie wiem też czy zacisnąć zęby i poczekać jeszcze trochę czy szukać już czegoś nowego.
Wszystko zależy od tego czy masz ciekawe CV i szybko możesz liczyć na nowaą pracę czy przewidujesz raczej, że zajmie Ci to trochę czasu. No i ważne jest też czy masz za co żyć, gdy przestaniesz pracować.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 11:00   #83
wymyslona90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Na pewno jeszcze trochę będę musiała się tam przemęczyć, nie zamierzam odejść bez innej pracy na oku.
Poczekam, w między czasie będę szukała czegoś nowego bo przecież zawsze może być lepiej
wymyslona90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:44   #84
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

ja tez mam problem. 1 wrzesnia zaczelam prace jako specjalista ds spedycji....
wszystko pieknie. umowa zlecenie a po3 mcach umowa o prace, zarobki ok 2000zł.
3 zmianowy system pracy. jedna sb pracujaca <6-14>
i co sie okazalo prawda?
wypłata....
nie ma mowy o umowie o prace nawet po pol roku.
grafik zmieniany 5 razy w ciagu dnia.
pracuje 7 tydzien a nie mialam porannej zmiany.
ten tydzien <jak narazie> pracuje troche okd 18-2 a troche od 22-6. w sb koncze prace o 6 rano <po nocce> i ide na 14....
sa dwie pracujace sb, na obie zmiany. chca dolozyc w sb prace na nocki.
same sciemy. nic wiecej.
nie mozna nic zaplanowac, bo potrafia dzwonic na komorke i mowic ze masz byc na inna godzine w pracy. tzn np przychodzi sie do domu po nocce przed 7 rano a o 10 telefon ze ma sie byc spowrotem na 18 lub 14...
szlag mnie trafia z dnia na dzien;/
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 08:21   #85
jolka8899
Raczkowanie
 
Avatar jolka8899
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 82
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Gdyby mi się w pracy nie podobało, to nie zastanawiałabym się zbyt długo nad odejściem. No chyba, że dobrze by płacili.
jolka8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 12:07   #86
mamnatosposob
Przyczajenie
 
Avatar mamnatosposob
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 22
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Tak to już jest, że obietnice mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Skoro pracujesz tam już dwa miesiące i jest tak źle, to zaryzykuj. No chyba, że masz rodzinę na utrzymaniu i kredyty do spłacania, wtedy ryzyko jest dużo większe. Myślę, że powinnaś wesprzeć tatę w nowym biznesie, kto wie może się uda i osiągniecie sukces?
__________________
<ciach_reklama>
mamnatosposob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 15:22   #87
mysipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar mysipyszczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Ja generalnie uważam, że jeśli coś nam gdzieś nie odpowiada... to albo walczymy, by to zmienić, albo odchodzimy. Zwłaszcza jeśli chodzi o pracę, bo to frustrujące robić 8h dziennie (przeciętnie) coś co nas męczy i wtedy... i jeszcze po powrocie do domu, bo o tym myślimy.
mysipyszczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 15:22:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.