Lublin - jubiler - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 21:27   #1
Szafir742
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1

Lublin - jubiler


Na wstępie jako, że jestem tutaj nowy chciałbym powitać wszystkich forumowiczów.
Potrzebuję bardzo rady od osób, które orientują się w wyrobach tego zakładu w Lublinie:

Pracownia Jubilerska Stefan R... (nie podaję nazwiska, ponieważ zakładam, że wiadomo o jaki salon chodzi). Znajduje się on w bramie w Krakowskim Przedmieściu 26. Jest to mały zakładzik i kiedy przyszedłem do tego pana z katalogiem Savicki'ego (bo tam wybrałem interesujący mnie pierścionek z szafirem i diamentami), to wycenił mi go o niemal 600zł taniej.
Jak się prezentują jego wyroby? Jaka jest ich jakość wykonania? Jesteście zadowoleni z usług tego zakładu? Lepiej jednak zamówić w Savicki'm czy ten Pan lepiej wykona pierścionek?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Szafir742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 09:47   #2
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Lublin - jubiler

Cytat:
Napisane przez Szafir742 Pokaż wiadomość
Na wstępie jako, że jestem tutaj nowy chciałbym powitać wszystkich forumowiczów.
Potrzebuję bardzo rady od osób, które orientują się w wyrobach tego zakładu w Lublinie:

Pracownia Jubilerska Stefan R... (nie podaję nazwiska, ponieważ zakładam, że wiadomo o jaki salon chodzi). Znajduje się on w bramie w Krakowskim Przedmieściu 26. Jest to mały zakładzik i kiedy przyszedłem do tego pana z katalogiem Savicki'ego (bo tam wybrałem interesujący mnie pierścionek z szafirem i diamentami), to wycenił mi go o niemal 600zł taniej.
Jak się prezentują jego wyroby? Jaka jest ich jakość wykonania? Jesteście zadowoleni z usług tego zakładu? Lepiej jednak zamówić w Savicki'm czy ten Pan lepiej wykona pierścionek?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
moja koleżanka robiła u tego pana obrączki i była bardzo zadowolona. ale oni mieli swoje złoto, jedynie co dokupili trochę białego.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 20:34   #3
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Lublin - jubiler

Też jestem ciekawa opinii o tym i o innych zakładach - polecanych i tych niepolecanych
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 08:36   #4
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Lublin - jubiler

miałam tam przetapioane złoto na zawieszkę. Jestem zadowolona z wykoannia. Jedyne co to długi czas oczekiwania
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-01 09:36:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.