wpadłam na pomysł... :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-29, 12:23   #1
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka

wpadłam na pomysł... :-)


Jak chyba każda kobietka wpadłam na pomysł poprawienia sobie kształtów przed latem Oczywiście do realizacji wzięłam się prawie natychmiast... Kilka ćwiczonek dziennie na brzusio i uda... i co? i efektów brak. Niente, null nothing. No po prostu ni ma Dziwne to dla mnie, tym bardziej, że dużo nie jem. Więc wpadłam na pomysł, że będę biegać codziennie rano, co i mi na ciśnienie pomoże i kondycję poprawi... Czy to się uda, że zastąpię wszystkie ćwiczenie biegami ...?? Czy bieg ma coś w ogóle do mięśni brzucha?? I tzymać kciuki prooooooszę, bo jutro zaczynam (wstaję w niedzielę o 8...)
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-30, 10:49   #2
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: wpadłam na pomysł... :-)

Ja odpowiem krutko zobacz jak wyglądają sprinterki bieganie to rewelacyjny sposob na wszystko działa na kazdy miesien twojego ciala wysmukla wszystko i nogi i talie no poprostu wszystko wiec biegaj i jeszcze raz biegaj , zazdroszcze ci tego bo ja to ni groma nie moge zmusic sie do biegania ale za to tańcze sobie w domu ,no i oczywiscie bądz cierpliwa poniewarz efekty przychodz nie z dnia na dzien mysle ze jak będziesz sumienna w tym co robisz to juz po poltora miesiąca a nawet po miesiącu zauwarzysz efekty trzymam kciuki pozdrawiam pa.
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-30, 15:23   #3
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Re: wpadłam na pomysł... :-)

jestem cała dumna i blada, bo wstałam wcześnie i przebiegłam w sumie 8 km Przyjaciel, z którym będę biegać rozłożył mi odległości, podzielił przerwy, uczył oddychać. Jesteśmy umówieni na jutro na szóstą... mam nadzieję, że też uda mi się wstać i pobiegać, tym bardziej, że czuję i czułam się świetnie. Dużo lżej... a najfajniejsze i cieszące mnie jest to, że nie bolały mnie w ogóle nogi, tylko właśnie brzusio... znaczy, że pracuje... Marta, życze Ci kumpla, który zmobilizuje i Ciebie...polecam pozdrawiam i dzięki za miłe słowa
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.