Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień2010,cz6 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 19:23   #4981
NUCHISIA
Raczkowanie
 
Avatar NUCHISIA
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 107
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Gratulacje dla Sereniti , Robercik śliczny
NUCHISIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:25   #4982
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

A jednak zdążyłam przed 5000postem zwialiśmy z SR bo nudy były

Kretencja
też myślę że pare dni wolnego dobrze by mu zrobiło no i dobrze że chce iść do lekarza, nie martw się może to takie chwilowe jesienne osłabienie. teraz nie będzie miał wolnego na świeto zmarłych, a potem na 11listopada? może wtedy troszkę odpocznie i będziecie mieć więcej czasu dla siebie

Irsin wracaj do nas i pochwal się jak tam Twoja waga no i musisz jeść żeby pokarm produkować...
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:29   #4983
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Mallinka, tak, na szczęscie będzie miał wolne 1 listopada. nie wiem co z 11, bo może będą jakieś uroczystości w szkole...
Zobaczymy, oby choć chwilę udało mu się odpocząć.

Joanna, Ty planujesz rodzić w Madurowiczu? Mnie się wydaje, że owszem - zzo jest tam bez opłat - ale nie na żądanie, tylko ze wskazań medycznych. No ale mogę się mylić

A ja się właśnie doliczyłam, że 22 listopada skończy mi się pełne 38 tygodni (według OM), więc myślę, że jak się 23 czy 24 zgłoszę to mnie nie odeślą. Byle Tymek wcześniej nie zechciał wyleźć
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:48   #4984
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Cytat:
Napisane przez Joanna131 Pokaż wiadomość

De, zaciskaj nogi i już naprawdę nic w domu nie rób. Łóżko, książka, Tv, wizaż.
W domu bym chciala, ale mi znow szpital grozi.Bylam na pobraniu krwi juz z torba bo mnie lekarz skierowal na pobyt stacjonarny. Mieli o 19 zadzwonic jakie sa wyniki i czy przyjechac, ale maja teraz 3 porody na raz i mam za godzine zadzwonic.W najgorszym wypadku czeka mnie dzis jazda do szpitala i pobyt az do porodu Glupie takie siedzenie i czekanie. Znow bede podlaczona do kroplowki z antybiotykami, jezeli okaze sie ze to infekcja.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:49   #4985
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

właśnie przyszedł mi do głowy jeszcze jeden tytuł wątku, ale nie wiem czy jest odpowiedni.... ma w treści słowo sex
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:57   #4986
Priety
Raczkowanie
 
Avatar Priety
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 343
GG do Priety
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Mallinka raz się żyje A głodnemu chleb na myśli
__________________
Maksio - 22.12.2010
Zuzia - 31.07.2013
19.08.2011
Priety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:58   #4987
VictoriaK
Raczkowanie
 
Avatar VictoriaK
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 342
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
... a potem ostrzyge mojego kota. Trudno, nie lubie jak jest przystrzyzony ale w zimie wymaga czesania codziennego bo inaczej sie koltuni a z malym dzieckiem nie bede miala na to czasu. Tej jeden raz musi mi wybaczyc. Bo on sie bardzo wstydzi jak ma malo futra, powaznie.
__________________
Adam Sebastian ur. 26.12.2010
Warto było na Ciebie czekać Małpeczko
VictoriaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 20:03   #4988
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

no i nie rozpakowałam się w VI części... oby w VII się udało
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:03   #4989
sylwia01485
Zadomowienie
 
Avatar sylwia01485
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 059
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

De trzymaj sie, najwazniejsze, zebyscie byli pod dobra opieka.

kretencja - pewnie nie dowiemy sie, jak zdecyduja lekarze w sprawie Twojego cc, dopoki nie pojdziesz w wybranym dniu i Cie nie zbadaja. Ja bym czekala do chwili, kiedy dziecko samo zechce wyjsc i wtedy jechala na cc- to w tej sytuacji wydawaloby mi sie najbardziej zblizone do natury. Porod nie trwa 5 min niestety i nawet jak odejda Ci wody, to z cc zdaza- czesto zdarza sie, ze od decyzji do samego ciecia mija kilka min- tak mialo byc u mnie- lekarz dal mi 5 min na urodzenie sn, a personelowi zapowiedzial przygotowanie cc- wszystko dzialo sie 8 godz po odejsciu wod.

mallinka - ja jestem zagorzala fanka Twojej dzialalnosci tworczej na watku i zgadzam sie w ciemno nawet na najbardziej wyuzdany sex w tytule
sylwia01485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:06   #4990
VictoriaK
Raczkowanie
 
Avatar VictoriaK
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 342
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja pod przescieradlo dam taka folie Canpolu.
ja tak samo
__________________
Adam Sebastian ur. 26.12.2010
Warto było na Ciebie czekać Małpeczko
VictoriaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:07   #4991
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

dzieki dziewczynki za slowa o ponczu - naprawde jest super i megaaaa cieple - dzis mialam tylk oswetr na sobie i ponczo i bylo superrrr i nie cisnelam sie juz w skorze ehhhhhhhhhhhhhhh

Anecka hehe ponczo akurat to jest na wyjscie hehe sa tez takie po domu czy do pracy znacznie ciensze
no i to na wyjscie zaklada sie na kurtke lub plaszcz heh
cena hmmm taniej wyszlo niz nowa kurtka czy plaszcz na ostatnie mies. ciazy gdy sie nie dopinam zakladam skore i na to ponczo - rewelka te rozyczki taki fajny efekt daja, a np w H&M ponczo znacznie ciensze kosztuje 126 zl to dopiero cena

zmienilam material w tapczanie - nie jestem zadowolona zbytni o:/ ale przynajmniej bedzi edo koloru ehhhh

CHrzciny KOOTku superr ja tez po poltora mies robilam T. super czas a i pogoda poki co pozwala
u nas tez sa nauki ale polegaja na tym ze ksiadz mowi kiedy podchodzic z dz. gdzi emozna pojsc nakarmic przewinac etc... i opowiastki rozne wkreca w trakcie a egzamin to na Mszy czyli w momentach podchodzenia do oltarza hehe

aaaa no wlasnie o te krople mi chodzilo sab simplex... mojej cioteczce corze tez nie pomogly a ponoc taka rewelacja!!!
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 20:11   #4992
Patrycja_1708
Zadomowienie
 
Avatar Patrycja_1708
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 347
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

A ja własnie wzięłam prysznic i czuje sie jak nowo narodzona... Padam totalnie ze zmęczenia i zaraz się kładę spać bo trzeba odespać całą nieprzespaną noc w aucie... Ale sie ciesze ze jestesmy chociaż te pare dni w Polsce bo teraz prędko nie przyjedziemy.

A co do zakupów to pobuszowałam troche w lumplu i nakupiłam sobie troszke ciuszków takich że założe teraz ale i pózniej takze Wiec zadowolona jestem...

A tak poza tym to smutno mi bo nawet nie mam kiedy was nadrobić i mam nadzieje że nie jestescie na mnie złe...

Non stop gdzieś teraz sie jezdzi, non stop kogos sie odwiedza a na wizaz mało czasu...
Patrycja_1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:12   #4993
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Cytat:
Napisane przez Priety Pokaż wiadomość
Mallinka raz się żyje A głodnemu chleb na myśli
Mam zakaz-to wciąż o tym myślę...
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:14   #4994
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Malinka i jaki ten tytuł????
__________________




rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:15   #4995
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Cytat:
Napisane przez VictoriaK Pokaż wiadomość
A ty co sie zacieszasz Naprawde sie wstydzi.To pers i ma pelno futra.Odstrasza swoja postura inne koty.A po strzyzeniu zostaje z niego 1/3 tego.No i inne koty sie go w ogrodku juz nie boja
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:15   #4996
VictoriaK
Raczkowanie
 
Avatar VictoriaK
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 342
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
U Pascalka to błędne koło.
Jego wątroba nie jest w stanie zwalczyć żółtaczki, co powoduje, że jego maleńki organizm jest dosłownie zalany żółcią, a to powoduje ogólne osłabienie i ciągłą senność, a co za tym idzie brak sił do ciągnięcia pokarmu. A skoro za mało je, to znowu nie ma sił walczyć z żółtaczką
Bardzo Ci współczuje. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie przez co przechodzicie, na pewno stres niesamowity. Podziwiam Cię, że mimo wszystko Twoje wypowiedzi są bardzo pozytywnie nacechowane a Ty się nie dajesz chandrze, bądź depresji. Mam nadzieję, że wkrótce Wasze smutki się skończą, bo już tak ładnie się zapowiadało. 3maj się dzielna kobieto
__________________
Adam Sebastian ur. 26.12.2010
Warto było na Ciebie czekać Małpeczko
VictoriaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:16   #4997
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Sylwia, z jednej strony chciałabym, żeby cc zrobili dopiero, jak się akcja porodowa zacznie, bo to najzdrowiej dla dziecka, ale... różne rzeczy się zdarzają. A gdyby się okazało, że jest za późno na cc, to będą kleszcze. A to juz najgorszy scenariusz.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:17   #4998
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
właśnie przyszedł mi do głowy jeszcze jeden tytuł wątku, ale nie wiem czy jest odpowiedni.... ma w treści słowo sex
tym lepiej

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
W domu bym chciala, ale mi znow szpital grozi.Bylam na pobraniu krwi juz z torba bo mnie lekarz skierowal na pobyt stacjonarny. Mieli o 19 zadzwonic jakie sa wyniki i czy przyjechac, ale maja teraz 3 porody na raz i mam za godzine zadzwonic.W najgorszym wypadku czeka mnie dzis jazda do szpitala i pobyt az do porodu Glupie takie siedzenie i czekanie. Znow bede podlaczona do kroplowki z antybiotykami, jezeli okaze sie ze to infekcja.
Nieciekawienaprawde nie zazdroszcze

Ja pier... jutro znowu babka bedziedzisiaj byla tu pod moja nieobecnosc i jutro znowu...Nie odpoczne od tej kobiety,nie mam ochoty jej sluchac,tego "do roboty,sprzatac,no do roboty",jej widziec,sluchac jej czczej paplaniny i znosic jej kolezalek..Bez kitu ide sie powiesic,mam dosc
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:17   #4999
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Mam zakaz-to wciąż o tym myślę...

ciekawe czy mi gin jutro pozwoli bo tz sie boi ze coś małej zrobi
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 20:22   #5000
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Zapraszam do 7 (!!!) części naszego wątku

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post22935720
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:24   #5001
rypka85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Moje nowe miejsce na ziemi:)
Wiadomości: 3 403
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Mamy już następna część???
__________________



NOWY PAŹDZIERNIKOWY WĄTEK!!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=648909



NOWY WĄTEK DLA MAMUŚ I DZIECI
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=714154
rypka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:25   #5002
sylwia01485
Zadomowienie
 
Avatar sylwia01485
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 059
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Sylwia, z jednej strony chciałabym, żeby cc zrobili dopiero, jak się akcja porodowa zacznie, bo to najzdrowiej dla dziecka, ale... różne rzeczy się zdarzają. A gdyby się okazało, że jest za późno na cc, to będą kleszcze. A to juz najgorszy scenariusz.

Rozumiem, ze dla Was to dylemat i kleszcze mnie sama przyprawiaja o dreszcze ze strachu. Ale nawet najszybsza akcja porodowa nie trwa tyle, zeby nie dojechac do szpitala- tym bardziej, jezeli jedziesz od razu jak cos sie zacznie- gdy skurcze beda jeszcze stosunkowo rzadkie i w normalnych warunkach kobiete odsylaja do domu, zeby przyjechala za pare godzin. Ciebie nie odesla, tylko przygotuja zabieg. Masz jeszcze czas, zeby sie skonsultowac z lekarzami i podjac decyzje - taka, zebys sie czula najbardziej bezpiecznie.
sylwia01485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:45   #5003
VictoriaK
Raczkowanie
 
Avatar VictoriaK
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 342
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Jakos facetom trudno cos fajnego kupic..
Mój jak coś potrzebuje to sobie klika w sieci i ma. Ostatnio przypadeczkiem znalałam w sklepie piękną karafkę do whisky. W sklpie ze starociami itp, za jedyne 8e, a identyczna nówka jest za 150e. Jego radości nie da się opisać.
z innych prezentów:
-mp3, słuchawki itp - do biegania/innego sportu
- shaker do drinków
- jakieś akcesorium do treningów ulubionej dyscypliny (ochraniacze na golenie do nożnej/ okularki, kąpielówki do pływania, rękawiczki do ciężąrków, itp, itd)
- poradnik (mój ostatni strzał to "Pielęnacja bonsai", bo ma na tym punkcie fioła
- karnet na siłownie, do kosmetyczki, na 3wybrane seanse kinowe itp (mojemu sprezentowałam x lat temu zabieg oczyszczania twarzy )
- ciepłe paputy (al'la ugi), kalosze wesołe na spacery w błocku (przy psach niezbędne )

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Ja dopiero doczytuję zaległe posty, jestem na 157str, a tu już mi się wyświetla, że nowy wątek powstał. hola hoooooola.
__________________
Adam Sebastian ur. 26.12.2010
Warto było na Ciebie czekać Małpeczko

Edytowane przez VictoriaK
Czas edycji: 2010-10-28 o 20:49
VictoriaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:54   #5004
VictoriaK
Raczkowanie
 
Avatar VictoriaK
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 342
Dot.: Chyba nadszedł już nasz czas,rodzić jadą pierwsze z nas!mamyListopad-grudzień20

edit
__________________
Adam Sebastian ur. 26.12.2010
Warto było na Ciebie czekać Małpeczko

Edytowane przez VictoriaK
Czas edycji: 2010-10-28 o 22:57
VictoriaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.