Ambitne wizażanki część 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-01, 21:27   #31
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Tyle mówi się, że młodzi coraz później zakładają rodziny, a ja obserwuję coś zupełnie innego.

Też mi się wydaje, że teraz jest najlepszy czas na rozwijanie się, poznawanie innych ludzi i siebie samego. Oczywiście każdy ma prawo żyć tak, jak mu się podoba.
wiesz co mi się wydaje ze może u mnie wiejska mentalnośc dała się we znaki;p bo oni zamiast iść na studia rozwijac się zostali tu i co robic xD
Cytat:
Napisane przez trats Pokaż wiadomość
co do wiary, to ja byłam, jestem i będę ateistką. jako dziecko przeszłam przez piekło, które zgotowały mi wierzące dzieci, przez co mam wiarowstręt (czytaj: każda wiara to dla mnie kit wciskany bezmózgim istotom. a tak serio to po prostu nie potrafię pojąć po co to ludziom, ale nie chcę na ten temat dyskutować, bo zawsze się to źle kończy, poprzestańmy na tym, że każdy robi na co ma ochotę i nikt nikogo nie będzie do niczego przekonywał, ok?)

jeśli chodzi o rodzinę, to nie wyobrażam sobie, że kiedykolwiek miałabym ją założyć. zresztą już kiedyś na ten temat rozmawiałyśmy. nie wiem, może to dlatego, że moja rodzina nigdy nie wyglądała jak typowy model i po prostu dla mnie normalne jest to, że nie każdy ją ma. męża nie chcę, po co mi kłopot na głowie . no chyba, że zjawi się ktoś obrzydliwie bogaty, niesamowicie przystojny i cholernie mądry, do tego z amerykańskim obywatelstwem. wtedy się pomyśli. dzieci też nie chcę. po pierwsze jestem niesamowicie nieodpowiedzialną osobą, jak mam jakiś plan na życie, to nigdy nie liczę się z innymi, muszę zrobić to co chcę. może gdybym miała tego malucha zmieniłabym się, ale jest ale. ja nie chcę, dobrze mi z tym jak jest, bo wiem, że dzięki mojemu uporowi mogę zrealizować to o czym marzę. a po drugie męczy mnie siedzenie w jednym miejscu, ja muszę jak najczęściej zmieniać miejsce w którym mieszkam, inaczej męczę się. łatwiej samemu wyjechać na drugi koniec świata niż tachać ze sobą męża i dziecko.

zresztą o czym my mówimy, jak ja nie umiem stworzyć normalnego związku z jakimkolwiek facetem . no po prostu nie umiem. także chyba nie mam się co martwić o małżeństwo, raczej mi to nie grozi.
Heej |Mów co u Ciebie lepiej;>


Aninek miało byc do grudnia xD Bo Undi pisała kiedyś ze zrobiła dwa lata w rok i tylko mgr jej została do napisania. I tak mnie to zaciekawiło;d
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:28   #32
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

To może będzie mogła obronić się wcześniej-sama jestem ciekawa.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:33   #33
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

ciekawe ciekawe własnie xD jak to jest

Aninek a Ty ile jeszcze masz do uzyskania cudownego tytułu dr;>
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:38   #34
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ciekawe ciekawe własnie xD jak to jest

Aninek a Ty ile jeszcze masz do uzyskania cudownego tytułu dr;>
Jestem na drugim roku,studia trwają teoretycznie 4 lata,ja chcę za rok je skończyć
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:38   #35
trats
Rozeznanie
 
Avatar trats
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 906
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Heej |Mów co u Ciebie lepiej
ale nie ma o czym. jedyne co teraz robię, to albo śpię, albo siedzę na uczelni, albo się uczę. ewentualnie zjadam wszystko co znajdę w lodówce. nie mam ochoty wychylić nosa z domu, nic mi się nie chce, jedynie narzekać mam siłę . chyba jesienna chandra mnie dopadła, także jeśli zacznę znowu częściej pisać, to pewnie przejmę rolę naczelnego demotywatora.
trats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:42   #36
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

wiecie co mnie jeszcze dobija? że ludzie, którzy zazdroszczą tego, że ktoś ma w sobie mnóstwo determinacji, zamiast pogratulować to wyśmieją.
np. jestem w klasie humanistycznej a podjęłam decyzję, że idę na kierunek ekonomiczny, a wszyscy się pukają w głowę i wyśmiewają...
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:44   #37
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

tak, materiał z magisterki zaliczyłam już w czerwcu, bez problemu mogłabym się starać o obronę w styczniu, ale... w styczniu mam też superciężkie egzaminy z podyplomówki, które będą wymagały znacznego nakładu czasu, więc planuję bronić się dopiero w czerwcu.


trats łapki precz od mojego tytułu
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 21:45   #38
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
wiecie co mnie jeszcze dobija? że ludzie, którzy zazdroszczą tego, że ktoś ma w sobie mnóstwo determinacji, zamiast pogratulować to wyśmieją.
np. jestem w klasie humanistycznej a podjęłam decyzję, że idę na kierunek ekonomiczny, a wszyscy się pukają w głowę i wyśmiewają...
Ciekawe dlaczego-bo są przyzwyczajeni do tego,żeby się nie wysilać?I co kogo to obchodzi??
Nie przejmuj się.A ambicję docenia się w późniejszym wieku
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:47   #39
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
wiecie co mnie jeszcze dobija? że ludzie, którzy zazdroszczą tego, że ktoś ma w sobie mnóstwo determinacji, zamiast pogratulować to wyśmieją.
np. jestem w klasie humanistycznej a podjęłam decyzję, że idę na kierunek ekonomiczny, a wszyscy się pukają w głowę i wyśmiewają...
też to swojego czasu przechodziłam (i nadal przechodzę w pewien sposób). Trzeba po prostu iść swoją drogą i gonić za marzeniami. Warto!

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Ale Wy gonicie z tymi postami, nie nadążam
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:49   #40
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Ciekawe dlaczego-bo są przyzwyczajeni do tego,żeby się nie wysilać?I co kogo to obchodzi??
Nie przejmuj się.A ambicję docenia się w późniejszym wieku
wiesz, ciężko żebym w wieku 15 lat idąc do gimnazjum, wiedziała co chcę w życiu robić, a wychodzi na to od razu idąc na ten human, skazuję się na tę socjologię czy prawo, co mnie nie interesuje. a to że się wybijam jest be, no bo jak to tak.
mówiłam że jestem zbyt dojrzała ; p albo inni za mało. ale dzięki : )
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:53   #41
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Jestem na drugim roku,studia trwają teoretycznie 4 lata,ja chcę za rok je skończyć
Trzymam kciuki
I planujesz potem zostać na uczelni;>

jeju mnie ostatnio babka z uczelni przeraziła ( ta do której chcialam na seminarium iść) bo od 2 lat nam co wykład/ ćw powtarzała ze już się habilitacją zajmuje a teraz co do czego stwierdziła, że nie zbyt pozytywnie oceniane są osoby ktore habilitują się przed 40 wiec ona ma czas
a tak a propo to wiecie co xD na seminarium do niej przychodzi jedna osoba xDD mimo, że sobie wybrała grupę 12 osób z najwyzszą srednia ;p to oni mają ja daleko xD i dobrze jej tak bo zamiast popatrzec inaczej to po sredniej poleciala i ma za swoje.
Cytat:
Napisane przez trats Pokaż wiadomość
ale nie ma o czym. jedyne co teraz robię, to albo śpię, albo siedzę na uczelni, albo się uczę. ewentualnie zjadam wszystko co znajdę w lodówce. nie mam ochoty wychylić nosa z domu, nic mi się nie chce, jedynie narzekać mam siłę . chyba jesienna chandra mnie dopadła, także jeśli zacznę znowu częściej pisać, to pewnie przejmę rolę naczelnego demotywatora.
Undi Ci nie pozwoli
Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
tak, materiał z magisterki zaliczyłam już w czerwcu, bez problemu mogłabym się starać o obronę w styczniu, ale... w styczniu mam też superciężkie egzaminy z podyplomówki, które będą wymagały znacznego nakładu czasu, więc planuję bronić się dopiero w czerwcu.


trats łapki precz od mojego tytułu
ee to jest fajne czyli teraz CI mgr sprawdzą zaakceptują i do czerwca lajt;p
Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
wiecie co mnie jeszcze dobija? że ludzie, którzy zazdroszczą tego, że ktoś ma w sobie mnóstwo determinacji, zamiast pogratulować to wyśmieją.
np. jestem w klasie humanistycznej a podjęłam decyzję, że idę na kierunek ekonomiczny, a wszyscy się pukają w głowę i wyśmiewają...
olej ich masz cel i do niego dąż reszta bez znaczenia.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 21:54   #42
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
tak, materiał z magisterki zaliczyłam już w czerwcu, bez problemu mogłabym się starać o obronę w styczniu, ale... w styczniu mam też superciężkie egzaminy z podyplomówki, które będą wymagały znacznego nakładu czasu, więc planuję bronić się dopiero w czerwcu.
Najważniejsze,że będzie napisana-już z głowy.
A z postami lecimy,bo wątek fajny i trzeba go rozkręcić

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
wiesz, ciężko żebym w wieku 15 lat idąc do gimnazjum, wiedziała co chcę w życiu robić, a wychodzi na to od razu idąc na ten human, skazuję się na tę socjologię czy prawo, co mnie nie interesuje. a to że się wybijam jest be, no bo jak to tak.
mówiłam że jestem zbyt dojrzała ; p albo inni za mało. ale dzięki : )
Podziwiam (szczerze),że wiesz,co chcesz robić.Ja się zaczęłam ogarniać w połowie pierwszych studiów i widzę,że mogłam wiele rzeczy zrobić inaczej czy wykorzystać pewne szanse.A btw.dziś humanista to synonim osoby niezaradnej,która nie nadaje się do żadnej pracy-choć sama skończyłam oba kierunki humanistyczne,to nie dziwię się takiej opinii:socjologie,pedagogiki i inne dziwne kierunki studiów bez żadnych specjalizacji,bez dodatkowych umiejętności i działania osoby studiującej nie dają NIC.

Parole nie dziękuję.W sumie wyboru nie mam,nakazano mi I chcę zostać,stąd takie tempo.

Edytowane przez Aninek
Czas edycji: 2011-11-01 o 21:55
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 22:02   #43
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

wiesz, to jest tak, że ja wiem czym chciałabym się zajmować zawodowo i wiem, że któryś z kierunków ekonomicznych (cały czas się waham między ekonomią i zarządzaniem) mi to umożliwi. jestem świadoma, że mogę mieć pewne problemy np. z matematyką, ale wiem że włożę w to ogromny wysiłek, no i czym by było życie bez wyzwań? : >
co do kierunków humanistycznych - bynajmniej nie gardzę ludźmi, którzy idą na te kierunki, ale tylko wtedy, jeśli ich to interesuje, bo ludzi, którzy myślą sobie "e, łatwy kierunek" po prostu nie trawię. ta opinia jest też bardzo krzywdząca - przykładem może być moja przyjaciółka, która od zawsze wie, że chce pracować z dziećmi, ma już w tym pewne doświadczenie i to jest to co kocha. jest niesamowicie pilną uczennicą, a jak komuś mówi, że chce iść na pedagogikę to też się pukają w głowę i mówią że stać ją na więcej.
no i też pytanie, czy osoba która idzie na studia humanistyczne chce pracować naukowo czy idzie tam byle mieć studia i ma nadzieję, że coś po tym znajdzie.
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 22:54   #44
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
wiecie co mnie jeszcze dobija? że ludzie, którzy zazdroszczą tego, że ktoś ma w sobie mnóstwo determinacji, zamiast pogratulować to wyśmieją.
np. jestem w klasie humanistycznej a podjęłam decyzję, że idę na kierunek ekonomiczny, a wszyscy się pukają w głowę i wyśmiewają...
Ja dzisiaj na rodzinnym spotkaniu usłyszałam od jednej osoby, że jestem kujon, ale nie bardzo się przejęłam. Ale tak generalnie, to rodzina dosyć pozytywnie reaguje na moje poczynania, spotykam się z życzliwym zainteresowaniem i jest mi z tego powodu bardzo miło

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość


Ale Wy gonicie z tymi postami, nie nadążam
Bardzo dobrze, nareszcie coś się tu dzieje

Jutro wracam do Krk i biorę życie za rogi
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 22:59   #45
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

taaa, a ja jutro przyjdę z pracy i nie będę w stanie Was nadrobić
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 23:06   #46
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Aninku, właśnie wróciłam z drinka z kolegami (TŻ nie jest przeciwko mojemu spotykaniu się ze starymi kumplami ) i zaraz będę oglądać serial! Odpoczywam, widzisz !

Ale jutro już przerobię kilkadziesiąt stron książki, zrobię zadania na niemiecki i zadania na konkurs

Cytat:
Napisane przez trats Pokaż wiadomość
co do wiary, to ja byłam, jestem i będę ateistką. jako dziecko przeszłam przez piekło, które zgotowały mi wierzące dzieci, przez co mam wiarowstręt (czytaj: każda wiara to dla mnie kit wciskany bezmózgim istotom. a tak serio to po prostu nie potrafię pojąć po co to ludziom, ale nie chcę na ten temat dyskutować, bo zawsze się to źle kończy, poprzestańmy na tym, że każdy robi na co ma ochotę i nikt nikogo nie będzie do niczego przekonywał, ok?)
Zgadzam się z Tobą bardzo bardzo!!

Co do dołowania przez ludzi - na co dzień się mi to nie zdarza, bo obracam się wśród ludzi ambitnych. Jednak bywa, że ci zakompleksieni umniejszają czyjeś osiągnięcia
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 05:51   #47
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

na szczęście rodzina mnie zawsze wspiera : ) mam też kilku znajomych, którzy robią coś w innym kierunku niż reszta, ale tak ogólnie to większość nie. i to są mądrzy ludzie, tylko leniwi. szokiem jednak może być, że to jedna z najlepszych szkół w województwie.
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 06:11   #48
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
też to swojego czasu przechodziłam (i nadal przechodzę w pewien sposób). Trzeba po prostu iść swoją drogą i gonić za marzeniami. Warto!
Zazdroszcze tego podejścia.

Ja jak byłam na studiach licencjackich to również miałam w sobie tyle energii i zapału a na magisterce coś pękło, rozpadło się na kawałki. Na dzień dzisiejszy mam wrażenie, że żły wybór kierunku studiów przekreślił mi wszystko ... szkoda gadać :/

Powodzenia dziewczyny!
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 06:38   #49
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Witam z rana Ale naskrobałyście postów
Witam wszystkie nowe uczestniczki wątku

Undi - gratuluję! Ja dopiero zaczynam przygodę z moją pracą...
Airish88 - może warto zastanowić się co jest przyczyną tego braku zapału? Może jakiś kurs/podyplomówka?

Co do dzieci i rodziny to jestem takiego zdania, jak większość z Was. Nie rozumiem młodziutkich dziewczyn, które nie mając w miarę stabilnej sytuacji mieszkaniowo-finansowej decydują się na dziecko, ale jednocześnie wiem, że np. w moim przypadku pewnie nigdy nie przyjdzie tzw. właściwy czas na dziecko. Teraz macierzyństwo kiepsko wpasowuje się w karierę zawodową, jakkolwiek to brzmi, i zwykle trzeba wybierać między czymś, a czymś. Ale dzieci ogólnie bardzo chcę kiedyś mieć

Wczoraj cały dzień przebimbaliśmy TŻ, ale to było takie pozytywne leniuchowanie Tyle, że dziś mam taki wewnętrzny opór przed pójściem do pracy No, ale pocieszam się, że jeszcze tylko 3 dni....

Edytowane przez Martika_
Czas edycji: 2011-11-02 o 06:40
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 07:33   #50
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

ParoleParole Wiejska mentalność? skad ja to znam No w sumie gdy na studia sie nie pojdzie, chłopak po technikum lub zawodówce złapał jakaś fuche na budowie to można by jakieś weselicho organizować bo zośka zza górki już dwójkę ma

asioollka ja studiuje ekonomie i radze Ci wlasnie na to isc. Moim zdaniem zarzadzanie to kierunek dla tych co ida na łatwizne a nie chcą być posadzani o to że wybrali kierunek humanistyczny. A może Ekonometria albo finanse i rachunkowość? Masz jeszcze dużo czasu na zastanowienie.

Nie rozumiem osób w Twojej klasie Znam mase przypadków gdzie z humana ludzie szli na ścisły kierunek i na odwrót
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 08:07   #51
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
co do kierunków humanistycznych - bynajmniej nie gardzę ludźmi, którzy idą na te kierunki, ale tylko wtedy, jeśli ich to interesuje, bo ludzi, którzy myślą sobie "e, łatwy kierunek" po prostu nie trawię. ta opinia jest też bardzo krzywdząca - przykładem może być moja przyjaciółka, która od zawsze wie, że chce pracować z dziećmi, ma już w tym pewne doświadczenie i to jest to co kocha. jest niesamowicie pilną uczennicą, a jak komuś mówi, że chce iść na pedagogikę to też się pukają w głowę i mówią że stać ją na więcej.
no i też pytanie, czy osoba która idzie na studia humanistyczne chce pracować naukowo czy idzie tam byle mieć studia i ma nadzieję, że coś po tym znajdzie.
Właśnie o to chodzi,o zapał czy pasję.A niestety teraz przerażająca większość idzie na studia nie wiedząc po co i co im to da.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 08:29   #52
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze tego podejścia.

Ja jak byłam na studiach licencjackich to również miałam w sobie tyle energii i zapału a na magisterce coś pękło, rozpadło się na kawałki. Na dzień dzisiejszy mam wrażenie, że żły wybór kierunku studiów przekreślił mi wszystko ... szkoda gadać :/

Powodzenia dziewczyny!
Nie da się już nic zmienić;> z czego Ty mgr robiłaś bo nie pamietam
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 08:29   #53
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Bea_91 Pokaż wiadomość
ParoleParole Wiejska mentalność? skad ja to znam No w sumie gdy na studia sie nie pojdzie, chłopak po technikum lub zawodówce złapał jakaś fuche na budowie to można by jakieś weselicho organizować bo zośka zza górki już dwójkę ma

asioollka ja studiuje ekonomie i radze Ci wlasnie na to isc. Moim zdaniem zarzadzanie to kierunek dla tych co ida na łatwizne a nie chcą być posadzani o to że wybrali kierunek humanistyczny. A może Ekonometria albo finanse i rachunkowość? Masz jeszcze dużo czasu na zastanowienie.

Nie rozumiem osób w Twojej klasie Znam mase przypadków gdzie z humana ludzie szli na ścisły kierunek i na odwrót
Zgadzam się w 100%
Tak szczerze to, jaki pracodawca przyjmie kogoś, jako kierownika, jak ta osoba nie ma doświadczenia w tej branży. Lepiej awansować innego pracownika i opłacić mu studia.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 09:13   #54
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Airish tak jak Ty myślałam na pierwszych studiach i wręcz na siłę szukałam alternatywy-u mnie okazało się to być drugimi studiami, z których robię właśnie doktorat.Może powinnaś przysiąść i poszukać,co możesz jeszcze robić?Są podyplomówki,kursy...

Wysłałam w świat swój artykuł...na odpowiedź co do innego czekam od kwietnia i niby takie długie czekanie jest pozytywne,niemniej stres został
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 09:20   #55
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cześc dziewczyny! Właśnie znalazłam wasz wątek Super temat! mnie zbyt często ogarnia lenistwo... W tym roku kończe mgr, studiuję zaocznie, do tego pracuję - jestem lektorem j.angielskiego. Pracuję od południa do 20. Wracam wykonczona i za nic się nie mogę wziąć... mieszkam z narzeczonym, mamy 23 lata (prawie 24). Moje plany to: w ciągu 3 tygodni poprawic pierwszy rozdzial i dokończyć drugi (MUSZĘ!), w dalszej perspektywie: zroić prawo jazdy, pisać regularnie mgr i obronic się w lipcu a od wrześnie pójść do stabilniejszej pracy.
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 09:38   #56
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Airish tak jak Ty myślałam na pierwszych studiach i wręcz na siłę szukałam alternatywy-u mnie okazało się to być drugimi studiami, z których robię właśnie doktorat.Może powinnaś przysiąść i poszukać,co możesz jeszcze robić?Są podyplomówki,kursy...

Wysłałam w świat swój artykuł...na odpowiedź co do innego czekam od kwietnia i niby takie długie czekanie jest pozytywne,niemniej stres został
jeju tak długo trzeba czekać
Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny! Właśnie znalazłam wasz wątek Super temat! mnie zbyt często ogarnia lenistwo... W tym roku kończe mgr, studiuję zaocznie, do tego pracuję - jestem lektorem j.angielskiego. Pracuję od południa do 20. Wracam wykonczona i za nic się nie mogę wziąć... mieszkam z narzeczonym, mamy 23 lata (prawie 24). Moje plany to: w ciągu 3 tygodni poprawic pierwszy rozdzial i dokończyć drugi (MUSZĘ!), w dalszej perspektywie: zroić prawo jazdy, pisać regularnie mgr i obronic się w lipcu a od wrześnie pójść do stabilniejszej pracy.
Heej
I to jest najlepsze co może być mieć studia, które się lubi ( zakładam, że lubisz anglistykę), i jednocześnie pracować "w zawodzie"
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 09:52   #57
margotka80
Raczkowanie
 
Avatar margotka80
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 96
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Witam szanowne Panie!
Wprawdzie czuję się tutaj odrobinę staro, ale wiek to nie metryka, a stan umysłu
Asiulku, jako absolwentka 3 kierunków humanistycznych i obecnie studentka kierunku ekonomicznego, powiem tak:
koleżanki mogą Ci podpowiedzieć w jakim kolorze szminki jest Ci dobrze, a nie jakie studia masz wybrać. Tyle w temacie!
Matematyka na studiach ekonomicznych nie przypomina tej w liceum. Jest bardziej "przyziemna", że tak się wyrażę. Dasz radę
Proszę jedynie, nie wybieraj zarządzania. Śmieszą mnie osoby, które chcą zarządzać, a na niczym się nie znają. Zresztą, umówmy się, to nie są aż tak skomplikowane rzeczy aby je studiować. Wystarczy własna lektura. Te kompetencje nabywa się, gdy staniesz przed grupą ludzi i musisz nimi kierować.
Pozdrawiam wszystkie ambitne dziewczyny
__________________
margotka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 09:54   #58
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Airish ja przez to, że nie zdałam ustnej matury z angielskiego. Musiałam zdawać w sierpniu i nie miałam możliwości iść na dobre studia, a każdy mi mówił, że najgorsze co mogę zrobić to ork przerwy, a ja chciałam właśnie zrobić przerwę, ale nic. Posłuchałam ich i poszłam na prywatną uczelnię niby ciekawy kierunek (turystyka), ale po I roku wiedziałam, że to nie dla mnie. Jak na razie kończę już te studia i planuje iść na rachunkowość lub inny ekonomiczny kierunek, bo wiem, że to "coś" dla mnie. Nie poddawaj się co prawda szkoda straconych lat, ale możesz zacząć mgr z innego kierunku. Na pewno będzie ciężko, ale w końcu jesteśmy ambitne. Ja ciągle myślę o studiach podyplomowych z rachunkowości, ale nie wiem, czy będzie mnie na nią stać.

Cytat:
Napisane przez margotka80 Pokaż wiadomość
Witam szanowne Panie!
Wprawdzie czuję się tutaj odrobinę staro, ale wiek to nie metryka, a stan umysłu
Asiulku, jako absolwentka 3 kierunków humanistycznych i obecnie studentka kierunku ekonomicznego, powiem tak:
koleżanki mogą Ci podpowiedzieć w jakim kolorze szminki jest Ci dobrze, a nie jakie studia masz wybrać. Tyle w temacie!
Matematyka na studiach ekonomicznych nie przypomina tej w liceum. Jest bardziej "przyziemna", że tak się wyrażę. Dasz radę
Proszę jedynie, nie wybieraj zarządzania. Śmieszą mnie osoby, które chcą zarządzać, a na niczym się nie znają. Zresztą, umówmy się, to nie są aż tak skomplikowane rzeczy aby je studiować. Wystarczy własna lektura. Te kompetencje nabywa się, gdy staniesz przed grupą ludzi i musisz nimi kierować.
Pozdrawiam wszystkie ambitne dziewczyny
O to mnie ogromnie pocieszyłaś, bo też się zastanawiam, czy nie iść od nowa na rachunkowość i finanse. Tylko bym musiała zaocznie, bo nie mam matury z matematyki, ale może dałam bym sobie radę. Zawsze lubiłam ścisłe przedmioty.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 09:57   #59
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Nie da się już nic zmienić;> z czego Ty mgr robiłaś bo nie pamietam
Zarządzanie
Licencjat: Pedagogika - Doradztwo Psychospołeczne

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Airish tak jak Ty myślałam na pierwszych studiach i wręcz na siłę szukałam alternatywy-u mnie okazało się to być drugimi studiami, z których robię właśnie doktorat.Może powinnaś przysiąść i poszukać,co możesz jeszcze robić?Są podyplomówki,kursy...

Wysłałam w świat swój artykuł...na odpowiedź co do innego czekam od kwietnia i niby takie długie czekanie jest pozytywne,niemniej stres został
Zawsze marzyła mi się psychologia, ale dziennie nie mam szans się dostać a wieczorowe kosztują bardzo dużo. Poza tym nie mam pewności, że po jej skończeniu i w tym zawodzie znalazłabym pracę

Już sama nie wiem co mogłabym robić. Nie mam pomysłu na siebie w ogóle. Dzisiaj kończe 23 lata, a nie mam żadnego doświadczenia zawodowego :/ W dodatku ucze się zaocznie...
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:00   #60
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część 2

Cytat:
Napisane przez margotka80 Pokaż wiadomość
Witam szanowne Panie!
Wprawdzie czuję się tutaj odrobinę staro, ale wiek to nie metryka, a stan umysłu
Asiulku, jako absolwentka 3 kierunków humanistycznych i obecnie studentka kierunku ekonomicznego, powiem tak:
koleżanki mogą Ci podpowiedzieć w jakim kolorze szminki jest Ci dobrze, a nie jakie studia masz wybrać. Tyle w temacie!
Matematyka na studiach ekonomicznych nie przypomina tej w liceum. Jest bardziej "przyziemna", że tak się wyrażę. Dasz radę
Proszę jedynie, nie wybieraj zarządzania. Śmieszą mnie osoby, które chcą zarządzać, a na niczym się nie znają. Zresztą, umówmy się, to nie są aż tak skomplikowane rzeczy aby je studiować. Wystarczy własna lektura. Te kompetencje nabywa się, gdy staniesz przed grupą ludzi i musisz nimi kierować.
Pozdrawiam wszystkie ambitne dziewczyny
Heej Czekałam aż się właśnie odezwiesz
Jakie humanistyczne skończyłaś;>
Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Zarządzanie
Licencjat: Pedagogika - Doradztwo Psychospołeczne



Zawsze marzyła mi się psychologia, ale dziennie nie mam szans się dostać a wieczorowe kosztują bardzo dużo. Poza tym nie mam pewności, że po jej skończeniu i w tym zawodzie znalazłabym pracę

Już sama nie wiem co mogłabym robić. Nie mam pomysłu na siebie w ogóle. Dzisiaj kończe 23 lata, a nie mam żadnego doświadczenia zawodowego :/ W dodatku ucze się zaocznie...
Wszystkiego najlepszego


A pracujesz teraz gdzieś;>
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.