Offtopowe zapuszczanie XLII - Wiosny już wypatrujemy, włosy wciąż pielęgnujemy ! - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 21:57   #5011
leneeczka
Przyczajenie
 
Avatar leneeczka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 19
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLII - Wiosny już wypatrujemy, włosy wciąż pielęgnujemy

piszecie jak szalone :P:
leneeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 22:01   #5012
leneeczka
Przyczajenie
 
Avatar leneeczka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 19
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLII - Wiosny już wypatrujemy, włosy wciąż pielęgnujemy

pedzicie jak szalone
leneeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 22:08   #5013
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLII - Wiosny już wypatrujemy, włosy wciąż pielęgnujemy

Nie wiem czy nie było takiej nazwy wątku


Jak coś to się drzeć na mnie



CZĘŚĆ 43!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post33811426
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 22:18   #5014
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLII - Wiosny już wypatrujemy, włosy wciąż pielęgnujemy

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
A co do tego uciekania. Jasne że trzeba psa pilnować, ale nigdy nie zabieracie psów na długie spacery do lasu czy na łąkę? Nie spuszczacie ich tam ze smyczy, całe życie pies na sznurku musi chodzić po dworze? Też się muszą wybiegać jeśli wy nie biegacie z nimi. No ale dobra, idziecie na łąkę, spuszczacie psa ze smyczy a ten biegnie radośnie gdzieś za krzaki, tam spotka sunię i przy odpowiednim układzie gwiazd mamy małe pieski. Niewiele potrzeba do takiej sytuacji. Przecież nie da się wszystkiego przewidzieć.
.
Psy to nie koty. Sam akt seksualny z grą wstępną trwa jakieś pół godziny, więc myślę że zdąże go dogonic To nie ma tak jak Ty piszesz. Psy się najpierw zaprzyjaźniają, ganiają. później dochodzi do zbliżeń.. bez przesady. Tu chodzi o psy puszczone samopas całkowicie, a nie o to że ja spuszczam psa ze smyczy na łące kiedy pilnujemy go z TŻ we dwójkę.

Cytat:
Napisane przez leneeczka Pokaż wiadomość
pedzicie jak szalone
To jeszcze nie jest szczyt naszych możliwości

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

a, przeniose to już.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 22:25   #5015
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLII - Wiosny już wypatrujemy, włosy wciąż pielęgnujemy

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Psy to nie koty. Sam akt seksualny z grą wstępną trwa jakieś pół godziny, więc myślę że zdąże go dogonic To nie ma tak jak Ty piszesz. Psy się najpierw zaprzyjaźniają, ganiają. później dochodzi do zbliżeń.. bez przesady. Tu chodzi o psy puszczone samopas całkowicie, a nie o to że ja spuszczam psa ze smyczy na łące kiedy pilnujemy go z TŻ we dwójkę.
No akurat to porównanie do kotów niezbyt trafione, bo kotki "randkują" ze 3 dni zanim dochodzi do seksu Ruja u nich rozwija się powoli. I dają tylko wybranemu kocurowi, a nie komu popadnie.
A z psami nie zawsze tak jest jak piszesz. Czasem się zaprzyjaźniają, czasem od razu przechodzą do rzeczy, a czasem uprawiają seks grupowo. Czyli jeden skończy, kolejny zaczyna. Szczeniaki z jednego miotu mogą mieć różnych ojców.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 23:33   #5016
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLII - Wiosny już wypatrujemy, włosy wciąż pielęgnujemy

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
No akurat to porównanie do kotów niezbyt trafione, bo kotki "randkują" ze 3 dni zanim dochodzi do seksu Ruja u nich rozwija się powoli. I dają tylko wybranemu kocurowi, a nie komu popadnie.
A z psami nie zawsze tak jest jak piszesz. Czasem się zaprzyjaźniają, czasem od razu przechodzą do rzeczy, a czasem uprawiają seks grupowo. Czyli jeden skończy, kolejny zaczyna. Szczeniaki z jednego miotu mogą mieć różnych ojców.
Tak? To jakim cudem, moja kotka, zamknięta na całą ruję w domu, uciekła na pół godziny i dwa miesiące później podarowała nam 3 kocięta?
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 23:49   #5017
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLII - Wiosny już wypatrujemy, włosy wciąż pielęgnujemy

Kocurzyco z tym linkiem to mózg mi się przegrzeje o tej porze, zanim zgadnę o co chodzi z tymi anorektyczkami.

Co za piękne włosiska na stronie wczesniejszej ;oo Soleika, Krasko

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
ja też zużywam do końca, wyrzucanie byłoby głupie

środki czystości można kupić nietestowane, za grosze, w Tesco, Cerfurze, wiem że na Wizażowej liście nietestowanych kosmetyków są wymienione firmy , ja niestety nie pamiętam nazw, bo używam tylko sody, octu, kwasku cytrynowego, orzechów piorących i olejków eterycznych, a dom mam czysty i pachnący, alergie się skończyły a i pies szczęśliwy

cała reszta, co masz na myśli? może pomożemy, doradzimy
maszynki do golenia :p to ostatnio mój problem.

Na razie krem do twarzy nie skończyłam z planet spa z Avonu więc się tym nie martwię, gorzej jak się skończy

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
kasiamajo, nie tak łatwo jest udowodnić czy ktoś dla zysku rozmnaża psy czy nie... Ktoś może mieć 10 dla siebie, a ktos może miec 3 i je zhandlować
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
a slyszalyscie ze jest zakaz rozmnazania psow?? Oczywiscie dla korzysci majatkowych, bez rodowodu.

Yyyyy... ogólnie są ponoć takie dziury w tej ustawie, że:
  • nie ma powiedziane jaki to ma być rodowód, czy związku miłośników ciast, czy związku kynologicznego.
  • Nie ma czegoś takiego, jak rozmnażanie psów bez korzyści majątkowych wg mnie, bo rozdawanie psów to moim zdaniem w 50% zasiedlanie schronisk Sorry, prawda taka, że póki człowiek nie zapłaci to nie doceni, dużo łatwiej do drzewa przywiązać '0zł' niż '1500zł'

ale ogólnie to się nie znam, tak coś mi się zasłyszało.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wszystkie psy powinny być rejestrowane i chipowane. I powinien być od nich podatek. Dla wszystkich, a nie że dla emerytów to nie, a na wsi to też nie.
A jak pies umrze, lub zginie, to powinien być obowiązek zgłaszania i wyjaśniania gdzie się pies podział.
No i jak wyżej, obowiązkowo stylizowane jeśli nie ma się licencji na rozmnażanie.
Zgadzam się, tylko zgłoszenia powinny od razu miec opcję internetową wpisujesz imię hodowcy, hodowlę, siebie, psa, numer chipu itd...

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jeśli kogoś nie stać na wszystkie aspekty posiadania psa, to nie powinien psa mieć. Jeśli ktoś nie ma warunków żeby trzymać psa tak żeby nie uciekł to też psa nie powinien mieć. Ogólnie nieodpowiedzialni ludzie nie powinni mieć zwierząt. A niestety większość ma , bo chce, i ma w du*ie odpowiedzialność.
Jak to Kasia napisała wcześniej: Psa trzeba pilnować tak samo jak się pilnuje dziecka.
.
Zgadzam się rozwala mnie myślenie laski ode mnie z grupy, która uważa, że pies to w budzie, bo śmierdzi... No jak się go nie kąpie to śmierdzi, jak się człowiek nie umyje to też śmierdzi, no ale oczywiście chyba wg niej fiołkami...

---

Zmieniając ton nawet nie wiecie jak płaczę ze śmiechu, jak przyjeżdża ktoś na krycie i suczka jest większa od naszego psa xD Mama raz książki mi podstawiała, bo chłopak nawet naskakiwać z wysokości próbował i się nie udawało.
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 08:37   #5018
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLII - Wiosny już wypatrujemy, włosy wciąż pielęgnujemy

przez wczorajsze rozmowy o psach snilo mi sie że jeden pies mi uciekl. Ale jestem podatna na tematy rozmow

hej
U mnie przepiekna pogoda doslownie mamy lato
Zaraz zrobie sobie glutka z siemienia lnianego, bo okazalo sie ze mam go w domu wczoraj nie prostowalam wlosow i kazdy pytal czy krecilam
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.