Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-05, 09:49   #31
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Cytat:
Napisane przez Patching Pokaż wiadomość
Prawdę powiedziawszy kompletnie nie mam pojęcia o czym mówisz Magda9876. Nigdy nie interesował mnie mój wygląd, jestem typem chłopczycy. Zmieniło się to, jak się zakochałam, skąd nagły zwrot akcji.
Czytałam, że codzienne prostowanie grzywki może jedynie zniszczyć włosy, więc wolałabym się na to nie decydować. Do kosmetyczki się wybieram - kumpela mi załatwiła, tylko czekamy na wolny termin.
Jakby któraś mogła wypisać mi jakieś podstawowe kosmetyki, których nie powinno mi zabraknąć i do czego one w ogóle są, byłabym bardzo wdzięczna.
Moje włosy kręcą się tak jak Twoje, męczę je prostownicą przynajmniej raz dziennie i zapewniam Cię że przy odpowiedniej pielęgnacji strasznych zniszczeń nie widac, a u mnie to katowanie prostownicą trwa juz od 5 klasy podstawówki.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 12:51   #32
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

No właśnie z tym prostowaniem to różnie bywa i zależy od rodzaju włosów. Ja mimo naprawdę zakrojonej na szeroką skalę pielęgnacji włosów (olejowanie, maski, odżywki, wcierki itd.) to mam problem z prostownicą. Niestety, bo kocham proste włosy. Ale moje włosy są strasznie cienkie, więc teraz prostuję raz w tygodniu i mam proste przez kolejne 2 dni. (Myję co 2-3 dni). Resztę dni kombinuję jakoś żeby były nawet bardziej lokowane, bo takie loczki w sumie też polubiłam.
A autorka wątku zamilkła jakoś. Ciekawe czy zda nam relację z postępów?
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 14:14   #33
yennefer23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 146
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Cytat:
Napisane przez SaMa Pokaż wiadomość
a ja uwazam, ze bardzo ladnie byloby ci w wyprostowanych wlosach. wiem, ze to na dluzsza mete niszczy, ale twoje wlosy wygladaja na kompletnie nieujarzmione - pare ruchow prostownica i zobaczysz, ze wygladasz calkiem inaczej . poza tym pelno teraz specyfikow chroniacych wlosy przed cieplem prostownicy...
Autorka na codzień nie używa odżywek, więc ciężko stwierdzić, że najlepszym sposoben na ujarzmienie włosów jest ich wyprostowanie. Prawdopodobnie wystarczyłoby nieco intensywnego olejowania i nawilżania. Nie każdy musi mieć proste włosy, a gdyby je odpowiednio odżywić jestem pewna, że wyglądałaby lepiej - i prawdopodobnie nawet nie byłyby kręcone, tylko lekko falowane.
Co do grzywki... Mam podobne włosy do autorki i też miałam kiedyś grzywkę. Prostowałam, włosy generalnie mam zdrowe i mocne, więc nawet jakoś bardzo im to nie zaszkodziło, ale jakoś nie czułam się z nią dobrze. Rzadko wytrzymywała w znośnym stanie przez cały dzień, o jakichkolwiek upałach już nie wspomnę. Ja bym ją spięła i zapuściła, ale ja to ja - jestem dość leniwa i nie lubię prostych włosów. Za dużo nerwów i zachodu - ale co kto lubi
yennefer23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 21:04   #34
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Zapuść włosy. Taka długość jaką masz wygląda dobrze tylko wtedy, gdy włosy są zadbane. Twoje są puszczone samopas i niezbyt dobrze się prezentują, a długie zawsze się obronią. Myślę też, że powinnaś się pozbyć prostej grzywki. Bardzo rzuciły mi się w oczy twoje zapuszczone brwi. Jak nie potrafisz sama nadać im ładny kształt, to idź do kosmetyczki na pierwszy raz - potem utrzymuj nadaną linię. Skup się na makijażu oczu. Na początek wystarczą mocno wytuszowane rzęsy - Maybelline Colossal, lub tańsza i równie dobra wersja Essence I <3 Extreme. Dobrze jest też dbać o nawilżenie ust, wystarczy zwykła wazelinowa pomadka. Jeżeli chcesz mieć ładniejszą cerę, choć na zdjęciach twojej nic nie brakuje, to wypróbuj matujący BB Garnier.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 18:26   #35
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Autorko idź na wątek kręconowłosych-tam CI doradzą. I faktycznie dziewczyny mają rację stylizacja na lata 30 i 40 jest dla Ciebie

P.S. Śliczna jesteś
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 15:31   #36
Patching
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Mam jeszcze tylko jedno pytanie - możliwe, że uda mi się wynegocjować ścięcie włosów. Czy sądzicie, że może być taka fryzura, bo strasznie mi się podoba?

http://sparkrystal.files.wordpress.c.../amber_041.jpg
Patching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 16:28   #37
_if
Raczkowanie
 
Avatar _if
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 97
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Cytat:
Napisane przez Patching Pokaż wiadomość
Mam jeszcze tylko jedno pytanie - możliwe, że uda mi się wynegocjować ścięcie włosów. Czy sądzicie, że może być taka fryzura, bo strasznie mi się podoba?

http://sparkrystal.files.wordpress.c.../amber_041.jpg
Masz puszące się włosy i moim zdaniem nie poradzisz sobie z nimi po ścięciu , tak radykalnym.
Na Twoim miejscu bym je po prostu prostowała. W tym momencie jest nieciekawie. Dodajesz sobie niepotrzebnie lat takim sięciem włosów.
_if jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 15:53   #38
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Wydaje mi się, że ta fryzura nadaje się dla prostych włosów. Ty sobie nie poradzisz z tym "barankiem" bez prostownicy. http://www.metamorfoza.waw.pl/w-medi...sie-wlosy.html Ja zostałabym przy obecnej długości ale zastosowała odpowiednią pielęgnację i może tylko trochę obcięła bez cieniowania. Grzywkę zapuszczałabym. Długie włosy to atut dziewczyny....Nie rezygnuj z nich. Raczej pomyśl o makijażu oczu.....tzn: delikatna kredka przy górnych rzęsach i tusz do rzęs.
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:18   #39
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Ojejku ale taka fryzura na Tobie będzie wyglądać niestety bardzo źle.
Azjaci mają proste włosy. A u Ciebie to raczej obcięte na krótko włosy będą sterczeć każdy w swoją stronę. Będą też napuszone.
Zwróć uwagę, że już masz grzywkę ale ona nie wygląda i nie będzie wyglądać jak u Azjatki ze zdjęcia.
No chyba że zdecydowałaś się jednak używać prostownicy.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:20   #40
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

zgadzam sie z dziewczynami jestes piekna ale nie umiesz podkreslic swoich atutow..
pierwsze co rzucilo mi sie w oczy to grube brwi z tego co czytalam juz je zrobilas to dobrze
jesli chodzi o wlosy wydaje mi sie ze potrzebuja one odpowiedniej pielegnacji nawilzenia.. moze zakup odzywke granat i aloes alterry? jesli chodzi o inne odzywki dziewczyny ci bardziej doradza
z tego co czytalam masz zaledwie 16 lat wiec na farbowanie troche za wczesnie.. ale mozesz sprobowac malowac oczy lekko tuszem tak zeby je podkreslic
mam nadzieje ze metamorfoza sie uda
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 18:48   #41
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

wstawisz jakieś nowe zdjęcie po zrobieniu brwi?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 01:53   #42
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Błagam tylko nie ścinaj włosów ! Będą wywijały się na wszystkie strony a długie włosy naprawdę dodają dużo urody kobiecie ! Powinnaś bardziej o siebie zadbać (wcale nie uważam, że jesteś brzydka !)

- idz do kosmetyczki na regulację brwi
- zadbaj o włosy: na początek wystarczy odżywka i olejowanie raz na jakiś czas.
-delikatny makijaż tusz+kreska na górnej powiece, trochę różu na kości policzkowe

Widzę cię w kasztanowo-rudych włosach !!! Na pewno staniesz się bardziej wyrazista...
__________________
Stoi paker z dziewczyną, przytulają się i nagle paker mówi:
- Czujesz teraz motyle?
Zakochana po uszy dziewczyna mówi:
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem
Otero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 08:05   #43
klubowiczkaori
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Masz bardzo ładne oczy i usta, może warto też zapuścić włosy ?
klubowiczkaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 08:10   #44
Winiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Za wcześnie na farbowanie włosów w tym wieku moim zdaniem... makijaż jak najbardziej, ale delikatny, naturalny lepiej wyglądasz bez grzywki, przyzwyczaisz się do jej braku, a przez wakacje trochę podrośnie
Winiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 22:53   #45
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Przeczytałam wszystkie odpowiedzi i jak najbardziej zgadzam się z:
- pozbyciem się grzywki
- regulacją brwi
- malowaniem się kredką (tak jak jedna wizażanka przerobiła jedno zdjęcie) i tuszem do rzęs
- koniecznie poskromić włosy! Wyglądają, jakbyś kładła się z mokrymi włosami spać i jakby robiły co chcą. Poczytaj w dziale o włosach (osobiście się nie znam zbyt dobrze, dlatego Cię tam odsyłam), może byś jakimś czymś wygładzającym traktowała włosy, i suszyła na suszarce tak, żeby były jak najbardziej proste? Jak w ogóle się zachowują po myciu, kręcą się, czy są raczej proste, czy ani takie ani takie?

W ogóle, to czekam na kolejne zdjęcia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:26   #46
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

nic dodac nic ująć
klasyczna uroda
regulacja brwi, podkreślone oko to jest to
wlosy do działu kręconych one pomogą na 100, może iść w drugą stronę jeszcze podreślić loki
co do ubioru więcej koloru
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 18:51   #47
Red_Love
Przyczajenie
 
Avatar Red_Love
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
GG do Red_Love
Unhappy Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Mam podobny problem co autorka wątka...
Czy mogłybyście również mnie doradzić co mogłabym zmienić w swoim wyglądzie? (mam 17 lat, a farbowanie nie wchodzi w grę bo lubię swój kolor)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15974_441792865928450_1584777826_n.jpg (64,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 998753_441795469261523_679084383_n.jpg (92,4 KB, 72 załadowań)
Red_Love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 20:49   #48
Fouette
Raczkowanie
 
Avatar Fouette
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 108
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Po co niszczyć włosy prostowaniem? Zapuść sobie włosy i grzywkę, myślę że włosy zaczesane w koczek z puszczonym kręconym pasmem blisko twarzy byłyby bardzo kobiece.
Co jeszcze? Mój patent na ładny, bardzo naturalny wygląd: w uszy perełki, (pasują każdej dziewczynie, mają dużo uroku i są wygodne jak na kolczyki), tusz na rzęsy i nawilżający, lekki błyszczyk na usta. Makijaż prosty, szybki, wygodny i uniwersalny Pasuje do każdego typu urody, do każdego wieku I nie musisz się martwić, że na w-f. tapeta Ci spłynie
Fouette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.