Wciaz w szoku.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-01, 03:21   #1
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385

Wciaz w szoku....


Wczoraj okolo godziny 8 wieczorem dostalam szoku, ktory jeszcze nie przeszedl... przezylam moje drugie, ale tym razem powazniejsze trzesienie ziemi. Matko!!! to naprawde straszne przezycie. Dwa kieliszki wylecialy z szafki, poczym szafka sie zamknela sama, w sufitu spadla lampa, pekla szyba.. no i moje poczucie bezpieczenstwa. To straszne!!! A jeszcze potem, uslyszalam, ze pierwsze 72godziny od trzesienia sa najgorsze, bo wlasnie w nich moze wystapic jeszcze wieksze trzesienie. Na razie mila jeden dzien.. zobaczymy jutro. Boje sie. I kto mi kazal tutaj mieszkac????
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 00:50   #2
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Wciaz w szoku....

Nineczka
Chyba nic nie mozesz zrobic oprocz preczekania w miare bezpiecznym miejscu (ale gdzie jest bezpiecznie )
Pociesze Cie ze te trzesienia ziemi to moga zdarzyc sie praktycznie wszedzie. U nas tez bylo niedawne (co prawda dowiedzialam sie z gazet bo bylo slabo odczuwalne) Ale takiego wiekszego trzesienia doswiadczylam we Wloszech pare lat temu, to wiem co przezywasz...
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 03:12   #3
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Wciaz w szoku....

dzieki za odzew. Przez dwie noce po trzesieniu nie moglam spac ale teraz juz czuje sie lepiej.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 15:58   #4
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Wciaz w szoku....

współczuję, nie chciałabym tego przeżyć
z kolei wyobrażcie sobie ja jest w chinach czy japonii oni tam mogą miec trzęsienie w każdej chwili i dzieci w szkole są szkolone jak sie zachowac w takich sytuacjach
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 16:21   #5
Niki 20
Raczkowanie
 
Avatar Niki 20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 176
Dot.: Wciaz w szoku....

U nas też (Anglia - West Yorkshire) było jakiś miesiąc temu trzęcienie ziemi.
Jakoże to było moje pierwsze w życiu, którego uświadczyłam, nie lada się wystraszyłam
Dodam, że była 1 w nocy i wybudził mnie dźwięk trzęsących się szafek i rzeczy na nich - masakra
__________________
To ty wywierasz najwiekszy wpływ na swoje życie. Bądź dla siebie mądrą inspiracją.

07-01-10 Tylko ja, moja czarna perła, zielony liść na szybie i niekończąca się asfaltowa droga


03-01-10 rozpoczynamy półroczną kurację izotekiem ..
Niki 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 11:18   #6
Maratka
Raczkowanie
 
Avatar Maratka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: skąd popadnie:-))
Wiadomości: 136
Dot.: Wciaz w szoku....

A ja mialam smieszna historie zwiazana z tym trzesieniem ziemi, poniewaz mieszkam przy torach kolejowych. Obudzilam sie w nocy i czulam, ze sie sciana trzesie i mowie do mojego TZ, ze dziwny ten pociag, jakis przeladowany..I on mi wyjasnil, ze czasami puszczaja taki industrial train w nocy troche nielegalnie,zeby pozbyc sie tego i owego. Pomyslalam sobie, ze tym razem go bardzo przeladowali, bo straszny halas robi, po czym otulona meskim ramienien zasnelam. Jakies bylo moje zdziwienie, kiedy wlaczajac telewizor, dowiedzialam sie, bylo to trzesienie ziemi! I wlasciwie epicentrum znadowalo sie niedaleko bo jakies kilkanascie mil.
Maratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 14:10   #7
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Wciaz w szoku....

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
współczuję, nie chciałabym tego przeżyć
z kolei wyobrażcie sobie ja jest w chinach czy japonii oni tam mogą miec trzęsienie w każdej chwili i dzieci w szkole są szkolone jak sie zachowac w takich sytuacjach
Dzięki za wsparcieja się boję non stop.
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 19:20   #8
liquid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 55
Dot.: Wciaz w szoku....

Ooo tak trzesienie ziemi... dobrze jest miec swiadomosc tego, co sie w ogole dzieje...
Jak bylo to trzesienie w Anglii, obudzilam sie w srodku nocy przerazona halasem (kilka dni wczesniej mialam wlamanie do domu- myslalam ze znowu ktos nas przyszedl odwiedzic).
Na moja panike co sie dzieje, Tz powiedzial ze pokoj (nie dom- pokoj) sie trzesie!
Poplakalam sie ze strachu, ze mieszkam w nawiedzonym domu
liquid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.