Odchudzanie od wtorku (08.06). Kto ze mną? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 08:41   #91
buntowniczka90
Przyczajenie
 
Avatar buntowniczka90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: Odchudzanie od wtorku (08.06). Kto ze mną?

Witajcie! Już mi trochę lepiej! Poki co do Sb nie wróce, tylko do diety MŻ! Nie mam teraz czasu na wymyślanie potraw i ich przygotowywanie! echhh!

Muszę pracy poszukać Bo mam dość siedzenia w domu!

Kurczę, mało dziewczyn się odzywa! Gdzie założycielka wątku się podziewa????

Pozdrawiam!
buntowniczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:57   #92
Martuska23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Czesc kobitki:)

Ja dla od miany napisze,ze jestem juz po..no prawie poi chcialam sie z wami podzielic moimi sposobami,a wiec tak w styczniu wazylam 68kg przy 170 wzrostu,grube nogi i mega boczki,wogole masakra,w marcu jak sie wazylam to waga pokazala 67kg i od tego momentu wzielam sie za siebie.moje odchudznie trwa juz 3 miesiace i waze obecnie 62 kg,chce jeszcze zrzucic 2 i wazyc 60,a wiec tak nie rezygnowac ze wszystkiego,ale ograniczyc do minimum slodycze,chlebek,ziemniak i.makarony,czyli ja sobie pozwolilam zjesc raz w tygodniu jakiegos malego batonika lub 4 kostki czekolady,chlebek tylko w sobote i niedziele po jednej kromeczce na sniadanie,gdyz jadlam sniadanko z moim mezczyzna i nie moglam sie oprzec,ziemniaczki i makaron do obiadu,ale tylko malutka porcja tj,2 ziemniaczki,lyzka makaronu,ale za to kawalek mieska i duzo surowki,albo swiezych pomidorkow co tam lubicie z warzywek,zamiast zwyklej herbaty pijcie 4 filizanki czerwonej i ze dwie zielonej,jezeli czerwona bedzie na was zle dzialac to pijcie tylko zielona,ale musicie wiedziec,ze czerwona herbata to morderca tluszczu,oczywiscie zwykla herbate z cukrem odrzycic i oczywiscie zielonej i czerwonej nie slodzic,pijcie 2 litry wody mineralnej i soki naturalne typu kubus,lub same sobie przyrzadzajcie ze swiezych owocow-najlepszy to 1 greipfrut,2 pomarancze i pol cytryny,tez pomaga w odchudzaniu,w miare mozliwosci cwiczcie,albo chodzcie na spacery,tanczcie w domuoczywiscie ostatni posilek o godz 18jakis lekki owocJEDZCIE DUZO OWOCOW,WARZYW,RYBEK...poz niej wam napisz jak zadbac o swoje cialko podczas takiej diedy,aby skora byla jedrna i gladka..no troche sie rozpisalama z owocow ananas,wszystkie cytrusy,kiwi,jablka,trusk awki i malinki,reszte odrzuccieBUZIAKI

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

chcialabum dodac do mojej ostatniej wypowiedzi jeszcze pare szczegolikow.. *sprawdzie sobie na necie jak prawidlowo zaparzac zielona i czerwona herbate,aby nie tracily swoich wartosci ,witamin i mineralow,w szczegolnosci zielona *wiem,ze wiekszosc z was nie lubi pewnie szpinaku,ale jak uda wam sie dostac swiezy to jedzcie go sobie i chrupcie,smakuje jak salatama duzo zelaza i witamin jest bardzo zdrowy *jedzcie 8 migdalow dziennie i 4-5 suszonych moreli,porawiaja wyglad cery,nawilzaja skore i wogole sa zdrowe.......a tak poza tym to jedzcie brokuly,pomidorki,papryke ,fasolke szparagowa,marchewke i inne warzywka
Martuska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 12:40   #93
sky
Zadomowienie
 
Avatar sky
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 1 561
Dot.: Odchudzanie od wtorku (08.06). Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez buntowniczka90 Pokaż wiadomość
Kurczę, mało dziewczyn się odzywa! Gdzie założycielka wątku się podziewa????
No właśnie. Nie wiem co się dzieje. Czyżby słomiany zapał?

Ja już dziś po ćwiczonkach. Nie ważyłam się jeszcze. Wolę poczekać na większy efekt. Aha i wczoraj zakładając spodnie zauważyłam , że są na mnie luźniejsze! Strasznie poprawiło mi to humor i dodało większej motywacji.

Dzięki Martuska23 za cenne rady i gratuluję Ci ZDROWEGO spadku wagi.
__________________
Na pochyłe drzewo każda koza skacze
sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 15:19   #94
LeonorVarela
Raczkowanie
 
Avatar LeonorVarela
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 462
Question Dot.: Odchudzanie od wtorku (08.06). Kto ze mną?

ja piszę na innym wątku, ale tutaj też mogę chyba do zrzucenia mam 6 kg póki co. to mój pierwszy cel. Od dziś solidnie się za siebie wzięłam. Mam nadzieję, że wytrzymam. W piątek ide na 3 dniową pielgrzymkę i troche nie wiem co jeść takiego bardziej dietetycznego. Ale wezmę jogurty i takie musli fitella, kanapeczki z serem, szynką tylko, że raczej nie z chlebkiem, a z bułeczką. Ale będę pić dużooo wody i dużo chodzić więc spalę te jedzonko. Z resztą na pielgrzymce trzeba mieć siły i jesć dużo. Może któraś z was była i wie co mogę wziąść do jedzonka ? Może zamiast snickersa jakiś batonik a'la musli
LeonorVarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:10   #95
oleczka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Odchudzanie od wtorku (08.06). Kto ze mną?

ja schudłam 1 kg w ciągu tygodnia więc myślę, że jest ok
ja w lipcu ide na piesza wyprawę brzegiem bałtyku od Świnoujścia do gdańska wiec też zastanawia sie nad tym co bede jeść, ale uwazam, ze nie trzeba się wygłupiać, wkońcu dziennei 30 km do rpzejścia
oleczka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:17   #96
fucia
Raczkowanie
 
Avatar fucia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Odchudzanie od wtorku (08.06). Kto ze mną?

Cześć. Ja się przyłączam. Kurczę, u mnie z tą dietą to różnie bywa ;/
Odchudzam się, odchudzam potem przyjdzie czas na jakieś odstępstwa i waga powraca. ;/ Wypad z przyjaciółmi na pizze,lody,shake itp. Jak zacznie mnie to wkręcać to ciężko mi się oderwać. Potrafię w krótkim czasie zjeść pizze potem gofra z bitą śmietaną i owocami <mniam> , następnie z 3 kawałki placka, lód, shake. Tak mi się ostatnio przydarzyło. Masakra. Jeszcze od soboty do środy będę nad morzem. I znając życie powróce do wagi z jaką zaczęłam się odchudzać. ;/ Już mnie to męczy, naprawde! ;(. Bardzo się staram przy diecie a tu przyjdzie taki dzień który wszystko spieprzy! ;( <zły>
__________________
Simone
fucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:28   #97
xxchemicznaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxchemicznaxx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelszczyzna
Wiadomości: 4 170
GG do xxchemicznaxx
Dot.: Odchudzanie od wtorku (08.06). Kto ze mną?

hej dziewczyny... ja próbowałam już wiele razy... Nie jadłam słodyczy (w ogóle), zero białego pieczywa, śniadanko (dla mnie to juz cos, bo wczesniej tego nie robilam) i zaczelam nawet a6w (Aerobiczną 6 Weidera)... niestety jedna, mała chwila słabości i 2 tygodnie dietyposzło na marne... a był ojuż tak dobrze, czułam się lekko, potrafiłam na imprezie rodzinnej gdzie jedzenia bylo mnóstwo bez problemu odmówić, nie wiem co się stało, że mi się jednak nie udało, chce zacząc jeszcze raz, ale ciągle boję się, że będzie tak jak za każdym poprzednim razem...
Zaczynają się wakację mam nadzieję, ze bedzie mi latwiej, bo kocham rower
xxchemicznaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 18:27   #98
sky
Zadomowienie
 
Avatar sky
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 1 561
Dot.: Odchudzanie od wtorku (08.06). Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez fucia Pokaż wiadomość
Jeszcze od soboty do środy będę nad morzem. I znając życie powróce do wagi z jaką zaczęłam się odchudzać. ;/
Cytat:
Napisane przez xxchemicznaxx Pokaż wiadomość
chce zacząc jeszcze raz, ale ciągle boję się, że będzie tak jak za każdym poprzednim razem...
Z takim nastawieniem nie będzie Wam łatwo.
Trzeba postawić sobie jasny cel i uparcie do niego dążyć.
Przeczytajcie (parę postów wstecz) o mojej 'akcji' w KFC. Można? Można!
A np. jutro idę do pizzerii i kolejny egzamin przede mną. Nie przejmuję się , że tam idę bo wiem , że nie zamówię pizzy i kropka. A poza tym jest takie coś jak sałatka. Trzeba tylko pracować nad swoją (wkrótce silną) wolą.
Głowa do góry dziewczyny !

oleczka1987 - gratuluję !
__________________
Na pochyłe drzewo każda koza skacze
sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 09:19   #99
oleczka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Odchudzanie od wtorku (08.06). Kto ze mną?

Ja muszę przyznać, że 3 lata temu ważyłam 50 kg, dobrze mi z tym było, ale prawie nic nie jadłam.
Dzis mam 22 lata, i moje zycie od tamtej pory to ciągłw próby schudnęcia.
Ale wiecie co? nie mam już- nastu lat, staje się kobietą i pewnych kształtów się nabiera, kobiecych. Dzis uświadomiłam sobie, że odchudzanie, dieta, to po prostu zmiana trybu życia. i to nie trwa 2-4 tygodnie, po prostu trzeba zmienić sposób odżywiania, uprawiać sport, zachować jakąś równowage w tym wszystkim.
trzymajcie się
oleczka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 21:41   #100
fucia
Raczkowanie
 
Avatar fucia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Odchudzanie od wtorku (08.06). Kto ze mną?

Jezu, mnie tak wkurza moja figura ! szok dosłownie! Nogi jak patyczki, ręce też, tyłek ładny, a brzuch mega za***isty! Meeeega odstające boczki! Od poniedziałku cwiczę A6W. Ma ktoś może podobną sylwetkę?
__________________
Simone
fucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.