Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-))) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 14:25   #31
masza221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Ja sie tak dlugo nie odzywalam bo moj ponad roczny synus jest chory. W czwartek dostal szczepionke na odre, swinke, rozyczne i pneumocoki (chyba tak sie to pisze) . W piatek wieczorem zaczol goraczkowac, pomyslalam ze to z tej szczepionki. Temperature w niedziele mial 40 C i wyladowalismy na ostrym dyzurze. Jako ze mieszkam w anglii wieszkosc lekarzy to obcokrajowce, glownie z Indii. Najpiej spedzilam pol godz podajac cala historie pielegniarce po czy pojawil sie super lekarz, ktorego prawie nie rozmumialam i zaczal sie pytac "jak mysle co mu jest ?" to ja na to, ze juz podalam cala historie pielegniarce , ze mam nadzieje ze czytal i ze nie mam pojecia. To on na to znowu Ale jak myslisz co mu jest? To ja sie juz tak wk..... przepraszam za wyrazenie i mowie a kim Pan wogole jest, wrzychodzi , nie przedstawia sie . To on sie obrazil i powiedzial ze przysle innego lekarza, na szczescie . Wiec dostal mi sie jego szef , ktory juz na wejsciu sie przedstawil, chyba juz uprzedzony i stwierdzil angine zalecajac tylko zbijanie goraczki.
Ja zeby sie utwierdzic polecaialam jeszcze wczoraj rano do lakarza ( w anglii w przychodzi nie ma pediatrow jest jeden lakarz na wszystkich ) ktory stwierdzil ze nie ma zapalenia migdalkow tylko zaczerwienione gardlo a to jest odczyn poszczepienny - 40 C przez 5 dni !!
Tak wiec cale noce nie spie dzisiaj w nocy tez mial 40 C zbijalismy to przez 2,5 godz. Zobaczymy jak mu sie nie poprawi jutro znowu do tego konowala musze isc.


Przepraszam, ze sie tak rozpisalam , ale musialam sie wyzalic ;-)

Moja dieta polega obecnie na jedzeniu kiedy synus spi ;-)
masza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 15:10   #32
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez masza221 Pokaż wiadomość
Ja sie tak dlugo nie odzywalam bo moj ponad roczny synus jest chory. W czwartek dostal szczepionke na odre, swinke, rozyczne i pneumocoki (chyba tak sie to pisze) . W piatek wieczorem zaczol goraczkowac, pomyslalam ze to z tej szczepionki. Temperature w niedziele mial 40 C i wyladowalismy na ostrym dyzurze. Jako ze mieszkam w anglii wieszkosc lekarzy to obcokrajowce, glownie z Indii. Najpiej spedzilam pol godz podajac cala historie pielegniarce po czy pojawil sie super lekarz, ktorego prawie nie rozmumialam i zaczal sie pytac "jak mysle co mu jest ?" to ja na to, ze juz podalam cala historie pielegniarce , ze mam nadzieje ze czytal i ze nie mam pojecia. To on na to znowu Ale jak myslisz co mu jest? To ja sie juz tak wk..... przepraszam za wyrazenie i mowie a kim Pan wogole jest, wrzychodzi , nie przedstawia sie . To on sie obrazil i powiedzial ze przysle innego lekarza, na szczescie . Wiec dostal mi sie jego szef , ktory juz na wejsciu sie przedstawil, chyba juz uprzedzony i stwierdzil angine zalecajac tylko zbijanie goraczki.
Ja zeby sie utwierdzic polecaialam jeszcze wczoraj rano do lakarza ( w anglii w przychodzi nie ma pediatrow jest jeden lakarz na wszystkich ) ktory stwierdzil ze nie ma zapalenia migdalkow tylko zaczerwienione gardlo a to jest odczyn poszczepienny - 40 C przez 5 dni !!
Tak wiec cale noce nie spie dzisiaj w nocy tez mial 40 C zbijalismy to przez 2,5 godz. Zobaczymy jak mu sie nie poprawi jutro znowu do tego konowala musze isc.


Przepraszam, ze sie tak rozpisalam , ale musialam sie wyzalic ;-)

Moja dieta polega obecnie na jedzeniu kiedy synus spi ;-)

ojej biedactwo!

tak to tutaj w uk jest, sluzba zdrowia
na wszystko paracetamlol

jak poszlam ja do lekarza bo dostalam takiego uczulenia ze mi skora odpadala to tez sie mnie zapytal czy nie wiem co to jest i od czego.
no kurde jakbym wiedziala to bym sobie sama z tym poradzila


trzymajcie sie! i nie dajcie goraczce
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 21:25   #33
masza221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Synus juz lepiej, wiec wracam do pracy. Dzisiaj wieczorem bylam na Body Combat na godz i mialam taki wycisk, ze hej. Mam nadzieje, ze waga pojdzie w dol.

A jak u was z ubytkami wagi?
masza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 22:07   #34
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez masza221 Pokaż wiadomość
Synus juz lepiej, wiec wracam do pracy. Dzisiaj wieczorem bylam na Body Combat na godz i mialam taki wycisk, ze hej. Mam nadzieje, ze waga pojdzie w dol.

A jak u was z ubytkami wagi?
super! ciesze sie ze maluch ma sie lepiej

ja sie na razie nie waze, jak wejde w moje ulubione jeansy to wtedy wejde na wage zobaczyc ile waze

ja dzis bylam na silowni tez, godzinke cwiczen plus 10min dupa na talerzu
z tego co zjadlam w ciagu dnia jestem zadowolona bardzo
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 20:58   #35
masza221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Witam
I jak tam minal dzien?
Ja dzisiaj skusiłam sie na 2 cukierki. Nie moglam bo tak mnie skrecało. Byłam na cwiczeniach a waga pokazała 2 kg mniej ;-)
Wiem, ze to nieduzo, ale dla mnie to super motywacja.
Pozdrawiam
masza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 21:26   #36
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Odchudzanie na emigracji - anglia do ze mna ? ;-)))

Cytat:
Napisane przez masza221 Pokaż wiadomość
Witam
I jak tam minal dzien?
Ja dzisiaj skusiłam sie na 2 cukierki. Nie moglam bo tak mnie skrecało. Byłam na cwiczeniach a waga pokazała 2 kg mniej ;-)
Wiem, ze to nieduzo, ale dla mnie to super motywacja.
Pozdrawiam

hej
gratuluje 2kg! to zawsze 2kg liczy sie! sukces

u mnie dzis nudnawo, na silownie mi sie nie chcialo isc, skusilam sie dzis na budyn
jutro bedzie mordega bo kolezanka z pracy ma urodziny i idziemy wszyscy na lunch... matoko boska, co ja zamowie?? nie podoba mi sie pomysl tego lunchu ale co zrobic....

najwyzej zamiast 1 godziny na silowni bede 3...

a jak Twoj dzieciaczek? zdrowieje?
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.