Zwracaja Uwagę ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-18, 20:06   #1
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Wink

Zwracaja Uwagę ...


WITAJCIE JA MAM TAKIE PYTANKO EHEH TROCHE DZIWNE słyszłąm z e Niemcy zwracaja uwage na Polki no nie dziwiło by mnie to ale czy ubiór jest inny i jak to wyglada na miescie ogladaja sie za nie "niemkami "
covera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 21:11   #2
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

przeciez nie mamy na twarzy napisane skad jestesmy to dlaczego ktos by mial sie za nami ogladac ... tu jest taka roznorodnosc na ulicach, ze naprawde trzeba sie postarac zeby sie wyrozniac ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 00:01   #3
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

Cytat:
Napisane przez desti
przeciez nie mamy na twarzy napisane skad jestesmy to dlaczego ktos by mial sie za nami ogladac ... tu jest taka roznorodnosc na ulicach, ze naprawde trzeba sie postarac zeby sie wyrozniac ...
Dokladnie
To pewnie kolejny "mit", bo Polki uznawane sa za atrakcyjne, a Niemka kojarzy sie z zaniedbana, puszysta kobieta Owszem sa i takie, ale jest mnostwo bardzo atrakcyjnych kobiet i nie zawsze sa to Polki

Ale wiecie po czym ja poznaje Polki?? Po belejazu Jak na razie jeszcze sie nie pomylilam
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:20   #4
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
Ale wiecie po czym ja poznaje Polki?? Po belejazu Jak na razie jeszcze sie nie pomylilam
Hihihi,Jola chyba masz racje,cos w tym jest
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:55   #5
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
Ale wiecie po czym ja poznaje Polki?? Po belejazu Jak na razie jeszcze sie nie pomylilam
Jola, masz 100% racji, mam to samo tu w NL
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:55   #6
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Talking Dot.: Zwracaja Uwagę ...

no cóz ehhe włosy swoje robia ciekawe jak Niemcy na to reaguja tacy rasowi nicmcy
covera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 13:14   #7
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

Jeśli chodzi o Hiszpanie ,to nietrudno wyróżnić się z tłumu hiszpanek,nawet jak się ufarbują ,czy zrobią paesmka.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 14:18   #8
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

Cytat:
Napisane przez covera
no cóz ehhe włosy swoje robia ciekawe jak Niemcy na to reaguja tacy rasowi nicmcy
No coz - moim kolezankom Niemkom baaaaardzo sie balejaz podoba Czasem w szkole mnie dziewczyny zaczepialy i pytaly, gdzie robilam Pewnie dlatego, ze tu jeszcze tego nie znaja A swoja droga, to dziwne, bo zwykle do Polski moda z zachodu przychodzi Jesli chodzi Ci o Niemcow, to chyba raczej na caloksztalt patrza, a nie tylko na wlosy
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 14:41   #9
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

Jola, chyba masz racje, bo z tego obserwuje u siebie, to fryzjerki tutaj sa koszmarne. Sama robię balejaż w Polsce, sąsiadki zawsze mnie oglądają po kazdym moim powrocie z kraju , bardzo im się balejaż podoba.
No a z tym podobaniem się, to Niemiec jak każdy facet obejrzy się za ładna kobietą, niezależnie od tego z jakiego ona kraju pochodzi, nie zauważyłam, żeby Polki miały tutaj jakieś szczególne powodzenie. W koncu tak jak napisała desti, to nikt nie ma na czole napisane skąd pochodzi.
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 14:43   #10
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

a tak przy okazji bez wzgledu na narodowosc kazdy facet ogladnie sie za zadbana i fajnie ubrana dziewczyna ... fakt, ze my polki przykladamy sie do tego zeby dobrze wygladac bo wtedy sie dobrze czujemy ale minely czasy gdy niemki ubieraly sie w to co popadnie i teraz widac, ze coraz wiecej dba o siebie.

w Szwecji np. mozna byc pewnym, ze sie duze zainteresowanie wzbudzi chodzac w na wysokich szpilkach... bo szwedki sa wygodne i w zyciu nie przyszloby im do glowy to zeby caly dzien sie meczyc w butach na obcasie
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 14:43   #11
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

Cytat:
Napisane przez Luba
No a z tym podobaniem się, to Niemiec jak każdy facet obejrzy się za ładna kobietą, niezależnie od tego z jakiego ona kraju pochodzi, nie zauważyłam, żeby Polki miały tutaj jakieś szczególne powodzenie. W koncu tak jak napisała desti, to nikt nie ma na czole napisane skąd pochodzi.
Dokladnie Mam takie samo zdanie na ten temat
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 15:09   #12
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

no tak macie racjei dziewczyny eheh co ztego ze zrobie sobie włoski hehe jak tak bed emieszkac z ludzimi w wieku 50-60 lat superrr normalnie jak sobie pomysle z e bed emiec takoch sasiadów i zabraknie mi plotek babskich to wyjde z siebie ehhehe no ale ... miłosc nie wybiera
covera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 15:18   #13
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

Cytat:
Napisane przez covera
no tak macie racjei dziewczyny eheh co ztego ze zrobie sobie włoski hehe jak tak bed emieszkac z ludzimi w wieku 50-60 lat superrr normalnie jak sobie pomysle z e bed emiec takoch sasiadów i zabraknie mi plotek babskich to wyjde z siebie ehhehe no ale ... miłosc nie wybiera
Jak to co z tego? Przeciez wloski robisz nie dla sasiadow, tylko dla siebie I na pewno nie bedzie tak zle - zapewne znajda sie tez mlodsze osoby Ale ze starszymi osobami chyba latwiej kontakt nawiazac Sa raczej zawsze chetni do rozmowy - mozna jezyk podszkolic
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 15:35   #14
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

wiesz "jola" to nie jest wszystko takie proste naprawde nie to wszystko przerasta tym bardziej ze jestem jedynaczka musz e liczyc sama na siebie nikt mnie nie odwiedzia przyjazn jest wazna w takich sytuacjiach naprawde
covera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 15:47   #15
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

Czesc dziewczyny!
Jak tak czytam i z wlasnego doswiadczenia wiem pare rzeczy, to wniosek nasuwa mi sie tylko jeden:
Polska jest uznawana przez kraje zachodnie, za kraj zacofany lub wogole obcokrajowcy nie wiedza, gdzie ta Nasza Ojczyzna jest, a
tak na prawde mamy duzo produktow lepszych niz oni lub lepiej zaopatrzone sklepy(wiekszy wybor), a uslugi np. takie jak fryzjer przewyzszaja o glowe!!!-niestety, a moje wlosy cos o tym wiedza
Pozdrawiam!
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 16:05   #16
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

Covera ... nie martw sie na zapas na pewno nie bedzie tak zle moze i sporo bedzie kuracjowiczow w zaawansowanym wieku ale to nie oznacza, ze mlodych ludzi tam nie ma ... a wychodzi na to, ze w tej Twojej miescinie jest wiecej Polakow jak u mnie. No i Frankfurt blisko. Nosek do gory.

Ja tez jestem jedynaczka i jakos sobie poradzilam ... bliskich znajomych co prawda nie za duzo... ale i tak nam latwiej bo osoby, ktore maja rodzenstwo przewaznie ciezej znosza rozlake.
Moje sasiadki tez nie nadaja sie na ploty jedna ma 70 lat, druga dopiero sie wprowadza, tez sporo starsza jak ja...

a tak przy okazji... internet naprawde pomaga w znalezieniu kogos z kim mozna poplotkowac.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 19:45   #17
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
Ale ze starszymi osobami chyba latwiej kontakt nawiazac Sa raczej zawsze chetni do rozmowy - mozna jezyk podszkolic
Racja Starsze osoby bardzo chetnie zagaduja i zawsze sa bardzo mili
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 20:07   #18
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

dzieki dziewczyny za wsparcie to naprawde pomaga co piszecie ,wiem z e ja troche przesadzam ,ale poprostu sie boje tak to juz jest .Dziewczyny jezeli mozecie popytac sie o tej miescinie Bad Orb cos ciekawego co tam mozna a co nie i jak tam jest jak siezyje to by mi troche ulzyło wiecie te dni roztania z Polska sa coraz blizej i mnie to poprostu przerasta wszystko
covera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 21:37   #19
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

Cytat:
Napisane przez covera
wiesz "jola" to nie jest wszystko takie proste naprawde nie to wszystko przerasta tym bardziej ze jestem jedynaczka musz e liczyc sama na siebie nikt mnie nie odwiedzia przyjazn jest wazna w takich sytuacjiach naprawde
Ja to rozumiem Sama tez przez to przeszlam i wiem, ze poczatki sa bardzo trudne. Ja potrzebowalam okolo dwoch lat, zeby sie tak porzadnie zaklimatyzowac. A przez te dwa lata kilka razy chcialam rzucic wszystko i wracac. I wlasnie poza rodzina najbardziej brakowalo mi wlasnie takiej bratniej duszy - kolezanki do "babskich" plotek czy zakupow W Polsce bylo to na porzadku dziennym, a tu nagle taka zmiana Na poczatku bez znajomosci jezyka bylo strasznie, ciezko bylo sie z kims zaprzyjaznic, wiec nawet pogaduchy ze starszymi osobami w autobusie, czy na przystanku sprawialy radosc Starsi ludzie czesto sami nie maja nikogo, zeby porozmawiac i zaczepiaja innych, jak maja okazje. I bez znaczenia jest to, ze zle sie zna jezyk, sa wyrozumiali i bardzo cierpliwi. Takie sa przynajmniej moje doswiadczenia Poza tym, moze bedziesz miala szczescie i poznasz kogos z Polski - zobaczysz, bedzie ok Nie warto martwic sie na zapas.

Uppsss chyba zeszlam z tematu

Pozdrawiam serdecznie
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 16:39   #20
mrowaa
Przyczajenie
 
Avatar mrowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

O jenyy Niemki są straszne. Puszste, zero stylu,totalnie. Nie zwracają uwagi na to w co się ubierają , masakra ;d
__________________
MróWaa.
mrowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 17:13   #21
mrowaa
Przyczajenie
 
Avatar mrowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: Zwracaja Uwagę ...

;]
mrowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.