Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 22:32   #3661
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36897643]No nie wiem . Na swatchach wyglada bardzo ciemno, ale ja mam zaburzone postrzeganie jasnosci .



Ja tez nie.

Najlepiej by bylo, jakbym miala idealna cere. Strzela mnie doslownie jak ktos ma cere jak po Fotoszopie a laduje na twarz byle co i makijazu potrafi nawet nie zmyc na noc. Ja sie cmoknam sie z ta moja twarza a wciaz wygladam jak potwor.
------------------------------------------------------------------
Wlasnie nalozylam baze na pory Benefitu. Kolor mnie zszokowal bo jakos dziwnie zalozylam, ze skoro opakowanie zielone to baza tez bedzie zielona . Baza okazala sie byc brazowa. Choc wedlug KWC nie daje koloru to ja jestem jak murzyn . Wygladam jakbym bronzer na cala twarz nalozyla.[/QUOTE]
Ja mam mega problem z naczynkami, ogółem skórę mam cienką jak bibułka przez co wyglądam strasznie. Pamiętam, jak w D. konsultantka Bobbi Brown pokazywała mi podkład, na co ja jej, że krycie ma jak zabarwiona woda, a ona "taka młoda bezproblemowa skóra nie potrzebuje krycia", gdyby wiedziała jaki mam kompleks na punkcie cery... Ok, młoda może i jest, pory w granicach rozsądku, wypryski okresowo, ale jej cienkość poraża... Nie ma dobrych podkładów, a jak już coś wydaje się rozsądne, to kolorystyka siada. Dlaczego nie mogłam dostać w zestawie ładnej cery?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 00:08   #3662
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36893461]Wlasnie czytam recenzje Oxygen i Esterr napisala, ze krycie takie sobie . YSL wybadam, ale jakos tej firmy nie ubostwiam.


Reszta bab, polecic mi cos .


[/QUOTE]
A spróbuj sobie Bourjois HM Serum, skoro i tak "zabielasz". Jest tani, a ciągle do niego wracam, jakością i kolorem bije wiele wysokopółkowców. O ciastowatym efekcie nie ma mowy, nawet po wielu godzinach.
A i tak żaden nie będzie wystarczająco jasny.

Z droższych lubię stick BB, Luminous BB, Givenchy Eclat Mattissime, Lancome Teint Miracle... Ale też rozjaśniam.

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36894358]Ciastowato oznacza oblesnie. Puder jakos dziwnie sie miksuje z podkladem i wygladam jak Frenkenstein.
[/QUOTE]
Też tak kiedyś miałam z każdym podkładem (co ciekawe nie z BB kremami). Ja to nazywam warzeniem się. Jakby taki piasek na twarzy. U mnie akurat zwiastowało to koszmarne problemy z cerą, pt. odwodnienie + przetłuszczanie, ale też uświadomiono mnie kiedyś, że jeśli podkład jest na bazie wody, to krem musi być taki sam, jeśli na bazie oleju, to analogicznie. I nie używać pędzla, tylko wklepywać podkład. Dobrze się sprawdza kilka kropel olejku, np. arganowego pod podkład, zamiast kremu, o dziwo się świetnie wchłania. I tym sposobem już nie mam takich problemów.

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
Ja mam mega problem z naczynkami, ogółem skórę mam cienką jak bibułka przez co wyglądam strasznie. Pamiętam, jak w D. konsultantka Bobbi Brown pokazywała mi podkład, na co ja jej, że krycie ma jak zabarwiona woda, a ona "taka młoda bezproblemowa skóra nie potrzebuje krycia", gdyby wiedziała jaki mam kompleks na punkcie cery... Ok, młoda może i jest, pory w granicach rozsądku, wypryski okresowo, ale jej cienkość poraża... Nie ma dobrych podkładów, a jak już coś wydaje się rozsądne, to kolorystyka siada. Dlaczego nie mogłam dostać w zestawie ładnej cery?
Witaj w klubie Też mam skórę tak cienką, że aż przezroczystą. I jeszcze walczę z początkami trądziku różowatego, więc w ogóle masakra. Nie mogę przewidzieć, jak będzie moja cera wyglądać następnego dnia, zawsze coś nowego. Albo tragedia, albo idealnie, albo jeszcze inaczej.

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36894358]Sisley wyglada obiecujaco, ale jeszcze drozszy niz Armani .

Zaraz sie wkurze i w papierowej torbie oczy powycinam .[/QUOTE]
Twarzotorba?

Miałam tego Sisleya, faktycznie dość jasny, żółtek nie z tej ziemi, ale jakiś taki nienaturalny ten kolor był. Poza tym bardzo źle go wspominam, zero krycia i złaził w ciągu dnia.

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
Wąchałam już! Bardzo wiernie oddane zapachy. Czerwony jak ciasto drożdżowe prosto z pieca, czekoladowy - właśnie taki, bardzo mocno czekoladowy, ale jak dla mnie wygrywa bananowiec
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 00:32   #3663
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36890485]Dziolchy, help.

Wyzej pisalam, ze jestes biedna i na Armaniego mnie nie stac. Mysle wiec o niebieskim Shisedio, ktory kiedys zachwalalyscie.

1. Wiem jaka jest odpowiedz, ale zapytam dla formalnosci . Ma ktoras odcien SP10?

2. Jak te numery sie ukladaja? Jest szansa, ze SP10 nie jest prosiakowy?

3. Jak krycie? Zalezy mi, aby bylo spore bo ja sporo bialej bazy nakladam i nie chce kremu tonujacego .

4. Jest roznica w kolorach albo w skladzie miedzy SPF 30 a SPF 42? "Moj" jest tylko z faktorem SPF 42. Ja wiem, ze jeden to wersja amerykanska a druga europejska, ale niestety nie wiem czy one sie roznica skladem i kolorem.[/QUOTE]

wtrącę się w dyskusję.
w chwili obecnej używam shiseido, moim zdaniem krycie jest na naprawdę dobrym poziomie - nie tworzy maski, ale kryje wszystko, co mam do ukrycia (a mam sporo ). może poproś o próbkę w sephorze albo dougim, ja zaszalałam w ciemno i jestem zadowolona.
dodam, że wcześniej używałam smashboxa studio skin, a jeszcze wcześniej colorstaya .
studio skin też lubię, bardzo ładnie wygląda na buzi. aha, ja nie używam żadnego pudru na podkład, no, czasem pryzmy.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 02:18   #3664
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

A w ogóle to dziękuję Dziewczyny za tą listę rabatów w Arkadii. -40% w Phenome i -20% w Douglasie zadziałało na mnie podniecająco Coś czuję, że zostanę bez kasy już na początku miesiąca.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 07:16   #3665
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Jamesku, jesli chodzi o DW to nie wiem - ja uwazam, ze jak sie go malo nalozy na twarz i cienko to nie ma maski a co do kolorow, to DW jest dosc czesto rozbierany na rozbiorkowym i wlasnie glownie te jasne kolory moze to bylaby dobra opcja, zeby przetestowac na mniejszej pojemnosci, no tylko, ze potrzebujesz pewnie podkladu na teraz zaraz juz, a tam to wiadomo-troche trzeba poczekac..

Co do shiseido to jest szansa, ze dorwiesz jakis jasny, kompakty są w wersji znacznie ciemniejszej niz te plynne podklady, no ale to juz musisz isc i pomacac

a od Bobbi[-ego ] Brown nic nie dobierzesz? bo ona podobno tez ma jasne, choc nie wiem czy na Twoim poziomie jasnosci...

dla Ciebie to w ogole idealnie maka-pszenna-wroclawska-typ-500__5901352000029.jpg tylko wtedy faktycznie jest ryzyko, ze powstanie ciasto
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 07:57   #3666
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36894358]Ciastowato oznacza oblesnie. Puder jakos dziwnie sie miksuje z podkladem i wygladam jak Frenkenstein.
---------------------------------------------------------
[/QUOTE]nie ma to jak odrobina konstruktywnej samokrytyki

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36894987]Mineraly fuu. Robia ciasto lub wysuszaja.
[/QUOTE]

Ja bym Cię jednak zachęcała do dalszych eksperymentów, bo nie wszystkie minerały są takie, jak piszesz... Poszczególne marki bardzo różnią się między sobą...

Zdecydowanym plusem minerałów jest bardzo bogata oferta kolorystyczna i możliwość uzyskania pełnego pokrycia (dodatkowym - nieszkodliwość dla skóry) poza tym baza jako taka (skoro i tak jej używasz) - jest dużym ułatwieniem w ich nakładaniu.

Fakt, że minerały potrafią być trudne, ale warto popróbować różnych firm i różnych kombinacji, myślę, że w końcu znalazłabyś coś dla siebie.

Ja wybrałam minerały, bo nakładam dużo na twarz rano: porządne serum i treściwy krem z dużym filtrem; nie wyobrażam sobie dodatkowej warstwy tradycyjnego podkładu ale też nie oczekuję dużego krycia, raczej delikatnego efektu ujednolicenia i rozświetlenia cery; dlatego mam same formuły małokryjące
Mam doświadczenia z EDM, Meow i Lumiere. Łatwiejsze (i nie do końca mineralne) są te z marek selektywnych (osobiście mam Diora cudownym kompromisem mineralności i łatwości obsługi są minerały TBS (ale tam nie znajdziesz chyba formuły kryjącej... choć jakbyś na białą bazę położyła najjaśniejszy odcień i posypała pudrem, mogło by coś z tego wyjść dobrego
W kwestii dobrego krycia moje koleżanki polecają Lauress
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 09:49   #3667
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziekuje . Wolalabym juz nie kupowac cudaka w ciemno. Nigdy sie to dobrze nie skonczylo .

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
Ja mam mega problem z naczynkami, ogółem skórę mam cienką jak bibułka przez co wyglądam strasznie. Pamiętam, jak w D. konsultantka Bobbi Brown pokazywała mi podkład, na co ja jej, że krycie ma jak zabarwiona woda, a ona "taka młoda bezproblemowa skóra nie potrzebuje krycia", gdyby wiedziała jaki mam kompleks na punkcie cery... Ok, młoda może i jest, pory w granicach rozsądku, wypryski okresowo, ale jej cienkość poraża... Nie ma dobrych podkładów, a jak już coś wydaje się rozsądne, to kolorystyka siada. Dlaczego nie mogłam dostać w zestawie ładnej cery?
Ja gratis do paskudnej cery dostalam wypadajace i brzydkie wlosy .

Kopsne sie do Bobbi dzis .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też tak kiedyś miałam z każdym podkładem (co ciekawe nie z BB kremami). Ja to nazywam warzeniem się. Jakby taki piasek na twarzy. U mnie akurat zwiastowało to koszmarne problemy z cerą, pt. odwodnienie + przetłuszczanie, ale też uświadomiono mnie kiedyś, że jeśli podkład jest na bazie wody, to krem musi być taki sam, jeśli na bazie oleju, to analogicznie. I nie używać pędzla, tylko wklepywać podkład. Dobrze się sprawdza kilka kropel olejku, np. arganowego pod podkład, zamiast kremu, o dziwo się świetnie wchłania. I tym sposobem już nie mam takich problemów.
Bardzo ciekawe. Przed kazdym kupnem sprawdzasz sklad, zeby wiedziec czy na oleju czy na wodzie?

Kurcze, jak sobie wyobrazam podklad olejowy i pod nim jeszcze olej ...




Cytat:
Napisane przez SaMa Pokaż wiadomość
wtrącę się w dyskusję.
w chwili obecnej używam shiseido, moim zdaniem krycie jest na naprawdę dobrym poziomie - nie tworzy maski, ale kryje wszystko, co mam do ukrycia (a mam sporo ). może poproś o próbkę w sephorze albo dougim, ja zaszalałam w ciemno i jestem zadowolona.
dodam, że wcześniej używałam smashboxa studio skin, a jeszcze wcześniej colorstaya .
studio skin też lubię, bardzo ładnie wygląda na buzi. aha, ja nie używam żadnego pudru na podkład, no, czasem pryzmy.
Wezme dzis probke Shiseido.
W razie czego bede sie kierowac wytycznymi Pingwina i wezme SP20 skoro SP10 to prosiak.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Jamesku, jesli chodzi o DW to nie wiem - ja uwazam, ze jak sie go malo nalozy na twarz i cienko to nie ma maski a co do kolorow, to DW jest dosc czesto rozbierany na rozbiorkowym i wlasnie glownie te jasne kolory moze to bylaby dobra opcja, zeby przetestowac na mniejszej pojemnosci, no tylko, ze potrzebujesz pewnie podkladu na teraz zaraz juz, a tam to wiadomo-troche trzeba poczekac..
Dokladnie. Nagle mi sie podklad skonczyl. Scianki byly brudne, wiec myslalam, ze troche go jest. A nie ma .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Co do shiseido to jest szansa, ze dorwiesz jakis jasny, kompakty są w wersji znacznie ciemniejszej niz te plynne podklady, no ale to juz musisz isc i pomacac
Shiseido to na Tru tylko. Nawet na Feelu nie ma odcienia SP20.

edit: no bez jaj. Na Tru nie ma SP20. Wszystkie inne odcienie sa oprocz tego .


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a od Bobbi[-ego ] Brown nic nie dobierzesz? bo ona podobno tez ma jasne, choc nie wiem czy na Twoim poziomie jasnosci...
Bylysmy w zeszlym roku w Bobbi, nie pamietasz?
Teraz moja desperacja osiagnela zenit, wiec sie wybiore ponownie.


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dla Ciebie to w ogole idealnie Załącznik 4915501 tylko wtedy faktycznie jest ryzyko, ze powstanie ciasto


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie ma to jak odrobina konstruktywnej samokrytyki
Realizm Kochana.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Ja bym Cię jednak zachęcała do dalszych eksperymentów, bo nie wszystkie minerały są takie, jak piszesz... Poszczególne marki bardzo różnią się między sobą...

Zdecydowanym plusem minerałów jest bardzo bogata oferta kolorystyczna i możliwość uzyskania pełnego pokrycia (dodatkowym - nieszkodliwość dla skóry) poza tym baza jako taka (skoro i tak jej używasz) - jest dużym ułatwieniem w ich nakładaniu.

Fakt, że minerały potrafią być trudne, ale warto popróbować różnych firm i różnych kombinacji, myślę, że w końcu znalazłabyś coś dla siebie.

Ja wybrałam minerały, bo nakładam dużo na twarz rano: porządne serum i treściwy krem z dużym filtrem; nie wyobrażam sobie dodatkowej warstwy tradycyjnego podkładu ale też nie oczekuję dużego krycia, raczej delikatnego efektu ujednolicenia i rozświetlenia cery; dlatego mam same formuły małokryjące
Mam doświadczenia z EDM, Meow i Lumiere. Łatwiejsze (i nie do końca mineralne) są te z marek selektywnych (osobiście mam Diora cudownym kompromisem mineralności i łatwości obsługi są minerały TBS (ale tam nie znajdziesz chyba formuły kryjącej... choć jakbyś na białą bazę położyła najjaśniejszy odcień i posypała pudrem, mogło by coś z tego wyjść dobrego
W kwestii dobrego krycia moje koleżanki polecają Lauress
EDM za ciemne i wysuszaja. Buff'd robi ciasto. Meow wysusza i ciastuje. Cos tam jeszcze probowalam, ale nie pamietam.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-10-04 o 09:53
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 10:21   #3668
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36901304]
EDM za ciemne i wysuszaja. Buff'd robi ciasto. Meow wysusza i ciastuje. Cos tam jeszcze probowalam, ale nie pamietam.[/QUOTE]
Wydaje mi się, że kluczową sprawą są: stan skóry (w sensie - poziom jej nawilżenia) i to, co nakładasz pod mineralny podkład.
Są teraz formuły wzbogacone (np edm ma podkłady jojoba - bardzo kremowe)

No i ilość; niestety trzeba opanować technikę nakładania niewielkiej ilości (dobry, czysty pędzel jest ważny).
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-10-04 o 10:23
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 10:51   #3669
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
hej
dziś dostałam list od Douglasa z bonem rabatowym na 40zł za zebranie iluś tam punktów na karcie. Niestety nie jest napisane, czy obowiązuje też na produkty przecenione. Orientujecie się może?
Wrócę jeszcze do starszego tematu, bonu na 40 zł od Douglasa. Dzwoniłam dzisiaj do Arkadii, bo chciałam połączyć ten bon i noc zakupów -20%, ale pani mi powiedziała, że nie można

Edytowane przez AnnBlus
Czas edycji: 2012-10-04 o 10:53
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 13:01   #3670
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Pamieta moze ktoras jak pisalam niecale dwa tygodnie temu w sobote o promocji na HQhair? Do zamowienia z listy bargain dodawali maskare Loreal'a po wpisaniu kodu. Czy ktoras z Was zamawiala moze?

Ja zrobilam dwa zamowienia. Jedno dla mnie a drugie dla matki. Zadna z nas nie dostala paczki. W sobote mina 2 tygodnie, wiec troche dlugo juz to trwa.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 13:34   #3671
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36893461]Wlasnie czytam recenzje Oxygen i Esterr napisala, ze krycie takie sobie . YSL wybadam, ale jakos tej firmy nie ubostwiam.


Reszta bab, polecic mi cos .[/QUOTE]
Jamesku a próbowałaś tę zeszłoroczną nowość od Givenchy? Z tego co pamietam, kolory były jasniejsze niz standard, a na buzi leżał cudnie. Ja na zimę chyba się skuszę



Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Moze i jasny, ale strasznie wygląda na skórze

ps. James, dziewcyzny mają rację z minerałami, niektóre nie są złe. Polecam Lauress, fajne som
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 14:09   #3672
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Wrócę jeszcze do starszego tematu, bonu na 40 zł od Douglasa. Dzwoniłam dzisiaj do Arkadii, bo chciałam połączyć ten bon i noc zakupów -20%, ale pani mi powiedziała, że nie można
Szkoda Trochę 'słaba' ta polityka W ogóle bony od lat opiewają na 40zł, a od czasu ustalenia ich wysokości produkty zdrożały o kilkanaście-kilkadziesiąt procent. Fajnie byłoby, żeby wartość bonu rosła proporcjonalnie do cen
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:33   #3673
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

A doradź cie mi błagam jaki pędzel nie będzie gubił włosia. Muszę kupić do pudru i do konturowania.

Do pudru miałam kilak lat wysuwany czarny z Sephory i świetnie mi służyła. Niestety jego żywotnośc się skończyła i włosy wypadają masowo. Nadaje się już tylko do kosza. Chciałam kupić kolejny ale te aktualnie sprzedawane są zupełnie inne. Zbite i w ogóle beznadziejne.

Do konturowania używam też sephorowskiego, ale ten już jakoś mi się nie sprawdza.

Co ważne musi znosić mycie codzienne, maksymalnie co trzy dni. Myślę bardzo nad Macowskimi, ale to ogromny jak dla mnie obecnie wydatek i nie chcę żałować. Tymbardziej, jak czytam na KWC, że włoski nie wypadają mimo mycia co dwa tygodnie (!!!). U mnie na pewno to nie przejdzie.

Do podkładu mam dwa hakuro i jestem na 4 zadowolona.
Teraz chce kupić ideał na lata, bo nie stać mnie na coroczne zakupy pędzli :-(
Jest taki ideał na rynku? A jeszcze lepiej czy jest jakiś za kilkadziesiąt złotych?

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

James, a co się u Ciebie z buzią dzieje, że krycia silnego potrzebujesz?
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:44   #3674
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Co do pędzli to chyba zawsze jest trochę loteria... ja mam większość z Sephory i niektóre są boskie a niektóre gubią włosie
Na pewno fajne są pędzle firm mineralnych - nie słyszałam, by ktokolwiek narzekał na nie... też mam jakieś i też narzekać nie mogę

Edit James poszukaj MEOW podkłąd w formule Flawless Feline znalazłam kolor Snow Lynx (no undertones
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-10-04 o 14:46
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:06   #3675
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
A doradź cie mi błagam jaki pędzel nie będzie gubił włosia. Muszę kupić do pudru i do konturowania.

Do pudru miałam kilak lat wysuwany czarny z Sephory i świetnie mi służyła. Niestety jego żywotnośc się skończyła i włosy wypadają masowo. Nadaje się już tylko do kosza. Chciałam kupić kolejny ale te aktualnie sprzedawane są zupełnie inne. Zbite i w ogóle beznadziejne.

Do konturowania używam też sephorowskiego, ale ten już jakoś mi się nie sprawdza.

Co ważne musi znosić mycie codzienne, maksymalnie co trzy dni. Myślę bardzo nad Macowskimi, ale to ogromny jak dla mnie obecnie wydatek i nie chcę żałować. Tymbardziej, jak czytam na KWC, że włoski nie wypadają mimo mycia co dwa tygodnie (!!!). U mnie na pewno to nie przejdzie.

Do podkładu mam dwa hakuro i jestem na 4 zadowolona.
Teraz chce kupić ideał na lata, bo nie stać mnie na coroczne zakupy pędzli :-(
Jest taki ideał na rynku? A jeszcze lepiej czy jest jakiś za kilkadziesiąt złotych?

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

James, a co się u Ciebie z buzią dzieje, że krycia silnego potrzebujesz?

Kujawianko, od siebie polecę Eco Toolsy, ten set z 4 pędzelkami do konturowania i poprawek.Są syntetyczne, więc mieciutkie i nie drapią. Mnie osobiście puder najlepiej nakłada się pędzlem Kent (też zrecenzowałam na blogu), mam też m.in puszysty duży Maestro i MAC 150, ale są słabsze.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 16:21   #3676
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;36906697]Kujawianko, od siebie polecę Eco Toolsy, ten set z 4 pędzelkami do konturowania i poprawek.Są syntetyczne, więc mieciutkie i nie drapią. Mnie osobiście puder najlepiej nakłada się pędzlem Kent (też zrecenzowałam na blogu), mam też m.in puszysty duży Maestro i MAC 150, ale są słabsze.[/QUOTE]

Ja też używam EcoTools i jestem zadowolona.
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 16:22   #3677
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Kupiłam przez Was BB, a teraz kupiłam ten zestaw kabuki ecotoolsów. Wy jesteście złe, złe kobiety...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 16:31   #3678
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Kupiłam przez Was BB, a teraz kupiłam ten zestaw kabuki ecotoolsów. Wy jesteście złe, złe kobiety...
Fajne są, zwłaszcza za tę cenę No i małe, więc fajne także 'w drodze'
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:02   #3679
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Kupiłam przez Was BB, a teraz kupiłam ten zestaw kabuki ecotoolsów. Wy jesteście złe, złe kobiety...
To prawda
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 17:10   #3680
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36901304]
Bardzo ciekawe. Przed kazdym kupnem sprawdzasz sklad, zeby wiedziec czy na oleju czy na wodzie?

Kurcze, jak sobie wyobrazam podklad olejowy i pod nim jeszcze olej ...
[/QUOTE]
Ogólnie czytam wszystkie składy, ale nie muszę robić tego przed kupnem, ponieważ nie kupuję, tylko biorę ze swojego prywatnego sklepu kosmetycznego, jakim jest moja szuflada Mam tyle kremów i podkładów, że nie trudno jest coś ze sobą dobrze połączyć. A ogólnie można do tego dojść na oko, te lżejsze, lejące, są na wodzie, a bardziej treściwe z olejkami.
To tylko dziwnie brzmi "olej na olej" ale wygląda świetnie, bo paradoksalnie wtedy nic się nie "tłuści", tylko dobrze ze sobą zgrywa.


Jakie ciekawe marki są na wyłączność w Douglasie w Arkadii? Muszę coś mieć? Z tych, które mi świtają, już zrobiłam kcęlistę, ale może coś pominęłam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:10   #3681
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

James zabrzmi to niedorzecznie, ale może wypróbuj nowy krem bb garniera? Ja zachęcona pozytywnymi opiniami na blogach i na wizażu kupiłam i jest całkiem przyzwoity. Ładnie kryje, wygładza buzie i kolor ma jaśniutki.
Kupiłam go bo Parur zaczął się na mnie jakoś źle układać, zrobił się za ciemny, a DW light też nie najlepiej wyglądał.

Poza tym nawet jak nie przypasuje to strata niewielka bo kosztuje 15 zł
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:12   #3682
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

A w ogóle to palę sobie w kominku Migdałową Babeczkę i przestrzegam przed efektem, jaki daje...ciągle bym podjadała coś słodkiego przez ten zapach Czyli piękny, ale niebezpieczny
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:22   #3683
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Proszę



Ja już kilka razy zamawiałam i nie wiem czemu, ale przesyłka nigdy nie wyszła 9,5 zł, tylko zawsze drożej. Mimo wybrania tej właśnie opcji cenowej, mimo otrzymania maila z rozliczeniem, gdzie jak byk stało, że przesyłka 9,5 zł. Po zalogowaniu na stronie zawsze pokazywała się wyższa kwota przesyłki. Raz nawet ponad 14 zł sobie naliczyli. Moje pytania były ignorowane, za to otrzymałam info o tym, że cała suma jeszcze nie wpłynęła. Wpłaciłam to, co w mailu było i to co zaznaczyłam przy zamawianiu. Info otrzymałam, że wpłaty nie zaksiegowali i że będą zmuszeni anulować zamówienie. Większość już wpłaciłam, brakowało tylko tej nieszczęsnej różnicy w wysyłce, więc nie ryzykowałam, że zaginą moje pieniądze i dopłaciłam. Ale już nigdy tam nie będę zamawiać, choć ceny kuszą. Ostatnie zamówienie to już była masakra. Pytałam się o jakiś lakier, którego akurat nie było na stanie, poinformowano mnie, że jak będzie to otrzymam info. Po kilku dniach faktycznie towar był dostępny. Zamówiłam szybciutko, wpłaciłam, tutaj znów jakaś różnica w przesyłce była i czekam. Po tygodniu wysłąłam maila, czemu stan zamówienia się nie zmienił. Okazało się, że dopiero czekają na dostawę. Ostatecznie lakiery otzrymałam po blisko trzech tygodniach. Zniechęciłąm się do nich. Chociaż początki były piękne
Niedawno zmawiałam 3 lakiery i wyszło mnie 9, 50 za przesyłkę
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:28   #3684
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Niedawno zmawiałam 3 lakiery i wyszło mnie 9, 50 za przesyłkę
Czyli się na mnie dranie uwzięli
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:48   #3685
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Czyli się na mnie dranie uwzięli
Wszystko możliwe...
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 18:00   #3686
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczęta Feelunique daje łaskawie -10% na zakupy w dniu dzisiejszym z okazji ich urodzin
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 18:29   #3687
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Przyszłam się pochwalić, że dostałam dzisiaj z HqHair paletkę UD Smokie z ostatniej promocji i jestem mile zaskoczona - jest przecudna Według mnie bije na głowę paletę Naked2
Do tego świetna baza pod cienie i super czarna kredka No i fajnie zapakowali - jak truskawka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 18:34   #3688
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić, że dostałam dzisiaj z HqHair paletkę UD Smokie z ostatniej promocji i jestem mile zaskoczona - jest przecudna Według mnie bije na głowę paletę Naked2
Do tego świetna baza pod cienie i super czarna kredka No i fajnie zapakowali - jak truskawka
Do mnie też doszła dziś Kolory są piękne
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:14   #3689
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny dziś w TKmaxxie widziałam zestaw mini OPI neonowe kolory za 58zł oraz krem Lancaster Retinology 50ml za 139 (sam) lub w zestawie z mini serum i jakimś kremikiem za 159-169zł
http://www.iperfumy.pl/kosmetyka/lan...y-cream-50-ml/
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:24   #3690
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Do mnie też doszła dziś Kolory są piękne
I super konsystencja
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.