Okna - opinie o firmach, porady, wymiana - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 11:43   #31
Miska09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Tyle tych artykułów. Może w kleję te najlepsze: http://www.vip-infookno.pl/okna-pvc-...knach-pvc.html
http://www.vip-infookno.pl/okna-drew...wiedziach.html
http://infookno.pl/Przed_zakupem....html
dopiero po którymś zapytaniu wyskoczyły te strony, a szkoda. Bo bardzo przydatne.
Miska09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 08:44   #32
Konradu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

A jakieś opinie o Sokółce? Bo tak się przymierzam do kupna.
A miśka09 dzięki za linki, przydały się.
Konradu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 12:06   #33
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

pytanko:

ilość komór nie okresla jakości okna jak i ilośc megapikseli nie okresla jakości aparatu fotograficznego
okna 3 komorowe firmy A moga byc lepsze niz okna pięciokomorowe firmy B
mam wrażenie, że ilośc komór to nic innego jak chwyt marketingowy

chyba lepiej patrzec na wspólczynnik przenikania ciepła "U".... jeżeli tak to jaki powinien być najlepszy dla naszej strefy klimatycznej np. najnizszy dopuszczalny i ten najbardziej wskazany

szukam szukam po necie i oprócz dziwnie skomplikowanych wzorów nic nie wyszperałam
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 13:21   #34
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Jak wygląda wymiana okien???? Straszny burdel przy tym? Trzeba nakryć wszystko foliami??? Wiadomo, że dywany pościągać, firany, zasłony itp. Ale brudzi się przy tym strasznie???
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:02   #35
xfinlandia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mazowsze/Podlasie
Wiadomości: 58
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Jak wygląda wymiana okien???? Straszny burdel przy tym? Trzeba nakryć wszystko foliami??? Wiadomo, że dywany pościągać, firany, zasłony itp. Ale brudzi się przy tym strasznie???
Nie wiem jak sobie wyobrażasz bałagan, ale TAK. Przygotuj sie na najgorsze.
Z tym, że zależy - czy mieszkasz w bloku z płyty czy też w domu z lat 50tych i poza oknami wymieniasz też parapety wewnętrzne.
W najlepszym przypadku ukruszy się trochę tynku, trochę wiercenia (kurz więc nieunikniony) i może gdzieś skapnie zaprawa. W miarę czysto - warstwa kurzu jak z normalnego, 2tygodniowego używania domu. W najgorszym - z każdego okna sypią się tynki, a żużlowy pustak zamienia się w pył, z pod parapetu wypadają cegły. Z każdego okna jest dwa wiadra gruzu a na pólkach gruba warstwa kurzu, która przedostaje się między foliami.

Tak czy inaczej: firma wykonawcza zwykle położy na podłodze karton lub blandekę, może nakryje meble folią. Ale nie zrobią tego z taką starannością jak Ty, która doceniasz porządek. Mówię to jako Wykonawca, który czasem czepia te folie na ścianach.
xfinlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 13:17   #36
Zbyszek66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: wymiana okien-pomóżcie!

Nie polecam DAKO. Firma ta sprzedaje okna za psrednictwem innych firm. W razi wyonania okna niezgodnie z umowa firma DAKO nie pomaga w reklamacji i zwala wszystko na regionalnego handlowca, firmy krzako, jednoosobowe firemki.... w razie reklamacji zostajecie z niczym, to tak jakbysci kupili okno na wiejskim sobotnim targu.... Firma DAKO nie dba o klientów, cała ich siec sprzedażny to jakas kpina. Napisalem do nich ze okno zamowione w ich "firmie" w Krakowie nie odpowiada oknu z umowo, a oni napisali ze reklamacje zalatwi "firma" która ma wszystko w du....e. Reklamacja nie jes załątwiona i sprawa idzie do sądu. Koszmarny zakup.
Zbyszek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:33   #37
xfinlandia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mazowsze/Podlasie
Wiadomości: 58
Dot.: wymiana okien-pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Zbyszek66 Pokaż wiadomość
Nie polecam DAKO. Firma ta sprzedaje okna za psrednictwem innych firm. W razi wyonania okna niezgodnie z umowa firma DAKO nie pomaga w reklamacji i zwala wszystko na regionalnego handlowca, firmy krzako, jednoosobowe firemki.... w razie reklamacji zostajecie z niczym, to tak jakbysci kupili okno na wiejskim sobotnim targu.... Firma DAKO nie dba o klientów, cała ich siec sprzedażny to jakas kpina. Napisalem do nich ze okno zamowione w ich "firmie" w Krakowie nie odpowiada oknu z umowo, a oni napisali ze reklamacje zalatwi "firma" która ma wszystko w du....e. Reklamacja nie jes załątwiona i sprawa idzie do sądu. Koszmarny zakup.
Spoko luz. Zbyszek jest wściekłym Klientem któy wpisuje to samo na wszystkich forach. Pocieszam się, że takie akcje widuję "w oknach" średnio raz na parę miesięcy.

Tak już jest - producent ma sieć niezależnych od siebie podmiotów i robi okna na ich zamówienie. Nie wie, co jest ustalane w biurze. W przypadku pomyłki zwykle to nie on jest winny.
Inna sprawa to czy powinien pomóc Klientowi.. Musialby być dobrym wujkiem, ale bycie dobrym kosztuje, a Klienci w tym przypadku nie szukają takich dobrych (bo i tak nie znajdą) a tańszych. Taka sytuacja mogłaby mieć miejsce w odniesieniu do niemalże każdej większej firmy w Polsce.
xfinlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 16:43   #38
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Czy wymieniał ktoś drzwi balkonowe + okno? Okno 145 na 145 mniej więcej, drzwi typowe. Wynajmujemy ludziom mieszkanie, oni chcą żeby je wymienić. Zaplacą, ale oczywiście musielibyśmy koszt im zwrócić. Koszt 1500zl.Z wymianą. Ma ktoś o tym pojęcie? Wracamy póżno do domu i nie ma kiedy pobiegać po firmach, a trochę ich jest.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:22   #39
xfinlandia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mazowsze/Podlasie
Wiadomości: 58
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

To nie jest wysoka cena za okna białe (sprawdziłem u siebie - to od ok 1,5-1,6 tys wzywż).
Można za nią dostać przyzwoite okno, ale też i drogo kupić tandetne produkty oknopodobne.
Jeśli to mieszkanie na wynajem.. hmm... powiem inaczej: jeśli wiążesz z tym mieszkaniem jakieś plany za następne 5-10 lat, to sprawdź, czy oby na pewno to niezłe okna, by nie okazało sie, ze gdy Ty się tam wprowadzisz to beda wymagały wymiany
xfinlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 19:49   #40
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Dzięki za odpowiedź. Miałam nadzieję, ze mniejszym kosztem da się coś załatwić i widzę, że nie bardzo... A w sumie tandety brać nie warto.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 18:31   #41
iwonaprzybyla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ. TO WYJĄTKOWO NIEODPOWIEDZIALNA FIRMA I NIEDBAJĄCA O SWOJĄ RENOMĘ FIRMA. Firmę Eko-Okna do niedawna nie znałam. Poznałam stosunkowo niedawno, jak w wyniku wyjątkowej niedbałości podali mnie do komornika, że jestem ich dłużnikiem. Byliśmy z mężem i trzyletnią córeczką na urlopie za granicą i nagle zostaliśmy bez środków do życia i bez pieniędzy na powrót. Przerwaliśmy urlop, dzięki rodzicom wróciliśmy do kraju. Zablokowali nam konto, bo kiedyś jakaś pani, która nazywała się tak sama jak ja, nie zapłaciłam im pieniędzy. Nie pofatygowali się nic więcej sprawdzić. A pan pełnomocnik reprezentujący tą firmę powiedział, że trudno, że tak się stało, ale osób o takim nazwisku jest dużo. NIC SIĘ NIE STAŁO, OPRÓCZ TEGO ŻE MYŚMY PRZEZ KILKA NOCY NIE SPALI. Firma nawet nie poczuwa się do tego, żeby nas przeprosić. CO TAM DLA NICH DOBRA OPINIA. DLATEGO NIE PODEJRZEWAM, ZE NIE MAJĄ INNEGO STOSUNKU DO SWOICH KLIENTÓW TEŻ.
iwonaprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 09:26   #42
xfinlandia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mazowsze/Podlasie
Wiadomości: 58
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Droga Iwono,
zamieściłaś ten wpis chyba na wszystkich forach jakie udało Ci się znaleźć..
Eko Okna to dla mnie konkurencja z drugiej strony Polski, ale nie można zgodzić się z Twoją opinią, która wynika z nerwów i wsciekłości oraz jak sądzę - złości za brak odszkodowania.
Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja - sam pewnie też byłbym nieźle ... Ale czy Twoja złość będzie dzięki temu miejsza?
Czujesz się skrzywdzona? Do sądu z tym, kto zawinił. Na forumprawne.org dostaniesz porady jak postąpić w tej sytuacji.
xfinlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 17:51   #43
basia_wa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Miałam nadzieję, ze mniejszym kosztem da się coś załatwić i widzę, że nie bardzo... A w sumie tandety brać nie warto.
Dokładnie tak. Raz oszczędzając decydujesz się na ciągłe koszty - chodźby w postaci ogrzewania. Jeśli szukacie firmy z Warszawy to polecam sprawdzona przezemnie: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-29 o 20:16 Powód: Link.
basia_wa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:18   #44
1moni1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Z pewnością poza sezonem wymiana okien jest tańsza i to dość znacznie. Gdy brak jest klientów to trzeba o nich lepiej walczyć, a najlepszym sposobem na pozyskanie klienta jest konkurencyjna cena. Choć trzeba też podkreślić, że wymiana okien w dużej renomowanej firmie raczej nie będzie dużo tańsza - bo oni mają klientów praktycznie cały rok za sprawą przetargów i wspólników (w postaci firm budowlanych). Dlatego warto korzystać z usług mniejszej firmy, gdy zależy nam na oszczędności i wymianie poza sezonem.

Na co warto zwracać uwagę przy zakupie okien? Najbardziej logiczne to materiał z jakie są wykonane. Moim zdaniem najlepiej brać okna z drewna - są najdłużej na rynku i dobrze znoszą skoki temperatur, które w Polsce są normą. Ponadto przy wyborze na przykład okien plastikowych zwróćmy uwagę na ilość komór - czym więc komór tym okna są szczelniejsze. Warto przy tym pamiętać, aby po wymianie starych okien na nowe zadbać o lepszą wentylację pomieszczenia. Ponieważ okna, które lepiej izolują zmniejszają cyrkulację powietrza w domu - co może prowadzić do powstania wilgoci, a w konsekwencji grzybów, które nie dość, że wyglądają okropnie to jeszcze są niezdrowe, ale to taka uwagą poza tematem ...
1moni1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:01   #45
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

polecam firmę *** , jak na rynek lubelski trzyma standardy europejskie.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-12-02 o 17:29 Powód: usunięcie linku
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 07:06   #46
xfinlandia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mazowsze/Podlasie
Wiadomości: 58
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Chętnie poznam jakieś uzasadnienie dla tej opini, bo na razie to brzmi jak hasło reklamowe
xfinlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 18:33   #47
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

trochę tak brzmi ale porządnej firmie mogę wystawić pozytywną opinię. Panowie szybko dokonali demontażu okien które miałem wcześniej (drewniane okna z prl to raczej nie to co lubię, chyba najgorsze okna jakie powstały kiedykolwiek, to chyba przez nie nastała taka fama na plastiki czyli okna z PCV. Niezbyt znam się na budowlance, pan w salonie pomógł mi w doborze okien (mam nadzieje że nie będą zbyt szczelne, ale teraz wydaje mi się że wilgotność w domu jest ok. Znajomi mieli do czynienia z inną firmą i tamta nawet im nie posprzątała po montażu tylko panowie zostawili rozgardiasz i sobie poszli.
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 18:03   #48
aniolecekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Nie polecam fimy PROHAUS PLUS z Zabrza i Rudy Śląskiej

Edytowane przez aniolecekx
Czas edycji: 2013-06-22 o 22:23
aniolecekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 12:55   #49
kamila_konarek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 61
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Ja kupiłam okna u nich: ***. Jak na razie jest spoko, ale nie wiem jak będzie dalej.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-12-02 o 17:31 Powód: usunięcie linku
kamila_konarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 19:41   #50
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

A ja wstawiałam okna w lokalnej firmie. Mam pcv, nie kosztowały dużo i moim zdaniem warto
Rodzice mają drewniane ale ja nie widzę różnicy.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 10:33   #51
xfinlandia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mazowsze/Podlasie
Wiadomości: 58
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Ja nie widzę różnicy między sukienką za 500 a 5 000zł.. a jednak i jedna i druga ucieszy swojego właściciela..
Kupowanie w lokalnych firmach ma swoje plusy - po pierwsze wspieramy swoich, po drugie - zawsze bliżej z ewentualną reklamacją
xfinlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 16:33   #52
MariaWu
Raczkowanie
 
Avatar MariaWu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 53
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

A ja polecam *** bardzo profesjonalnie i szybko zajęli się moim domkiem Troszkę drożej niż w innych firmach, ale o niebo lepiej. Nawet panowie montujący - pełna kulturka.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Nie rozumiem, przecież to wątek o firmach - to nie są linki reklamowe, tylko polecamy sobie i odradzamy coś.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-12-11 o 16:19 Powód: usunięcie linku reklamowego
MariaWu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 09:05   #53
xfinlandia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mazowsze/Podlasie
Wiadomości: 58
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Czy Admin mogłby wyrzucić ten spam powyzyej. Firma intercoś tam 0- niby profesjonalna, ale marketing szeptany ma na niskim poziomie. Od dwóch dni pojawiają sie na kazdym mozliwym forum..
xfinlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 10:28   #54
kamsikora85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Witam,

Ja posiadam okna z Krakowa we Wrocławiu. Jestem z nich bardzo zadowolony - dobra izolacja termiczna w połączeniu z roletami zewnętrznymi działa super. Mam zamontowane również żaluzje fasadowe, co sprawdza się równie dobrze.

Kupowałem okna w firmie PHU Okno, z którą to miałem drobne przejścia przy montażu, ale wszystko zostało załatwione polubownie i w pełni profesjonalnie ze strony przedsiębiorcy. Ogólnie mogę ich polecić.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-07-24 o 11:45 Powód: link
kamsikora85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 13:16   #55
krissss_71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Witam,
ja mogę śmiało polecić okna z ☠☠☠☠☠☠☠☠
Mam je od roku i nie ma z nimi żadnych problemów
xxx

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-08-13 o 22:31 Powód: link reklamowy
krissss_71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 05:22   #56
xfinlandia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mazowsze/Podlasie
Wiadomości: 58
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Cytat:
Napisane przez krissss_71 Pokaż wiadomość
Witam,
ja mogę śmiało polecić okna z naszeokna.com
Mam je od roku i nie ma z nimi żadnych problemów
[xxx]
Tak, wiemy. Pochwaliłeś się tym już wszędzie gdzie mogłes.
Ps. Ja się chyba wycofuję z tego wątku. Nie ma w nim rozmowy w temacie. 50% postów to wrzutki słabych szeptańców.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-08-15 o 14:19 Powód: link w cytacie
xfinlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 11:21   #57
tamrysi
Raczkowanie
 
Avatar tamrysi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 98
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Jakie okna waszym zdaniem będą lepsze do domu 1-rodzinnego. Drewniane czy pcv? Na co zwracać uwage przy ich wyborze? Te które mamy obecnie są kiepskie ze względu na kiepski, nieszczelny mechanizm zamykania okien.
tamrysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 14:24   #58
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

My zdecydowaliśmy się na okna pvc. Niby okna drewniane są bardziej ekologiczne ale cena również nie jest taka niska. Nie byliśmy w stanie przeznaczyć kilka tysięcy na okna ponieważ i tak remont nas bardzo dużo kosztował ( remontowaliśmy mieszkanie 70m2 od podstaw razem z wymianą okien). Okna zamówiliśmy ostatecznie w firmie Budvar. Moi rodzice tam kupowali , byli zadowoleni tak wiec postanowiłam nie kombinowac. Jestem zadowolona. Okna dźwiękoszczelne tak więc pomimo tego,ze mieszkanie jest przy ruchliwej ulicy to nie jest głośno. Dobrze również zatrzymują ciepło.
Montaż bajka. Przyjechali jednego dnia. Wyrzucili stare okna oraz wstawili nowe.
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 09:32   #59
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Odradzam okna firmy Budvar we Wrocławiu przy Magnolii. Mamy "tak świetnie" zrobione okna, że czeka nas sąd. Najgorsze jest to,że miejsce zakupu okien było sprawdzone, bo mój tato już wcześniej z nimi miał kontakt, a mimo to zrobili nas na szaro .

I nigdy, PRZENIGDY, nie płaćcie z góry!! Nawet, gdybyście mieli dostać zniżkę 10 %!!
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 18:30   #60
Agnes44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5
Dot.: Okna - opinie o firmach, porady, wymiana

Przy zakupie ważne jest zwrócić uwagę na gwarancję producenta - im dłuższa, tym produkt jest wyższej jakości. Nie ma różnicy czy kupujesz okna w zimie czy latem - zawsze jest ta sama cena. Jednak jeżeli chcesz, aby firma Ci montowała okna to jest różnica - zimą biorą więcej. Ja okna kupiłam w firmie xxx Jestem zadowolona. Kupić dobre okna nie jest trudno, cały problem tkwi w montażu!
Pozdrawiam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-09-29 o 13:00 Powód: reklama
Agnes44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 17:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.