bardzo bolesne okresy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-09, 19:22   #31
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: bardzo bolesne okresy

NA PEWNO nie mećz sie dalej tylko idz jak najpredzej.Ja to pare lat temu przechodziłam a teraz stosuje anty leki przeciwbólowe zmiejszajace krwawienie i na razie jest ok.Ale tez mdlałam pociłam sie nie szłam do pracy na wykłady bo nie dałam rady.
A tak dla ciekawosci to wykryto u mnie podczas badan endometroize która była powodem tego wszystkiego.
asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 22:39   #32
chiefowa
Raczkowanie
 
Avatar chiefowa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 38
Dot.: bardzo bolesne okresy

U mnie podobnie jak i u Asi26 endometrioza dała o sobie znać w tej postaci;(
chiefowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 20:01   #33
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: bardzo bolesne okresy

W przypadku tak silnego bólu polecałabym wizytę u ginekologa. Przed chwilą zamieściłam w jednym wątku takie domowe sposoby aby okres był mniej bolesny, więc zamieszczę to też tutaj.

Na bolesne miesiączki pomaga:
- picie soku z marchwi (codziennie jedna szklaneczka);
- na kilka dni przed okresem picie regularnie herbatki z liści malin;
- produkty zawierające wit. E i wit. B6;
- nie należy pić mocnej kawy i herbaty;
- tei-chi, joga, taniec;
- mniej stresu;
- letnie kąpiele - ale nie dłużej niż kwadrans i tylko wtedy kiedy okres nie jest obfity;
- termofor i okłady rozgrzewające.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 23:40   #34
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: bardzo bolesne okresy

Też mam silne bóle, ale radzę sobie z nimi!!

Dziewczyny, jeśli nie współżyjecie regularnie i bierzecie tabletki tylko z powodu bólów menstruacyjnych to robicie rzeź dla swojego ciała!!

Ginekolog fakt - chce jak najlepiej... ale i on ma za zadanie "wepchnąć" nam jakieś lekarstwa...

Zanim zaczniecie brać tabletki, zróbcie rozeznanie o ich szkodliwości... to naprawde rujnuje organizm!! Co z tego ze przez jakiś okres czasu wystąpi brak bólu, jak za kilka lat będziecie sie borykały z rakiem albo innym świństwem!!

Sama brałam tabletki przez dwa miesiące, jednak jak dowiedziałam się, jakie są szkodlie - odstawiłam...

Fakt są pozytywy... ładna cera, większe piersi, mniej obfite i bolesne miesiączki....

Ale czy to dobra cena za nasze zdrowie...??

Problemy z zajściem w ciążę, rak, problemy z wątrobą... to tylko namiastka...

Warto to przemyśleć... i zrobić rozeznanie)
Ja takowe przeprowadziłam wśród znanych mi starszych odemnie kobiet i przyznam, że nie zdawałam sobie sprawy z konsekfencji tych malutkich pigułek...

Pozdrawiam!!
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 12:21   #35
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez m0niSk4
Też mam silne bóle, ale radzę sobie z nimi!!

Dziewczyny, jeśli nie współżyjecie regularnie i bierzecie tabletki tylko z powodu bólów menstruacyjnych to robicie rzeź dla swojego ciała!!

Ginekolog fakt - chce jak najlepiej... ale i on ma za zadanie "wepchnąć" nam jakieś lekarstwa...

Zanim zaczniecie brać tabletki, zróbcie rozeznanie o ich szkodliwości... to naprawde rujnuje organizm!! Co z tego ze przez jakiś okres czasu wystąpi brak bólu, jak za kilka lat będziecie sie borykały z rakiem albo innym świństwem!!

Sama brałam tabletki przez dwa miesiące, jednak jak dowiedziałam się, jakie są szkodlie - odstawiłam...

Fakt są pozytywy... ładna cera, większe piersi, mniej obfite i bolesne miesiączki....

Ale czy to dobra cena za nasze zdrowie...??

Problemy z zajściem w ciążę, rak, problemy z wątrobą... to tylko namiastka...

Warto to przemyśleć... i zrobić rozeznanie)
Ja takowe przeprowadziłam wśród znanych mi starszych odemnie kobiet i przyznam, że nie zdawałam sobie sprawy z konsekfencji tych malutkich pigułek...

Pozdrawiam!!
Jeśli chodzi o ginekologa to ja nie mówię żeby od razu jakieś prochy brać, ale chodzi mi o to żeby może jakieś badania zrobić.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 13:36   #36
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: bardzo bolesne okresy

AneciaG No ja wiem..) niech zrobi badania, powie co jest..) a tabletki są ostatecznością... gdy zawiodą domowe sposoby takie, jak np. napisałaś wyżej...) prawda..??

Buziaki
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 13:42   #37
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez m0niSk4
AneciaG No ja wiem..) niech zrobi badania, powie co jest..) a tabletki są ostatecznością... gdy zawiodą domowe sposoby takie, jak np. napisałaś wyżej...) prawda..??

Buziaki
Właśnie o to mi chodzi. Bo branie tabletek zawsze się wiąże z jakimiś skutkami ubocznymi niestety.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 13:48   #38
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez AneciaG
Właśnie o to mi chodzi. Bo branie tabletek zawsze się wiąże z jakimiś skutkami ubocznymi niestety.
No właśnie, najgorsze jest to, że nie zawsze kobiety są świadome tych skutków ubocznych... wiem, po swoim przypadku, bo sama nie byłam świadoma i je brałam.. Dowiedziałam się o skutkach ubocznych - odrazu odstawiłam.... jest wiele innych metod i zapobiegania ciąży i zapobiegania bólowi.. mówi się "na coś trzeba umrzeć"... ale umierać w cierpieniu? nie dziękuję, heh;D
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 16:31   #39
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Booooli - HELP!

Nelllcia - Napisz, proszę, co Ci powiedziała lekarka!
Ja już mam 3 cykl z poprzedzającym plamieniem, myślałam że to jednorazowe, ale jednak nie Mam tydzień plamienia, tydzień okresu i tydzień przerwy, potem znowu... Gdy tylko mam wolne i jadę do domu, do swojej lekarki, to nie może mnie zbadać, bo przecież ciągle krwawię, a prywatnie mnie nie stać Robiłam badania krwi i krzepliwości, wszystko jest ok, nawet anemii nie mam (jeszcze) mimo że trochę mi słabo i nie mam kompletnie apetytu. Następna wizyta będzie możliwa dopiero za miesiąc, mam zrobić USG dopochwowe, cytologię i zwykłe badanie (prywatnie sporo za to bym wybuliła). Lekarka podejrzewa zaburzenia drugiej części cyklu spowodowane brakiem owulacji. Jestem szczupła, ale zawsze zauważałam różnice w wyglądzie i zachowaniu w różnych momentach cyklu, więc myślałam że owuluję.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 16:42   #40
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez m0niSk4
No właśnie, najgorsze jest to, że nie zawsze kobiety są świadome tych skutków ubocznych... wiem, po swoim przypadku, bo sama nie byłam świadoma i je brałam.. Dowiedziałam się o skutkach ubocznych - odrazu odstawiłam.... jest wiele innych metod i zapobiegania ciąży i zapobiegania bólowi.. mówi się "na coś trzeba umrzeć"... ale umierać w cierpieniu? nie dziękuję, heh;D
Lekarz zawsze ,gdy wypisuje pigułki ma obowiązek poinformować o możliwych skutkach ubocznych.Twój ci nie powiedział ?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 18:05   #41
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez Fresa
Lekarz zawsze ,gdy wypisuje pigułki ma obowiązek poinformować o możliwych skutkach ubocznych.Twój ci nie powiedział ?
Oczywiście, że powiedział Powiedział to samo co inny lekarz mojej koleżance itp . itp... z tym, że lekarz podkreśla zalety danego produktu, a wady zostawia w tyle, wpominając poprostuu o nich... Nie miałaś w szkole lekcji na temat środków antykoncepcyjnych??? Nie przeraziło Cię to??? Bo mnie bardzo....
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 20:14   #42
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: bardzo bolesne okresy

Może trafiłaś na nienajlepszego lekarza.Mój powiedział mi wszystko dokładnie ,czego mogę się spodziewać po pigułkach.Zresztą ,jak mam jakieś pytania i wątpliwości to pytam.Teraz dostęp do wiedzy na te tematy jest tak duży,że przed wizytą można się już zorientować o co chodzi,i pózniej o wszystko dokładnie lekarza wypytać.Oni są od tego,żeby wytłumaczyć.No,chyba,że lekarz tylko recepty wypisuje i tylko za to kasę bierze.A do takiego już bym nie wróciła.
A co miało mnie przerazić ?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 20:40   #43
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: bardzo bolesne okresy

Skutki uboczne tabletek antykoncepcyjnych.... nie przerażają Cię tysiące kobiet, które dzięki temu borykają się z ciężkimi problemami zdrowotnymi..?? Szukać takowych daleko nie trzeba, ja sama mam wokół siebie kilka przykladów...i nie zazdroszczę..
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 21:03   #44
Ive_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 306
GG do Ive_85
Dot.: bardzo bolesne okresy

Jestem tu nowa, więc leciutko się podczepię. Również mam bardzo bolesne okresy-każdy. Trwają po 8-9 dni, są nieregularne co 35 do 45 dni. Lekarze nie widzą nic złego (obecnie zmieniłam po raz 5 ginekologa) jedna pani doktor powiedziała mi, że "samo przejdzie po porodzie"-miałam 16 lat.
Może doradziecie jakie badania zasugerować lub wręcz wymusić?
Cierpię strasznie-prawie nic mi nie pomaga. Branie tabletek (musiałam odstawić po 4 miesiącach-były źle dobrane: tak na oko) tylko pogorszyło sprawę.
Ive_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 21:24   #45
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez m0niSk4
Skutki uboczne tabletek antykoncepcyjnych.... nie przerażają Cię tysiące kobiet, które dzięki temu borykają się z ciężkimi problemami zdrowotnymi..?? Szukać takowych daleko nie trzeba, ja sama mam wokół siebie kilka przykladów...i nie zazdroszczę..
Przyjmowanie tabletek to wybór a nie przymus.Decydując się je zażywać,trzeba się niestety liczyć z następstwami .Niektóre skutki uboczne ich zażywania mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu latach i z tego tak naprawdę należy zdawać sobie sprawę.
Nawet na tym forum natknęłam się na wypowiedzi typu-koleżanka je zażywa to ja też pójdę do lekarza niech mi zapisze.... itp.Nawet nie zdają sobie sprawy z czym tak naprawdę mają doczynienia .
Hmm,bardzo ciekawa dyskusja
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 22:04   #46
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: bardzo bolesne okresy

Fresa dlatego ja zrobiłam rozeznanie, nie tylko na podstawie jednej koleżanki... Wolałam rozmawiać, ze sarszymi, doświadczonymi osobami, które od serca powiedza mi coś na ten temat...) Nikomu nie zabraniam przeciez brania tabletek, tylko radzę dowiedzieć się o nich czegoś więcej...) Zagdzam się, że to każdego indywidualna sprawa...)

Pozdrawiam
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 09:17   #47
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez Fresa
Nawet na tym forum natknęłam się na wypowiedzi typu-koleżanka je zażywa to ja też pójdę do lekarza niech mi zapisze.... itp.Nawet nie zdają sobie sprawy z czym tak naprawdę mają doczynienia .
Hmm,bardzo ciekawa dyskusja
Nawiązując do tego co powiedziałaś - też znam takie przypadki.
X: A co bierzesz?
Y: A to i to?
X: I dobre jest?
Y: No dla mnie O.K.!
X: To jak dla Ciebie dobre to dla mnie też, pójdę do lekarza i powiem żeby mi teraz te tabletki przepisał.

Dosyć często się z tego typu dialogiem spotykam.

A niektórzy lekarze zamiast zbadać i odpowiednio dobrać pigułki jeżeli już ktoś chce je zażywać to idzie chyba czasami na łatwiznę i przepisuje to co dziewczyna chciała!

A już rozbraja mnie coś takiego, jak widzę np. w lato w jakimś ogródku piwnym jakąś nastolatkę, której pika przypomnienie w komórce, po czym ona z triumfem w oczach wyjmuje pigułki (robi to w ten sprytny sposób że niby nie chce żeby ktoś to widział, ale tak kombinuje że wszyscy dookoła zwrócą na to uwagę ), popija jedną piwem albo czymś tam, następnie zapali papieroska, a koleżanki z uwielbieniem w oczach że ich znajoma bierze pigułki (dla nich to oznaka że się seksi) pytają się co bierze. I tak: jeśli już coś biorą to szpanują co, a jeśli nie biorą to zaraz polecą do lekarza żeby im to właśnie przepisał. I tu znowu pojawia się ten dialog X-Y.

Widziałam taką akcję! W zeszłym roku! Myślałam że z dziewczynami poprostu popadamy ze śmiechu. Wszyscy dookoła zresztą się śmiali z tych małolat.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 09:52   #48
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: bardzo bolesne okresy

No mnie też rozbrajają plasterki przyklejane w takich miejscach, gdzie jest dokładnie calutki widoczny... nie mówie oczywiście o plaży, gdzie zdejmujesz ubranie i w stroju kąpilowym siłą rzeczy będzie go widać.....tylko o życiu codziennym Jakoś manifestowanie uprawiania sexu nie jest zbytnio smaczne.....

Pozdrawiam
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 09:58   #49
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez m0niSk4
No mnie też rozbrajają plasterki przyklejane w takich miejscach, gdzie jest dokładnie calutki widoczny... nie mówie oczywiście o plaży, gdzie zdejmujesz ubranie i w stroju kąpilowym siłą rzeczy będzie go widać.....tylko o życiu codziennym Jakoś manifestowanie uprawiania sexu nie jest zbytnio smaczne.....

Pozdrawiam

O właśnie! Zapomniałam o plasterkach.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 10:05   #50
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez AneciaG
O właśnie! Zapomniałam o plasterkach.
to jest dopiero HIT......
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 11:45   #51
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: bardzo bolesne okresy

Hym... moje drogie, napiszcie mi o jakie skutki uboczne dokładnie Wam chodzi, bo ja u siebie żadnych nie zauważyłam a biorę tabletki juz długo i naprawde jestem zadowolona, nawet nie jestem taka "roztrojona" przed okresem jak kiedyś (a cięzko było ze mna wytrzymac) ale co mnie zszokowało najbardziej, to że próby wątrobowe mam lepsze niż przed braniem tabletek!!! U mnie to był strzał w dziesiątkę bo od razu dostałam dobre tabletki... I nie piszcie ze grorzą rakiem bo nie wiem czy zauważyłyście ale do okoła wszystko grozi nowotworem, nawet jedzenie z supermarketu, czy papieroski, ale najlepsze jest to że ludzie którzy nie piją i nie palą umierają na raka młodziej niż Ci którzy o zdrowie nie dbają, więc litości... nie piszcie że grożą rakiem. Pozdrowionka
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 15:17   #52
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: bardzo bolesne okresy

Tajemnicza667 ,chyba niezbyt uważnie przeczytałaś naszą dyskusję.My nie mówiłyśmy skutkach natychmiastowych tylko o tych,które mogą wystąpić o wiele pózniej.A dlaczego mamy nie wspomnieć o tym,że w przypadku brania tabletek jest zwiększone ryzyko zachorowania na raka piersi?To jest potwierdzona informacja i jeżeli ktoś o tym pisze to bardzo dobrze,że chce się podzielić z nami swoją wiedzą.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 15:24   #53
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667
Hym... moje drogie, napiszcie mi o jakie skutki uboczne dokładnie Wam chodzi, bo ja u siebie żadnych nie zauważyłam a biorę tabletki juz długo i naprawde jestem zadowolona, nawet nie jestem taka "roztrojona" przed okresem jak kiedyś (a cięzko było ze mna wytrzymac) ale co mnie zszokowało najbardziej, to że próby wątrobowe mam lepsze niż przed braniem tabletek!!! U mnie to był strzał w dziesiątkę bo od razu dostałam dobre tabletki... I nie piszcie ze grorzą rakiem bo nie wiem czy zauważyłyście ale do okoła wszystko grozi nowotworem, nawet jedzenie z supermarketu, czy papieroski, ale najlepsze jest to że ludzie którzy nie piją i nie palą umierają na raka młodziej niż Ci którzy o zdrowie nie dbają, więc litości... nie piszcie że grożą rakiem. Pozdrowionka
Teraz jest wszystko ok..?? Napisz za 10 lat... rak piersi, problemy z wątrobą oraz z tarczycą... to tylko namiastka ja mam wokół siebie żywe przykłady jak już pisałam, dlatego to odstawiłam rób co chcesz, to przecież Twój organizm... skoro nie wierzysz)
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 21:51   #54
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez m0niSk4
No mnie też rozbrajają plasterki przyklejane w takich miejscach, gdzie jest dokładnie calutki widoczny... nie mówie oczywiście o plaży, gdzie zdejmujesz ubranie i w stroju kąpilowym siłą rzeczy będzie go widać.....tylko o życiu codziennym Jakoś manifestowanie uprawiania sexu nie jest zbytnio smaczne.....

Pozdrawiam
Oj macie rację! Chodziły ze mną na aerobic takie 16-stki, obowiązkowo plasterek na brzuchu a bluzeczka króciutka, żeby tylko było widać.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 09:14   #55
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez Króliczka
Oj macie rację! Chodziły ze mną na aerobic takie 16-stki, obowiązkowo plasterek na brzuchu a bluzeczka króciutka, żeby tylko było widać.
Hahah też widziałam takie przypadki!!! jezuuu.. przeciez na ciele jest tyle miejsc do przyklejenia plasterka... takich mniej widocznych... może te dziewczynki tak myślą??? że to wszyscy muszą widzieć?? wtedy plasterek lepiej działa? hahaa
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 09:22   #56
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: bardzo bolesne okresy

Zgadzam się z Wami, że skutki mogą wystąpić po latach ale po to chodze do ginekologa żeby to kontrolować badanie krwi robie np. 2 razy w roku zamiast raz. A co do tych dziewczyn z plasterkami to naprawde przeginają, kiedyś na trening przyszła taka panienka, i trener zadał jej do zrobienia kilka karnych pompek bo uznał że to tak jakby nosiła biżuterię na pokaz, a za kolczyki, wisiorki itp były kary. Panienka się obraziła i więcej jej nie widzieliśmy
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 09:38   #57
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: bardzo bolesne okresy

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667
Zgadzam się z Wami, że skutki mogą wystąpić po latach ale po to chodze do ginekologa żeby to kontrolować badanie krwi robie np. 2 razy w roku zamiast raz. A co do tych dziewczyn z plasterkami to naprawde przeginają, kiedyś na trening przyszła taka panienka, i trener zadał jej do zrobienia kilka karnych pompek bo uznał że to tak jakby nosiła biżuterię na pokaz, a za kolczyki, wisiorki itp były kary. Panienka się obraziła i więcej jej nie widzieliśmy
ooojjj.. nio bo jak można karać ją za to, że sex uprawia? <lol2>
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 18:38   #58
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: bardzo bolesne okresy

heh to nie było za to ze uprawia seks tylko za to że "eksponowała" go do kumpli i rozpraszała ich uśmieszkami zamiast się skupić na ćwiczeniach, bo na treningach sztuk walki musi być ogromna dyscyplina.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 18:46   #59
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: bardzo bolesne okresy

no, ale mi chodziło o to co ona sobie pewnie pomyślała... hyh
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 15:33   #60
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: bardzo bolesne okresy

Aha no ale jeśli o to Ci chodzi to ona pomyślała że on się nad nią znęca bo ona jest nowa i chce jej pokazać jaki jest twardy, wiem bo się nam póxniej żaliła.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.