Lista Kosmetyczek I Dermatologów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-28, 23:01   #121
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Wizażanki z Gdyni! poradźcie!

Ja mieszkałam w gdyni troszkę choć jestem rodowitą gdańszczanką, znów w Gdansku jestem, ale do Gdyni przywiazana jestem bardzo... mam swoja kosmetyczke i przenosze się za nią z gabinetu do gabinetu bo jest wspaniała, mistrzyni jak dla mnie... boję sie eksperymentów na własnej buzi więc chadzam tylko do niej nie wiem jaki przedział cenowy cie interesuje? Bo przyznam że gabinet na pewno do najtańszych nie należy...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 09:21   #122
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: Wizażanki z Gdyni! poradźcie!

Fajna kosmetyczka (pani Ania) pracuje w Gabinecie Kosmetycznym na ul. Abrahama, blisko Batorego
Pani Ania jest super do trudnych cer.... (w moim przypadku jest to cera tłusta). Gabinet nie jest ekskluzywny ale fachowy... tak przynajmniej mi sie wydaje.... Natomiast radzę omijać Gabinet o ile pamiętam KLARA przy Placu Kaszubskim - jest poprostu brudny...
pozdrawiam,
Małgosia
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 16:44   #123
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Re: Wizażanki z Gdyni! poradźcie!

Smoczyco:
ja nie wiem, jaki przedział cenowy mnie interesuje, a to dlatego, że nie mam pojęcia jakich cen się mogę u kosmetyczki spodziewać W życiu nie byłam w takim gabinecie! Bo ja wiem..? Jak mi buźkę obejrzy, powie cośniecoś o cerze, jakich kosmetyków używać, może jakiś zabieg oczyszczający nosek z tych okropnych czarnych kropeczek.. To jaki rachunek zobaczę..?

pozdrawiam!!
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 19:58   #124
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Re: Wizażanki z Gdyni! poradźcie!

Gonia napisał(a):
> Fajna kosmetyczka (pani Ania) pracuje w Gabinecie Kosmetycznym na ul. Abrahama, blisko Batorego
> Pani Ania jest super do trudnych cer.... (w moim przypadku jest to cera tłusta). Gabinet nie jest ekskluzywny ale fachowy... tak przynajmniej mi sie wydaje.... Natomiast radzę omijać Gabinet o ile pamiętam KLARA przy Placu Kaszubskim - jest poprostu brudny...
Dzięki, Goniu!
A podasz mi przykładowe ceny..?
Pozdrawiam
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 22:07   #125
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Wizażanki z Gdyni! poradźcie!

Droga namiastko

Ceny zabiegów różnią się bardzo, wydaje mi się że zaczynają się od ok. 80 zł w górę... w pewnym bardzo ekskluzywnym gabinecie do którego chadzałam regularnie płaciłam grubo ponad dwie stówy za bardzo długi zabieg... zresztą efekty były swietne...

Gabinet który mam na myśli ma ceny... no właśnie rózne, rozpiętość od 120 do 160 zł, za to kosmetyczka jest rewelacyjna, moj skarb prawdziwy...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 23:26   #126
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Re: Wizażanki z Gdyni! poradźcie!

Smoczyco, juz wiem, o co mi chodzi. o zabieg oczyszczania. orientujesz się, ile to tam kosztuje..? ..możesz mi tę cenę porównać z ceną innych gabinetów..?
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 08:11   #127
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: Wizażanki z Gdyni! poradźcie!

Zabieg oczyszczania jest niedrogi, chyba ok. 60 zł. . Z tym, że ja robię potem sobie algi i całość kosztuje coś ok. 120 zł....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-01, 23:11   #128
Szwedka
Przyczajenie
 
Avatar Szwedka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 1
Kosmetyczka i dermatolog w Lublinie

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby polecić dobrego dermatologa oraz dobrą kosmetyczkę w Lublinie? Kilka razy już się naciełam i dlatego wolałabym pojść do kogoś sprawdzonego. Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam
Szwedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 23:44   #129
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Re: Wizażanki z Gdyni! poradźcie!

No nie..!! Nie wierzę, że tylko dwie Wizażanki z Gdyni chodzą do kosmetyczki!! To nierealne!!
Dziewczyny! Na pewno jest Was więcej! I wiecie, do których gabinetów kosmetycznych warto pójść, a które lepiej obchodzić z daleka..!
Nie mam racji..?
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-04, 11:59   #130
BlondAnett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3
kosmetyczka z W-wy

Witam,
Szukam kosmetyczki w W-wie, solidnej, takiej ktora sie nie spieszy, nie jest b. droga i po wyjaciu bede zadowolona. Dobrze bedzie jesli bylabym z Brodn,a Targówka, Powiśla, Centrum.
BlondAnett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-06, 15:46   #131
marionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 32
Re: Kosmetyczka i dermatolog w Lublinie

Gorąco polecam!!!
Gabinet Dermatologiczny
Medycyna Estetyczna
Lilianna Szlendak Leszczuk
Lublin ul. Lwowska 6
743-30-35

Miłych doznań
marionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-06, 17:39   #132
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: kosmetyczka z W-wy

BlondAnett napisał(a):
> Witam,
> Szukam kosmetyczki w W-wie, solidnej, takiej ktora sie nie spieszy, nie jest b. droga i po wyjaciu bede zadowolona. Dobrze bedzie jesli bylabym z Brodn,a Targówka, Powiśla, Centrum.


Jak znajdziesz to daj znać, mam podobny problem. I mnie by się jeszcze przydało, żeby używała preparatów hipoalergicznych
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-14, 13:31   #133
milkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 2
gabinet w warszawie

juz zalazłam adres p.Beaty i niestety jest on w szczecinie, a ja potrzebuje gabinetu w Warszawie, który ma w ofercie oczyszczanie kawitacja ultradżwiękową. prosze o pomoc, dzięki.
milkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-15, 21:35   #134
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
do której kosmetyczki??

Podciągam temat, bo bardzo mi zależy na Waszych opiniach gdyńskich gabinetów kosmetycznych.
Dajcie znać, które polecacie!
pozdrawiam!
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-16, 13:42   #135
labi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4
Re: Wizażanki z Gdyni! poradźcie!

hej Smoczyco
Jak się nazywa Twoja kosmetyczka i gdzie się znajduje?
Pozdrowionka
labi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-16, 13:43   #136
labi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4
Re: Wizażanki z Gdyni! poradźcie!

hej Smoczyco
Jak się nazywa Twoja kosmetyczka i gdzie się znajduje?
Pozdrowionka
labi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-11, 20:06   #137
Rybeńka
Raczkowanie
 
Avatar Rybeńka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 65
Dobra kosmetyczka w Mielcu - help!

Witajcie
Jeśli jest na forum ktoś z Mielca proszę o informację dotyczącą DOBREJ KOSMETYCZKI, która nie zrobi ze mnie maszkary (chodzi o wyregulowanie brwi). Do tej pory zarówno ja jak i moje koleżanki mamy kiepskie doświadczenia...
Buźka
Rybeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 18:56   #138
Rybeńka
Raczkowanie
 
Avatar Rybeńka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 65
Re: Dobra kosmetyczka w Mielcu - help!

Czyżby na forum była tylko jedna Mielczanka??
Buźka
Rybeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 09:21   #139
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
dermatolog w Trójmieście

Poszukuję dobrego dermatologa w Trójmieście.... Może jest jakiś sprawdzony lekarz, godny polecenia...
pozdrawiam,
Gonia
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-30, 12:03   #140
LilianaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9
GG do LilianaB
Re: dermatolog w Trójmieście

Chciałabym bardzo Ci pomóc, ale niestety teren trójmiasta mam już sprawdzony od 4 lat no i jak narazie nie trafiłam również na lekarza, który potraktowałby mój problem indywidualnie i z zainteresowaniem , no ale może jeszcze zbyt dużo oczekuje się od naszej służby zdrowia. Jedyne co potrafili mi powiedzieć to cyt:"a skąd ja mogę wiedzieć czym się pani myje , co pani jada. Co Pani wogóle ode mnie oczekuje? cudu? Ja nie jestem jasnowidzem.A najgorsze jest to jak się chodzi od lekarza do lekarza. Proszę się zastanowić co wogóle Pani chce..." itd itd A ja cierpliwie próbowałam znaleźć lekarza, który zaproponuje mi wspólne szukanie przyczyn moich problemów skórnych. A uwież mi jest ich mnóstwo. Prawdziwe wyzwanie dla medyków.Pozdrawiam i życzę szczęścia. A i jeszcze jedno kategorycznie odradzam dermatologa , który przyjmuje w bloku na przeciwko BATOREGO w gdyni. Ten paparuch sam mnie pytał co zapisać mojej córce, a skasował mnie jak profesjonalista. Lepiej próbować państwowo, bo szkoda kasy, choć dla mnie w desperacji już to nie gra roli.PA
LilianaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 00:19   #141
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Re: dermatolog w Trójmieście

czesc ja jestem z 3miasta i chociaż sama nie mam dobrych skojarzeń z dermatologiem, to moja koleżanka chodziła do jakiegos dobrego w Gdyni ... (mam nadzieje ze to nie ten sam co wyzej wspomniany... ) Obiecuje, ze sie zorientuje i jak najszybciej ( tj jutro umieszcze informację pozdrówka !
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 07:11   #142
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: dermatolog w Trójmieście

ja polecam pania prof.Jadwigę ruszkiewicz z akademiii medycznej. wyleczyła mnie z koszmarnegi trądziku. pani prof. jest cudowna osobą, zachowuije sie tak zeby podnieść na duchu swoich pacjentów, nigdy nie mówi "że nie ma szans", ale daje realne prognozy. mimo że wizyta kosztuje ponad 100 ał wart do niej chodzic. jest naprawde mistrzem w swoim fachu.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 14:09   #143
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: dermatolog w Trójmieście

W gdyni w Batorym jest znana kinika, pracuja tam słynni specjaliści, prof Placek i dr Toboła, innych nie znam ale większość znajomych których tam posłałam nie narzeka. (Klinika nazywa się DERM-ART).
Inną bardzo polecaną osobą jest dr Roter z gdyni, podobno długo się bardzo czeka na wizytę ale genialnie leczy ludzi z tradziku zwlaszcza - ja nie była u niego, nie miałam takich problemów z cerą, ale znam osoby które wyleczył. Przyjmuej gdzies na warszawskiej albo Śląskiej... nie wiem dokladnie.
Sama ostatnio myślę nad wizytą i zrobieniu jakiegoś głębokiego złuszczania, pojawiło się sporo nowych gabinetów dermatologów czy medycyny estetycznej. Ale boję się tak iść, powiem szczerze. Chciałabym zrobić sobie yellow peel ale mi trochę strach, a trzeba by się było w miare szybko decydować, ech...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 14:47   #144
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Re: dermatolog w Trójmieście

witam ponownie tak, potwierdzam.Koleżanka chodziła do doktora Placka.ja bym jednak odwiedziła panią doktor z akademii medycznej ...Dr Placek nie sprawdził się na tyle, by Magda przy nim pozostała. Nadal narzeka na problemy ze skórą.
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 09:03   #145
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: dermatolog w Trójmieście

ten ,,paparuch" to pewnie dr Olszański.... Ja tez u niego byłam i zamiast dostać poradę jak wyleczyć trądzik od razu bez zadnych pytań chciał mnie umówić na Peeling... to konował a nie lekarz!
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 11:33   #146
LilianaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9
GG do LilianaB
Re: dermatolog w Trójmieście

Witam. Dr Placka znam z opowiadań, ale niestety nie stać mnie na wizytę u niego. Wyleczył wiele ludzi z trądziku, a ja mam problemy trochę innego rodzaju. Ale muszę podzielić się z moimi nowymi doświadczeniami. Postanowiłam porobić państwowo badania. Pierwszy raz dermatologiczne. Polecono mi poradnię przyszpitalną w Gdyni Redłowie. Zapisałam się bez skierowania. Okazał się że zrobią mi jakieś badanie na nużycę (okazało się negatywne) no i testy płatkowe na plecach (które usiłuję wykonać od paru lat, ale słyszałam że albo jestem za stara, albo to nic nie da, albo nie teraz bo wiosna, a w końcu w styczniu że NFZ już tego nie finasuje i trzeba płacić 50 zł (piechotą nie chodzi, nie?))m. Więc załatwię to państwowo (idę w poniedziałek). No i najważniejsze: trafiłam na świtną Panią doktor Jereczek. Jest konkretna, sympatyczna i sprawia wrażenie że wie co mówi Jeden minus - zapisała mi maść robioną ale tak potwornie cuchnącą, że mój mąż powiedział że chyba będzie musiał spać osobno bo nie zdzierży tej mojej kuracji. Mam nadzieję że pomoże, choć na razie nie widać efektów niestety. W składzie ma Metronidazol. Jestem dobrej myśli. Pozdrowienia.
LilianaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-18, 10:26   #147
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Naprawdę dobry dermatolog w Bydgoszczy!

No właśnie od 2 lat szukam bezskutecznie. Byłam chyba u 7, żaden nie pomógł. Rezultaty: tony leków i mazideł, mnóstwo wydanych w tajemnicy przed Misiem pieniędzy na powyżej, fatalny stan psychiczny a gęba dalej czerwona, swędząca. Zastanawiam się nad sudiami z dermatologii (może sama sobię pomogę) ale z powodu wieku (43)chyba mnie nie przyjmą.
Może jest na forum ktoś z Bydgoszczy i ma sprawdzonego lekarza. Bardzo proszę o pomoc!
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-18, 12:39   #148
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: Naprawdę dobry dermatolog w Bydgoszczy!

Nie ma nikogo z bydgoszczy???
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-18, 13:38   #149
monalea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 115
Re: Naprawdę dobry dermatolog w Bydgoszczy!

Ja leczę się od kilku lat u p. dr Beaty Gniazdowskiej. Jak na razie jestem zadowolona , okazała się byc pomocna. Jest poza tym miła i kompetentna. Może spróbujesz nr tel.361 04 13
monalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-18, 13:48   #150
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: Naprawdę dobry dermatolog w Bydgoszczy!

Owszem jest bardz miła i kontaktowa, byłam u niej z 4 razy ale niewiele mi pomogła.
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-24 01:51:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.