Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-25, 10:42   #511
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Magsik super te ciuszki...jestem tylko ciekawa jakosci. My planujeny chrzcic na wiosne wtedy bede cos szukac..

Dziewczyny ja karmie piersia i nie dopajam codziennie. Tylko jak widze ze brzuszek boli to wole podac herbatki niz jakies leki...

Ja wczoraj kupilam fride do noska. Ciekawe kiedy dojdzie z gemini. Gruszka zupelnie sie nie sprawdziła...

Mały na mojej klacie mógłby spać godzinami. Wez go spróbuj odlozyc do lozeczka...Od razu koniec snu. A jak pospi 15 minut to jest dobrze..takze w ciagu dnia to jestesmy non stop razem..Chcialabym zeby wiecej ki spal w lozeczku...
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 11:59   #512
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Mały na mojej klacie mógłby spać godzinami. Wez go spróbuj odlozyc do lozeczka...Od razu koniec snu. A jak pospi 15 minut to jest dobrze..takze w ciagu dnia to jestesmy non stop razem..Chcialabym zeby wiecej ki spal w lozeczku...
Mój śpi w swoim łóżeczku w zasadzie tylko wtedy, kiedy my śpimy na łóżku obok. Wtedy śpi cała noc jak aniołek. W ciągu dnia śpi w wózku albo na kanapie a najchętniej w chuście. Paradoksalnie na rekach nie bardzo. Nie przeszkadza mi to, uznałam, że moje dziecko nie lubi samotności i zaakceptowałam to A leżenie koło niego na kanapie i czytanie książki jak on przysypia i się tuli jest baaardzo bardzo przyjemne

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Słuchajcie sięgnęłam do mądrości ludowych i podlozylam Cezaremu pod głowę swoją noszona koszulkę. Śpi jak aniołek bez dotykania
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 12:15   #513
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

My dzis w miare nocke. Co 3 h karmienie i spanko.

Bylismy tez na patronazu. Mala ani nie kwekla. . Wazy juz 4360 . Pięknie przybiera na moim mleczku
Pani dr. Tez chwalila Maje. I jak zobaczyla wpis jaki porod barkowo raczkowy to mowi wspolczuje mamie
Majusia glowke pieknie podnosila jak dr. Jej plecki badala.
Zastanawiam sie czy isc prywatnie na bioderka skoro pani dr. Mowila, ze na jej oko wszystko w porzadku. Jesli chcemy spr, to jak najbardziej.
A i polecala pneumokoki zeby zaszczepic. a meningokoki po roku np. Rota odradziła.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 12:17   #514
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Byliśmy wczoraj u lekarza z okazji mojego mega bólu piersi i wysypki Witu. U pediatry okazało się że wysypka to trądzik i nie trzeba się martwić. A internista na moje cycki powiedział że... tak to czasem bywa że jak dziecko mocno ssie to boli. Ja na to, że ok, to ile to jeszcze może trwać. A ona że może się utrzymać aż do końca karmienia piersią!!!:pa la: No chyba ją Bóg opuścił... Tak się wkurzyłam, że mało drzwiami nie walnęłam w gabinecie.
No a dzisiaj na wizycie w poradni laktacyjnej co się okazało? Że grzybica piersi i to tak książkowa że aż lekarka zrobiła zdjęcie moich sutków żeby pokazywać na szkoleniach jak wygląda rumień przy grzybicy. A jak wczoraj to samo sugerowałam internistce to powiedziała że absolutnie nie grzybica.
No i jeszcze wędzidełko w poradni Witulkowi podcięli bo było trochę przykrótkie jednak i może dlatego tak długo ssie.
Dziewczyny - normalnie nowa wielka nadzieja we mnie wstąpiła!!! Bo powiem szczerze że ostatnio atmosfera w domu znowu smutna. Już nawet mąż mówi że to chyba nasze ostatnie dziecko, a zawsze był fanem dużych rodzin


Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
a co rozumiesz przez "problem"? napletek odkleja się od żołędzi mniej więcej w trzecim roku życia. Co do higieny obrzezania się nie wypowiem, ale przez obrzezanie pozbawisz syna sporo życiowej przyjemności

http://wrolimamy.pl/co-z-tym-siusiakiem/
Hm, no wlaśnie miałam na myśli to, że się nie odkleja. Lekarz mi nagadał że to problem i myślałam że trzeba coś z tym robić. Ja pierdzielę, teraz poczytałam i faktycznie to jest norma Lekarze to czasem naprawdę jak coś pie*** to głowa mała. Dzięki.
Ale co masz na myśli z tą przyjemnością? Mój mąż twierdzi, że bez zabiegu to by nie miał żadnej przyjemności bo by nie był w stanie odbyć stosunku
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 12:37   #515
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Mój śpi w swoim łóżeczku w zasadzie tylko wtedy, kiedy my śpimy na łóżku obok. Wtedy śpi cała noc jak aniołek. W ciągu dnia śpi w wózku albo na kanapie a najchętniej w chuście. Paradoksalnie na rekach nie bardzo. Nie przeszkadza mi to, uznałam, że moje dziecko nie lubi samotności i zaakceptowałam to A leżenie koło niego na kanapie i czytanie książki jak on przysypia i się tuli jest baaardzo bardzo przyjemne

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Słuchajcie sięgnęłam do mądrości ludowych i podlozylam Cezaremu pod głowę swoją noszona koszulkę. Śpi jak aniołek bez dotykania
Ale masz fajnie, na Tymka nie działa moja koszula... Ani tetra pachnąca mleczkiem... Ale on w sumie woli spać u taty na rękach

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj u lekarza z okazji mojego mega bólu piersi i wysypki Witu. U pediatry okazało się że wysypka to trądzik i nie trzeba się martwić. A internista na moje cycki powiedział że... tak to czasem bywa że jak dziecko mocno ssie to boli. Ja na to, że ok, to ile to jeszcze może trwać. A ona że może się utrzymać aż do końca karmienia piersią!!!:pa la: No chyba ją Bóg opuścił... Tak się wkurzyłam, że mało drzwiami nie walnęłam w gabinecie.
No a dzisiaj na wizycie w poradni laktacyjnej co się okazało? Że grzybica piersi i to tak książkowa że aż lekarka zrobiła zdjęcie moich sutków żeby pokazywać na szkoleniach jak wygląda rumień przy grzybicy. A jak wczoraj to samo sugerowałam internistce to powiedziała że absolutnie nie grzybica.
No i jeszcze wędzidełko w poradni Witulkowi podcięli bo było trochę przykrótkie jednak i może dlatego tak długo ssie.
Dziewczyny - normalnie nowa wielka nadzieja we mnie wstąpiła!!! Bo powiem szczerze że ostatnio atmosfera w domu znowu smutna. Już nawet mąż mówi że to chyba nasze ostatnie dziecko, a zawsze był fanem dużych rodzin




Hm, no wlaśnie miałam na myśli to, że się nie odkleja. Lekarz mi nagadał że to problem i myślałam że trzeba coś z tym robić. Ja pierdzielę, teraz poczytałam i faktycznie to jest norma Lekarze to czasem naprawdę jak coś pie*** to głowa mała. Dzięki.
Ale co masz na myśli z tą przyjemnością? Mój mąż twierdzi, że bez zabiegu to by nie miał żadnej przyjemności bo by nie był w stanie odbyć stosunku
Mówi się, że biała śmierć to sól i lekarz pierwszego kontaktu
Oby było teraz lepiej
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 14:53   #516
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

O gruszce do nosa slyszalam ze lipa po zakupie wiec i kupilam nosefride.
Odpokac jeszcze nie musialam uzywac...

Ale mnie to dobija ze mala spi w wozku tylko jak sie jezdzi zasnie postawie przed domem i placz.

Mam pytanie,.czy w pl w lidlu tez sa lidlowskie pieluszki toujour?
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 14:56   #517
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Ale co masz na myśli z tą przyjemnością? Mój mąż twierdzi, że bez zabiegu to by nie miał żadnej przyjemności bo by nie był w stanie odbyć stosunku
Tylko tyle mialam na myśli, że obrzezani mężczyźni są mniej hmm wrażliwi. Bynajmniej nie emocjonalnie

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Ever - tak są a fajne?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 15:08   #518
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj u lekarza z okazji mojego mega bólu piersi i wysypki Witu. U pediatry okazało się że wysypka to trądzik i nie trzeba się martwić. A internista na moje cycki powiedział że... tak to czasem bywa że jak dziecko mocno ssie to boli. Ja na to, że ok, to ile to jeszcze może trwać. A ona że może się utrzymać aż do końca karmienia piersią!!!:pa la: No chyba ją Bóg opuścił... Tak się wkurzyłam, że mało drzwiami nie walnęłam w gabinecie.
No a dzisiaj na wizycie w poradni laktacyjnej co się okazało? Że grzybica piersi i to tak książkowa że aż lekarka zrobiła zdjęcie moich sutków żeby pokazywać na szkoleniach jak wygląda rumień przy grzybicy. A jak wczoraj to samo sugerowałam internistce to powiedziała że absolutnie nie grzybica.
No i jeszcze wędzidełko w poradni Witulkowi podcięli bo było trochę przykrótkie jednak i może dlatego tak długo ssie.
Dziewczyny - normalnie nowa wielka nadzieja we mnie wstąpiła!!! Bo powiem szczerze że ostatnio atmosfera w domu znowu smutna. Już nawet mąż mówi że to chyba nasze ostatnie dziecko, a zawsze był fanem dużych rodzin




Hm, no wlaśnie miałam na myśli to, że się nie odkleja. Lekarz mi nagadał że to problem i myślałam że trzeba coś z tym robić. Ja pierdzielę, teraz poczytałam i faktycznie to jest norma Lekarze to czasem naprawdę jak coś pie*** to głowa mała. Dzięki.
Ale co masz na myśli z tą przyjemnością? Mój mąż twierdzi, że bez zabiegu to by nie miał żadnej przyjemności bo by nie był w stanie odbyć stosunku
Ojej a czemu tak smutno w domu??
I z piersiami ladnie... lekarz a polozna.
Co dostalas na to??

Mi Tz gada: nie martw sie, nastepny bedzie chlopak to on bedzie podobny do Ciebie bo Emily caly tatko. Nawet wlosy jej juz jasnieja...

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Napletek- jak ktos ma problem to sie obrzeza, jak nie trzeba to nie i juz
O tym jak u niemowlat jest tez slyszalam.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Spanie na klatce u mamy- moja jak sie w nocy budzi i placze, mimo.ze najedzona, przebrana... biore ja na piersi, klade na jej brzuszek i od razu cisza. Zasypia i ja tez. Potem budze sie po 2h bo sie kreci i glowa i wlosy jej mokre
Ale tylko takz zasypia, no nie chce mi sie jej nosic. Potem klade i tak sie budzi.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Tylko tyle mialam na myśli, że obrzezani mężczyźni są mniej hmm wrażliwi. Bynajmniej nie emocjonalnie

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Ever - tak są a fajne?
Wlasnie nie. Ja dostalam je gratis cala pake bo u nas dla noworodkow pelno paczek za.free ze sklepow daja.
Masakra. Chyba z 3x zdazylo sie,.ze mala miala caly bok mokry na ciuszkach!!! Zawsze po jej lewej stronie i to malutko siku i bokiem wyplywa... lekka pieluszka a ciuszki mokre.
Juz sporo roznych uzywalam i tylko w tych z lidla takie cos :/

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

3x sie zdazylo a zdazylam uzyc max 7 pieluszek. Chyba musialabym przebierac co 10 min zeby tak sie nie stalo :/
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 15:12   #519
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Wlasnie nie. Ja dostalam je gratis cala pake bo u nas dla noworodkow pelno paczek za.free ze sklepow daja.
Masakra. Chyba z 3x zdazylo sie,.ze mala miala caly bok mokry na ciuszkach!!! Zawsze po jej lewej stronie i to malutko siku i bokiem wyplywa... lekka pieluszka a ciuszki mokre.
Juz sporo roznych uzywalam i tylko w tych z lidla takie cos :/

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

3x sie zdazylo a zdazylam uzyc max 7 pieluszek. Chyba musialabym przebierac co 10 min zeby tak sie nie stalo :/

Mój tak przesikiwał zielone pampersy. Się śmiałam jak można mają siusiaka z przodu obsikać sobie plecy
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 15:25   #520
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Ojej a czemu tak smutno w domu??
I z piersiami ladnie... lekarz a polozna.
Co dostalas na to??
Smutno bo Witu daje nam w kość bardzo... Całymi dniami nie śpi, płacze nie wiadomo z czego. To co u Was z resztą (prawie) wszystkich
A w poradni laktacyjnej też była lekarka Tylko przy okazji doradca laktacyjny. Mam smarować brodawki 3 razy dziennie Clotrimazolem (tak, tym samym co do cipki się używa ) a język dziecku Nystatyną (to już na receptę jest). Jak ewentualnie nie przejdzie to mam drugą wizytę za dwa tygodnie i wtedy da doustny dla mnie jakiś lek jeszcze.
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 15:45   #521
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ja to mam jakieś anty butelkowe dziecko (albo ten konkretny smoczek jej nie pasuje)
Wczoraj zostawiłam męza z butelką i moim mlekiem na godzinę i musiał się ratować kapaniem jej na język, bo nie chciała zassać smoczka Mamy jeszcze kubeczek do pojenia niemowląt, ale przy nim z kolei tak macha rękami, że ciężko nie wylać

Przy tym jej nie spaniu mam problem ze spacerem, bo 15-30 minut i już ryk, że do cyca. Dziś wymyśliłam, że wezmę odciągnięte mleko w butelce i termosie, ale też słabo jej to ssanie szło i ryczała dalej. A przed nami zima i tym bardziej nie nakarmię jej na zewnątrz
A Wam (tym którym dzieciaki nie zasypiają w dzień prawie wcale) udaje się spacerować dłużej?
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 15:52   #522
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nocnyskowronek Pokaż wiadomość
Ja to mam jakieś anty butelkowe dziecko (albo ten konkretny smoczek jej nie pasuje)
Wczoraj zostawiłam męza z butelką i moim mlekiem na godzinę i musiał się ratować kapaniem jej na język, bo nie chciała zassać smoczka Mamy jeszcze kubeczek do pojenia niemowląt, ale przy nim z kolei tak macha rękami, że ciężko nie wylać

Przy tym jej nie spaniu mam problem ze spacerem, bo 15-30 minut i już ryk, że do cyca. Dziś wymyśliłam, że wezmę odciągnięte mleko w butelce i termosie, ale też słabo jej to ssanie szło i ryczała dalej. A przed nami zima i tym bardziej nie nakarmię jej na zewnątrz
A Wam (tym którym dzieciaki nie zasypiają w dzień prawie wcale) udaje się spacerować dłużej?
U nas maly w domu glownie na rekach a poza domem nie ma dziecka...samochod ,nosidelko,wozek..raj dla niego. A probowalas smoczkow nie silikonowych a lateksowych?

Poczwarkah,masakra!! Co za lekarz ze nie zauwazyla grzybicy:/ Od czego to sie w ogole bierze,od higieny? Ja sie przyznaje,myje sutki rano i wieczorem...caly czas mam wkladki laktacyjne,zmieniam raz,dwa razy dziennie bo nie mam wyciekow..
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 15:54   #523
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Moja W domu prawie nic nie spi... Na szczescie na dworze zasypia ä po spacerze trzymam ja jeszcze przy oknie az sie obudzi
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 16:02   #524
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nocnyskowronek Pokaż wiadomość
Ja to mam jakieś anty butelkowe dziecko (albo ten konkretny smoczek jej nie pasuje)
Wczoraj zostawiłam męza z butelką i moim mlekiem na godzinę i musiał się ratować kapaniem jej na język, bo nie chciała zassać smoczka Mamy jeszcze kubeczek do pojenia niemowląt, ale przy nim z kolei tak macha rękami, że ciężko nie wylać

Przy tym jej nie spaniu mam problem ze spacerem, bo 15-30 minut i już ryk, że do cyca. Dziś wymyśliłam, że wezmę odciągnięte mleko w butelce i termosie, ale też słabo jej to ssanie szło i ryczała dalej. A przed nami zima i tym bardziej nie nakarmię jej na zewnątrz
A Wam (tym którym dzieciaki nie zasypiają w dzień prawie wcale) udaje się spacerować dłużej?
Witu dobrze znosi nosidło i wózek. Szczególnie wózek Myślę że to kwestia temperatury. Jak jest zimno to Witu po prostu włącza tryb oszczędzania energii Trzeba mu naprawdę dokuczyć żeby go obudzić na spacerze.

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Poczwarkah,masakra!! Co za lekarz ze nie zauwazyla grzybicy:/ Od czego to sie w ogole bierze,od higieny? Ja sie przyznaje,myje sutki rano i wieczorem...caly czas mam wkladki laktacyjne,zmieniam raz,dwa razy dziennie bo nie mam wyciekow..
Nic mi nie mówiła że mam zwiększać higienę, więc to raczej nie to (też myję dwa razy dziennie a miedzy karmieniami "zabezpieczam" je w staniku... wacikami do twarzy ). Wypytywała czy nie brałam jakichś antybiotyków w ostatnich tygodniach i to tyle (miałam na koniec ciąży małą infekcję w pochwie i brałam Macmiror).
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:31   #525
Katrina2000
Raczkowanie
 
Avatar Katrina2000
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 379
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
My dzis w miare nocke. Co 3 h karmienie i spanko.

Bylismy tez na patronazu. Mala ani nie kwekla. . Wazy juz 4360 . Pięknie przybiera na moim mleczku
Pani dr. Tez chwalila Maje. I jak zobaczyla wpis jaki porod barkowo raczkowy to mowi wspolczuje mamie
Majusia glowke pieknie podnosila jak dr. Jej plecki badala.
Zastanawiam sie czy isc prywatnie na bioderka skoro pani dr. Mowila, ze na jej oko wszystko w porzadku. Jesli chcemy spr, to jak najbardziej.
A i polecala pneumokoki zeby zaszczepic. a meningokoki po roku np. Rota odradziła.
A uzasadniała jakoś dlaczego pneumokoki a rota nie?
__________________
Już z nami jest Wikuś 04.10.2014r.
Katrina2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:09   #526
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Nic mi nie mówiła że mam zwiększać higienę, więc to raczej nie to (też myję dwa razy dziennie a miedzy karmieniami "zabezpieczam" je w staniku... wacikami do twarzy ). Wypytywała czy nie brałam jakichś antybiotyków w ostatnich tygodniach i to tyle (miałam na koniec ciąży małą infekcję w pochwie i brałam Macmiror).
Grzybica to raczej z ogólnego braku odporności, nic wspólnego z higieną nie ma za bardzo wiem, że i tak musisz uważać co jesz przy karmieniu, ale grzybica szybciej pójdzie precz jak odstawisz cukier i gluten. Mój tata od roku bierze antybiotyki na borelioze i jest na specjalnej diecie antygrzybiczej ( bo antybiotyki to najlepsi przyjaciele grzybów). No i ta jego dieta zakłada dużo ograniczeń, ale cukier i gluten to najwięksi winni.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:17   #527
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

No właśnie o tym też mi lekarka powiedziała Żeby odstawić cukier, a jeść czosnek O glutenie nie słyszałam, ale to bardzo ciekawe. Spróbuję bezglutenowo jeść ( przed ciążą byłam na tej diecie 2 miesiące i bardzo sobie chwaliłam - zero wzdęć i innych problemów z brzuchem). Brak odporności zgadza się - ostatnio pobolewa mnie gardło i krostki takie bolesne zaczęły mi się robić w nosie, a u mnie to pewne znaki zbliżającej się choroby

Powiem Wam że jak na razie podcięcie wędzidełka zrobiło na Witu takie wrażenie że jest jak na niego bardzo grzeczny A jak mi zaczął ryczeć i nic nie pomagało i już chciałam zmienić zdanie to się okazało, że ma kupę w pieluszce i wystarczyło ją zmienić żeby grzecznie poszedł spać.
Albo to wrażenie, albo zaczął się lepiej najadać dzięki temu... Mam nadzieję, że to drugie i już nam zostanie ta grzeczność Szczególnie że mi mąż wybył na 3 dni (a więc dwie noce) na delegację i wolę żeby akurat teraz Witu nie ćwiczył mojej cierpliwości...
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:23   #528
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

mortisha84 na 22 osoby ale w tym 10 osób z noclegiem. 3 dania na ciepło, 8 przystawek, 5 ciast, napoje, owoce. Bez alkoholu i toru.Gdyby nie nocleg to dużo mniej by było. Chociaż dziś z tatą rozmawiałam i on stwierdził żebym odpuściła noclegi bo tylko koszta większe sobie robię, ale jak oni będą do mnie jechać 4 godziny, a jak śnieg sypnie to ja sobie nie wyobrażam żeby w nocy i to w taką pogodę wracali. Byliśmy w dwóch salach i koszt talerzyka to mniej więcej jest 100 zł.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mortisha84 Pokaż wiadomość
Pur jak mały jest na piersi tylko to kupki będą wodniste

magsik zdradzisz na ile osób robisz? I co jest wliczone w cene? Strasznie drogo mi się wydaje. Muszę się rozeznać ile u nas biorą, bo na 3tyś to nas nie stać...

Ja Tymka nie dopajam, moje mleczko mu wystarcza (mam nadzieję )

Idę dziś do gina pierwszy raz po porodzie, ciekawe co mi powie. Ona nie bardzo chyba wierzyła, że mi się uda sn, cały czas powtarzała, że będę próbować urodzić sn, a jak nie to cc. To się zdziwi
Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
No właśnie o tym też mi lekarka powiedziała Żeby odstawić cukier, a jeść czosnek O glutenie nie słyszałam, ale to bardzo ciekawe. Spróbuję bezglutenowo jeść ( przed ciążą byłam na tej diecie 2 miesiące i bardzo sobie chwaliłam - zero wzdęć i innych problemów z brzuchem). Brak odporności zgadza się - ostatnio pobolewa mnie gardło i krostki takie bolesne zaczęły mi się robić w nosie, a u mnie to pewne znaki zbliżającej się choroby

Powiem Wam że jak na razie podcięcie wędzidełka zrobiło na Witu takie wrażenie że jest jak na niego bardzo grzeczny A jak mi zaczął ryczeć i nic nie pomagało i już chciałam zmienić zdanie to się okazało, że ma kupę w pieluszce i wystarczyło ją zmienić żeby grzecznie poszedł spać.
Albo to wrażenie, albo zaczął się lepiej najadać dzięki temu... Mam nadzieję, że to drugie i już nam zostanie ta grzeczność Szczególnie że mi mąż wybył na 3 dni (a więc dwie noce) na delegację i wolę żeby akurat teraz Witu nie ćwiczył mojej cierpliwości...
U nas podcięcie wędzidełka skończyło się tym, że młody od tego momentu zaczął głośniej krzyczeć najprawdopodobniej to tylko zbieg okoliczności
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:30   #529
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

poczwarkah a pierwszy raz będziecie stosować nystatynę? Bo po tym mogą być zielone kupki i bule brzusia, ale oby nie

ja mam skierowanie do chirurga ale ze sobą wrócił mi uraz z przed 1,5 roku i znów bedzie punkcja :/

Och ja nie mogę z wami normalnie popisać, już mała jęczybuła się odzywa...
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 21:32   #530
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Witu dobrze znosi nosidło i wózek. Szczególnie wózek Myślę że to kwestia temperatury. Jak jest zimno to Witu po prostu włącza tryb oszczędzania energii Trzeba mu naprawdę dokuczyć żeby go obudzić na spacerze.



Nic mi nie mówiła że mam zwiększać higienę, więc to raczej nie to (też myję dwa razy dziennie a miedzy karmieniami "zabezpieczam" je w staniku... wacikami do twarzy ). Wypytywała czy nie brałam jakichś antybiotyków w ostatnich tygodniach i to tyle (miałam na koniec ciąży małą infekcję w pochwie i brałam Macmiror).
Mam nadzieję,że Cie nie uraziłam, pierwsze co pomyślałam właśnie,że to związane z higieną. Bo ja się nad tym zastanawiam, ile razy dziennie trzeba myć sutki

Dziewczyny mam dziś jakiś kryzys, mały poza wyjście ma uczelnie nachetniej ciągle u mnie, nawet teraz leży na mnie. Ja przed kompem ale ledwo mi to wychodzi. Chciałam zamówić jakieś książki w bibliotece uczelnianej ale serio w ogóle mi nie dawał możliwości
Jestem chyba złą matką jakąś, coraz bardziej mnie złości brak chwili dla siebie.
Koło 20 podałam mm ale tylko 60 ml, bo jadł przedtem moje mleko no i nie chcę, żeby pozbawił mnie "wydojenia" za przeproszeniem, w nocy, bo laktator ręczny avent nie chce ze mną współpracować.


Ps Mamusie, których dzieci duuużo przesypiają w nocy- ściągacie mleko w nocy czy jak??

Mam dziś straszny dzień serio a jeszcze u tżta jakoś wsparcia brak.
Mały jak przyśnie to pryt do łóżeczka (chociaż tak na mnie patrzy nie wiem czy będę miała serce) a ja może trochę pośpię sama...
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:59   #531
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

A kiedy szczepi sie dzieci w Pl?
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 22:04   #532
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Katrina bo pneumo sa duzo grozniejsze a rota nie gwarantuja , ze dziecko nie wyladuje w szpitalu.

Moje dziecko nie spi i placze masakra. Na zniane z tz ja nosimy, zasnie na 5 min i placz.

Ever po 6 tyg.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka

Edytowane przez nowa8686
Czas edycji: 2014-11-25 o 22:06
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 22:04   #533
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,że Cie nie uraziłam, pierwsze co pomyślałam właśnie,że to związane z higieną. Bo ja się nad tym zastanawiam, ile razy dziennie trzeba myć sutki

Dziewczyny mam dziś jakiś kryzys, mały poza wyjście ma uczelnie nachetniej ciągle u mnie, nawet teraz leży na mnie. Ja przed kompem ale ledwo mi to wychodzi. Chciałam zamówić jakieś książki w bibliotece uczelnianej ale serio w ogóle mi nie dawał możliwości
Jestem chyba złą matką jakąś, coraz bardziej mnie złości brak chwili dla siebie.
Koło 20 podałam mm ale tylko 60 ml, bo jadł przedtem moje mleko no i nie chcę, żeby pozbawił mnie "wydojenia" za przeproszeniem, w nocy, bo laktator ręczny avent nie chce ze mną współpracować.


Ps Mamusie, których dzieci duuużo przesypiają w nocy- ściągacie mleko w nocy czy jak??

Mam dziś straszny dzień serio a jeszcze u tżta jakoś wsparcia brak.
Mały jak przyśnie to pryt do łóżeczka (chociaż tak na mnie patrzy nie wiem czy będę miała serce) a ja może trochę pośpię sama...
Cześć, Mamuśki!

Ciągle gdzieś biegam, coś załatwiam, i jakoś nie mam ostatnio czasu na komputer, dlatego tak mało się udzielam ...
Ale czytam Was cały czas

Pur, u mnie są dłuższe przerwy, ale moim cyckom już to nie robi. Karmię około 19tej, potem najcześciej 2ga i potem dopiero rano najczęściej koło 6tej. Czasami zdarza się mu przespać ciągiem 7 godzin, mam wtedy dużo mleka, ale piersi poza tym,z e ciężkie to już nie bolą, więc nie ściągam. W dzień mały bez problemu najada się.
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 22:06   #534
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
A kiedy szczepi sie dzieci w Pl?
Pierwsze szczepienia (pomijając te w szpitalu), koło 6 tygodnia
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 05:25   #535
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Pierwsze szczepienia (pomijając te w szpitalu), koło 6 tygodnia
Yhym, u nas dzieci maja 3 miesiace, jak sie je szczepi.

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------

Moja spi w nocy super ale jestem tak padnieta ze na laktator (reczny avent) nie mam sily. Na noc ok 22 zaczelo mi mleko leciec, gdzie mala spala twardo jak kamien, wiec w szoku bylam, sciagnelam nim na raz 40ml. Tyle sciagalam wczesniej elektrycznym.
W ogole dzis po caaaalym dniu zasnela dopiero o 19 jak ja kapalismy o 21 to nawet w wodzie sie nie obudzila, wszystko na spiocha.

Ja jak w dzien nie pospie to w nocy nie mam sily, nawet dawac cyca... tzn daje ale przysypiam i to nie wychodzi...
Poza tym ciagle mycie wyparzanie laktatora tez meczy...

---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

Ja dopiero od wczoraj daje Emily do spania do swojego lozeczka, ciagle spala z nami bo mi wygodniej do kp bylo, ale jednak ja mialam.za malo mca w lozku i raz tak jej swoja koldre dalam.ze na glowie miala..
Ona w nocy je okolo 24, 3, 6 potem 10.

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

Pur tez czasami sie wkurzam... ze nic nie da sie.zrobic,.ze w wozku nawet nie zasnie,.a.jak.jestem glodna to mega wsciekla ale zaraz sobie mysle ze nie robi mala tego.specjalnie itd
I mi przechodzi.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 07:13   #536
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Pur ja tez elek. polecam. Nim np 40ml na raz sciagalam a recznym 7.
Co do kasy polecam allegro i uzywane

Sent from my LG-D802 using Wizaz Forum mobile app
odciagam własnie .mam elektr medela .. i tak sobie mysle jak można kupić uzywany ?? no ja bym chyba zwymiotowała, wyparzenie by nie pomogło, jestem wrazliwa i nie moglabym po kimś
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 07:38   #537
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzień dobry dziewczęta i maluchy!

U nas noc przespana, pobudka o 2 i o 5:30, więc mamusia też wyspana.

NOWA SOWA ale w cenie jest duża roznica, niektórym szkoda wydac 300-400zł, jak może wydać 100-150zł
Ja zamówiłam w hurtowni Lovi, mam nadzieje, że dziś w końcu już będzie.
położna mówiła aby nie odciągać tylko dawać Małej cyca. Ale mój Skarb jest bardzo niecierpliwy i leniuszkowaty i jak nie leci to szarpie pierś az w końcu wyrzuca pierś i płacze. Mam nadzieje, że dzięki laktatorowi zwiększe ilość pokarmu i będzie go miała poddostatkiem.
Tak pięknie Wasze dzieci przybierają na wadze, moja przez pierwszy tydzień tylko 20g więc jesteśmy w tyle.

ever_92 moja Mała dziś w nocy pierwszy raz spała u swoim łóżeczku. ciągle wstawałam aby zobaczyć czy wszystko wporządku. Czy się nie ulewa itp


Dziewczyny co Wy na to abysmy pisały sobie o przecenach pampersów, kosmetyków dla dzieci,0 ciuszków dla dzieci itp? Zawsze można coś zaoszczędzić.
Tutaj albo w klubiku?

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

ehh znowu nam z pepuszka krew poszla a już myslalam , że sie zagoil
to jest normalne?
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 08:47   #538
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,że Cie nie uraziłam, pierwsze co pomyślałam właśnie,że to związane z higieną. Bo ja się nad tym zastanawiam, ile razy dziennie trzeba myć sutki

Dziewczyny mam dziś jakiś kryzys, mały poza wyjście ma uczelnie nachetniej ciągle u mnie, nawet teraz leży na mnie. Ja przed kompem ale ledwo mi to wychodzi. Chciałam zamówić jakieś książki w bibliotece uczelnianej ale serio w ogóle mi nie dawał możliwości
Jestem chyba złą matką jakąś, coraz bardziej mnie złości brak chwili dla siebie.
Koło 20 podałam mm ale tylko 60 ml, bo jadł przedtem moje mleko no i nie chcę, żeby pozbawił mnie "wydojenia" za przeproszeniem, w nocy, bo laktator ręczny avent nie chce ze mną współpracować.


Ps Mamusie, których dzieci duuużo przesypiają w nocy- ściągacie mleko w nocy czy jak??
Ja nie odciągam bo jestem zbyt leniwa, żeby to robić Ale z piersiami nie mam problemu, są ciężkie ale nie twarde i nawet nie bolą po tylu godzinach snu Małej. Dzisiaj pięknie przespana nocka. Ola spała od 20 do 1 i od 1.30 do 5.30 Wstałyśmy przed 8
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 09:12   #539
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzien dobry. U nas jak zawsze noc ładnie przespana. Odpukać,nie mam na co narzekać..Mały pół nocy w łóżeczku,drugie pół ze mna.
Agarkia,Kasiag dzieki za odp Ja w nocy tez mam spore przerwy,nuby nie mam problemow z piersiami,pewnie mam malo mleka,a i laktator nir chce wspolpracowac wiec i tak nie mialabym co robic z mlekiem. Ale pytam bo myślałam ze jakieś zapalenie może sie zrobić..

Mały właśnie lezy mi na klatce a ja próbuje sie uczyc. Mama sie zwalnia z pracy szybciej zebym mogla pojechać na 15 zaliczyć koło. Nie umiem za wiele mam nadzieje że jakoś sie uda.

Monic a kiedy wam odpadl pepuszek? U nas też chwile krwawil...
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14

Edytowane przez PurBlanka
Czas edycji: 2014-11-26 o 09:39
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 09:46   #540
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
mortisha84 na 22 osoby ale w tym 10 osób z noclegiem. 3 dania na ciepło, 8 przystawek, 5 ciast, napoje, owoce. Bez alkoholu i toru.Gdyby nie nocleg to dużo mniej by było. Chociaż dziś z tatą rozmawiałam i on stwierdził żebym odpuściła noclegi bo tylko koszta większe sobie robię, ale jak oni będą do mnie jechać 4 godziny, a jak śnieg sypnie to ja sobie nie wyobrażam żeby w nocy i to w taką pogodę wracali. Byliśmy w dwóch salach i koszt talerzyka to mniej więcej jest 100 zł.

U nas podcięcie wędzidełka skończyło się tym, że młody od tego momentu zaczął głośniej krzyczeć najprawdopodobniej to tylko zbieg okoliczności
Na tyle jedzenia to chyba normalna cena. U nas na pewno bez ciast i tylko obiad z kawą, więc liczę, że taniej będzie.

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Ps Mamusie, których dzieci duuużo przesypiają w nocy- ściągacie mleko w nocy czy jak??
Jak dziecko śpi, to ja też

Byłam wczoraj u ginki. Zrobiła oczy jak 5zł jak zobaczyła mój wypis ze szpitala Ucieszyła się, że mi się udało urodzić sn i powiedziała, że jest ze mnie dumna Ze mną wszystko dobrze, rana się zagoiła i mogę już normalnie żyć

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez monic84 Pokaż wiadomość

Dziewczyny co Wy na to abysmy pisały sobie o przecenach pampersów, kosmetyków dla dzieci,0 ciuszków dla dzieci itp? Zawsze można coś zaoszczędzić.
Tutaj albo w klubiku?
Dobry pomysł. Może w klubie założymy osobny wątek, będzie wszystko w jednym miejscu.
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-17 21:30:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.