Plagiaty opisów z KWC na allegro. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-05, 13:38   #1
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka

Plagiaty opisów z KWC na allegro.


Szperając po allegro-często można natrafić na opisy perfum,czy tez innych kosmetyków-żywcem wzięte z kwc...Uważam że nie jest to za uczciwe-osobiście bym nie chciała by ktoś robił sobie reklamę swojego produktu z moich osobistych doznań perfumowych
Np.
http://www.allegro.pl/item172591774_...dp_unikat.html
Perfumy Boudoir.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 13:50   #2
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Bez zgody, bez podania źródła?
Nieładnie!
Mamy namacalny dowód, że zawodowi handlarze czytają napiętnie wizaż i stąd "pewne tendencje cenowe" na Allegro.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 13:55   #3
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

No właśnie podejrzewam,że bez zgody...trafiłam na tą aukcje-ponieważ testuję dzis na sobie Westwood-chciałam obejrzeć jak to inne widzą i jakie mają wrażenia...i ta pierwsza sciągnięta recenzja jest pierwszą w KWC..na marginesie bardzo ładnie napisana.
Póżniej weszłam na allegro-i zdziwienie..zastanawiam sie czy nie napisac PW do autorki-może będzie zainteresowana swą ,,popularnością,,:rolleye s:
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 14:06   #4
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

http://www.allegro.pl/item170666278_...al_unikat.html

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6914

http://www.allegro.pl/item170667374_...wyprzedaz.html

http://www.allegro.pl/item170667876_..._w_kremie.html

wszystkie plagiaty..tego samego sprzedawcy..ma 3 strony..i nie chce mi sie wszystkiego przeglądać-a zapewne jest tego więcej-bo to co znalazłam było do połowy 1 strony
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 15:45   #5
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

może Złoś powinien wystosować maila do tego sprzedającego, że kopiowanie z Wizażu jest bezprawne?

zaś nicki sprzedawców może umieszczać na czarnej liście?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 15:56   #6
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Też wydaje mi sie by z tym walczyć...bo to niesprawiedliwe..niektóre opisy są naprawde cudne i niejedna agencja reklamowa nie wpadłaby na taki pomysł-jeśli chodzi o reklamę.Trzeba też zachęcić inne wizazanki do konspiracyjnego szpiegostwa
Dlaczego mamy pomagać komuś w robieniu interesów??..i to w większości na nas samych
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 18:41   #7
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Nic nowego...
Zalecam przejrzenie wątku:

Wizaż w aukcji allegro

i zgłaszanie w nim podobnych sytuacji
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 18:45   #8
ptissot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Witam wszystykich !!
To ja pozwoliłem sobie skopiowac opisy roznych zapachow i kosmetykow na moje aukcje na allegro.
Przyznam, ze mialem rozterki czy jest to legalne ale bedac pod wielkim wrazeniem klasy a wrecz poezji w przypadku tych opisow postanowilem je zaprezentowac szerszemu gronu allegrowiczow.
Wiele osob kupujacych oprzez net zapachy nie ma dostepu do sieci perfumerii lub tez czesc oferowanych na moich aukcjach przedmiotow jest malo popularna lub wrecz zupelnie nie znana w Polsce. Z uwagi na powyzsze aby przyblizyc innym osobom dany zapach wkleilem kilka opisow na moich aukcjach.

Nie dokonalem plagiatu gdyz w kazdym przypadku zaznaczylem ze jest to opinia nie moja tylko kobiet znajacych ten zapach lub ten kosmetyk - myslalem, ze autorzy tych opisow nie beda mi mieli tego za zle.
Jezeli jakakolwiek autor zacytowanej recenzji zglosi sie do mnie otrzyma rabat na dowolny przedmiot z moich aukcji w ramach gratyfikacji.
Jezeli zas jakakikolwiek autor oswiadczy, ze nie chce aby publicznie prezentowac jego recenzji natychmiast usune ja .

Pozdrawiam wszystkich i prosze o wyrozumialosc

Piotr - ptissot


ptissot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 10:21   #9
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez ptissot Pokaż wiadomość
Witam wszystykich !!
Przyznam, ze mialem rozterki czy jest to legalne ale bedac pod wielkim wrazeniem klasy a wrecz poezji w przypadku tych opisow postanowilem je zaprezentowac szerszemu gronu allegrowiczow.


Nie widzę ani klasy, ani poezji np. w przypadku opisu różu. Jeśli miał Pan rozterki należało zapytać - zniknęłyby w mgnieniu oka.

Cytat:
Wiele osob kupujacych oprzez net zapachy nie ma dostepu do sieci perfumerii lub tez czesc oferowanych na moich aukcjach przedmiotow jest malo popularna lub wrecz zupelnie nie znana w Polsce. Z uwagi na powyzsze aby przyblizyc innym osobom dany zapach wkleilem kilka opisow na moich aukcjach.


Osoby kupujące u Pana przez internet mają do niego dostęp ergo chcąc się czegoś dowiedzieć o zapachu/kosmetyku na pewno będą potrafili sami znaleźć informacje na dany temat. Na przykład poprzez google.

Przybliżenie polegałoby na umieszczeniu w aukcji np. informacji gdzie można się dowiedzieć więcej na temat danego zapachu/kosmetyku (i.e. "Więcej można dowiedzieć się na stronie www.wizaz.pl").


Cytat:
Nie dokonalem plagiatu gdyz w kazdym przypadku zaznaczylem ze jest to opinia nie moja tylko kobiet znajacych ten zapach lub ten kosmetyk - myslalem, ze autorzy tych opisow nie beda mi mieli tego za zle.
Ale których kobiet, jakich, skąd, czy za ich zgodą - tego już Pan nie zaznaczył.
Plagiat to skopiowanie cudzej pracy (lub jej części) i umieszczenie jej pod własnym nazwiskiem (w tym przypadku nickiem) - "opinia kobiety znającej ten kosmetyk" to w tym przypadku kpina z Pana strony.

Cytat:
Jezeli jakakolwiek autor zacytowanej recenzji zglosi sie do mnie otrzyma rabat na dowolny przedmiot z moich aukcji w ramach gratyfikacji.
Jezeli zas jakakikolwiek autor oswiadczy, ze nie chce aby publicznie prezentowac jego recenzji natychmiast usune ja .

Pozdrawiam wszystkich i prosze o wyrozumialosc

Piotr - ptissot
Rabat ? Większośc oferowanych przez Pana zapachów/ kosmetyków można znaleźć na Allegro u sprawdzonych Sprzedawców taniej nawet od pańskiej ceny z rabatem.

Piszę to wszystko dlatego iż ostatnio wyprzedaję na Allegro trochę swojej kolekcji i opisuję zapachy po swojemu - wypisuję wszytskie nuty jakie udaje mi się znaleźć, opisuję swoje doświadczenia, a tydzień później widzę trzy aukcje z e skopiowanym ode mnie opisem. I krew mnie, za przeproszeniem zalewa.

Tak się po prostu nie robi, wystarczyłoby zapytać przed , a ne tłumaczyć się, że chciałem dobrze,a to przecież nic złego bo to poezja - po.

Bo - nie oszukujmy się - dobry, wyróżniający się opis jest na Allegro dźwignią ceny. I proszę tu nie gadać bzdur, że podczas przytaczania opinii Wizażanek w swoich opisach chciał Pan li i tylko przybliżyć szerokiemu gronu Allegrowiczów poezję, jaką tu uprawiamy, bo to naprawdę mało śmieszne.

Podczytuje Pan Wizaż , miał pan rozterki, teraz się Pan nieudolnie tłumaczy ...

To jest naprawdę przykre.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2007-03-08 o 11:02 Powód: literówki
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 20:31   #10
ptissot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Woooow!!!
Skad tyle zlosci u Pani i to w dzien Kobiet?
Nie dostala Pani od zadnego mezczyzny ani kwiatka ani tez zadnego zapachu ?? Nikt nie powiedzial Pani dzisiaj nic milego?
A moze dlatego, ze Pani konto na allegro zostalo zawieszone?

Jezeli chce Pani przytaczac argumenty prosze tylko i wylacznie o uczciwosc - prosze o wskazanie ktorzy ze sprawdzonych sprzedawcow maja zdecydowanie nizsze ceny od moich? Jestem bardzo tego ciekaw

I prosze nie "nie zalewac sie krwia" - z Pani opisow na pewno nie bede korzystal - gdyz za duzo w nich sztampy i zlosci a za malo polotu - ale jezeli opisuje sie ponad 30 kosmetykow miesiecznie to mozna popasc w rutyne
Wszystkiego najlepszego i duuuzo slonca najlepiej w Hiszpanii gdyz sloneczko lagodzi stresy a byc moze nawet obyczaje
Pozdrawiam!!

ptissot

PS: Nie moglem dodac do opisu adresu www.wizaz.pl gdyz regulamin Allegro zabrania wklejania linkow do zewnetrznych stron i takie aukcje sa usuwane

Edytowane przez ptissot
Czas edycji: 2007-03-08 o 20:58 Powód: literowka :-)
ptissot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 20:44   #11
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Prosiłabym o powstrzymywanie się przed dogryzaniem sobie - w tej dyskusji niepotrzebnie wywlekane są rzeczy zupełnie nie związane z tematem, jak choćby zawieszenie czyjegoś konta czy wysokie ceny produktów.

Nie o to chodziło, dlatego na przyszłość radzę zastanowić się - przed napisaniem kolejnego posta
Mam ten wątek na oku.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 20:50   #12
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

[quote=ptissot;3876684]Woooow!!!
Skad tyle zlosci u Pani i to w dzien Kobiet?
Nie dostala Pani od zadnego mezczyzny ani kwiatka ani tez zadnego zapachu ?? Nikt nie powiedzial Pani dzisiaj nic milego?
A moze dlatego, ze Pani konto na allegro zostalo zawieszone?


[quote]

A Pan, biedaczek, nie miał komu prezentu ofiarować, że pierwszym argumentem jest atak na mnie ?

Konto "szugarbejb" nie jest moim kontem, Wizażanki wiedzą Niejednemu psu Burek. Śledztwo się Panu nie udało


Cytat:
Jezeli chce Pani przytaczac argumenty prosze tylko i wylacznie o uczciwosc - prosze o wskazanie ktorzy ze sprawdzonych sprzedawcow maja zdecydowanie nizsze ceny od moich? Jestem bardzo tego ciekaw
Nie sądzę , by Ci sprzedawcy życzyliby być sobie tutaj porównywani.

Cytat:
I prosze nie "nie zalewac sie krwia" - z Pani opisow na pewno nie bede kozystal - gdyz za duzo w nich sztampy i zlosci a za malo polotu - ale jezeli opisuje sie ponad 30 kosmetykow miesiecznie to mozna popasc w rutyne
Wszystkiego najlepszego i duuuzo slonca najlepiej w Hiszpanii gdyz sloneczko lagodzi stresy a byc moze nawet obyczaje
Pozdrawiam!!

ptissot
Cytat:
PS: Nie moglem dodac do opisu adresu www.wizaz.pl gdyz regulamin Allegro zabrania wklejania linkow do zewnetrznych stron i takie aukcje sa usuwane
A na korzystanie z cudzych opisów pozwala ? Ciekawe

Również życzę Panu dużo słońca i lepszego obrotu niż dotychczas


Edit:
Rachelo, wyrażam swoją opinię. Mogę edytować swoje posty .
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 20:52   #13
ptissot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Przepraszam i obiecuje poprawe
ptissot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 20:52   #14
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Wiecie co, nie wiem czy to legalne czy nie, szczerze mówiąc... Nie w każdym przypadku jest adnotacja, ze to opinia osoby znającej produkt, ale nie chcę się czepiać, może to przeoczenie. Wydaje mi się że po prostu tak po ludzku przyzwoicie należałoby zapytać kogoś z Wizażu, czy nie ma nic przeciwko użyciu cudzej opinii, tym bardziej, bo zachęcić to ma do kupna! Pomijając jakąkolwiek stronę prawną. Czy ja wiem czy by mi to przeszkadzało, gdyby ktoś powiedzmy użył mojej opinii? lekko bym się zdziwiła i może bym napisała zapytanie do tego pana, ale nie wiem czy by mnie to bardzo rozdrażniło. A Allegro będzie czytać co piszą na wizażu - w końcu to portal publiczny, każdy może mieć do niego dostęp, a ceny? Prawo rynku. Jest zapotrzebowanie, rośnie cena. Jak na mieszkania, co doprowadza mnie do szału. I co? Kogo mam za to zabić?
a tak na marginesie... może tak dla uczciwości zamieścić teżnegatywną opinię z Wizażu? Co Ptissot na to?
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 20:59   #15
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Olciu, ale nie o to chodzi czy to legalne czy nie, po prostu prawda jest taka, że na Allegro im lepszy, trafniejszy itp. opis tym lepsza sprzedaż, często to obserwuję i też się dziwię. Między innymi dlatego jest ten wątek, szanowny ptissot przecież po coś je tam wkleja (no dobrze, ok, poezja ). A opisy niektórych Wizażanek sa naprawdę piękne i trafne Tylko problem w tym, że gdyby one pisały to w celach ogólnie rzecz biorąc marketingowych to zapewne same zgłosiłyby się do sprzedawców na Allegro o zamieszczanie tych opisów

Po coś są chociażby u niektórych sprzedawców na Allegro zastrzeżenia i klauzule typu "zdjęcia i opis są moją własnością i nie zgadzam się na ich kopiowanie".

I tyle. Ja do swoich aukcji też musiałam taką klauzulę dodać, bo klientki pisały że oszukuję i sprzedaję z różnych kont - bo sprzedaję hurtowo , bo w trzech auikcjach takie same, moje opisy.

Tyle.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 20:59   #16
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Mam ten wątek na oku.
Rachelko, nie pogniewaj się, ale to zdanie mnie trochę rozbawiło, przypomniał mi się Robert De Niro w komedii "Poznaj mojego tatę" i od razu pojawił się na mojej buzi uśmiech
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 21:02   #17
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Rachelko, nie pogniewaj się, ale to zdanie mnie trochę rozbawiło, przypomniał mi się Robert De Niro w komedii "Poznaj mojego tatę" i od razu pojawił się na mojej buzi uśmiech
Ha, groźna bywam
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 21:16   #18
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Olciu, ale nie o to chodzi czy to legalne czy nie, po prostu prawda jest taka, że na Allegro im lepszy, trafniejszy itp. opis tym lepsza sprzedaż, często to obserwuję i też się dziwię. Między innymi dlatego jest ten wątek, szanowny ptissot przecież po coś je tam wkleja (no dobrze, ok, poezja ). A opisy niektórych Wizażanek sa naprawdę piękne i trafne Tylko problem w tym, że gdyby one pisały to w celach ogólnie rzecz biorąc marketingowych to zapewne same zgłosiłyby się do sprzedawców na Allegro o zamieszczanie tych opisów

Po coś są chociażby u niektórych sprzedawców na Allegro zastrzeżenia i klauzule typu "zdjęcia i opis są moją własnością i nie zgadzam się na ich kopiowanie".

I tyle. Ja do swoich aukcji też musiałam taką klauzulę dodać, bo klientki pisały że oszukuję i sprzedaję z różnych kont - bo sprzedaję hurtowo , bo w trzech auikcjach takie same, moje opisy.

Tyle.
Rozumiem Twoje wzburzenie i wcale nie urzekła mnie historia o poezji. Takie tam za przeproszeniem he...ehem..sranie w banie. Dlatego napisałam , ze z czystej przyzwoitości należałoby zapytać o zgodę i skoro tak naszego delikwenta ujęła poetyka opisów na Wizażu, to może by tak negatywny równie piękny opis też zamieścić dla kontrastu, zeby klient miał pełny obraz? Pewnie skoro już Ptissot nas sobie podczytuje to wyczytał również, że apetyt na zapachy rośnie w miarę czytania o nich, więc wie co robi.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 21:25   #19
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez olcia7 Pokaż wiadomość
Rozumiem Twoje wzburzenie i wcale nie urzekła mnie historia o poezji. Takie tam za przeproszeniem he...ehem..sranie w banie. Dlatego napisałam , ze z czystej przyzwoitości należałoby zapytać o zgodę i skoro tak naszego delikwenta ujęła poetyka opisów na Wizażu, to może by tak negatywny równie piękny opis też zamieścić dla kontrastu, zeby klient miał pełny obraz? Pewnie skoro już Ptissot nas sobie podczytuje to wyczytał również, że apetyt na zapachy rośnie w miarę czytania o nich, więc wie co robi.
Już nie chciałam tego pisać, bo wyszłoby że dogryzam

Ja na koniec życzę Panu Sprzedającemu miłej i DOKŁADNEJ lektury, jak już czyta, KWC, i oby Jego opisy przysporzyły mu wielu zadowolonych klientów
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 21:26   #20
ptissot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Hmmm...
Ok - jak znajde chwile czasu odnajde autorki recenzji ktore wykorzystalem i napisze maile
I ciekaw jestem, jaka otrzymam odpowiedz
A moze ktos przyjmie zlecenie na wykonaie pieknej pozytywnej opinii na jakis kosemtyk - zapach? Oczywiscie dostanie 1 sztuke gratis?
A droga szugarbejb - odnosze wrazenie , ze mam racje z Twoim kontem na allegro Mozna tam miec kilkanasie kont wiec masz racje , ze nie jednemu psu Burek na imie. Ale adres mailowy s........b@wp.pl jest tylko jeden

Poza tym olcia7 slusznie zauwazyla, ze jest to portal publiczny i jezeli ktos publicznie przedstawia swoja opinie to chyba nie po to aby oczekiwac za nia praw autorskich lub oplat.
Pozdrawiam!!

Edytowane przez ptissot
Czas edycji: 2007-03-09 o 06:54
ptissot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 21:36   #21
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez ptissot Pokaż wiadomość
Hmmm...
Ok - jak znajde chwile czasu odnajde autorki recenzji ktore wykorzystalem i napisze maile
I ciekaw jestem, jaka otrzymam odpowiedz
A moze ktos przyjmie zlecenie na wykonaie pieknej pozytywnej opinii na jakis kosemtyk - zapach? Oczywiscie dostanie 1 sztuke gratis?
A to naprawdę jest dobry pomysł - szkoda tylko , że tak późno Pan z tym wyszedł.

Cytat:
A droga szugarbejb - odnosze wrazenie , ze mam racje z Twoim kontem na allegro ale mozna tam miec kilkanasie kont wiec masz racje , ze nie jednemu psu burek na imie. ale adres mailowy s........b@wp.pl jest tylko jeden
Pozdrawiam!!
Nie do końca ......................... ......................... ......................... ......................... ........
Edytuję, obiecałam nie dogryzać.


Ok, Naprawdę skończmy to, bo obydwoje dostaniemy karniaki.

Również pozdrawiam.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 21:37   #22
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez ptissot Pokaż wiadomość
A moze ktos przyjmie zlecenie na wykonaie pieknej pozytywnej opinii na jakis kosemtyk - zapach? Oczywiscie dostanie 1 sztuke gratis

Przypuszczam, że w takiej sytuacji pojawiłoby się strasznie dużo chętnych i rozdając perfumy za piękne opisy, mógłby Pan szybko pozbyć się swojego asortymentu
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 21:54   #23
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez ptissot Pokaż wiadomość
Woooow!!!
Skad tyle zlosci u Pani i to w dzien Kobiet?
Nie dostala Pani od zadnego mezczyzny ani kwiatka ani tez zadnego zapachu ?? Nikt nie powiedzial Pani dzisiaj nic milego?
A moze dlatego, ze Pani konto na allegro zostalo zawieszone?

Jezeli chce Pani przytaczac argumenty prosze tylko i wylacznie o uczciwosc - prosze o wskazanie ktorzy ze sprawdzonych sprzedawcow maja zdecydowanie nizsze ceny od moich? Jestem bardzo tego ciekaw

I prosze nie "nie zalewac sie krwia" - z Pani opisow na pewno nie bede korzystal - gdyz za duzo w nich sztampy i zlosci a za malo polotu - ale jezeli opisuje sie ponad 30 kosmetykow miesiecznie to mozna popasc w rutyne
Wszystkiego najlepszego i duuuzo slonca najlepiej w Hiszpanii gdyz sloneczko lagodzi stresy a byc moze nawet obyczaje
Pozdrawiam!!

ptissot

PS: Nie moglem dodac do opisu adresu www.wizaz.pl gdyz regulamin Allegro zabrania wklejania linkow do zewnetrznych stron i takie aukcje sa usuwane
Ale chamstwo
bana mu-Dla oburzonych-to był żart................
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2007-03-09 o 18:31
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 22:06   #24
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Pozostał niesmak ... to chyba w zupełnosci wystarczy...

Czasami ma się pecha na allegro, przesyłki nie docierają z winy PP.. albo się kliknie nie tam gdzie powinno.. czytaj: moja smieszna pomyłka EDT z EDP .. na szczęscie nie u tego Pana..
Nie lubie tego typu manewrów słowem.. ...nie chciałabym na tego typu podejscie do kupującego trafic w sytuacjach wymienionych powyzej..
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 22:15   #25
ptissot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Ale chamstwo
bana mu



Chyba zostane wiernym fanem tego forum Poza tym , ze odpowiednio tworzac nowe posty moglbym swobodnie prowadzic kryptoreklame to jeszcze jako bonus i gratis mozna sie usmiac .... ale musze wracac do pracy :-(

Pozdrawiam!

Edytowane przez ptissot
Czas edycji: 2007-03-09 o 06:44
ptissot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 22:17   #26
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 22:29   #27
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez ptissot Pokaż wiadomość


Chyba zostane wiernym fanem tego forum Poza tym , ze odpowiednio tworzac nowe posty moglbym swobodnie prowadzic kryptoreklame to jeszcze jako bonus i gratis mozna sie usmiac .... ale musze wracac do pracy :-(

Pozdrawiam!
no tak-ale tu mozna naprawde dostac bana
widze ze słoma z butów wystaje
a szkoda,szkoda..moze pan klientele stracic...wiekszosc maniaczek kosmetycznych siedzi na wizażu-a status-niepolecany sprzedawca allegro-nie jest przyjemna szufladka.
Pozdrawiam i naprawde prosze sobie darować-to porzadne forum a nie kafeteria-
z powyższego tekstu także sobie robię jaja-za co przepraszam wszystkich,których to oburzyło-nie sądziłam,że trzeba na poważnie
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2007-03-09 o 18:32
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 22:36   #28
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Mamomichałka, tak szczerze mówiąc, to też się nie popisałaś, Twój poprzedni post tylko niepotrzebnie podniósł ogólną atmosferę w tym wątku.

Proponuję wszystkim ostudzenie emocji.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 22:55   #29
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

ptissot może sobie pisać co chce, ale prawda jest taka, że najzwyczajniej w świecie przywłaszcza sobie cudzą własność intelektualną. w cywilizowanym świecie takie rzeczy są nazywane po prostu przestępstwem, i żadne wzmianki o poezji tego nie zmienią.
Cytat:
Ok - jak znajde chwile czasu odnajde autorki recenzji ktore wykorzystalem i napisze maile
jak znajdzie Pan chwilę? to powinna być pierwsza rzecz do zrobienia przed wystawieniem aukcji z cudzymi opisami. skoro tak, to może ja znajdę chwilę, żeby zgłosić sprawę allegro?
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 23:29   #30
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Ha.... no i mamy sprzedawcę z allegro u nas
Koniec świata
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.