Plagiaty opisów z KWC na allegro. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-09, 06:42   #31
ptissot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Witam!!
Dalczego takie zdziwienie??
Moja pasja od wielu lat sa zapachy - to, ze mam mozliwosc obcowania z nimi rowniez w pracy jest powodem mojego usmiechu.
Zadnego z moich kontrahentow nie traktuje jako maszynki do zrobienia pieniazkow tylko staram sie kazdego traktowac indywidualnie.

Widze, ze moja odpowiedz na tym formum wzbudza wiele kontrowersji - bardzo prosze o podpowiedz jak mam zalegalizowac opisy na allegro - czy dopisac nick autorki i podac strone skad go skopiowalem czy tez indywidualnie pertraktowac z autorem.
Tylko prosil bym o spokojne odpowiedzi a nie opowiadanie bzdetow o slomie.
Nigdzie nie znalazlem zapisu na danej stronie "kopiowanie zabronione" wiec nie popelnilem plagiatu - jezeli ktos tak uwaza to zupelnie nie zna prawa.
Nie napisalem mojego postu po to aby sie tutaj zareklamowac czy tez dyskutowac na argumenty rodem ze szkoly podstawowej tylko licze na podpowiedz jak rozwiazac ta sprawe.
Przyznaje, ze dla mnie KWC to kopalnia wiedzy - mam tutaj darmowe badanie rynku oraz opinie uzytkownikow danych zapachow i kosmetykow.
I to sie dla mnie liczy najbardziej gdyz zadne materialy reklamowe od producentow nie oddadza tego co czuje indywidualnie dany czlowiek.
ptissot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 06:50   #32
ptissot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Pozostał niesmak ... to chyba w zupełnosci wystarczy...

Czasami ma się pecha na allegro, przesyłki nie docierają z winy PP.. albo się kliknie nie tam gdzie powinno.. czytaj: moja smieszna pomyłka EDT z EDP .. na szczęscie nie u tego Pana..
Nie lubie tego typu manewrów słowem.. ...nie chciałabym na tego typu podejscie do kupującego trafic w sytuacjach wymienionych powyzej..
Zgadzam sie calkowicie - ale od tego jest sie czlowiekiem a wiec osobnikiem komunikatywnym aby wyjasniac wszelkie pomyki - istnieje slowo przepraszam, ktore powinno leczyc pomylke
Ja zawsze staram sie aby moi kontrahenci byli zadowoleni i w zamian otrzymuje wiele cieplych slow - to mi w zupelnosci wystarcza aby juz nie wyliczac co do zotowki drobnych strat wynikajacych z takich czy innych pomylek
A poczta? .. to jest tragedia, ale i na nich sa sposoby aby miec pewnosc, ze paczka dotrze w wyznaczone miejsce.

Edytowane przez ptissot
Czas edycji: 2007-03-09 o 07:56
ptissot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 08:49   #33
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Ale chamstwo
bana mu
Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
widze ze słoma z butów wystaje
(...) Pozdrawiam i naprawde prosze sobie darować-to porzadne forum a nie kafeteria
Albo przypadkiem trafiłam na forum dla dziesięciolatków, albo jeszcze śnię... I szkoda, że pierwsze i drugie zdanie przeczy trzeciemu...


_________________________ _________

A propos pana sprzedawcy... Nie raz poszukując zapachu trafiałam na jego aukcje. I wierzyć mi się nie chce, że ktoś pod wpływem tych opisów coś kupuje.
Większość z nas kupuje po 1 u sprzedawców sprawdzonych, po 2 tam gdzie taniej i gdzie więcej pozytywów. Nie znam ani jednego forumowego przypadku, gdzie ktoś kupiłby zapach drożej albo u sprzedawcy mającego mniejszą sprzedaż z powodu opisu, mając wybór.

A co do kradzieży czy plagiatu, może niech wypowiedzą się autorzy recenzji. Kto wie - a jeśli im to nie przeszkadza lub wręcz przeciwnie?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 09:04   #34
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez ptissot Pokaż wiadomość
Nigdzie nie znalazlem zapisu na danej stronie "kopiowanie zabronione" wiec nie popelnilem plagiatu - jezeli ktos tak uwaza to zupelnie nie zna prawa.
Podłączę się do tematu i pozwolę sobie zacytować jedno jedyne zdanie, doskonale widoczne po otwarciu strony Wizażu:

"Wszystkie zdjęcia i artykuły zamieszczone na tych stronach są chronione prawami autorskimi.
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione."

I moim skromnym zdaniem stwierdzenie to odnosi się również do recenzji perfum i innych kosmetyków zamieszczonych na tym portalu.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 09:13   #35
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez ptissot Pokaż wiadomość
Witam!!
Dalczego takie zdziwienie??
Moja pasja od wielu lat sa zapachy - to, ze mam mozliwosc obcowania z nimi rowniez w pracy jest powodem mojego usmiechu.
Zadnego z moich kontrahentow nie traktuje jako maszynki do zrobienia pieniazkow tylko staram sie kazdego traktowac indywidualnie.
.
Zdziwienie...datego, że mam świadomośc, że wielu sprzedawców nas podczytuje...ale żaden z nich jeszcze sie do nas oficjalnie nie odezwał
A tu proszę, ten sam nick, klarowne i niebudzące niejasności przywitanie... podoba mi się
Co do opisów nie będę sie wypowiadać...wydaje mi się, że jest to indywidualna sprawa każdej z autorek.
Witamy na forum

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Albo przypadkiem trafiłam na forum dla dziesięciolatków, albo jeszcze śnię... I szkoda, że pierwsze i drugie zdanie przeczy trzeciemu...


_________________________ _________

A propos pana sprzedawcy... Nie raz poszukując zapachu trafiałam na jego aukcje. I wierzyć mi się nie chce, że ktoś pod wpływem tych opisów coś kupuje.
Większość z nas kupuje po 1 u sprzedawców sprawdzonych, po 2 tam gdzie taniej i gdzie więcej pozytywów. Nie znam ani jednego forumowego przypadku, gdzie ktoś kupiłby zapach drożej albo u sprzedawcy mającego mniejszą sprzedaż z powodu opisu, mając wybór.

A co do kradzieży czy plagiatu, może niech wypowiedzą się autorzy recenzji. Kto wie - a jeśli im to nie przeszkadza lub wręcz przeciwnie?
Kropeczko....dokładnie... .dokładnie

Dokładnie
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 09:52   #36
ptissot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Dodalem do zacytowanych opisow : nick autora oraz "wizaz.pl" - jezeli ktos bedzie chcial przeczyta reszte opinii - i te negatyne tez :-(
Mysle, ze choc w czesci spelnilem powyzsze sugestie.
Prosze zwrocic uwage, ze cytuje opinie tylko w przypadku zapachow malo znanych - unikatow na polskim rynku lub takich kosmetykow, ktorych sam nie moge przetestowac - roze, podklady itp
ptissot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 10:05   #37
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez ptissot Pokaż wiadomość
Dodalem do zacytowanych opisow : nick autora oraz "wizaz.pl" - jezeli ktos bedzie chcial przeczyta reszte opinii - i te negatyne tez :-(
Mysle, ze choc w czesci spelnilem powyzsze sugestie.
Prosze zwrocic uwage, ze cytuje opinie tylko w przypadku zapachow malo znanych - unikatow na polskim rynku lub takich kosmetykow, ktorych sam nie moge przetestowac - roze, podklady itp
a nie trzeba było tak od razu .
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-09, 11:23   #38
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez ptissot Pokaż wiadomość
Dodalem do zacytowanych opisow : nick autora oraz "wizaz.pl" - jezeli ktos bedzie chcial przeczyta reszte opinii - i te negatyne tez :-(
Mysle, ze choc w czesci spelnilem powyzsze sugestie.
Prosze zwrocic uwage, ze cytuje opinie tylko w przypadku zapachow malo znanych - unikatow na polskim rynku lub takich kosmetykow, ktorych sam nie moge przetestowac - roze, podklady itp
Nie powinieneś zamieszczać jakichkolwiek opinii z tej strony, nawet podając źródło- również "podpisane" opinie na allegro były zgłaszane i interweniował admin Wizażu.

Jedynym wyjściem jest link do opinii, bez zamieszczania ich na stronach allegro.
Pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 13:25   #39
LeToy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Cytat:
Napisane przez ptissot Pokaż wiadomość
Ale chamstwo
bana mu



Chyba zostane wiernym fanem tego forum Poza tym , ze odpowiednio tworzac nowe posty moglbym swobodnie prowadzic kryptoreklame to jeszcze jako bonus i gratis mozna sie usmiac .... ale musze wracac do pracy :-(

Pozdrawiam!
A co do tego "ale chamstwo bana mu" to jest dopiero chamstwo. Ruszcie głowami a potem piszcie .

Solidaryzuję się ze sprzedawcą - mimo wszystko gdyby nie tacy jak on musiałybyście kupować w perfumeriach za dwa razy tyle, w tym i ja. A często można u nich kupić prawdziwe perełki już nigdzie w sklepach niedostępne.

Cytat:
Napisane przez elve Pokaż wiadomość
skoro tak, to może ja znajdę chwilę, żeby zgłosić sprawę allegro?

Ciekawym czy to cokolwiek da.
__________________
Warst du noch nie im SchokoBunker??

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2007-03-09 o 15:06 Powód: post pod postem
LeToy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 13:43   #40
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez LeToy Pokaż wiadomość
[...]Śmiech na sali .. wielce obrażone wizażanki. Nie no elita z was.
Le Toy, chyba trochę przeginasz
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 13:46   #41
LeToy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Le Toy, chyba trochę przeginasz
wybacz..
__________________
Warst du noch nie im SchokoBunker??

Edytowane przez LeToy
Czas edycji: 2007-03-09 o 14:08
LeToy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-09, 13:56   #42
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez LeToy Pokaż wiadomość
A ja popieram w 100%, opisy umieszczane są dobrowolnie i jak chcecie to przytoczę dowolny art. o tym mówiący.

Solidaryzuję się ze sprzedawcą - gdyby nie tacy jak on musiałybyście kupować w perfumeriach za dwa razy tyle, w tym i ja. A często można u nich kupić prawdziwe perełki już nigdzie w sklepach niedostępne.
Hmm... to przytocz.
Mylisz sprawę- nikt nie potępia sprzedawania na allegro, nie odwracaj kota ogonem, dlatego że Ci tak wygodnie i pasuje do konkretnego postu.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 14:03   #43
LeToy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Hmm... to przytocz.
Mylisz sprawę- nikt nie potępia sprzedawania na allegro, nie odwracaj kota ogonem, dlatego że Ci tak wygodnie i pasuje do konkretnego postu.

Piszę co czuje, wolność wypowiedzi, nikogo nie urażam, moje prywatne zdanie, nie wywieram wpływu na innych, nie przeszkadzam, nie dokuczam i na koniec nie piję i nie palę.

Art. mogę wypisać. Dla usatysfakcjonowania ogółu edytuje co napisałem, zapominam.


Ponieważ recenzja sama w sobie, oddzielona od otaczających ją utworów stanowiących własność Wizaż.pl, nie jest samodzielnym utworem i stanowi całość tylko w połączeniu z treściami, co do których prawa autorskie posiada Wizaż.pl, treści wpisywane w zasoby serwerów Wizaż.pl przez Użytkowników oceniających produkty i/lub usługi są traktowane na zasadzie współautorstwa Redakcji i Użytkownika.
__________________
Warst du noch nie im SchokoBunker??
LeToy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 15:45   #44
clanculum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Kwestia wykorzystania opisów z KWC w aukcjach Allegro wydaje mi się jednoznacznie nieetyczna, niesmaczna, naruszająca prawa ich Autorek oraz Wizażu.
Wyjaśnienia Sprzedającego uważam mętne i nieprzekonujące; współczuję mu także, iż nie jest w stanie samodzielnie stworzyć takoż intrygującego, co malowniczego opisu.


Natomiast co do tego...

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Ale chamstwo
bana mu
Jeśli Twój agresywny infantylizm idzie w parze z juwenilnym wiekiem, dowodzi jedynie braku wychowania. Jeżeli nie, to za późno się urodziłaś - świetnie byś się sprawdziła jako pierwsza z żądnego posoki tłumu ciskająca żagiew w chrust pod stopami związanego człowieka.
clanculum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 16:07   #45
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

LeToy : nie ma to jak najpierw pisać, że opisy umieszczamy dobrowolnie (ergo rozumiem, że chciałeś nam udowodnić, iż można je w sposób dobrowolny i jakkolwiek umieszczać gdzie się komu żywnie podoba), a potem przytaczać ... nie wiem co, bo nie wiem z jakiego kodeksu to artykuł, jeśli takowym jest - że jednak opisy są wpółwłasnością Autorek i Wizażu (ergo - nie można z nich dobrowolnie korzystać). No brawo.

Clanculum - piękna polszczyzna, ale myślę że przesadzona. Nie wiem, co chciałaś osiągnąć, ale sama stałaś się agresywna poprzez umieszczenie takiego wpisu. mamamichałka nie zasłużyła sobie na taki wpis od Ciebie.

Dziewczyny (i chłopaki), słuchajcie, dajmy już spokój. Sprzedający naprawia, co zepsuł, miły być próbuje a to nie Jego wina, że mu się nie udaje, może to hiszpańskie słońce Go oślepiło . Jeśli ma nadzieję na kryptoreklamę to ... niech ją dalej ma.
Ja naprawdę życzę Mu owocnej sprzedaży - i w sumie to sobie myślę, że to może nawet lepiej jak kopiuje z Wizażu niżby miał kopiować od innych użytkowników Allegro, typu "na sprzedaż mam śliczną perfumę" itp.

Bez odbioru.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 16:15   #46
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Czytam ten wątek, czytam i tak sobie myślę - po co to wszystko? Każdy ma swoje racje, a jak wiadomo moja jest "mojsza" i w ogóle najlepsza . Jest piękna pogoda i choćby z tego powodu nie warto kruszyć kopii. Poza tym polemiki lepiej "wychodzą" poza rzeczywistością wirtualną. Na wschodzie (nie Polski ) powiedzieliby w takiej sytuacji: Napijmy się herbaty...
Więc pijmy
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 16:33   #47
clanculum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
(...)
Nie wiem, co chciałaś osiągnąć, ale sama stałaś się agresywna poprzez umieszczenie takiego wpisu. mamamichałka nie zasłużyła sobie na taki wpis od Ciebie.
Smutna konstatacja nie jest agresją.
Sprzedający, przy całej mej dezaprobacie dla jego poczynań, nie zasłużył sobie na to, żeby do niego strzelać (choćby li tylko wirtualnie), czy banować (przynajmniej miał odwagę pojawić się i próbować tłumaczyć swe zachowanie).

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
(...)
Dziewczyny (i chłopaki), słuchajcie, dajmy już spokój. (...)
Dajemy. Miłego weekendu.
clanculum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 17:52   #48
SOLANGE002
Raczkowanie
 
Avatar SOLANGE002
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

[quote=clanculum;3882231]Smutna konstatacja nie jest agresją.
Sprzedający, przy całej mej dezaprobacie dla jego poczynań, nie zasłużył sobie na to, żeby do niego strzelać (choćby li tylko wirtualnie), czy banować (przynajmniej miał odwagę pojawić się i próbować tłumaczyć swe zachowanie).

"Niedlugo bedzie wisial wraz ze swoimi klonami..."
Zacytowalam twoje slowa i zostawie to bez komentarza.....





A droga szugarbejb - odnosze wrazenie , ze mam racje z Twoim kontem na allegro Mozna tam miec kilkanasie kont wiec masz racje , ze nie jednemu psu Burek na imie. Ale adres mailowy s........b@wp.pl jest tylko jeden

szugarbejb- Ja rowniez mam takie wrazenie...
Kto dolki kopie ten sam w nie wpada- znasz to przyslowie?"

Zastanawiam sie skad w was dziewczyny tyle jadu? Czy wasze zycie jest tak ubogie, ze szukacie sobie doznan w necie. A moze walczycie z konkurencja?
Czujecie sie spelnione gdy zrobicie "afere" a jak widac same nie macie czystego konta!
Mysle , ze zawsze warto zaczac najpierw od siebie !

Milego dnia zycze
SOLANGE002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 18:30   #49
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez clanculum Pokaż wiadomość
Kwestia wykorzystania opisów z KWC w aukcjach Allegro wydaje mi się jednoznacznie nieetyczna, niesmaczna, naruszająca prawa ich Autorek oraz Wizażu.
Wyjaśnienia Sprzedającego uważam mętne i nieprzekonujące; współczuję mu także, iż nie jest w stanie samodzielnie stworzyć takoż intrygującego, co malowniczego opisu.


Natomiast co do tego...



Jeśli Twój agresywny infantylizm idzie w parze z juwenilnym wiekiem, dowodzi jedynie braku wychowania. Jeżeli nie, to za późno się urodziłaś - świetnie byś się sprawdziła jako pierwsza z żądnego posoki tłumu ciskająca żagiew w chrust pod stopami związanego człowieka.
Jeszcze byś sie zdziwiła czy przypadkiem twoj wiek nie jest bardziej juwenilny niz moj skarbie..druga sprawa-to to,że widac nie wszyscy znają sie tu na żartach-ale to już nie mój problem..specjalnie napisałam taki tekst i użyłam emotikonek-bo mi sie podobało-gdybym chciała ,,zjechć,, ptissota na serio-napisałabym coś innego.
Nie reagowałam wcześniej-bo uważam że nie ma sensu-ale Twoja wypowiedż mnie rozwaliła
Zaraz pewnie zbesztasz mnie za moją niedojrzałość emocjonalną i nieumiejętne-oraz nie na miejscu-używanie emotikon-no coż twoja sprawa.
Ja tam sie juz nie wypowiadam-a tym,którym nie podobaja sie moje żarty-olejcie je i zajmijcie się tematem postu.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-09, 18:37   #50
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez mamamichałka
Zaraz pewnie zbesztasz mnie za moją niedojrzałość emocjonalną i nieumiejętne-oraz nie na miejscu-używanie emotikon-no coż twoja sprawa.
Ostrzegam, że dalsze prowadzenie tego typu rozmowy doprowadzi do karania użytkowników i zamknięcia wątku.

Dziękuję za uwagę
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 18:42   #51
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Co do mojego zdania na ten temat...
Ten sprzedawca ma rację-jest wiele perfum,których zwykli ludzie nie znają-wtedy trzeba je jakoś opisać..jednak myśle,że w takim wypadku-bardziej przydatne będzie skorzystanie ze strony oficjalnej produktu lub wypisanie nut zapachowych-wtedy kupujacy będzie wiedział czy perfumy sprawdzą się czy też nie..każdy bowiem mniej-więcej zna swoje preferencje-i taka informacja może okazać sie ważniejsza niż najpiękniejszy poetycki opis.
Tym też sposobem mozna uniknąc takich sytuacji jak ta.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 18:49   #52
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez SOLANGE002;3882830

[B
szugarbejb[/B]- Ja rowniez mam takie wrazenie...
Kto dolki kopie ten sam w nie wpada- znasz to przyslowie?"

Zastanawiam sie skad w was dziewczyny tyle jadu? Czy wasze zycie jest tak ubogie, ze szukacie sobie doznan w necie. A moze walczycie z konkurencja?
Czujecie sie spelnione gdy zrobicie "afere" a jak widac same nie macie czystego konta!
Mysle , ze zawsze warto zaczac najpierw od siebie !

Milego dnia zycze
Pisałam już, że to nie moje konto, mimo adresu mailowego. Nie mam zamiaru tej sprawy nikomu tłumaczyć.

Tak. Jestem sfrustrowaną ryczącą czterdziestką, starą panną, której nikt nie podarował kwiatka ani perfum na Dzień Kobiet, a żeby wprowadzić trochę koloru w moje szare, smutne, samotne życie - szukam doznań i spełnienia w internecie, zakładając kilka kont na Allegro i na Wizażu.

Ot, taka smutna konstatacja.

Bez odbioru.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 19:40   #53
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Dziewczyny pokój. W końcu tu powinnyśmy się relaksować, a nie żyłować i ciskać.

Jakby co ja mogę Panu Ptissotowi pisać recenzje w ramach relaksu
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 19:43   #54
clanculum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Cytat:
Napisane przez SOLANGE002 Pokaż wiadomość
(...)
"Niedlugo bedzie wisial wraz ze swoimi klonami..."
Zacytowalam twoje slowa i zostawie to bez komentarza.....
(...)
Szkoda, trzeba było skomentować. Mogłoby być to interesujące, w sytuacji gdy (przecież) nigdy nie słyszałaś, iż gdy ktoś wisi na Allegro, to miał/ma/będzie miał zawieszone konto/konta.
Zaiste, jakaż finezja... ("retoryka parciana" jak pisał jeden z poetów) Gratuluję.
clanculum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 19:47   #55
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Plagiaty opisów z KWC na allegro.

Dość tego, straciłam do Was cierpliwość. Dyskusja zamiast trzymać się tematu, zeszła na idiotyczne łapanie się za słówka i odbijanie piłeczki.
Jeżeli odczuwacie głęboką potrzebę podogryzania sobie, przenieście swoje żale i pretensje na PW.

Wątek zamykam
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.