Koszmar!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-29, 11:58   #1
Sylwiaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 17

Koszmar!!!


Mam dwa problemy.Pierwszy to ten ze postanowiłam się odchudzć i nawet mi to dobrze idzie.Już chyba ze dwa tygodnie nie jadam kolacji z pozostałym jedzeniem i słodyczami sie chamuję i nawet codziennie robię ok 200 brzuszków ale pojawia się problem nie mogę zrzucić ani jednego kilograma.Co jest nie tak?
Drugi problem to jest taki , że na udach mam takie krostki i wągry i niewiem jak się tego pozbyć.Czy wizyta u dermatologa będzie konieczna?proszę o pomoc
Sylwiaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 12:05   #2
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: Koszmar!!!

Myslalas, zeby wybrac sie do dietetyka? Bedziesz miala pewnosc, ze to co jesz, wystarcza Twojemu organizmowi, ponadto dostaniesz przykladowe posilki, ktore pozniej bedziesz mogla modyfikowac.
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 12:23   #3
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Koszmar!!!

Sylwiaaa1 napisał(a):
> Mam dwa problemy.Pierwszy to ten ze postanowiłam się odchudzć i nawet mi to dobrze idzie.Już chyba ze dwa tygodnie nie jadam kolacji z pozostałym jedzeniem i słodyczami sie chamuję i nawet codziennie robię ok 200 brzuszków ale pojawia się problem nie mogę zrzucić ani jednego kilograma.Co jest nie tak?

Przede wszystkim nie widze tu zadnego ruchu, zadnych cwiczen areobowych... Radze poczytac forum fitness, bylo wiele na temat odchudzania i rozne podejscia do niego.
Wiele zalezy do tego ile chcesz schudnac..i niewiele piszesz wlasnie o ruchu o tym jak wyglada twoj dzien, co jesz itp itd. Bo mowienie, ze nie jem kolacji to nie jest zadna wiadomosc, bo prawda jest taka, ze zeby organbizm pracowal na wysokich obrotach powinno sie mu dostarczac okolo 4-5 posilkow dziennie.

> Drugi problem to jest taki , że na udach mam takie krostki i wągry i niewiem jak się tego pozbyć.Czy wizyta u dermatologa będzie konieczna?proszę o pomoc

A to pytanie mozna zadac na forum kosmetycznym.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 20:10   #4
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: Koszmar!!!

na te krostki to peeling (np kawowy=kawa mielona,sol,cynamon,platk i owsiane), mozesz go wymieszac z oliwka lub zelem. potem zafunduj sobie jakis balsam albo oliwke. jesli nie pomoze to wtedy mozesz do lekarza. radze wpisac do wyszukiwarki "krostki", "zapalenie okolomieszkowe", "peeling kawowy".
http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/1cmok.gif
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 21:36   #5
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Koszmar!!!

Przepraszam bo nie bardzo rozumiem - ale czy ty chcesz się głodzić czy odchudzać? Bo nie bardzo wiem?

1. Jedz normalnie, ale po prostu mniej!
2. Może choć mały spocerek dodatkowo z pracy/szkoły.
3. Basenik, ćwiczenia!
4. Od czasu do czasu masaż!
5. Kolacyjka nie zapóźno i nie przed snem, na razie tyle!

Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 11:47   #6
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Koszmar!!!

Brzuszki na zrzucenie wagi?. Brzuszki wykonuje się na wzmocnienie mieśni brzucha ... koniecznie przejrzyj forum fitness. Na początek polecam iść na basen. Basen zmusza całe ciało do ruchu. A ćwiczenia siłowe wykonuje się wtedy kiedy chce się wyrzeźbić ciało a nie zmusić je do zrzucenia wagi ...
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.