Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-03-04, 09:03   #2341
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dzieki A masz moze fotke? Tego czekoladowego kasztana?
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-04, 09:09   #2342
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez fanka-al Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje za rady zniszcze ta czern!;d i bede informowac czy cos schodzi!
I napisz jak tam mro¼ny be¿ siê spisa³
Jeszcze nie farbowa³am, najpierw po³o¿y³am natural & easy ciemny blond amaretto dla wyrównania bo ta farba nie niszczy mi w³osów, mo¿e lepiej ten casting z³apie. Mro¼ny kasztan mia³am napisaæ nie be¿ (przepraszam za pomy³ke) po³o¿e pod koniec tygodnia. Jak tylko pofarbujê wklejê fotkê.
Trzymam za wygran± oczywi¶cie Twoj± nie czerni

dagirll ³adny kolor bardzo naturalny.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-04, 09:10   #2343
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki A masz moze fotke? Tego czekoladowego kasztana?
poszukam,jak znajde jakies zdjecie to je wrzuce
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-04, 09:25   #2344
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ok fajnie by bylo Dzieki z góry
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-04, 19:52   #2345
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Schodze z czerni(mam nadzieje ze nie w rudy -aczkolwiek rudy poblask pod swiatlem mam.. ale taka natura moich wlosow..wczesniej mialam prawie rudy-braz i moje naturalne tez mialy cieply polysk)

Ale podoba mi sie kolorek(tyle ze nie prostowane)
Tutaj na zdjeciu chyba po 3 myciach..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy 1.jpg (34,3 KB, 99 za³adowañ)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:41   #2346
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka¿ wiadomo¶æ
Schodze z czerni(mam nadzieje ze nie w rudy -aczkolwiek rudy poblask pod swiatlem mam.. ale taka natura moich wlosow..wczesniej mialam prawie rudy-braz i moje naturalne tez mialy cieply polysk)

Ale podoba mi sie kolorek(tyle ze nie prostowane)
Tutaj na zdjeciu chyba po 3 myciach..
i schodzi? u mnie trudno powiedziec ale wydaje mi sie, ze juz nie jest tak intensywna ;d ja daze to jakiegos czekoladowego-ciemnego brazu. Myslicie, ze bez dekoloryzacji sie nie obejdzie?
__________________
ksiê¿niczce popsu³o siê ¿ycie.
zrozumia³a, ¿e materialne rzeczy nie dadz± jej u¶miechu.
I wci±¿ ¿yje w swoim amerykañskim ¶nie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-05, 09:08   #2347
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Na stronie 62 jest mój eksperyment zej¶cia z czerni, sama sobie rozja¶ni³am i w³osy nie ucierpia³y, nawet nie musia³am k³a¶æ farby bo równo wysz³o (szczoteczka do zêbów i ch³opak dali radê) a mia³am d³u¿sze i geste w³osy.

link: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ka#post7985177

jest tam te¿ link do fotki jak to wysz³o gdyby kto¶ by³ zainteresowany http://www.wizaz.pl/forum/showthread...br%B1zy&page=8

Przyznam, ¿e te domowe rozja¶nianie zniszczy³o mi w³osy mniej ni¿ fryzjerskie bo rozja¶niacz trzyma³am krótko gdy¿ nie chcia³am blond tylko pozbyæ siê czerni

Pozdrawiam


P.S. Jaka ja jestem niekonsekwentna napisa³am, ¿e ju¿ w ¿yciu Casting nie zago¶ci na mojej pó³ce a Mro¼ny Kasztan, ¿e tak powiem siê mrozi i czeka echhh
__________________
Monika jestem

Króliczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-03-05 o 09:12
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 19:02   #2348
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

aaa Monika swietny efekt! sliczny kolor Ci wyszedl!
chyba bede ryzykowac wole sama kombinowac niz u fryzjera, bo jesli cos komus nie wyjdzie to kasa wyrzucona w bloto, a ja sama bede probowac do skutku!:d pozniej regeneracja i bedzie ok zwlaszcza, ze moje wlosy przeszly juz mnostwoo zlego a sa bardzoo geste wiec damy rade! ;d
a jak to jest z castingiem? nigdy nie mia³a na g³owie, slyszalam rozne opinie, czy szybko sie zmywa?
__________________
ksiê¿niczce popsu³o siê ¿ycie.
zrozumia³a, ¿e materialne rzeczy nie dadz± jej u¶miechu.
I wci±¿ ¿yje w swoim amerykañskim ¶nie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-05, 19:06   #2349
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez fanka-al Poka¿ wiadomo¶æ
i schodzi? u mnie trudno powiedziec ale wydaje mi sie, ze juz nie jest tak intensywna ;d ja daze to jakiegos czekoladowego-ciemnego brazu. Myslicie, ze bez dekoloryzacji sie nie obejdzie?
Schodzi-az za bardzo.
Zaczynaja mi wylazic rude poblaski(przy nasadzie.. niezbyt to ciekawie wyglada pod swiatlo.. ) wczesniej po farbowaniu przy nasadanie mialam prawie rudy teraz sie zakryl ale odcien jakbym rudawy miala przy nasadzie
Kurcze nie wiem co bedzie za 5 myc..
jednak te ciemne mialy swoj urok.. nadal sa ciemne ale ten polysk przy nasadzie..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-05, 19:45   #2350
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

fanka-al Mnie akurat casting za "chiny ludowe" siê zmyæ nie chcia³, robi³am ciemnym blondem i wyszed³ mi czarny, po czym nic nie da³o siê zrobiæ, my³am w³osy nawet Vizirem Po nim sobie sama rozja¶ni³am. Br±¿ te¿ wyszed³ czarny i te¿ rozja¶nia³am. Natomiast Mro¼ny bez trzyma³am 10 minut tylko i wyszed³ mi ciemny br±z z ch³odnym po³yskiem. Dlatego teraz mro¼ny kasztan zamierzam potrzymac krócej ni¿ w ulotce nauczona wczesniejszymi do¶wiadczeniami.
No ale ró¿nie to wychodzi, widzia³am sporo fotek na w±tku o castingu i nie¼le niektórym wychodzi i nawet siê spiera. U mnie casting jest trwalszy ni¿ farby Loreala, Garniera, Palette itd
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-05, 21:41   #2351
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka¿ wiadomo¶æ
Schodzi-az za bardzo.
Zaczynaja mi wylazic rude poblaski(przy nasadzie.. niezbyt to ciekawie wyglada pod swiatlo.. ) wczesniej po farbowaniu przy nasadanie mialam prawie rudy teraz sie zakryl ale odcien jakbym rudawy miala przy nasadzie
Kurcze nie wiem co bedzie za 5 myc..
jednak te ciemne mialy swoj urok.. nadal sa ciemne ale ten polysk przy nasadzie..
wlasnie najbardziej mnie denerwuja rude poblaski! moja czern sie trzyma wiec jak na razie na rude refleksy nie narzekam..

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
fanka-al Mnie akurat casting za "chiny ludowe" siê zmyæ nie chcia³, robi³am ciemnym blondem i wyszed³ mi czarny, po czym nic nie da³o siê zrobiæ, my³am w³osy nawet Vizirem Po nim sobie sama rozja¶ni³am. Br±¿ te¿ wyszed³ czarny i te¿ rozja¶nia³am. Natomiast Mro¼ny bez trzyma³am 10 minut tylko i wyszed³ mi ciemny br±z z ch³odnym po³yskiem. Dlatego teraz mro¼ny kasztan zamierzam potrzymac krócej ni¿ w ulotce nauczona wczesniejszymi do¶wiadczeniami.
No ale ró¿nie to wychodzi, widzia³am sporo fotek na w±tku o castingu i nie¼le niektórym wychodzi i nawet siê spiera. U mnie casting jest trwalszy ni¿ farby Loreala, Garniera, Palette itd
oj Vizir! ;d ale rozumiem, ja w akcie desperacji rowniez takie hardkorowe akcje zaliczylam mnie sie marzy taki jak na fotce poznizej .. ale pojecia nie mam o ile tonow rozjasnic ten czarny i co pozniej polozyc! ; o
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 9047dde500197b3a49ab1df4.jpg (27,7 KB, 121 za³adowañ)
__________________
ksiê¿niczce popsu³o siê ¿ycie.
zrozumia³a, ¿e materialne rzeczy nie dadz± jej u¶miechu.
I wci±¿ ¿yje w swoim amerykañskim ¶nie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 23:34   #2352
Isabelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 2
Question Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Z góry przepraszam je¶li taki w±tek ju¿ istnia³ i je¶li zamieszczam moje pytanie w z³ym "dziale". Na swoje usprawiedliwienie mogê napisaæ tylko tyle, ¿e to mój pierwszy wpis na jakiekolwiek forum, a pytanie, które mnie nurtuje to: Czy ró¿ne odcienie farby Luo color mo¿na mieszaæ miêdzy sob±? Kupi³am farbê nr 4 (naturalny br±z) i 4,26 (opalizuj±ca z lekko fioletowym po³yskiem). W tej chwili mam pasemka, które zla³y sie w prawie jednolity ciemny br±z (ostatnie farbowanie 6 tygodni temu), nie mam siwych w³osów. Czy to dobry pomys³ mieszaæ te farby? Chcia³abym uzyskaæ kolor ciemnego br±zu z fioletowym PO£YSKIEM a nie fioletowe w³osy, st±d pomys³ pomieszania dwóch odcieni. Bardzo proszê o odpowied¼, bo to moje pierwsze "w³asnorêczne" farbowanie. Z góry dziêkuje za odpowied¼ i przepraszam za k³opot.
Isabelle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:34   #2353
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez fanka-al Poka¿ wiadomo¶æ


oj Vizir! ;d ale rozumiem, ja w akcie desperacji rowniez takie hardkorowe akcje zaliczylam mnie sie marzy taki jak na fotce poznizej .. ale pojecia nie mam o ile tonow rozjasnic ten czarny i co pozniej polozyc! ; o
Nie wiem ja potrzyma³abym maks 10-15 minut (nie wiem jak ci siê w³osy rozja¶niaj± mi bardzo dobrze) rozja¶niacz garniera a potem jaki¶ ciemny blond (ja da³am ciemny blond amaretto natural & easy i tylko lekko mi przyciemni³ w³asnie do jasnego br±zu), w ka¿dym razie jaki¶ kolor ze dwa tony ja¶niejszy ni¿ chcesz uzyskaæ ¿eby znowu nie zrobiæ ciemnej masakry. Zreszt± i tak farby na rozja¶nionych szybciej siê bêd± spieraæ. Zanim siê "we¿re nowy kolor" to troszkê potrwa No i najwazniejsze nie nak³adac rozja¶niacza od odrostów bo wyjd± du¿o jasniejsze od reszty

W ka¿dym razie ja nie polecam pasemek bo potem to cholerstwo wy³azi spod farby jako pierwsze i wygl±da siê na niedofarbowan±, chyba, ze naprawdê du¿o cieniutkich to wtedy mo¿e bêdzie lepiej.

Zja¶nia³a Ci co¶ ju¿ ta czerñ czy dalej smo³a?

Isabelle WITAJ NA WIZA¯U farby tej samej firmy mo¿na mieszaæ raczej nie powinny zaszkodziæ ale efekt kolorystyczny raczej jest nieprzewidywalny, chyba, ze jeste¶ fryzjerk± z do¶wiadczeniem jak jeste¶ pewna, ze nie bêdziesz rozpaczaæ po efekcie koñcowym, który nie spe³ni do koñca twoich oczekiwañ to... do odwa¿nych ¶wiat nale¿y Zobaczy³am te kolorki, oba dosyæ ch³odnawe wiêc zieleni chyba nie bêdzie ale te 4,26 jest raczej takie fioletowo-czerwone? ¯eby Ci bordowe nie wysz³y.
__________________
Monika jestem

Króliczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-03-06 o 09:47
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:47   #2354
Isabelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziekuje Moniko za odpowied¼. Fryzjerk± nie jestem, ale chyba dzisiaj zaryzukuje pomieszanie tych farb bo boje sie fioletu. Nie wiem tylko ile której. My¶le ze pierwszy raz zrobiê pó³ na pó³ i dam znaæ co wysz³o
Isabelle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-06, 11:55   #2355
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Isabelle Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje Moniko za odpowied¼. Fryzjerk± nie jestem, ale chyba dzisiaj zaryzukuje pomieszanie tych farb bo boje sie fioletu. Nie wiem tylko ile której. My¶le ze pierwszy raz zrobiê pó³ na pó³ i dam znaæ co wysz³o
Je¶li masz mo¿liwo¶æ zrób proszê fotki przed i po Trzymam kciuki za udany efekt
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-06, 14:55   #2356
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja wlasnie chce zafarbowac sobie wlosy castingiem ciemny braz ale psizecie ze wychodzi kolor az czarny a takiego to za bardzo nie chce:p to co robic mzoe tylko brazem zafarbowac?/ a kolor szybko sie spiera>??
jagodzianka612 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-06, 14:59   #2357
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

aktualnie mam takie wlosy jakies rude nie wiadomo co to
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0007.jpg (138,2 KB, 300 za³adowañ)
jagodzianka612 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:52   #2358
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Poka¿ wiadomo¶æ
aktualnie mam takie wlosy jakies rude nie wiadomo co to

Chcia³abym mieæ juz takie dlugie wlosy, bardzo ³adne i fajny kolorek
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-06, 20:33   #2359
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

eee tam ladne na jakis ciemniejszy mam teraz ochote tlyko nie czarny!! chyba zafarbuje sobie castingiem ale braem zwyk³y nie ciemnym bo jak ten ciemy jak czarny wychodzi to ja podziekuje;p
jagodzianka612 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 21:21   #2360
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem ja potrzyma³abym maks 10-15 minut (nie wiem jak ci siê w³osy rozja¶niaj± mi bardzo dobrze) rozja¶niacz garniera a potem jaki¶ ciemny blond (ja da³am ciemny blond amaretto natural & easy i tylko lekko mi przyciemni³ w³asnie do jasnego br±zu), w ka¿dym razie jaki¶ kolor ze dwa tony ja¶niejszy ni¿ chcesz uzyskaæ ¿eby znowu nie zrobiæ ciemnej masakry. Zreszt± i tak farby na rozja¶nionych szybciej siê bêd± spieraæ. Zanim siê "we¿re nowy kolor" to troszkê potrwa No i najwazniejsze nie nak³adac rozja¶niacza od odrostów bo wyjd± du¿o jasniejsze od reszty

W ka¿dym razie ja nie polecam pasemek bo potem to cholerstwo wy³azi spod farby jako pierwsze i wygl±da siê na niedofarbowan±, chyba, ze naprawdê du¿o cieniutkich to wtedy mo¿e bêdzie lepiej.

Zja¶nia³a Ci co¶ ju¿ ta czerñ czy dalej smo³a?
no wlasnie nic sie nie zmyla :< kurde chyba pokombinuje z tym rozjasniaczem.. pasemka odpadaja bo straszniee nie lubie rzeczy tego typu
__________________
ksiê¿niczce popsu³o siê ¿ycie.
zrozumia³a, ¿e materialne rzeczy nie dadz± jej u¶miechu.
I wci±¿ ¿yje w swoim amerykañskim ¶nie.

Grandma.. i miss U

Edytowane przez fanka-al
Czas edycji: 2009-03-06 o 21:22
fanka-al jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-07, 10:37   #2361
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomo¶ci: 1 359
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ponawiam pytanie.Farbowa³a siê która¶ z was Castingiem Excell10 czekoladowym kasztanem?Zastanawia mnie jaki kolor wychodzi
__________________
Postawi³am przed soba ciê¿k± poprzeczkê....Nowy ,wa¿ny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-07, 12:41   #2362
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja farbowalam u frzyjera czzekoladowym brazem dokladnie 28 grudnia :p strasznie sie spra³ juz niestety;/
jagodzianka612 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-07, 14:33   #2363
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 5 941
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

witam do³±czam do waszego w±tkuTe¿ jestem br±zowo-w³osa farbowana tylko teraz bardziej czarna niestey

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Poka¿ wiadomo¶æ
ja wlasnie chce zafarbowac sobie wlosy castingiem ciemny braz ale psizecie ze wychodzi kolor az czarny a takiego to za bardzo nie chce:p to co robic mzoe tylko brazem zafarbowac?/ a kolor szybko sie spiera>??
Ja wlasnie zrobilam sobie kolorek castingiem ciemny br±z i szczerze nie polecam,je¶li nie chcesz mieæ czarnych w³osów.Farbowa³am ponad 3 tygodnie temu,myjê w³osy codziennie ,kolor tylko lekko siê zmy³.A na pocz±tku by³ czarny jak smo³a
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02178.jpg (48,0 KB, 214 za³adowañ)
__________________
zmiany s± potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-07, 14:39   #2364
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez atomufka Poka¿ wiadomo¶æ
witam do³±czam do waszego w±tkuTe¿ jestem br±zowo-w³osa farbowana tylko teraz bardziej czarna niestey


Ja wlasnie zrobilam sobie kolorek castingiem ciemny br±z i szczerze nie polecam,je¶li nie chcesz mieæ czarnych w³osów.Farbowa³am ponad 3 tygodnie temu,myjê w³osy codziennie ,kolor tylko lekko siê zmy³.A na pocz±tku by³ czarny jak smo³a
Mi sie Twoj kolor b.podoba(prawie jak moj) i uwazam ze ladnie w nim wygladasz.
Chcesz go zmienic?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-07, 15:19   #2365
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 5 941
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka¿ wiadomo¶æ
Mi sie Twoj kolor b.podoba(prawie jak moj) i uwazam ze ladnie w nim wygladasz.
Chcesz go zmienic?
DziêkujêTeraz ju¿ siê przyzwyczai³am,ale na pocz±tku by³am zszokowanaJednak wolê siebie w br±zie,choæ znajomi te¿ mówi± ze mi pasuje.
Na si³ê nie bêdê zmieniaæ tymbardziej ¿e nied³ugo mam ¶lubPoczekam jeszcze z miesi±c,jak sie nie spierze to zostanê przy nim na jaki¶ czas
Wczesniej uzywalam farby garnier 100%koloru i ten kolor tez poczatkowo byl czarny ,ale po kilku myciach robil sie br±zowy.A ten casting ani mysli siê zmyæ
__________________
zmiany s± potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-07, 21:17   #2366
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

az taki ciemny wyszedl?? ojjj az czarnego to miec nie chce:p ale slicznie ci w ym kolorku a z garniera to jakim kolorem farbowalas ciemnym brazem?? mzoe garnierem zafarbuje wlosy hmm..sama juz nie wiem..
jagodzianka612 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-07, 21:41   #2367
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 5 941
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Poka¿ wiadomo¶æ
az taki ciemny wyszedl?? ojjj az czarnego to miec nie chce:p ale slicznie ci w ym kolorku a z garniera to jakim kolorem farbowalas ciemnym brazem?? mzoe garnierem zafarbuje wlosy hmm..sama juz nie wiem..
Dziêkujê
no smo³a wysz³aa garnier mia³am ciemny szatyn.Po kilku myciach zmywa³ siê praktycznie do mojego naturalnego wiêc zaszala³am z tym castingiem no i mam
A ten garnier strasznie mi w³osy zniszczy³ i wysuszy³.
__________________
zmiany s± potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-03-07 o 21:42 Powód: dopisek
atomufka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-07, 21:47   #2368
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomo¶ci: 1 359
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny na pocz±tku casting wychodzi ciemny, bo sama sie nim farbuje ale po paru myciach on sie spiera do ³adnego br±zu, wiec nie patrzcie ze teraz macie taki kolor bo prêdzej czy pozniejk i tak siê zmyje Ja dzisiaj sie fabne³am casting excell10 czekoladowy kasztan i tez mam prawie czarne wlosy, ale wiem ze po kilku myciach bede juz mia³a wymarzony kolorek
__________________
Postawi³am przed soba ciê¿k± poprzeczkê....Nowy ,wa¿ny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-07, 22:16   #2369
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 5 941
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny na pocz±tku casting wychodzi ciemny, bo sama sie nim farbuje ale po paru myciach on sie spiera do ³adnego br±zu, wiec nie patrzcie ze teraz macie taki kolor bo prêdzej czy pozniejk i tak siê zmyje Ja dzisiaj sie fabne³am casting excell10 czekoladowy kasztan i tez mam prawie czarne wlosy, ale wiem ze po kilku myciach bede juz mia³a wymarzony kolorek
no nie wiem .Ja farbowalam 3 tygodnie temu i nadal mam czarny,a myje wlosy czasami nawet dwa razy dziennie
__________________
zmiany s± potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-08, 09:22   #2370
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

postanowilam ze farbuje wlosy castingiem i juz tylko jeszcze nie wiem jakim jasnym br±zem , br±zem albo ciemnym br±zem uu.. jaki wybor;p ale chyba zdecyduje sie na braz tak po ¶rodku:P
jagodzianka612 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.