Krem nawilżający- jaki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-16, 10:02   #1
madika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do madika GG do madika

Krem nawilżający- jaki?


Od pewnego czasu strasznie wysusza mi sie skora. Myslalam ze to od toniku ktory byl mocno alkocholizowany wiec go odlozylam i juz nie uzywam. Niestety moja skora nadal nie jest ladna. Gdy wcieram sobie podklada skora mi sie luszczy i wyglada potem nieestetycznie. To jest okropne bo gdy tylko dotkne twarzy odpada mi naskorek! Moze znacie jakies dobra kosmetyki nawilzajace ktore by mi pomogly?
madika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 11:05   #2
marti*
Raczkowanie
 
Avatar marti*
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wroclaw (chwilowo San Francisco)
Wiadomości: 127
Re: POMOCY

Nie wiem jaka masz cere, ale rozumiem ze sucha. Jest pare kremikow godnych polecenia ale wszystko zalezy jeszcze od sumy jaka bys chciala przeznaczy na ten kremik, z tych tanszych bardzo fajny i swietnie nawilzajacy (a przy okazji zawiera filtry SPF) jest Iwostin - krem intensywnie nawilzajacy a z tych z gornej polki, cudenka nawilzajace naprawde godne polecenia sa: Chanel- Precision Hydramax Super Hydrating Creme oraz Clinique- Moisture Surge, ale niestety ich ceny troszke zwalaja z nog . Buziaczki
marti* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 14:14   #3
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: POMOCY

Cześć.
Masz poprostu przesuszoną skórę. Musisz jej pomóc wrócić do dobrego stanu, sama z siebie tego nie zrobi. Może na początku zweryfikuj jaki używasz żel do mycia twarzy i jaki podkład.
Używaj żeli delikatnie myjących albo pianki do mycia twarzy możesz też na jakiś czas przerzucić sie na mleczko kosmetyczne. Toniku (obowiązkowo) bezalkoholowy, polecam z serii Sekrety Urody (Dax Cosmetics) do cery wrażliwej (ja mam akurat cerę tłustą ale się sprawdza i na prawde jest super).Pod podkład krem nawilżający o lekkiej konsystencji żeby nie zatykał porów, możesz też odrobinę kremu wymieszać z podkładem i nałożyc go na twarz, wtedy skóra nie powinna się łuszczyć.
Na noc coś mocniejszego krem pielęgnujący lub odżywczy, uważaj jednak żeby nie był zbyt ciężki, bo mogą wychodzić potem pryszcze.Zajrzyj na KW może znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
Pozdrawiam
Kamila
PS.I następnym razem unikaj toników (zresztą nie tylko) na bazie alkoholu, one potarfią na prawdę wyrządzić dużo szkody.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 14:28   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: POMOCY

polecam na noc kremy nawilżające, ale te z gatunku "ciężkich" - ewentualnie jakaś maseczka nawilżająca "bez spłukiwania ".

ja muszę baardzo uważać z buzią zimą, gdyż lubi się przesuszać i wtedy dochodzi właśnie do łuszczenia skóry.

proponuję co drugi, co trzeci [sama zobaczysz jak Twoja buzia reaguje] dzień smarować wieczorem buzię czymś dość ciężkim - ja odkryłam ostatnio maseczkę odżywiającą Dax Cosmetics [rano buźka jest jędrna a pory nie są zatkane]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 15:52   #5
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: POMOCY

No właśnie zapomniałam o maseczkach, zwłaszcza tych Daxa .
Polecam z serii Chińskie Zioła oraz Minerały + osmoprotektor 24h- maseczka remineralizująca ekspresowe nawilżenie. Obie te maseczki dostaniesz również w małych saszetkach (10 ml.)Kosztują one jakieś 1.20 góra 1.50. Wypróbuj obydwie. Smaruj nimi obficie buzię zwłaszcza wieczorem.Ja je sobie bardzo chwalę (zwłaszcza tą drugą) bo bardzo dobrze nawilżają i nie zatykają porów.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 10:47   #6
Peggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 60
krem nawilżający "Piękno kobiety"

Mama przez pomyłkę kupiła mi zamiast kremu nawilżającego "Piękno natury" krem "Piękno kobiety". Był tam dołączony jakiś breloczek i nie widać było, że jest to krem z serii przeciwzmarszczowej. Na kartoniku jest taki opis: "Intensywnie nawilżający koktajl witaminowy, opiera swe działanie na zawartości protein jedwabnych oraz witaminie H (biotynie) i prowitaminie B5. Reguluje nawilżenie skóry, nadając jej miękkość i gładkość. Natłusszcza, zmiekcza i wygładza naskórek, chroniąc przed wpływem warunków atmosferycznych. Dzięki biotynie, która bierze udział w tworzeniu keratyny oraz substancji spajających komórki rogowe skóry, preparat działa przeciwzmarszczkowo, prowitamina B5 zaś koi i łagodzi. Lekka konsystencja zapewnia łatwe i szybkie wchłanianie a delikatny zapach zapewnia komfort użycia."
Myślicie, że mogę zużyć ten krem? Mam 15 lat
Pozdrawiam
Peggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 10:59   #7
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: krem nawilżający "Piękno kobiety"

Peggy_ napisał(a):
> "Intensywnie nawilżający koktajl witaminowy
a więc na pewno nadaje sie na 15latki
Reguluje nawilżenie skóry, nadając jej miękkość i gładkość. Natłusszcza, zmiekcza i wygładza naskórek, chroniąc przed wpływem warunków atmosferycznych.
Plus za to, bo wiadomo jakie powietrze mamy w miastach
preparat działa przeciwzmarszczkowo,
w to bym nie wierzyła, nawet jesli - to napisali ze dziala PRZECIWzmarszczkowo, a nie wygladzająco czy napinająco. Ja bym użyla
prowitamina B5 zaś koi i łagodzi.
Tu wszytsko wydaje sie OK
Mysle ze możesz go uzyc
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 12:12   #8
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Krem nawilżający dla młodej ;-)

Czesc dziewczyny,
mam ostatnio dosyc nietypowy problem.
Zawsze uzywalam kremów matujących (Garnier Czysta Skóra), ale teraz mam całkiem inny problem.
Potrzebuje dobrze nawilżającego kremu, ale nie zapychającego porów.
Mam cere dosyć cienką i wrażliwą (blondynka ), jestem już na ostatnim odcinku leczenia trądziku (od czasu do czasu coś wyskoczy, ale dalej uzywam Differinu co 2-3 dni).
Najważniejsze, żeby właśnie nie zapychał i nie powodował nawrócenia trądziku
Aha, mam 18 lat, więc pewnie też nie do wszystkiego sie kwalifikuje
Pozdrawiam
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 11:18   #9
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Krem nawilżający-jaki?

Szukam kremu nawilżającego, jakiegos naprawdę dobrego.
Jesli macie jakies doświdczenia to proszę o pomoc w wyborze, mam skórę bardzo suchą.
Ale nie jest ona odtłuszczona, tylko raczej odwodniona.

Clinique ddml jest całkiem dobry dla mnie, fajnie natłuszcza, ale neistety niezbyt nawilża i po kilku godzinach od nałozenia i wykonania makijazu czuje uczucie sciągania

Sama nie wiem jaki krem wybrac teraz, prosze doradzcie. Zaczynaja mi sie tworzyć pierwsze zmarszczki mimiczne, pod oczami i taka jakby kratka na twarzy, od wysuszenia chyba. jednak kremy przeciw zmarszczkowe to już w ogóle nie nawilżają.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 11:37   #10
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Krem nawilżający-jaki?

było sporo wątkow na ten temat --> wyszukiwarka
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 11:51   #11
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: Krem nawilżający-jaki?

Jakoś nie mogłam znależć
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 11:56   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Krem nawilżający-jaki?

jest wątek zbiorczy na pierwszej czy 2 stronie.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:52   #13
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
krem nawilżający-jaki najlepszy?

Poszukuję kremu dobrze nawilżającego. Do tej pory używałam LRP Hydraphase leger. Jednak chcę spróbować czegoś innego. Co polecacie?
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:22   #14
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: krem nawilżający-jaki najlepszy?

przeszukaj KWC na pewno cos znajdziesz
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:48   #15
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: krem nawilżający-jaki najlepszy?

Tak też zrobię Witam Lubliniankę
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:59   #16
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: krem nawilżający-jaki najlepszy?

hehe witam witam jak sie domyslam Ty tez Lublinianka

owocnych poszukiwan zycze
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 20:44   #17
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Krem nawilżający dla 20-latki

Cześć dzieczyny,

Mam spory problem, bo nie mam pojęcia jaki krem mogę zastosować do swojej suchej, praktycznie bardzo suchej cery. Większosć kremów popularnych firm jest przeznaczona dla cer od 25 lat, więc nie wiem, czy ja mogę też już zacząć je stosować. a cerę koniecznie muszę na dzien mocno nawilżać, bo jest strasznie wysuszona i ściagnięta. Bardzo proszę o radę w tej sprawę i polecenie odpowiedniego kremu, najlepiej z wysokim filtrem.
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 11:06   #18
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: Krem nawilżający dla 20-latki

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
Cześć dzieczyny,

Mam spory problem, bo nie mam pojęcia jaki krem mogę zastosować do swojej suchej, praktycznie bardzo suchej cery. Większosć kremów popularnych firm jest przeznaczona dla cer od 25 lat, więc nie wiem, czy ja mogę też już zacząć je stosować. a cerę koniecznie muszę na dzien mocno nawilżać, bo jest strasznie wysuszona i ściagnięta. Bardzo proszę o radę w tej sprawę i polecenie odpowiedniego kremu, najlepiej z wysokim filtrem.
Kremy stosuje się względem stanu cery a nie wieku. Mam 21 lat i stosuję na moją mieszaną cerę (skłonna do podrażnień, przesuszona po kwasach i często zapychana przez niedobre kosmetyki...) AA face nawilżający, wystawiłam na KWC opinię o nim http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7293
P.S. niestety nie ma filtrów...
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 11:20   #19
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Krem nawilżający dla 20-latki

Bardzo polecam krem Nivea Visage - odżywczy krem intensywnie nawilżający Sama go używam. Doskonale nadaje się dla młodych dziewczyn

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11072
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 23:41   #20
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: Krem nawilżający dla 20-latki

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Bardzo polecam krem Nivea Visage - odżywczy krem intensywnie nawilżający Sama go używam. Doskonale nadaje się dla młodych dziewczyn

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11072
Mnie niestety mocno uczulił, niemal 'poparzył' twarz, a od tygodnia schodzą mi z twarzy płatki skory, więc raczej nie polecałabym go jeśli masz wrażliwą cerę.
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 07:27   #21
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Krem nawilżający dla 20-latki

l'oreal happyderm. Garnier - Ultra Świeżość - krem do twarzy - skóra normalna i mieszana. Dermedic - Hydrain 2 - krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu. Biotherm - Aquasource Non Stop - nawilżający krem do skóry normalnej i mieszanej. Iwostin - Lipidia - Krem lipidowy. Clinique - Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer - krem nawilżający do cery suchej i mieszanej. Clarins - HydraQuench Cooling Creme-Gel - Krem żel nawilżający. Fridge by yDe - 1.3 face sensitive. Olay - Active Hydrating - Krem aktywnie nawilżający na dzień do cery normalnej i suchej. Ziaja - Krem oliwkowy - lekka formuła - cera sucha i normalna. Clinique - Moisture Surge Extra - Thirsty Skin Relief - krem nawilżający. Nuxe - Creme Fraiche - Krem nawilżający. La Roche-Posay - Hydraphrase Legere - krem intensywanie nawilżający o przedłużonym działaniu - konsystencja lekka. Dermedic - Acne Expert - Krem nawilżająco-kojący. dermokosmetyki napewno pani nie uczula typu nuxe, vichy, la roche, dermedic, avene czy iwostin.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 11:15   #22
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Krem nawilżający dla 20-latki

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Mnie niestety mocno uczulił, niemal 'poparzył' twarz, a od tygodnia schodzą mi z twarzy płatki skory, więc raczej nie polecałabym go jeśli masz wrażliwą cerę.
mnie tak samo. 3 miesiace sie z tego leczylam.

polecam garnier komfort suchej skory, kosmetyki AA-nie dosc ze nie uczulaja to dobrze nawilzaja.
__________________
biegnę przed siebie nie patrząc na to, że mogę się przewrócić.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 11:20   #23
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Krem nawilżający dla 20-latki

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Mnie niestety mocno uczulił, niemal 'poparzył' twarz, a od tygodnia schodzą mi z twarzy płatki skory, więc raczej nie polecałabym go jeśli masz wrażliwą cerę.

Naprawdę??!! Ja jestem alergiczką i go używam i całe szczęście nic mi nie jest Przecież to jest dla cery wrażliwej?...
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 11:21   #24
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Krem nawilżający dla 20-latki

Firma Lirene wypuścila serię kremów dla 20-latek (takie z Alicja Bachledą-Curuś na opakowaniu) Ja co prawda używam matującego, ale w serii są jeszcze nawilżający i witalizujący. Ja sobie ów krem bardzo chwalę
__________________

II rok filologii polskiej

kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 11:25   #25
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Krem nawilżający dla 20-latki

Cytat:
Napisane przez kociekotka2 Pokaż wiadomość
Firma Lirene wypuścila serię kremów dla 20-latek (takie z Alicja Bachledą-Curuś na opakowaniu) Ja co prawda używam matującego, ale w serii są jeszcze nawilżający i witalizujący. Ja sobie ów krem bardzo chwalę

O tak. Lirene wcześniej stosowałam, akurat nawilżający i pewnie ten będzie bardziej delikatny niż Nivea
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:06   #26
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Krem nawilżający dla 20-latki

La Roche-Posay - Hydraphase - krem, Estee Lauder - Hydra Complete - Multi-Level Moisture Creme, Avene - Hydrance Legere - Krem nawilżający do skóry normalnej i mieszanej, Vichy - Nutrilogie, Iwostin - Krem nawilżający, Dermedic - Hydrain 2 żel intensywnie nawilżający, kremy na noc: La Roche-Posay - Hydranorme - emulsja natłuszczająca do twarzy dla skóry suchej i atopowej, Sisley - Confort Extreme soin de nuit - Krem na noc dla cery suchej i wrażliwej, Decleor - Aromessence Baume De Nuit Ylang Ylang - Ylang Ylang Night Balm - Balsam z ylang ylang na noc, La Mer - Creme de la Mer, Dermedic - Effectival - regenerujący krem odżywczy, Decleor - Harmonie Creme Tendresse Apaisante.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Super Aqua Guerlain, Moisturizing and Vitalizing Bellefontaine, Serum odżywcze Isabelle Lancray Paris, Żel Active Hydrating Gel Thal'ion Thalasso Cosmetics, Krem Moisture Surge Extended Thirst Relief Clinique, Seria Hydramax+ Active Chanel, Extreme Maintenance Dr Sebagh, Krem na dzień Super Aqua Guerlain, Hydra Complete Multi-Level Moisture Gel Mask Estee Lauder.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:04   #27
ewcias
Przyczajenie
 
Avatar ewcias
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gd
Wiadomości: 28
Dot.: Krem nawilżający dla 20-latki

AA Ultra nawilżanie > polecam w 100%
__________________
'Życie człowieka ma kolor jego wyobraźni'
ewcias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:57   #28
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Krem nawilżający dla 20-latki

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Naprawdę??!! Ja jestem alergiczką i go używam i całe szczęście nic mi nie jest Przecież to jest dla cery wrażliwej?...
Niestety..:/ jeśli chodzi o niveę to nigdy nie miałam zastrzeżeń, ale zdanie o tej firmie opierałam wyłacznie na balsamach do ciała. Mogę z czystym sumieniem polecic mleczko wygładzające w niebieskiej butelce dla cery suchej, na[rawde super nawilza i szybko się wchłania!!
Cytat:
Napisane przez ewcias Pokaż wiadomość
AA Ultra nawilżanie > polecam w 100%
Uwielbiam AA, nigdy mnie nie uczuliły, nawet podklad rozświetlający mnie nie "zapchał" pozdrawiam!!
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 20:37   #29
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: Krem nawilżający dla 20-latki

dziękuję bardzo za wszystkie redy. Jak coś kupię i sprawdzę, to dam znać
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 18:45   #30
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Krem Nawilżający.

Witam! Od jakiegoś czasu używam tego kremu:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...df74854d4.html

Nie mogę go nigdzie znaleźć w internecie, wiec wrzuciłam zdjęcie. Nie wiem, może to jakieś nowe opakowanie czy co? Nigdzie nie mogę znaleźć recenzji o nim innych użytkowniczek (albo źle szukam...) . Mnie sprawował on się dobrze i tu pojawia się pytanie: jak często zmieniać kremy do twarzy? Czy mogę spokojnie, jeśli mi służył, kupić go ponownie? Czytałam, że skóra przyzwyczaja się do kremu i uodparnia się na niego, lecz chyba dzieje się to dopiero po ok. 3 miesiącach? Chciałabym go używać nadal i proszę o odpowiedź czy lepiej kupić teraz inny i z powrotem po jakimś czasie wrócić do niego czy po prostu kupić go znów?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.