Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-16, 15:37   #3391
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Kij im w oko, żeby nie powiedzieć, że coś innego w co innego
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 15:54   #3392
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Nie no, ja się chyba zastrzelę - wycofali płatność Paypalem.... A niech i zabić za to No to teraz nic na EDM nie kupię, bo karty nie mam.
Vril - zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100%.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:06   #3393
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Kij im w oko, żeby nie powiedzieć, że coś innego w co innego
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:13   #3394
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Słów mi braklo, naprawde...
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:35   #3395
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Biedronqa mamy na forum liste ok. 200 firm mineralnych, na pewno sie znajda zamienniki podkladow EDM, tyle ze znow to sie wiaze z kosztami poszukiwan niestety.
Cale szczescie, ze mam pokazny zapas podkladow ale zaluje cieni, ktore zniknely z oferty, lubie ich formule.
Właśnie o koszty się rozchodzi...
Zawsze patrzę na cenę pełnego wymiaru i koszty wysyłki.
Dlatego najpierw próbowałam EDM, EGM i Blusche, a potem te trochę droższe - Meow i LaurEss. Dobrze, że jest forum wymiankowe, bo zawsze można spróbować wymienić nietrafione próbki.
Ja mam chwilową załamkę mineralną - chodzi głównie o podkłady, bo swój ideał wśród róży i cieni już znalazłam (świetne i niedrogie cienie ma EGM - ja zamawiam zawsze 2 sample bag danego koloru i przesypuję w domu do małych słoiczków, rzadko używam cieni, więc starczy mi to na wieki, a kolory mają niesamowite; co do róży, to z EDM pasuje mi tylko Champagne i Waffle Cone, ale wafla używam tylko wtedy, gdy różowe róże nie pasują mi do makijażu i ubrania; zresztą w EDM brakuje mi błyszczących chłodnych róży z domieszką fioletu - blisko był Cookie Sheet, ale go wycofali ).
Natomiast z podkładów nie znalazłam lepszych niż EDM intensive.
Mam cerę oliwkowo-żółtą (bardziej w kierunku oliwki) i nie jest mi łatwo znaleźć odpowiedni kolor, ponadto potrzebuję mocnego krycia i dobrego trzymania się na filtrze. Te wszystkie wymogi spełnił na razie tylko EDM. Niektóre firmy w swojej ofercie nie mają w ogóle oliwek, a jedynie tonacje żółte/złote (które są dla mnie za bardzo żółte), inne za to pojmują oliwkową tonacją jako szarą/trupią/w odcieniu cementu.
Kolorystycznie dobre były: LaurEss Radiant Gold Ethernal (na filtrze ciut za jasny, no i się strasznie ważył, próbowałam też formuły Elemental, ale ona w ogóle nie kryła) i mieszkanka Abyssinianów 2 i 3 FF z Meow (tyle, że odrobinę za żółta, a z Koratów i Occicatów wyłaziły mi różowe tony).
Dobrze kryła French Vanilla FC z Blusche (ale jest za jasna i też ma różowe tony, a następny poziom kolorystyczny był już dla mnie za ciemny). Z EGM próbowałam kilka kolorów w formule CM, ale jakaś delikatnie za ciężka mi się wydawała ta formuła, no i kryła podobnie jak EDM, a dobrać sobie odpowiedni kolor na podstawie ich strony www jest chyba niemożliwe (ale zamówiłam sobie free sample kit Medium Light i zobaczymy ).
Z EDM używam: Light Almond (jak nie mam na sobie filtra; kolor idealny dla mojej szyi, na twarzy delikatnie zbyt szary, dlatego czasami dosypuję do niego niewielkie ilości Winged Butter), OliveNeutral i Light Martian (gdy mam na sobie filtr używam ich zamiennie, bo większej różnicy kolorystycznej między nimi nie widzę, ponadto raz wydaje mi się, że to Light Martian jest ciemniejszy, a innym razem, że Neutral)


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Niestety jedna z osob, ktora teraz nie bedzie organizowac zamowien EDM bede ja Nie mam karty kredytowej tylko przedplacona, a nawet jakbym ja miala, to nie uzylabym jej bez wsparcia PP, niech szukaja innych naiwnych gotowych ryzykowac swoje pieniadze placac bezposrednio karta.
Az jestem ciekawa jak sie teraz rozwinie rynek EDM na eBay i All - zlote czasy nadejda chyba.
Na pewno wiele osób będzie szukało EDM na allegro lub ebay, bo o ile założenie paypala jest w miarę proste, to z karta kredytową już tak łatwo nie jest (chociaż akurat mój bank oferuje wirtualną kartę kredytową do płatności w necie, ale na razie nie planuję jej sobie zakładać).
EDM na allegro już i tak są drogie, a teraz będą pewnie jeszcze droższe, bo po pierwsze dostęp do EDM jest poniekąd "limitowany" (tylko dla tych, którzy płacą kartami kredytowymi), a po drugie ceny produktów są wyższe (bo nie ma już dużego kita).

Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2009-08-16 o 16:40
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:40   #3396
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Na pewno wiele osób będzie szukało EDM na allegro lub ebay, bo o ile założenie paypala jest w miarę proste, to z karta kredytową już tak łatwo nie jest (chociaż akurat mój bank oferuje wirtualną kartę kredytową do płatności w necie, ale na razie nie planuję jej sobie zakładać).
według mnie akurat nie jest to jakiś wielki problem. Wystarczy założyć bezpłatnie konto np inteligo z kartą visa (nie trzeba miec karty KREDYTOWEJ) - wysiłek żaden, koszty niewielkie i nawet prostsze od paypala. Ja osobiście wole płatność kartą, ponieważ PP co jakiś czas płata mi dziwne figle i jakoś nie mogę się do niego przekonać
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-16 o 16:41
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:44   #3397
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

inteligo nie jest bezpłatne poza tym zgadzam się z Winly..
a czegoś takiego spodziewałam się właśnie po EDM.. już nie raz pokazali, że klientki im wiszą
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 16:46   #3398
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja mysle, ze Wy tak narzekacie i deklarujecie, że konczycie zakupy na EDM, a tak naprawde za pare dni-tygodni Wam przejdzie i bedziecie zamawiac.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:47   #3399
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Wpadam do was po szybkie infoChcę zamówić koleżance darmowy kit - czy można tam wpisać inny adres i dane, tak, żeby paczuszka poszła prosto do niej i nie musiała dwa razy płacić mi za przesyłkę? Tzn czy na moim koncie klientki mogę zmienić te dane?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:54   #3400
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Ja mysle, ze Wy tak narzekacie i deklarujecie, że konczycie zakupy na EDM, a tak naprawde za pare dni-tygodni Wam przejdzie i bedziecie zamawiac.
ja się nnie zarzekam, bo o ile podkładu w EDM sobie nie dobrałam, to korektory są dla mnie cudowne i kupować je będę
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-08-16 o 16:57
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:54   #3401
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Wpadam do was po szybkie infoChcę zamówić koleżance darmowy kit - czy można tam wpisać inny adres i dane, tak, żeby paczuszka poszła prosto do niej i nie musiała dwa razy płacić mi za przesyłkę? Tzn czy na moim koncie klientki mogę zmienić te dane?
Wystarczyło przeczytać kilka postów wyżej, aby dowiedzieć się że już nie ma bezpłatnego kita...
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 16:59   #3402
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Inteligo nie jest bezplatne, karta kredytowa tez nie, poza tym ja nie wyobrazam sobie placic karta kredytowa bezposrednio podpieta do rachunku. Zreszta co to za ceregiele, to sklep ma wychodzic naprzeciw klientowi czy odwrotnie?

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-16 o 17:01
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 17:09   #3403
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
Wystarczyło przeczytać kilka postów wyżej, aby dowiedzieć się że już nie ma bezpłatnego kita...
Ojojoj Właśnie zerknęłam na ich stronę, nie buszowałam tam kilka miesięcy. Idę zobaczyć te rewelacje....

Doczytałam post Vril, na poprzedniej stronie. Rzeczywiście "wymodzili"... Najbardziej brakuje mi, że już nie można sobie samemu wybrać odcieni
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-08-16 o 17:18
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 17:24   #3404
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
W takim razie muszę zrobić sobie dokładną symulację ile będzie teraz kosztowało to co chciałam zamówić w kicie, właśnie w większości był to duży zapas podkładów niestety A najlepsze jest to, że podobno w którymś z tematów na forum EDM obiecali, że przy zmianie strony kity zostaną
Też jestem zawiedziona ich postawą Chwała Bogu, że miesiąc-dwa temu zrobiłyśmy z wiedzmą86 pokaźny zapas podkładów... tych mi przez najbliższe 2 lata nie braknie ale róże pędzle Kaolin będę się musiała pogodzić z wyższymi cenami, bo z ich różów i pędzli na pewno nie zrezygnuję...


Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
A i jeszcze jeden BAD NEWS - nie akceptują płatności paypalem (nie wiem tylko czy na stałe, czy raczej chwilowo)
Co za bezsens...


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
najgorsze jest to, ze obiecywali ze duzy KiT jednak zostanie po raz kolejny udowodnili że ich słowa są nic nie warte

idę im wysmarować trochę na ich forum
Tego kita też przeżyć nie mogę... i tego że teraz w samplowych narzucają kolory wrrr... Nasmaruj im tam też ode mnie!


Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
And for those that have been with us, we have sample kits that are really really generous - and they will change every month.

These are all about testing and trying colors.

Światełko w tunelu? Chyba za słabe...
Ach czyli co? Jak tylko pojawi się pożądana kombinacja, to natychmiast trzeba zamawiać w obawie, że zaraz zastąpi ją kolejna? Wrrr...


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
EDM nowymi zmianami na stronie jak i zmiana systemu zakupow strzelila sobie ponownie w stope, niestety ale tym razem klasyczny samoboj w ich wydaniu okaze sie chyba skuteczny.

Zakupy podrozaly i to znacznie. Przykladowo koszt 12 pedzli FT w starym kicie wraz z przesylka wynosil ok. 63$, natomiast obecnie juz 78$. Jeszcze gorzej ma sie sprawa przy zamawianiu podkladow, itp. Teraz trzeba sie bedzie niezle nakombinowac zeby mix w kicie sie oplacal, zwlaszcza osobom, ktore chca zamowic akurat najtansze produkty, np. pedzle za 5-6$. Mialo byc taniej, wyszlo drozej i to o wiele drozej.

Idac dalej...
Obiecano zestaw sampli do wyboru, oczywiscie jak to w przypadku EDM nie dotrzymano slowa, tak jak z utrzymaniem kitow 6 i 12 produktow. Kolejny raz EDM udowodnilo, ze sa nieslowni i niepowazni, leca sobie w kulki i ogolnie zdanie klientow maja w glebokim powazaniu.
Narzucone z gory zestawy sampli - bez komentarza.

Malo tego...
Z oferty zniknelo wiele produktow, 1\3 cieni wyparowala, ciekawe czy na stale. Osobiscie czekalam na zestaw sampli do wyboru - nie ma ani zestawu, ani kolorow, ktore chcialam zamowic.

A najgorsze ze wszytkiego...
Mapa strony jest koszmarem klienta. Brak intuicyjnego menu, teraz trzeba wchodzi w osobne okno kazdego produktu i wybrac jego parametry, podczas gdy wczesniej wystarczylo jedno klikniecie lub przeciagniecie do koszyka. Osoby z wolniejszym kompem zmorzy sen przy skladaniu zamowienia. Osoba odpowiedzialna za nowa mape strony powinna zostac komisyjnie zlinczowana przez swiatek programistow, cofnela bowiem caly serwis do internetowego sredniowiecza.

Gwozdz do trumny...
Wycofanie formy platnosci przez znany i zaufany serwis PayPal, prawdopodobnie przez ich wczesniejsze problemy z nim, to oznaka braku profesjonalizmu i przedszkolnych fobii. Albo EDM jest powazna miedzynarodowa firma albo nie.

Osobiscie cenie sobie swoj czas i pieniadze i nie bede go tracic ani na serwis, ktoremu musze poswiecic wiecej uwagi niz innym, ani na firme, ktora tak niepowaznie i olewajaco traktuje obietnice skladane swoim stalym klientom Na szlabana mi serwowane przez nich schody w czasach gdy bezproblemowa transakcja to standard, a nie wydumane zadanie konsumenta. Tyle swiatu tego kwiatu, ze zabieram zabawki i lece na inna piaskownice. Proste.
EDM bylo moja ulubiona firma. Bylo, bo wlasnie przestala nia byc, definitywnie.
Podpisuję się pod tym w stu procentach! Jeśli dobrze znasz angielski, to wklej im to w ich forum również w moim imieniu...


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
z forum EDM:
-Admin has confirmed, and I quote, "custom kits are gone for good"



Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zreszta co to za ceregiele, to sklep ma wychodzic naprzeciw klientowi czy odwrotnie?
Dokładnie... Tylko teraz umieram z ciekawości, czy po tylu negatywnych sygnałach cokolwiek zmienią na lepsze, czy też jak małe uparte dzieci - będą trwać przy swoim w myśl zasady "na złość mamie odmrożę sobie uszy"
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 17:37   #3405
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

edytuję zasady zakupowe, jeśli chcecie żeby coś zawrzeć w 1. poście piszcie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 19:06   #3406
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Wybaczcie, że się tak wcinam, ale czaiłam się na próbki matta 2 kolorów... a tu taki zonk!!!
Sprawdziłam te "darmowe" kity przy zamówieniu...
Jak wzięłam darmowy kit 3 cieni + jedna próbka płatna innego cienia to przesyłka wyniosła ok 6,89 dolara, jak wyrzuciłam darmowy kit i dodalam tę samą ilość płatnych próbek to przesyłka wynosi tylko 4,37.
To niby "tylko" dwa i pół dolara, ale nieładnie tak kłamać... bardzo nieładnie...

Natomiast pędzle chyba wychodzą jeszcze korzystniej niż w kicie, ale może się mylę?
Przesyłka sześciu (te po 5, 6 i 7 $ w sumie po dyskoncie to cena 27 $) wyniosła mniej niż 7 $, czyli łącznie 34$, na jeden wyszło mniej niż 6 $.
Oczywiście z darmowym kitem 3 próbek wysyłka to juz ponad 10 dolców...
Dla mnie to już w zasadzie tylko gdybanie, nie mam karty kredytowej i nie zamierzam mieć (karta kredytowa nie jest "darmowa" ) , może ktoś będzie jeszcze organizował grupowe...
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 19:09   #3407
marrriolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 218
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dołączam się do przeciwników nowego EDM.. zależało mi na tym, żeby znaleźć swój idealny podkład, ale teraz chyba zrezygnuję, skoro nie ma darmowych Kitów :/ dobrze, że bez ociągania zamówiłam drugi komplet sampli przed ta "cudowną reformą". Ciężko teraz wybrać kolor - oprócz kiepskich zdjęć i pogrupowania itp. istnieje opcja porównaj produkty, ale porównuje ona tylko opisy nie zdjęcia <!?>

Edytowane przez marrriolcia
Czas edycji: 2009-08-16 o 19:11
marrriolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 19:27   #3408
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
inteligo nie jest bezpłatne poza tym zgadzam się z Winly..
a czegoś takiego spodziewałam się właśnie po EDM.. już nie raz pokazali, że klientki im wiszą
nie napisalam, że jest bezpłatne, tylko ze koszty niewielkie. napisałam, ze założenie konta jest bezpłatne-i tak jest.
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 19:46   #3409
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Daj Boże,bym za 1.razem próbki podkładow mi podpasowały. Pocieszyłyśc ie mnie,że podkłady ciemnieja na twarzy,bo może ten fair light neutral mi podpasi Daj Boże inaczej juz nie wiem jak ja zamowie probki-nawet na stronie nie moge się zalogowac
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 19:59   #3410
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Daj Boże,bym za 1.razem próbki podkładow mi podpasowały. Pocieszyłyśc ie mnie,że podkłady ciemnieja na twarzy,bo może ten fair light neutral mi podpasi Daj Boże inaczej juz nie wiem jak ja zamowie probki-nawet na stronie nie moge się zalogowac
nic sie nie martw, juz raz EDM zrobiło niezły "pasztet" z płatnoscią paypal i wtedy tez niezle namieszali nam w głowach, na szczescie wszystko wrociło do normy, ale jak widac na krotko, bo do dzisiaj poza tym ktoś wyzej napisał, ze jest ponad 200 mineralnych firm, wiec bedzie w czym wybierac jesli chodzi o podkłady..mnie EDM powoli zaczyna działac na nerwy i własnie teraz jak miałam sobie strzelic Angleda to jest out of stock !! normalnie rece opadaja i wszystkie członki a co do pędzili, to rzeczywiscie EDM-owe wymiatają
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:02   #3411
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Az jestem ciekawa jak sie teraz rozwinie rynek EDM na eBay i All - zlote czasy nadejda chyba.
Nie myslałam, że kiedykolwiek to zrobię.... właśnie kliknęłam na All LHK, już go taniej niż 30 zł nie kupię, a już nic innego z EDM nie potrzebuję :P Niedługo zacznie działać Niewidzialna Ręka Rynku i ceny na serwisach aukcyjnych poszybują, a my z rozrzewnieniem będziemy wspominać czasy, kiedy podkład na All kosztował 35 zeta...
Wszystko inne pasuje mi z EGM, jak mi pędzle zaczną sie już rozpadać [najstarsze mają ponad rok i ciągle są jak nowe] to zostają jeszcze Blushe, nie?
Także bez dramatów, bo jak mawia moja babcia o facetach: "jak nie ten to inny"



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:07   #3412
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

zabawne te ich Try me http://www.everydayminerals.com/stor...y-me-fair.html
uśmiałam się,
za grosz ładu i porządku i kto to dopasowywal;>

nie ma się co przejmować ta firma, nie będziemy ich przecież uczyć, że powinno się najpierw jasno poinformować o planowanych zmianach w ofercie (a nie oszukiwać, bo ja też doskonale pamiętam co obiecywali) i uprzedzić ludzi wcześniej kiedy to nastąpi.

profesjonalizmu im brakuje

te Try Me Free jest w koncu za darmo, czy płaci się 5$ ? (swoją drogą po przejrzeniu tych kitów nie mogę wyjść z podziwu jak można coś takiego wymyślic zawiodłam się oj baaardzo )


ja jeszcze tylko lavendera potrzebuje, ale moze kogos znajde na wymiankach kto ma
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-08-16 o 20:09
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:13   #3413
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
te Try Me Free jest w koncu za darmo, czy płaci się 5$ ?
ha! z dumą mogę powiedzieć --> 1. post
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:17   #3414
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ha! z dumą mogę powiedzieć --> 1. post

juz lece
jeszcze nowego pierwszego postu nie mialam okazji przeczytac
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:18   #3415
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

z cyklu : jak stracić rzesze klientów
a szkoda, bo się już wkręcałam w te ich minerały i nawet sobie zrobiłam listę rzeczy do wypróbowania
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:07   #3416
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

zaraz wyjde z siebie. zaczelam wrzucac rzeczy do koszyka zeby obliczyc koszty, przy ostatniej rzeczy - kaolin powder fair - nie chcial sie dodac do koszyka, strona zaczela sie wieszac, w koncu wywalilo mnie calkiem a jak wrocilam to koszyk pusty wrrrrrr
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:16   #3417
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
zaraz wyjde z siebie. zaczelam wrzucac rzeczy do koszyka zeby obliczyc koszty, przy ostatniej rzeczy - kaolin powder fair - nie chcial sie dodac do koszyka, strona zaczela sie wieszac, w koncu wywalilo mnie calkiem a jak wrocilam to koszyk pusty wrrrrrr
Najlepiej teraz chyba b ędzie na wspólnym zakupowym zamawiać
cienie bo są po 6$, 12x6 to 39,6$

__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:17   #3418
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Właśnie zamówiłam sample na EGM, też mają oliwki
Może tam ładniej traktują klientów...?

EDM własnie się pozbyło klientki, pewnie nie mnie jedynej, jedyne po co wrócę to pędzle, moga się cmoknąć

A w pierwszym poście można uaktualnić wagę BIG: ja dostałam podkład w słoiczku 5,5 g , juz nie 6,5 -8 g , od jakiegoś czasu juz są mniejsze pojemności chyba?

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2009-08-16 o 21:22
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:32   #3419
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja zas mam na kompie komunikat ze mam z cooki cos tam zrobic wiec niniejszym rezygnuję z edm nie ce mi sie :P
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:46   #3420
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a ja próbowałam rozeznać się w tych obniżkach i stwierdziłam że jak chce się kupić pędzelki, cienie itp to nie jest źle.....ale potem przypomniałam sobie że wycofali PayPal, no to po co ta symulacja....ale mślę tak z ciekawości zobaczę i zaczęło się, niby byłam zalogowana, nagle mnie nie znają, straszny bałagan,,,to już lepiej było zawiesić stronę na 24h i ja zrobić na tip top, a nie poprawiać w czasie (cały czas ufam że cos tam jeszcze udoskonalą)

przeleciałam ich blog, tam też wszyscy psioczą głównie na decyzje o PayPol'u
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.