"³yse placki" na g³owie po z³ym przed³u¿eniu w³osów POMOCY :((( - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-05-03, 00:23   #1
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 106
Unhappy

"³yse placki" na g³owie po z³ym przed³u¿eniu w³osów POMOCY :(((


Czesc
Przedluzylam sobie miesiac temu wlosy i odradzam to osobom z cienkimi delikatnymi wlosami, ktore sama mam. Efekt koncowy byl taki, ze polowa pasemek mi sie powyrywala (doslownie) z moimi wlasnymi hairs'ami (( reszte sama zdjelam, ale wlsoy mam w stanie tragicznym. Mam "³yse placki" na glowie, szczegolnie z tylu, doslownie masakra jestem zalamana boje sie ze te wlosy wogole mi nie odrosna, bo przez takie obciazenie sie same powyrywaly i mogly uszkodzic brodawki wlosowe. Wiem ze musze isc do dermatologa, bo te placki sa zaczerwienione i piek±. Jak przeczytalam ze wzrost nowego wlosa trwa od 3 do 6 lat to sie przerazilam!!!! Od ok poltora tyg lecze sie na wlasna reke, stosuje Waxa- nie wypadaja mi po nim wlosy, wrecz sa w swietnej kondycji ( oczywiscie te ktore pozostaly), wmasowuje seboradin niger Lotion i Sp Wella Energy Serum, jem Vitapil i Zincas, pije drozdze ropz w mleku, myje szamponem Radical i SP Welli Repair.Dodaje niekiedy olejku rycynowego do waxa i wlosy sa po prostu boskie!! Moj problem to polowa glowy w plackach, z ktorych boje sie ze nie wyrosna nowe wlosy pomimo tylu Dopalaczy, co myslicie Kochane? Wyrosna??( jestem zrozpaczona ..
__________________
... Zabijasz ka¿d± minutê ciszy...gdy pragnê mówiæ a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-03, 09:32   #2
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: "³yse placki" na g³owie po z³ym przed³u¿eniu w³osów POMOCY :(((

Witaj
Azylek-bardzo Ci wspóczuje ja sama kiedys chorowa³am na przed³uzenie ale sie z tego wyleczy³am.Czytaj±c Twoj watek mia³am napisac o olejku i Waxie,ale skroo juz to stosujesz to nic innego Ci nie doradzê,mysle ze to sposób wart spróbowania,tym bardziej,¿e Wax jest polecany osobom po chemioterapii.Czy wlosy odrosn± to zalezy od tego w jakim stopniu zosta³y zniszczone czyli jak bardzo uszkodzone.Napewno teochê czasu to potrwa teraz pozostaje uzbroic siê w cierpliwo¶æ i dzia³aæ
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-03, 15:30   #3
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 863
Dot.: "³yse placki" na g³owie po z³ym przed³u¿eniu w³osów POMOCY :(((

Azylek naprawde wspolczuje,wiem co to moze oznaczac dla kobiety.Niestety nie jestem w stanie Ci pomoc -nigdy nie mialam podobnego problemu.Mysle ze "zabiegi"ktore teraz stosujesz przyniosa szybkie efekty w postaci pieknych wloskow(zycze Ci tego)Wlosy moim zdaniem powinny odrosnac,cebulki wlosow sa wstanie sie regenerowac.Moze udaj sie prosze do odpowiedniego lekarza-niema to jak fachowe spojrzenie na problem.Moze przepisze Ci jakis preparat i oceni sytuacje.Trzymam kciuki,przesylam pozdrowienia,pisz co bedzie dalej.
iza73 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-03, 20:50   #4
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: "³yse placki" na g³owie po z³ym przed³u¿eniu w³osów POMOCY :(((

Musze udac sie do dermatologa bo skora mojej glowy musi zostac zbadana fachowym okiem. Pozostaje tylko nadzieja na odrost nowych wloskow w tych miejscach. Mam tylko nadzieje ze to nastapi szybciunio. Bede relacjonowac na biezaco z efektow. We wtorek ide do dermatologa i zobaczymy co mi powie. Oby udalo sie uratowac moje przyszle wloski pozdrawiam mocniutko, piszcie jesli przyjdzie wam cos do glowki n owego, albo ktos kto mial podobny problem..
__________________
... Zabijasz ka¿d± minutê ciszy...gdy pragnê mówiæ a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-04, 09:00   #5
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 1 666
Dot.: "³yse placki" na g³owie po z³ym przed³u¿eniu w³osów POMOCY :(((

Do dermatologa biegusiem!!!! Ja mam przed³u¿ane w³osy ale u normalnej fryzjerki normaln± metod±. Bez rzadnych klei ringów, ani innych ¶wiñstw. Po prostu wplatana ca³a ta¶ma w moje w³osy, wiêkszo¶æ na potylicy. Tylko u nas w polsce stosuje siê jesczze matkie metdy przed³u¿ania z klejami, plastikiem i metalem. FU!!!!! Bardzo wspó³czujê, powinna¶ podaæ t± "fryzjerkê" do s±du!
My¶le, ¿e dermatolog przepisze cijakie¶ ma¶ci i wszystko bêdzie dobrze. TRZYMAM KCIUKI I CIEPLUTKO POZDRAWIAM !!!
anastazjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-04, 23:21   #6
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: "³yse placki" na g³owie po z³ym przed³u¿eniu w³osów POMOCY :(((

no tez mam taka nadzieje, we wt ide do dermatologa i zobaczymy, zdam relacje z tej wizyty. Czy nie ma nikogo kto mialby podobny problem nie zalamujcie mnie dziewczyny... Buziaki trzymajcie sie cieplutko, musi byc dobrze
__________________
... Zabijasz ka¿d± minutê ciszy...gdy pragnê mówiæ a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-10, 22:56   #7
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 106
Smile Dot.: "³yse placki" na g³owie po z³ym przed³u¿eniu w³osów POMOCY :(((

jestem po wizycie u dermatologa iii nie mam sie co martwic bo wloski odrosna, mam juz meszek w tych miejscach co wypadly co dziwne wogole go nie widac nawet pod lupa!! (pewnie przez to ze mam jasne wloski) a czuc w dotyku w niektorych miejscach ciesze sie niezmiernie!!! mam stosowac nadal waxa bo jest very good a potem jak mi sie skonczy to kupic Lapicort E (jakos tak). powiedziala ze potrzeba c zasu bo nie ma srodka ktory jest w stanie naprawde przyspieszyc porost wloskow wiadomo ze mozna stosowac wiele "przyspieszaczy" ale na ogol poprawiaja stan wlosow a wzrost jest podobny. Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze!! wiem ze to solidne pol roku pracy z moimi wloskami, ale coz za bledy trzeba placic waxu uzywam czasami nawet codziennie jak mam czas. nic mi sie po nim nie dzieje, ale zeby mi szybciej rosly to tez nie widze sa lsniace i mieciutkie. Moja znajoma po chemioterapii uzywala i mowi ze ok 3 miesiace i dopiero nowe wloski zaczely rosnac, wiec CZAS CZAS ijeszcze raz CZAS!! ale bedziemy wytrwale. Wax wzmacnia cebulki, wiec jesli ktos ma swoje geste, nie przezedzone wlosy to uwaga bo moga wypadac po jego zastosowaniu, gdyz wax ma za zadanie odrost zdroych wlosow a te ktore sa oslabione wypadna i w ich miejsce wyrosna nowe, to dlatego duzo osobom "lec±" po nim wlosy. Dermat powiedz ze nie ma sensu tyloma tabl sie faszerowac, najpierw wax, potem ten plyn co zapisala i wtedy mam sie zglosic na wizyte i leczenie juz od wewnatrz. Buziaki dla Was dziewczyny !! pozdraiwam mocniutko________________ __
__________________
... Zabijasz ka¿d± minutê ciszy...gdy pragnê mówiæ a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 23:10   #8
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 863
Dot.: "³yse placki" na g³owie po z³ym przed³u¿eniu w³osów POMOCY :(((

Widzisz dobrze sie skonczylo!Ciesze sie ze jestes na dobrej drodze.Powodzenia!
iza73 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-10, 23:22   #9
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 6 544
Dot.: "³yse placki" na g³owie po z³ym przed³u¿eniu w³osów POMOCY :(((

Cytat:
Napisane przez azylek
jestem po wizycie u dermatologa iii nie mam sie co martwic bo wloski odrosna, mam juz meszek w tych miejscach co wypadly co dziwne wogole go nie widac nawet pod lupa!! (pewnie przez to ze mam jasne wloski) a czuc w dotyku w niektorych miejscach ciesze sie niezmiernie!!! mam stosowac nadal waxa bo jest very good a potem jak mi sie skonczy to kupic Lapicort E (jakos tak). powiedziala ze potrzeba c zasu bo nie ma srodka ktory jest w stanie naprawde przyspieszyc porost wloskow wiadomo ze mozna stosowac wiele "przyspieszaczy" ale na ogol poprawiaja stan wlosow a wzrost jest podobny. Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze!! wiem ze to solidne pol roku pracy z moimi wloskami, ale coz za bledy trzeba placic waxu uzywam czasami nawet codziennie jak mam czas. nic mi sie po nim nie dzieje, ale zeby mi szybciej rosly to tez nie widze sa lsniace i mieciutkie. Moja znajoma po chemioterapii uzywala i mowi ze ok 3 miesiace i dopiero nowe wloski zaczely rosnac, wiec CZAS CZAS ijeszcze raz CZAS!! ale bedziemy wytrwale. Wax wzmacnia cebulki, wiec jesli ktos ma swoje geste, nie przezedzone wlosy to uwaga bo moga wypadac po jego zastosowaniu, gdyz wax ma za zadanie odrost zdroych wlosow a te ktore sa oslabione wypadna i w ich miejsce wyrosna nowe, to dlatego duzo osobom "lec±" po nim wlosy. Dermat powiedz ze nie ma sensu tyloma tabl sie faszerowac, najpierw wax, potem ten plyn co zapisala i wtedy mam sie zglosic na wizyte i leczenie juz od wewnatrz. Buziaki dla Was dziewczyny !! pozdraiwam mocniutko________________ __

a pisalam/mowilam ze wszystko bedzie w porzadku ciesze sie razem z Toba
__________________
"Lubiê byæ kur± domow±
Do pralki wrzuciæ problem wraz z g³ow±
Pralka pierze, ja nie wierzê w nic
S³odko jest nie my¶leæ o niczym
Siê zgubiæ we w³asnej spódnicy.."
moee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-10, 23:30   #10
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 106
Smile Dot.: "³yse placki" na g³owie po z³ym przed³u¿eniu w³osów POMOCY :(((

dzieki dziewczyny za te slowa bo naprawde podtrzymuja mnie na duchu wloski czuje w niektorych miejscach pomimo ze golym okiem ich nie widac:P bede pisac co i jak papa pozdrawiam
__________________
... Zabijasz ka¿d± minutê ciszy...gdy pragnê mówiæ a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.