Stosunek przerywany a ciąża - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 13:26   #61
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Stosunek przerywany a ciąża

Cytat:
Napisane przez Einode Pokaż wiadomość
Zadziwiające jest to,że co druga osoba mówi to samo. Wręcz się tutaj o tym trąbi "Spoko, nie jestes w ciazy, plemniki w preejakulacie są koślawe, słabe, uposledzone, w sumie nie istnieną"
Zapewne jakbym napisala o swojej sytuacji i zapytala czy moge być w ciązy, co chwile slyszalabym ,że nie bo prawdopodobienstwo jest prawie żadne. Uspokoiloby mnie to troche, a potem nadeszloby wielkie rozczarowanie, bo nagle okazaloby sie że mimo tych "nieistniejacych prawie" plemnikow doszlo u mnie do zaplodnienia.
Kazda powtarzalaby mi ten oklepany tekst, a rzeczywistosc okazalaby sie calkiem inna. No i okazała się..tyle tylko, że (na szczescie) nie zadawalam tu takich pytan. Zaplodnil mnie plemik-widmo i cieszę sie ze bede mamą.

Z drugiej strony, gdybym byla niedoswiadczoną nastolatką, czytającą to forum, zakorzeniloby mi się w pamięci (po ilosci przeczytanych tych samych tekstow),że prawdopodobienstwo zajscia w ciaze przy przerwanym jest malutkie, prawie żadne. Co zapewne pomogloby mi podjąc decyzję o tym,że zabezpieczać się az tak nie trzeba, w koncu dziewczyny na forum piszą...

Tak więc zgadzam się z Madelaine87, która zwrócila na to uwagę. Uwazajcie troche w jaki sposob co piszecie.
Pozdrawiam.
Pewnie Cie to ie zaskoczy ale o dziwo jak już bylopowiedziane wiekszosc ciaz jest ze stosunku przerywanego. O dziwo, gdy rozmawiam z ciezarnymi kolezankami lub tymi co rodzily na 15, 10 zaszlo z przerywanego, 1 była planowana po slubie, 4 ze zlego stosowania antykoncepcji (peknieta gumka, stosunek przy ryzyku oslabienia dzilania tbletek itp). Nie to zebym sie ich wypytywala, same ltaly do mnie z zalami jakie o byly nieostrozne ze przerywany itd

Widac wskaznik Pearla nie klamie.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.