Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 09:24   #3931
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Laseczki, przyszłam się poskarżyć Bo ostatnio częściej sięgam bo cienie MAC-a niźli ukochanego Diora Niby tylko 5 kolorków maczkowych mam na razie, ale co idę rano do szuflady z kosmetykami i chce wyciagnac Diorka, to wyciagam maczka, jak dzisiaj ...i wy macie niecne w tym udziały, gdyby nie wasz wątek, to bym Diora nie zdradzała tak paskudnieeee
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-02 o 10:13
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 09:34   #3932
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
i wy macie niecne w tym udział, gdyby nie wasz wątek, to bym Diora nie zdradzała tak paskudnieeee
Corii, witaj w klubie 'zdradzających'
Ja też myślałam, że się oprę MAC-owi... eeeeehhh.... nic z tego I też to wszystko przez ten wątek
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 09:44   #3933
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dobra... to i ja od dzisiaj zaczynam śledzić wątek

Moj TZ wczoraj poszedl dla mnie na zakupy kosmetyczne ale w Kanadzie... szukal Guerlain, Dior, Chanel itd... i mowil ze maja tam najwiecej MAC'a i ze moglby mi nakupowac tam kosmetykow bo są tanie

Wiec teraz tylko dowiadywac sie co jak i z czym i brać
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 10:16   #3934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Corii, witaj w klubie 'zdradzających'
Ja też myślałam, że się oprę MAC-owi... eeeeehhh.... nic z tego I też to wszystko przez ten wątek
Taaak, wiiitam heh, teraz kcem 15-ke i wkłady i blotka i pedzel do rózu i zapasowy 217 i ..i ..i ... i co? i MAC najblizszy 100km ode mnie!!!!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 10:27   #3935
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Moj TZ wczoraj poszedl dla mnie na zakupy kosmetyczne ale w Kanadzie... szukal Guerlain, Dior, Chanel itd... i mowil ze maja tam najwiecej MAC'a i ze moglby mi nakupowac tam kosmetykow bo są tanie

Wiec teraz tylko dowiadywac sie co jak i z czym i brać
Jak Ci dobrze, Kobieto rób rozeznanie i kupuj ile wlezie


Corii jak mówi avek Marti Once you go MAC, you never go back
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-09-02 o 10:43 Powód: poprawa cytatu ;)
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 10:30   #3936
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
kasiek1122 - gdzieś w necie widziałam jeszcze jakiegoś mac'a z odcieniem prawie dokładnie takim jak moja sukienka, ale niestety ani do tamtego ani do tego co wymieniłaś nie mam dostępu (chcę kupić odsypki na all-oryg-a tam takich nie ma). Dodatkowo w moim mieście nie ma MAC'a a do najbliższego mam ok 3 godz jazdy autkiem, którego nie posiadam
Może mówisz o Full Force Violet? Jak zobaczyłam kolor to od razu o tym pigmencie pomyślałam tylko że chyba nie jest eye safe.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Laseczki, przyszłam się poskarżyć Bo ostatnio częściej sięgam bo cienie MAC-a niźli ukochanego Diora Niby tylko 5 kolorków maczkowych mam na razie, ale co idę rano do szuflady z kosmetykami i chce wyciagnac Diorka, to wyciagam maczka, jak dzisiaj ...i wy macie niecne w tym udziały, gdyby nie wasz wątek, to bym Diora nie zdradzała tak paskudnieeee
Jeśli jeszcze na swój użytek masz szufladę a nie kufer to nie jest z Tobą aż tak źle

Ha! Po pracy jadę na zakupy z FF
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 10:33   #3937
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny.
Nie szukam desperacko, a moje oko absolutnie nie byłoby całe niebieskie, bo mogłabym wyglądać jak z bazarku, poza tym..nie mogę kombinować ze wszystkimi odcieniami niebieskiego bo mam niebieskie oczy. A ten kobaltowy byłby jedynie podkreśleniem. Będę miała sztuczne rzęski, ogólnie oczy dosyć mocno podkreślone, więc chcę aby ten niebieski było po prostu widać. A planuję użyć jeszcze jakiegoś srebra (mam silver, może z nim pokombinuję, bo już tak kiedyś robiłam), mam wszystkie srebrne dodatki. Dlatego zależy mi aby kolor był najbardziej zblożony, a nie żebym wyskoczyła w kobalcie a oczy na turkusowo
Oczywiście inne kolory wchodzą w grę. Uwielbiam odcienie złota, beżu i fajnie wydobywają kolor tęczówki, ale..to złoto.
W różach nie czuję się najciekawiej, bo wyglądam jakbym nocki nie przespała (może znajdę kiedyś na nie patent..).
A fioletów się boję, tzn nie chcę żeby pomyśleli że wkurzyłam swojego TŻ Ewentualnie zmieszany z niebieskim, i to może tylko na dole oka.
Cały makijaż jest dopiero w powijakach i będzie przechodził intensywne testy, także wszystko się może zmienić.
Fiolet dodany do ciemnego niebieskiego moim zdaniem super się komponuje!Wydaje mi się że Twój pomysł ze srebrem jest ok, ale jakoś mi się widzi nadal niebieski w roli głównej a srebro jako dodatek... ale to moje uprzedzenie do srebrnych kolorów...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Laseczki, przyszłam się poskarżyć Bo ostatnio częściej sięgam bo cienie MAC-a niźli ukochanego Diora Niby tylko 5 kolorków maczkowych mam na razie, ale co idę rano do szuflady z kosmetykami i chce wyciagnac Diorka, to wyciagam maczka, jak dzisiaj ...i wy macie niecne w tym udziały, gdyby nie wasz wątek, to bym Diora nie zdradzała tak paskudnieeee
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taaak, wiiitam heh, teraz kcem 15-ke i wkłady i blotka i pedzel do rózu i zapasowy 217 i ..i ..i ... i co? i MAC najblizszy 100km ode mnie!!!!
no dobra, powiem to: A nie mówiłam?!
też tak miałam, zaczęłam malować się MACiem od cieni, potem zainteresowały mnie róże, później stwierdziłam, że jak róże są takie genialne to pewnie i pudry też, pędzle jakoś tak naturalną koleją rzeczy dołączyły... najdłużej się opierałam doustnym kosmetykom, ale i te mnie ostatecznie oczarowały. i tak to się odbywa, moja Droga!a w międzyczasie, te wszystkie kosmetyki które miałam z ery "przedMACowej" jakoś tak w kącie zaczęły mi zalegać, że aż mi tak żal ich czasem....

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Corii, witaj w klubie 'zdradzających'
Ja też myślałam, że się oprę MAC-owi... eeeeehhh.... nic z tego I też to wszystko przez ten wątek
nie przez ten wątek tylko przez dobrą jakość MACzków
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 11:07   #3938
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
:
Corii jak mówi avek Marti Once you go MAC, you never go back
Święte słowa ... wpadłam, jak dorodna śliwa w kompot
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jeśli jeszcze na swój użytek masz szufladę a nie kufer to nie jest z Tobą aż tak źle
Kochana, ale to szuflada wypchana po brzegi, wiec na jedno chyba wychodzi
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Fiolet dodany do ciemnego niebieskiego moim zdaniem super się komponuje!Wydaje mi się że Twój pomysł ze srebrem jest ok, ale jakoś mi się widzi nadal niebieski w roli głównej a srebro jako dodatek... ale to moje uprzedzenie do srebrnych kolorów...
A propo niebieskiego i fioletu, ja ostatnio lubie na powiece mieszac granat z fioletem i granat z lila i wychodzi bosssko
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no dobra, powiem to: A nie mówiłam?!
też tak miałam, zaczęłam malować się MACiem od cieni, potem zainteresowały mnie róże, później stwierdziłam, że jak róże są takie genialne to pewnie i pudry też, pędzle jakoś tak naturalną koleją rzeczy dołączyły... najdłużej się opierałam doustnym kosmetykom, ale i te mnie ostatecznie oczarowały. i tak to się odbywa, moja Droga!a w międzyczasie, te wszystkie kosmetyki które miałam z ery "przedMACowej" jakoś tak w kącie zaczęły mi zalegać, że aż mi tak żal ich czasem....
Taak, mówiłaś co do róży, jakos mi nie podeszły ... Malował mnie jednym (bodajże Cubic to był chyba) Pan Adam, ale kurcze, efekt był taki se ... przyznam, ze tutaj wolę nowo odkryte blushy Chanela I bardzom ciekawa tego blotka, jak matuje
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie przez ten wątek tylko przez dobrą jakość MACzków
No jednak troszkę i przez wątek, bo kto mnie namawiał, aby spróbować? No ktooooo??
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:19   #3939
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A propo niebieskiego i fioletu, ja ostatnio lubie na powiece mieszac granat z fioletem i granat z lila i wychodzi bosssko
a które? MACowe?
Cytat:
Taak, mówiłaś co do róży, jakos mi nie podeszły ... Malował mnie jednym (bodajże Cubic to był chyba) Pan Adam, ale kurcze, efekt był taki se ... przyznam, ze tutaj wolę nowo odkryte blushy Chanela I bardzom ciekawa tego blotka, jak matuje
Cubic to chyba bardziej taki do konturowania specyfik niż ściśle róż... ja mam porównanie z Clinique i MAC wychodzi duuużo lepiej. Na Diorki nawet kiedyś się czaiłam, ale kilka podejść nieudanych, za dużo w nich połysku, brokatu... nie dla mnie. Nie znam Chanelowych róży, ale jakoś mnie nie ciągnie... Chanel ma cudne błyszczyki Aqualumiere, ale np podkłąd, mimo, że niezły, to jednak mnie nie zachwycił. Tzn lubiłam Mat Lumierka, ale bez szaleństw

Cytat:
No jednak troszkę i przez wątek, bo kto mnie namawiał, aby spróbować? No ktooooo??
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:30   #3940
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Połowa pigmnetu Bloodline z najnowszej kolekcji szuka domu
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:47   #3941
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a które? MACowe?

Cubic to chyba bardziej taki do konturowania specyfik niż ściśle róż... ja mam porównanie z Clinique i MAC wychodzi duuużo lepiej. Na Diorki nawet kiedyś się czaiłam, ale kilka podejść nieudanych, za dużo w nich połysku, brokatu... nie dla mnie. Nie znam Chanelowych róży, ale jakoś mnie nie ciągnie... Chanel ma cudne błyszczyki Aqualumiere, ale np podkłąd, mimo, że niezły, to jednak mnie nie zachwycił. Tzn lubiłam Mat Lumierka, ale bez szaleństw
Tak, MAC-owe

Co do Cubica, to ja nie wiem, poprosiłam Pana Adama, zeby dobrął do koloru mojej cery i żeby był delikatny efekt. No niestety, mnie się nie spodobało. A róży testowałam już sporo i dopiero tydzień temu natrafiłam na chanela i sie w nim zakochałam, sa bossskie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 12:46   #3942
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Połowa pigmnetu Bloodline z najnowszej kolekcji szuka domu
Fraise, ja bardzo chętnie. Chciałam dziś pójść i kupić cały, ale połowa wystarczy chyba w zupełności )

edit: cofam! przepraszam za zamieszanie, ale znalazłam nabywczynię swojej połowy, bo jednak kupiłąm

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2010-09-02 o 18:30
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 15:22   #3943
6th_Sense
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 178
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

BrandNewName - całkiem możliwe, że ten. Ale nie jestem pewna, bo przeglądałam je tylko pobieżnie. Zobaczyłam, że nazwa mi nic nie mówi, że nie mam gdzie go kupić, to puściłam z niepamięć.

kasiaj - srebro nie stanowiłoby głównego efektu. Myślę, że posłużyłby mi do rozjaśnienia granatu, nadania mu jakiegoś większego blasku i ewentualnego zaakcentowania. Już wiem jak 'goły' Silver wygląda na powiece i choć jest piękną taflą, to jednak nigdy bym się nie zdecydowała na wyjście tylko w nim

A z odpowiedzialności za wątek się żadna nie wykręci, bo mnie także utrwalił w MAC'owym zachwycie
6th_Sense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 15:33   #3944
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Laseczki, przyszłam się poskarżyć Bo ostatnio częściej sięgam bo cienie MAC-a niźli ukochanego Diora Niby tylko 5 kolorków maczkowych mam na razie, ale co idę rano do szuflady z kosmetykami i chce wyciagnac Diorka, to wyciagam maczka, jak dzisiaj ...i wy macie niecne w tym udziały, gdyby nie wasz wątek, to bym Diora nie zdradzała tak paskudnieeee
Cori ja tez tak mam, ostateczny wybór pada na MACzki a do tego przyleciała moja paletka 15tka i jest taka pusta czarna aż minie sciskażeby ja zapełnić, juz niedługo jade po MACzki : jupi:

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taaak, wiiitam heh, teraz kcem 15-ke i wkłady i blotka i pedzel do rózu i zapasowy 217 i ..i ..i ... i co? i MAC najblizszy 100km ode mnie!!!!
Cori ja mam 180 km
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 16:23   #3945
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
i MAC najblizszy 100km ode mnie!!!!
120 km

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I bardzom ciekawa tego blotka, jak matuje
Blotka prasowanego polecam z całego serca. Moja cera generalnie się przetłuszcza i po kilku godzinach makijaż zaczyna "schodzić" z twarzy, odkąd mam blot powder udało mi się trochę okiełznać moją buźkę.
Puder matuje, nie daję jakiegoś konkretnego koloru, utrwala makijaż i jest nawet całkiem wydajny.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 16:57   #3946
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Cori ja tez tak mam, ostateczny wybór pada na MACzki a do tego przyleciała moja paletka 15tka i jest taka pusta czarna aż minie sciskażeby ja zapełnić, juz niedługo jade po MACzki : jupi:

Cori ja mam 180 km
Ola, Ty przynajmniej już masz 15-ke, a ja nie mam nic tylko 5 pojedyńczych wkładów i Ty jedziesz niedługo, a ja nie wiem czy w tym roku pojadę jeszcze
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
120 km

Blotka prasowanego polecam z całego serca. Moja cera generalnie się przetłuszcza i po kilku godzinach makijaż zaczyna "schodzić" z twarzy, odkąd mam blot powder udało mi się trochę okiełznać moją buźkę.
Puder matuje, nie daję jakiegoś konkretnego koloru, utrwala makijaż i jest nawet całkiem wydajny.
No Aga, czemu my tak daleko mamy do świątyni MAC-a, no czemu???
No to następnym razem blotka sobie musze koniecznie kupić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:06   #3947
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

oprocz cieni to warto miec roze i blyszczyki
ja jestem zakochana w Moon River i Boy Bait

co do podkladu.. mi nie podpasowal zaden z MAC
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:18   #3948
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
oprocz cieni to warto miec roze i blyszczyki
ja jestem zakochana w Moon River i Boy Bait

co do podkladu.. mi nie podpasowal zaden z MAC
a próbowałaś Face&Body?
Ja zawsze byłam anty podkładowa, żaden i mi nie odpowiadał (tylko korektor i puder), ale F&B to dla mnie olśnienie.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:01   #3949
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość



no dobra, powiem to: A nie mówiłam?!
też tak miałam, zaczęłam malować się MACiem od cieni, potem zainteresowały mnie róże, później stwierdziłam, że jak róże są takie genialne to pewnie i pudry też, pędzle jakoś tak naturalną koleją rzeczy dołączyły... najdłużej się opierałam doustnym kosmetykom, ale i te mnie ostatecznie oczarowały. i tak to się odbywa, moja Droga!a w międzyczasie, te wszystkie kosmetyki które miałam z ery "przedMACowej" jakoś tak w kącie zaczęły mi zalegać, że aż mi tak żal ich czasem....


nie przez ten wątek tylko przez dobrą jakość MACzków
Prosze mnie tu nie straszyc Bo ja przygode z MAC-ie zaczelam narazie niewinnie od rozu i Blota (miala jeszcze odsypki pigmentów ale jakos nie umialam ich nakladac) i mam zamiar kupic sobie cienie ale jak widze co tu sie wyprawia to az sie bojeA tak wogole to chcialam sie przywitac Podczytuje Was czesto ale nie udzielalam sie do tej pory
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 19:25   #3950
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
i mam zamiar kupic sobie cienie ale jak widze co tu sie wyprawia to az sie boję
Jak kupisz pierwszy to później poleci jak z górki

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
A tak wogole to chcialam sie przywitac
A witamy nową współuzależnioną
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:36   #3951
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Zaczynam dopiero sie rozeznawac w tych kosmetykach

Mialam juz pigmenty z MAC'a i byly genialne.

Czy polecacie z cieni jakies inne poza pigmentami?
I jakie waszym zdaniem sa najlepsze? Pigmenty? Moze jakies inne prasowane? W zelu? No nie wiem...

Poza tym szukam jakiegos ladnego chlodnego różu... chcialabym zeby byl rozswietlajacy... dawal taki jakby "mokry efekt - albo mocno blyszczacy.
Czy mozna znalezc cos takiego w ofercie MAC'a?

I nie mowie tutaj tylko o polskich sklepach - bo moj TZ kupi mi to wszystko we Kanadzie.

Pomozcie kochane
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:42   #3952
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Prosze mnie tu nie straszyc Bo ja przygode z MAC-ie zaczelam narazie niewinnie od rozu i Blota (miala jeszcze odsypki pigmentów ale jakos nie umialam ich nakladac) i mam zamiar kupic sobie cienie ale jak widze co tu sie wyprawia to az sie bojeA tak wogole to chcialam sie przywitac Podczytuje Was czesto ale nie udzielalam sie do tej pory
Lexxie, witam i tutaj
Kochana, kup chociaż jeden cień MAC-a, asię od niego nie odkleisz i bedziesz chciała więcej, bo Ty lubisz mocne kolory, a te cienie sa do tego idealne!
Ty przynajmniej masz już blota, a ja jeszcze nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:47   #3953
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

mokry efekt - daje wlasnie Moon River ale chyba go juz nie uswiadczysz.. tak samo Love Rock ale jest to troche mocniejszy rozowy.

ja sie Blota pozbylam bo troche toporny jest - zreszta, i tak juz moja cera zmienila sie i jest raczej sucha
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:53   #3954
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
kasiaj - srebro nie stanowiłoby głównego efektu. Myślę, że posłużyłby mi do rozjaśnienia granatu, nadania mu jakiegoś większego blasku i ewentualnego zaakcentowania. Już wiem jak 'goły' Silver wygląda na powiece i choć jest piękną taflą, to jednak nigdy bym się nie zdecydowała na wyjście tylko w nim
to myślę, że jak najbardziej połączenie powinno pasować, i do biżu

Cytat:
A z odpowiedzialności za wątek się żadna nie wykręci, bo mnie także utrwalił w MAC'owym zachwycie

MAC to MAC nie ma na niego bata!

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Cori ja tez tak mam, ostateczny wybór pada na MACzki a do tego przyleciała moja paletka 15tka i jest taka pusta czarna aż minie sciskażeby ja zapełnić, juz niedługo jade po MACzki
Cori ja mam 180 km
biedna czarna pusta paleta...
ja mam 100km... ale od października będę miała "po drodze" bo moja młodsza sis sie na studia przenosi do Wrocka
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
oprocz cieni to warto miec roze i blyszczyki
ja jestem zakochana w Moon River i Boy Bait

co do podkladu.. mi nie podpasowal zaden z MAC
ja szminki też lubię
mi podpasował Studo Fix, ale teraz nic mi po nim bo mam moje minerałki

wow, no tego jeszcze nie było...
http://allegro.pl/cien-mac-eye-shadow-i1212246445.html
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:00   #3955
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Bo ja przygode z MAC-ie zaczelam narazie niewinnie od rozu i Blota
Bo to się zwykle tak zaczyna, sam(a) nawet nie wiesz jak i gdzie... jak śpiewał niezapomniany Fogg ja zaczynałam od Blota co z tego wyszło, widać gdzieś w tym wątku na zdjęciach

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
A tak wogole to chcialam sie przywitac Podczytuje Was czesto ale nie udzielalam sie do tej pory
Witamy współuzależnioną

Immolation sprawdź swatche mineralek, one dają taki efekt

Ja od siebie polecam cienie prasowane, szczególnie wykończenia Satin i Veluxe Pearl

BlackCat ja mam kabuki z TBS i on był w takim pokrowcu, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to jest malutki woreczek strunowy, akurat do torebki
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:04   #3956
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Prosze mnie tu nie straszyc Bo ja przygode z MAC-ie zaczelam narazie niewinnie od rozu i Blota (miala jeszcze odsypki pigmentów ale jakos nie umialam ich nakladac) i mam zamiar kupic sobie cienie ale jak widze co tu sie wyprawia to az sie bojeA tak wogole to chcialam sie przywitac Podczytuje Was czesto ale nie udzielalam sie do tej pory

ale to nie jest staszne, to jest piękne
Blota bardzo lubię zwłaszcza na "tłuste dni" bo moja skóra takie miewa od czasu do czasu a generalnie mocno się nie tłuści...
Pigmenty najlepiej nakładać dobrym pędzlem, np 217. łapie odpowiednią ilość. Porządnie otrzepać pędzelek i jechane można ruchem "wciskającym", można omiatającym...
Cienie koniecznie! Wybór nieziemski, kolory mocno napigmentowane! cały czas w zasadzie na bieżąco się toczy dyskusja, podczytuj nas w końcu już 3 części napisaliśmy
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Jak kupisz pierwszy to później poleci jak z górki


Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Zaczynam dopiero sie rozeznawac w tych kosmetykach

Mialam juz pigmenty z MAC'a i byly genialne.

Czy polecacie z cieni jakies inne poza pigmentami?
I jakie waszym zdaniem sa najlepsze? Pigmenty? Moze jakies inne prasowane? W zelu? No nie wiem...

Poza tym szukam jakiegos ladnego chlodnego różu... chcialabym zeby byl rozswietlajacy... dawal taki jakby "mokry efekt - albo mocno blyszczacy.
Czy mozna znalezc cos takiego w ofercie MAC'a?

I nie mowie tutaj tylko o polskich sklepach - bo moj TZ kupi mi to wszystko we Kanadzie.

Pomozcie kochane
Immo, czytaj wątek, czytaj, wiem że jest sporo ale tu generalnie dyskusja o cieniach się toczy cały czas. MAC ma wszystko dooczne super, i cienie prasowane (wiele z nas ma już po kilak palet i ciągle jakieś cienie "na oku" - dosłownie i w przenośni) i pigmenty, i cienie w kremie (tzw. Paintpoty i Painty, raczej jako bazy się sprawdzają podbijając kolor)
Mokry glow da Ci na pewno Beauty Powder, super się sprawdza jako rozświetlacz, w limitowanej edycji kociej jest taki jeden chłodny różyk teraz. Pamiętam chyba Ciebie z innego wątku, o kulkach Guerlain, że Ci się te białe podobały, dobrze kminię? i chyba lubisz chłodne kolorki...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lexxie, witam i tutaj
Kochana, kup chociaż jeden cień MAC-a, asię od niego nie odkleisz i bedziesz chciała więcej, bo Ty lubisz mocne kolory, a te cienie sa do tego idealne!
Ty przynajmniej masz już blota, a ja jeszcze nie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:06   #3957
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość


MAC to MAC nie ma na niego bata!


biedna czarna pusta paleta...
ja mam 100km... ale od października będę miała "po drodze" bo moja młodsza sis sie na studia przenosi do Wrocka

Kasia ty mnie nie podpuszczaj bo ja słbiutka jestem mam 4 prasowane cienie i jutro przeniose je do nowego domku a paletke 4ke wyslę na pokuszenie jednej ulubionej mojej wizażance by wpadła w sidła MACa bo ona cos oporna jest ale do czasu

zazdroszczę Sis blisko MACa
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:06   #3958
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

uuuuuu ale nam nowych duszyczek przybyło sooo nice

ten zielony błyszczyk z różową opalizacją z FF jest piekny zastanawiam sie czy nabyć teraz czy czekać do lądka
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:08   #3959
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Bo to się zwykle tak zaczyna, sam(a) nawet nie wiesz jak i gdzie... jak śpiewał niezapomniany Fogg ja zaczynałam od Blota co z tego wyszło, widać gdzieś w tym wątku na zdjęciach
no i jak Ally McBeal mamy theme song

Cytat:
Immolation sprawdź swatche mineralek, one dają taki efekt
ale one się kiepściej trzymają, ten efekt jej się nie utrzyma za długo, MACzki z drugiej strony...
Cytat:
Ja od siebie polecam cienie prasowane, szczególnie wykończenia Satin i Veluxe Pearl
Frosty, Frosty też są fajne!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:14   #3960
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Szanownego Grona MAC'oholiczek
Chciałabym dobrać cień (pigment) do swojej sukienki na wesele, ale niestety z wieloma nie miałam styczności, dlatego nie wiem jak wyglądają w rzeczywistości. Zdaję sobie sprawę, że spora część pigmentów, z refleksami, jest nie-do-opisania-słowami, ale może jednak coś poradzicie.

Kolor sukienki to taki (ani chabrowy ani kobaltowy nie pasuje na 100%) Royal Blue, taki ciemniejszy, może z drobinkami fioletu (w sensie - bardziej idzie w fiolet niż typowy niebieski), próbka wizualna na fotce.
I teraz - który MAC byłby najbardziej zbliżony..? A może zmieszanie kilku, ale których?
Czytałam gdzieś, że niezłe efekty daje jakiś niebieski i na niego przyciemnienie jakimś ciemnym.
Najbardziej z dostępnych dla mnie, to byłby Cornflower, Marine Ultra i Naval Blue.
Dzięki.
Cornflower i Naval Blue odpadają, Marine ultra jest troche jaśniejszy ale to matowy pigment trudny w nakładaniu trzeba go czyś szpachlować pod spód bo widać prześwity albo kłaść jako akcent

Ja na tomiast polecę ci coś nie Macowego, pigment Inglota n'46 to taki szafir, konsystencja gładka z opalizacją na fiolet, najlepiej wygląda na wblendowanej w skórę matowej granatowej kredce wtedy wychodzi nasycony opalizujący szafir, fajnie to wygląda do niebieskich oczu bo dzieki tej opalizacji tęczówka ożywa ważne jest tylko żeby kredka była taka atramentowo grantowa a nie szaro grantowa.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.