Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 10:07   #421
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Właśnie takie opakowanie .
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 12:34   #422
olcia_czwa
Raczkowanie
 
Avatar olcia_czwa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Witam. Fajny wątek. Zatem i ja dołączę jako mama .
Moje doświadczenie z kosmetykami dzieciowymi zaczęło się wraz z narodzinami córci. A więc u nas się przewinęło:
- oliwka i oliwka do kąpieli Bubchen z serii first baby (to niemiecka seria u nas jej nie ma) i... do bani, mimo że mają sehr guta. A jak się ostatnio dowiedziałam po analizie składu - same emolienty. I to w serii specjalnie dla noworodków!
- teraz mamy KWC czyli oczywiście HIPPa. Ten zapach . Dodaję ją też do moich kosmetyków. Nie zamienię jej na inną .
- szampon, płyn do kąpieli i żel do mycia Bubchen - niby fajne, super pachną, ale te SLSy...
- krem calendula do twarzy Bubchen (ma sehr guta OkoTestu) i jest rewelacja - sprawdzone na córci i na mamie - wszelkie podrażnienia ładnie się goją i jest niesamowicie wydajny
- kremy na odparzenia: sudocrem szczerze powiedziawszy kompletnie mnie nie zachwycił. Miałyśmy jeszcze BD nagietkowy z cynkiem, Bubchena nagietkowy i nivea(jak to mówi córcia z misiem ). Szczerze powiedziawszy z tych trzech trudno mi wybrać najlepszy. Na istniejące już odparzenia chyba najskuteczniejsza jest nivea o dziwo (też ma cynk na drugim miejscu w składzie), za to pielęgnacyjnie BD i Bubchen są w zasadzie tak samo dobre. Oba sprawdzone też na mamy twarzy i są fajne. Stosuję także punktowo na pojawiające się niespodzianki czy np. na rozwijającą się opryszczkę. Super. Za to seria extrasensitive o dziwo mnie zapchała. Masakra jakaś.
- Balsamy miałyśmy Bubchena i BD z nagietkiem (lotion). W BD drażni mnie już ta lejąca konsystencja i zapach, poza tym jest super. Jak się skończy muszę spróbować z HIPPem.
- teraz na stałe zagościł w naszej łazience płyn do kąpieli BD z nagietkiem. Jest lepszy od wersji niebieskiej, skórka po nim jest taka milusia i w ogóle się nie przesusza (a miałyśmy z tym problem).
- oczywiście mamy też uniwersalny żel BD i jak sama nazwa wskazuje używam go do wszystkiego )) Uwielbiam. Ostatnio pod wpływem wizażu zaczął mi służyć też do mycia twarzy, bo należę do tych, co to jak nie umyją twarzy wodą to czują się niedomyte i rewelacja. Do tej pory (najczęściej miałam zieloną niveę z slsami) już po godzinie miałam na twarzy tłustą warstewkę, a po BD nic kompletnie, skóra śliczna i ani grama sebum.
- kremy z filtrem - mamy Daxa i Bielendę 30tkę - oba sprawdzają się super - przynajmniej dla córci. Mamy też Bubchena i ten piekielnie odbarwia ubrania. No i składu nie jestem pewna. Za to dwa pierwsze stabilne i niedrogie. Dax mieszka w torbie i służy do poprawiania filtrów a Bielenda ze względu na dużą butlę jest w domu. Polecam oba.
- mamy też Wind and Wetter Bubchena - zimą rewelacja.
- no i chusteczki - To mogę cały elaborat napisać. Miałyśmy BD i białe i niebieskie - oba rodzaje nam kompletnie nie spasowały. Nie mówiąc o tym, że raz użyłam ich do higieny intymnej i nabawiłam się jakiejś infekcji. Brrr. Są suche, trzeba nimi szorować, twarde i nie miłe. Jeszcze gorsze są huggiesy. Za to bardzo lubię chusteczki Nivea, Pampers (choć cenę mają zabójczą) i Cleanic. Pampersy są mniejsze w stosunku do dwóch pozostałych ale wszystkie tak samo dobre. Do wszystkiego, bo to stały element mojej torebki. Uwielbiam zapach chusteczek nivea i pomarańczowej serii pampers.

Zapomniałabym - miałam też olejek pod prysznic, oliwkę i balsam BD z serii dla mam. Uwielbiam ich zapach. Są świetne. Balsam troszkę tępy, ale to dobrze wpływa na skórę, bo zmusza do masażu. Za to skóra jest potem super nawilżona i pachnąca. Jedne z lepszych kosmetyków. Polecam nie tylko dla mam.

Tak więc z serii dzieciaczkowej korzystamy obie. Obie też jesteśmy z tego powodu bardzo zadowolone. I to się napewno nie zmieni.

P.S. Zaskoczyłyście mnie opowieścią o położnej heterze. Moja położna też bardzo nam narzucała sudocrem czy oilatum, bo niby najlepsze i w ogóle. Nie dałam się a skóra mojej córci jest mi bardzo wdzięczna. Uważam że trzeba mieć własne zdanie. Co do bodziaków, to ja miałam w zasadzie tylko przez głowę bo uważam że takie są najwygodniejsze i nie uwierają dziecka jak np leży na brzuszku. No i nie używałam śpiochów tylko pajacyki, czym też wzbudzałam ogólne zdziwienie. Czy moje dziecko na tym ucierpiało? Nie. Obie byłyśmy bardzo zadowolone. Dziewczyny nie dajmy się zwariować. I pamiętajcie o tym, że większość położnych to panie, które swoje dzieci rodziły dawno temu...

Pozdrawiam.

Edytowane przez olcia_czwa
Czas edycji: 2010-06-16 o 12:41
olcia_czwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 17:33   #423
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Mam w tym roku filtr Bübchen i jest stabilny mam ten wiekszy 50-tke, a odbarwi bo zawiera parsol. Z kazdym filtrem zawierajacy ten filtr trzeba uwazac niestety.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 17:37   #424
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

A propos chusteczek BD - których uzywacie do higieny intymnej? Bo ja dziś użyłam tych malutkich niebieskich i hmmm zdziwiłam się bo szczypało przez chwilę...
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:26   #425
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Dziewczyny czy uniwersalny żel babydream z pompką ma odpowiednie ph do skóry twarzy?
Bo tak już myję nim zagorzale,a odstawiłam wszelkie toniki,żeby pakować jak najmniej chemii i tonizuje się termalką avene lub iwostinu,albo rossową wodą źródlaną z 'ambry'.
I tak się zastawiam czy generalnie przywracam te jej naturalne ph,no chyba że po tym żelu właśnie się nic nie dzieje bez toniku
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 22:10   #426
Simplysetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Ineso raz maz kupil te chusteczki BD, nigdy wiecej!!! sa zbyt nasaczone jakims podrazniajcym plynem, coreczka dostala zaczerwienienia, jednak sprawdzone dla mnie sa Cleanic, Nivea i Pampersy.ew. bambino.
Simplysetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 12:58   #427
Adenium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

To ja się do was dołączam, jeśli można. Kocham Bd żel uniwersalny. Teraz mam pielęgnacyjny płyn do kąpieli Pflegebad, jest też fajny, ale jakoś mnie nie zachwycił - tak więc kończę butelkę i wracam do uniwersalnego. Mam również krem z cynkiem i nagnietkiem i tutaj się nie polubiliśmy - niby krzywdy mi nie robi, ale jak tylko nałożę go na twarz, to jest jakaś taka tłusta, zapchana. Jest dla mnie chyba po prostu za treściwy.
A teraz, narobiłyście mi apetytu na: oliwkę i płyn do kąpieli dla mam oraz kremik BD - ten w pudełeczku.
Poza tym słyszałam, że szampon Bebi Barwy jest bardzo dobry, zresztą ktoś już chyba o nim wspominał.
To tyle, jak na początek oczywiście.
Adenium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 07:44   #428
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
A propos chusteczek BD - których uzywacie do higieny intymnej? Bo ja dziś użyłam tych malutkich niebieskich i hmmm zdziwiłam się bo szczypało przez chwilę...
jak na razie używałam tylko tych i nic mnie nie szczypało
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 19:09   #429
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Najlepszy jest płyn naturalny do kąpieli babydream (ten żółty). Stosowany do higieny intymnej nie podrażnia mnie, co jest naprawdę pozytywną nowością dla mnie. Tak oto mam tańszy zamiennik lactacyd.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 19:26   #430
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

dla mnie płyn do kąpieli hipp oraz babydream - zarówno niebieski, jaki i ten z nagietkiem to KWC preparatów do mycia skóry pod prysznic.
wszelkie drogie, apteczne żele myjące do skóry atopowej nawet nie mogą się z nimi równać polecam wszystkim atopiczkom
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 22:55   #431
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

loss_lauri - a używałaś dzieciaczków Schleckera? to dopiero KWC jest!
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 11:31   #432
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
loss_lauri - a używałaś dzieciaczków Schleckera? to dopiero KWC jest!
nie a gdzie to można dostać?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 11:36   #433
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
nie a gdzie to można dostać?
W drogeriach Schlecker.

A Ty nie byłaś z Krakowa przypadkiem?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 12:55   #434
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
W drogeriach Schlecker.

A Ty nie byłaś z Krakowa przypadkiem?
byłam i będę, bo studiuję w Krakowie a w Krakowie jest ta drogeria?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:01   #435
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Nie ma, ale mamy na wątku krakowskim (z podpisu) dziewczyny, które na żadanie dowożą ze Sląska Zapraszamy. Ja służę też próbkami jeśli zechcesz
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:07   #436
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Nie ma, ale mamy na wątku krakowskim (z podpisu) dziewczyny, które na żadanie dowożą ze Sląska Zapraszamy. Ja służę też próbkami jeśli zechcesz
o, fajnie wiedzieć, dzięki
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 09:49   #437
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

hej dziewczyny
ja uzywam oliwki babydream,dolewam do kąpieli i smaruje sie po kąpieli nieraz ale rzadko bo wole balsamy...kupiłam niedawno krem babydream nagietkowy gesischtcreme i smaruje sie nim na noc,mam cere mieszana-jak narazie jestem zadowolona.
Mam pytanie,czy np.ten kremik na mroz i wiatr nadawałby sie do uzywania w mróz?bo wiadomo ze trzeba jakos twarz chronic a w takich kremach na zime dla dorosłych czesto sa składniki które nie odpowiadaja mojej cerze albo sa tłuste po prostu ;/ co myslicie ?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 09:53   #438
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
h
Mam pytanie,czy np.ten kremik na mroz i wiatr nadawałby sie do uzywania w mróz?
Który TEN? z BD? skoro jest na mróz właśnie to jakby miał się nie nadawać
Jest fajny
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 10:17   #439
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Który TEN? z BD? skoro jest na mróz właśnie to jakby miał się nie nadawać
Jest fajny

chodziło mi oto czy nie zapycha
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 22:16   #440
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
chodziło mi oto czy nie zapycha
Ja bym uważała.
Na 2 miejscu Caprylic/Capric Triglyceride.
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 11:39   #441
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Ja bym uważała.
Na 2 miejscu Caprylic/Capric Triglyceride.
dzięki w takim razie go sobie daruje
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 11:42   #442
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
dzięki w takim razie go sobie daruje
Ja go sobie chwalę, a mam skłonności do zapychania.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 12:28   #443
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ja go sobie chwalę, a mam skłonności do zapychania.
Mnie zapycha wiele rzeczy, ale akurat nie trójglicerydy i też dobrze ten krem toleruję
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:21   #444
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Ajć dziewczyny przerzucam się na kosmetyki dla dzieci ostatnimi czasy zaopatrzyłam się w:
- oliwkę BD(oliwki dla dzieci towarzyszą mi już od kilku lat przez moją mega suchą skórę na nogach, wcześniej miałam J&J, Bambino, Hippa, ale ta BD jest najmniej tłusta i najlepiej się wchłania, ale niestety żadna z tych oliwek mnie nie nawilża odpowiednio )
-Krem nagietkowy BD - skusił mnie "dobrym" składem, ale dziwi mnie że skład się różni od tego na KWC, bo nie ma np. cynku może znów jakąś nową wersję dali.... stosuje dopiero kilka dni na noc, więc nie powiem za dużo o działaniu, ale w końcu mam krem bez parabenów!
- szampon BD - koleżanka się ostatnio zachwycała, że mam miękkie włosy a cena śmieszna( teraz jest w promocji za 2,50, kupię z 3 na zapas, jeszcze dla mamy, która ma alergie);
-dziś kupiłam ten wszechstronny żel do mycia bo mam dość przesuszających żeli pod prysznic, choć wiem, że w dużej mierze to woda mi skórę przesusza

zastanawiam się jeszcze nad kupnem jakiegoś balsamu lub mleczka, myślałam o tym lotionie-toniku, może jak będę mieć przypływ gotówki to kupię. No i może jakiś krem na dzień, choć mój obecny(Humektan) mnie zadowala, ale ten skład ;/ skuszę się może jeszcze na ten spray z Lilliputz o ile go znajdę

Edytowane przez anka1892
Czas edycji: 2010-10-08 o 16:34
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:47   #445
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
-Krem nagietkowy BD - skusił mnie "dobrym" składem, ale dziwi mnie że skład się różni od tego na KWC, bo nie ma np. cynku może znów jakąś nową wersję dali.... stosuje dopiero kilka dni na noc, więc nie powiem za dużo o działaniu, ale w końcu mam krem bez parabenów!
Bo nagietkowe są dwa - jeden z cynkiem, drugi bez
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:55   #446
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Bo nagietkowe są dwa - jeden z cynkiem, drugi bez
Właśnie po napisaniu przeczytałam prawie cały wątek no i piszecie o dwóch wersjach, ale one nadal są dostępne? (te obydwie wersje) Wydaje mi się, że była tylko jedna dostępna w Rossmanie, ale jak pójdę(bo wybieram się po te szampon w najbliższym tygodniu) to obczaję
jeszcze zapomniałam napisać, że kusi mnie filtr 50 i to już od dawna mnie kusi ale boję się zapychania, no i nie wiem czy 50 nie jest dla mnie za duża, bo ja na dworze sporadycznie jestem na uczelnie i z powrotem + zakupy ;p
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 11:30   #447
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Jeśli opis na stronie doz jest zgodny z prawdą, to zmieniono formułę tego żelu

Cytat:
Johnson's baby łagodny płyn do mycia ciała i włosów

Aqua, Coco-lucoside, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate, Crosspolymer, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, p-Anisic Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Parfum.
Duża pojemność, pompka, dobra dystrybucja mile widziane. Ciekawe jak myje. Używałyście?


Ja ostatnio wypróbowałam Pediatril Avene - działanie porównywalne do szlekerów, bejbidrimów etc. (z tym, że nie jest perfumowany, nie zawiera pszenicy, alkoholu benzylowego itp., co może mieć ogromne znaczenie dla osób z nadwrażliwą lub alergiczną skórą).

Cytat:
INCI: Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Water (Aqua), Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoamphoacetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide.
Poza tym, (pewnie już jakiś czas temu) zmodyfikował składy swoich myjek Schlecker i Beiersdorf.

Szampon Bambino
Cytat:
Napisane przez trzecia3 Pokaż wiadomość
(...)
Skład: Aqua, Decyl Glucoside, Sodium Myreth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-80 Sorbitan Laurate, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Disodium PEG - 5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Laureth - 2, Citric Acid, Polyquaternium-10, Sodium Laureth Sulfate, Niacinamide, Bisabolol, Parfum
Nivea Baby, Szampon nadający połysk z proteinami jedwabiu
Cytat:
Skład: Aqua, Decyl Glucoside, Sodium Myreth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-80 Sorbitan Laurate, PEG-90 Glyceryl Isosterate, Disodium PEG-5 Laurylcitare Sulfosuccinate, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Laureth-2, Citric Acid, Polyquaternium-10, Sodium Laureth Sulfate, Niacinamide, Hydrolyzed Silk, Parfum
Jak to w koncernie.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:45   #448
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Polecam szampon Bambino. Włosy są po nim ładne, miękkie, lśniące Babydream robi z moich włosów siano, niestety. Żel Babydream również lubię, jest łagodny i dobrze czyści. Ponadto jestem w trakcie używania Oliwki dla Mam Babydream, super skład i działanie, godna zastępczyni Oliwki Hipp. Balsam do ciała Babydream ... zbyt lejący, osobiście wolę mleczko Hipp'a, skóra była po nim super nawilżona i delikatna
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:15   #449
pam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Saarland
Wiadomości: 110
GG do pam26
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

Ja dolaczylam do swojej kolekcji nowy kosmetyk jak dla mnie.
-Babydream dla kobiet ciezarnych pieknie pachnacy lotion do ciala polecam serdecznie
-pomadka najlepsza jak do tej pory od Prinzessin super zapach i niekleista zostanie juz ze mna na dluzej.
--szampon Bübchen 2 w 1 cos fajnego wlosy mam pieknie lsniace ,nie placzace nawet juz spray nie uzywam.
Polecam bardzo.
__________________
Zycie jest takie piekne ,tylko ludzie zyc nie umieja.
pam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:51   #450
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki dla dzieci w pielęgnacji biochemiczek

pam a gdzie ty ta pomadke dorwalas? Stoi na polce z dzieciecymi kosmetykami, czy wisi tam gdzie pomadki pielegnacyjne? Ja albo jestem slepa, albo u mnie tej pomadki nie ma, bo na polce z kosmetykami nic nie stoi co by nawet pomadke przypominalo.

A tak wogole to pisz PW bo ja tak lubie z toba pisac. Jakies nowe odkrycia aldikowe masz?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-14 21:18:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.