kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 23:28   #2641
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kiwo Pokaż wiadomość
SzatAnka71 Dzięki
Widziałam już tą stronę, ale nie doszłam do końca, bo szukałam na Lucy minerals...
Jeśli chodzi o szukanie wątków, to nie mogę się połapać, do wszystkiego są jakieś linki, odnośniki, cuda, regulaminy
niestety już mi oczy wysiadają (serio wzrok siada) i nie ogarniam wypadałoby dać odpocząć oczom...
Nawet ta odpowiedź śledziłam sama, czy nie może przyjść jakiś e-mail na skrzynkę??( pewnie dostanę jakiegoś linka do poczytania..ech)
Ano tak jest na początku się błądzi,ale nie zrażaj się za dwa tygodnie będziesz obcykana
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 15:52   #2642
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kiwo Pokaż wiadomość
SzatAnka71 Dzięki
Widziałam już tą stronę, ale nie doszłam do końca, bo szukałam na Lucy minerals...
Jeśli chodzi o szukanie wątków, to nie mogę się połapać, do wszystkiego są jakieś linki, odnośniki, cuda, regulaminy
niestety już mi oczy wysiadają (serio wzrok siada) i nie ogarniam wypadałoby dać odpocząć oczom...
Nawet ta odpowiedź śledziłam sama, czy nie może przyjść jakiś e-mail na skrzynkę??( pewnie dostanę jakiegoś linka do poczytania..ech)
Niestety każdy tak zaczynał
Wiem, to uciążliweale jak już napisała skarbiątko po jakimś czasie będziesz tu się czuć jak w domu
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 19:36   #2643
skinner
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny,
jaki z podkładów LM odpowiada fair neutral z EDMu?
skinner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 09:40   #2644
kiwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 52
GG do kiwo
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

skarbiatko i SzatAnka71 dzięki dziewczyny za miłe słowa.

Mam jeszcze prośbę, szukam na stronie Lucy minerals kolory podkładów i innych produktów, ale ta strona jest dla mnie dziwna i brak mi cierpliwości. Ponoć są jakieś zdjęcia, ale z przekłamanymi kolorami. Pewnie dziewczyny wiecie.., rzućcie linkiem. I skąd wiecie z tej strony, jakie są jeszcze oprócz podkładów inne produkty?

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------


Przecież teraz jakoś to widzę.. Chyba przedtem klikałam w co 10-ty link..
Teraz rozumiem o co chodzi , nie ma zdjęć swatchów, tylko tych produktów, których kolory mogą być przekłamane...
kiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 09:43   #2645
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

tu np masz odcienie podkładów:
http://www.lucyminerals.com/?em_link...b-b3668636ddfa
tu róże:
http://annelangguth.vpweb.com/Mineral-Blush.html
tu cienie matowe:
http://annelangguth.vpweb.com/Matte-Shadows.html
itd w zakłdkach po lewej szukaj sobie co chcesz

a swatche u naszej koleżanki Cathy na blogu:
http://mineralnekosmetyki.pl/2010/04...lucy-minerals/
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2011-02-10 o 09:46
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 11:03   #2646
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez skinner Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
jaki z podkładów LM odpowiada fair neutral z EDMu?
Żaden

Zajrzyj na mojego bloga, bo też pierwotnie uzywałam Fair Neutral i robiłam zdjęcia jasnych kolorow LM.

Ale Annie robi mixy, więc 50% białego zmieszane z którymś z oferty powinno być ok
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 11:21   #2647
kiwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 52
GG do kiwo
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
tu np masz odcienie podkładów:
http://www.lucyminerals.com/?em_link...b-b3668636ddfa
tu róże:
http://annelangguth.vpweb.com/Mineral-Blush.html
tu cienie matowe:
http://annelangguth.vpweb.com/Matte-Shadows.html
itd w zakłdkach po lewej szukaj sobie co chcesz

a swatche u naszej koleżanki Cathy na blogu:
http://mineralnekosmetyki.pl/2010/04...lucy-minerals/
Ok, dzięki bardzo. Już do tego doszłam
kiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 14:14   #2648
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

kopiuje ze strony Lucy Minerals -

Weekly Special #1 - February 8-14

You will receive 2 Full-Size Foundations, a Full-Size Blush, 2 Shadows or Liners, and a "Try It" Size bottle of Ambrosia Multi-tasking Serum.

Plus you will also receive the February FREE Gifts with Purchase. (A Full-Size Finishing Powder and another Shadow or Liner)

Just let us know your shades when you check out. If you miss this box, just email us.

This is a $78 retail value.
Price: $45.00



Weekly Special #2 - February 8-14

You will receive 2 Full-Size Foundations OR 1 Foundation and 1 Finishing Powder.

Plus you will also receive the February Free Gift with Purchase for spending $20 or more (a FREE Full-size Shadow or Liner of your choice)

This is a $35 retail value.
Price: $21.00
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:12   #2649
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

kochane ja tak trochę ni z gruszki ni z pietruszki;-) od jakiegoś już czasu testuję Oil Control Foundation with Calcium Carbonate - color: cream i jestem z niego maksymalnie zadowolona. Z kolorem na tą porę roku udało mi się trafić do strzału, a jeśli chodzi o konsystencję to EDM może się według moich odczuć schować. Byłam przygotowana po wielu komentarzach na ważenie się produktu na twarzy, na przejścia z podkładami nim się trafi na ten jeden. a tu bęc- wszystko od strzału. Poszłam też za radami agabil1 co do nakładania cieniutkich warst i przy tej metodzie ma rewelacyjne krycie;-)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 11:12   #2650
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dziewczyny, czy możecie mi powiedzieć jak sprawuje się Finishing Powder? Warty ceny? Kusi mnie ta promocja, a niewiele można o nim znaleźć w tym wątku... :/

I pytanie o odcienie: Medium Olive jest dużo ciemniejszy od Creamy Olive? I tak samo Golden Medium od Creamy Bisque? Bo może od razu kupić 2 bigi w tej promocji, na późną wiosnę powinno być w sam raz
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 13:13   #2651
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja mam Finishing Powder formuła original, przyzwoity produkt, ale mnie nie zachwycił, używam go rzadko ponieważ podejrzewam go o zapychanie podobnie jak podkład w tej samej formule Nie widzę różnicy czy mam go na twarzy czy nie. W kategorii pudrów wygrywa u mnie zdecydowanie Lauress i Lumiere
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 19:54   #2652
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Hej,
witam na wątku Lucy
Zamówiłam ostatnio próbki i niestety totalnie mi nie leżą. Jedna sprawa że specyficzna formuła sprawia że mam straszną tapetę ale nad tym można popracować ale totalnie nie leżą mi kolory.
Zamówiłam Shell beige, medium i bisque i są dla mnie mocno za ciemne i za żółte i nie wiem co mam z tym fantem zrobić. (formuła oryginal i OCC i OCS) Z chęcią wymienię się z kimś jakby ktoś miał jasniejsze i był zainteresowany, albo jakby ktoś chciał wymienić któryś kolor na próbkę białego to może dałoby radę wymieszać. Sama nie wiem co robić
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 14:22   #2653
Oxsana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 61
Smile Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Hej,
witam na wątku Lucy
Zamówiłam ostatnio próbki i niestety totalnie mi nie leżą. Jedna sprawa że specyficzna formuła sprawia że mam straszną tapetę ale nad tym można popracować ale totalnie nie leżą mi kolory.
Zamówiłam Shell beige, medium i bisque i są dla mnie mocno za ciemne i za żółte i nie wiem co mam z tym fantem zrobić. (formuła oryginal i OCC i OCS) Z chęcią wymienię się z kimś jakby ktoś miał jasniejsze i był zainteresowany, albo jakby ktoś chciał wymienić któryś kolor na próbkę białego to może dałoby radę wymieszać. Sama nie wiem co robić



WITAJ
Wiesz co spróbuj kolorów light medium, medium olive, i soft beige
lub zamów sobie na allegro, czasem się pojawiają po 3,99.

Ja tak sobie znalazłam swój kolor. Spróbuj najlepiej formuły light skoro tamte nie pasują.

pozdrawiam
__________________
wymianka

szukam
KERASTASE itp do włosów Charms, Beads, Pandora,
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=439460
Oxsana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 21:53   #2654
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Wiem że od tego jak lucy leży na twarzy, dużo zależy co nałoży się wcześniej pod Jakich kremów używacie pod lucy? Na czym dobrze 'leży' Waszym zdaniem? Ja pomału przymierzam się do zakupienia filtrów, ale trochę się martwię, że jak potem będę nakładać pędzlem lucy, to zetrę sobie cały ten filtr z twarzy
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 08:44   #2655
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mi najlepiej leży na niczym Nie znam żadnego lekkiego kremu,który by mnie nie zapychał, więc na dzień nie używam wcale. A próbowałam z różnymi (nawet zapychaczami) i na żadnym nie chciała leżeć.
Ewentualnie czasem olej emu Blusche- wtarta bardzo mała ilość, po czym starta do sucha chusteczką (tak, żeby wydawało się że na buzi nic nie ma)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:41   #2656
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Wiem że od tego jak lucy leży na twarzy, dużo zależy co nałoży się wcześniej pod Jakich kremów używacie pod lucy? Na czym dobrze 'leży' Waszym zdaniem? Ja pomału przymierzam się do zakupienia filtrów, ale trochę się martwię, że jak potem będę nakładać pędzlem lucy, to zetrę sobie cały ten filtr z twarzy
Ja nakładam Neostratę rozświetlającą,na to dry flo a potem nie wcieram tylko stempluję Lucy.Na koniec jakiś finisher i już
Jeśli będziesz stemplować tak że pędzel będzie wygiety(czyli jakieś tam lekkie wcieranie jest)i przelecisz tak kilka razy buźkę to filtrowi nic nie powinno się stać.No ale wszedzie piszą żeby minerały wcierać-mnie to nie służy jeśli chodzi o Lucy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:12   #2657
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Mi najlepiej leży na niczym Nie znam żadnego lekkiego kremu,który by mnie nie zapychał, więc na dzień nie używam wcale. A próbowałam z różnymi (nawet zapychaczami) i na żadnym nie chciała leżeć.
Ewentualnie czasem olej emu Blusche- wtarta bardzo mała ilość, po czym starta do sucha chusteczką (tak, żeby wydawało się że na buzi nic nie ma)
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja nakładam Neostratę rozświetlającą,na to dry flo a potem nie wcieram tylko stempluję Lucy.Na koniec jakiś finisher i już
Jeśli będziesz stemplować tak że pędzel będzie wygiety(czyli jakieś tam lekkie wcieranie jest)i przelecisz tak kilka razy buźkę to filtrowi nic nie powinno się stać.No ale wszedzie piszą żeby minerały wcierać-mnie to nie służy jeśli chodzi o Lucy
Dzięki za odpowiedzi Dowiaduję się od Was o nowych kosmetykach o których wcześniej nie słyszałam
kmb1 a jak nic nie nakładasz na buźkę to nie wysusza Ci się ani nic? A cóż za olej emu? Jakie ma działanie?
SzatAnka71 o Neostracie rozświetlającej i dry flo też nie słyszałam.. Czy są to kosmetyki odpowiednie do cery mieszanej z błyszczącym nochalem i czołem
Ja właśnie wcieram lucy i jestem zadowolona z efektu, to nie wiem jak z tym filtrami kurcze
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:15   #2658
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Lucy Light nie wysusza, ale Orginalna podrażnia mnie jeśli nic pod spód nie kładę (ale ja mam bardzo wrażliwą skórę).
Olej emu to olej pochodzenia zwierzęcego (no od strusia emu). Nie podrażnia, nie zapycha. Ten z firmy Blusche nie ma zapachu, także jest ok.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:40   #2659
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Lucy Light nie wysusza, ale Orginalna podrażnia mnie jeśli nic pod spód nie kładę (ale ja mam bardzo wrażliwą skórę).
Olej emu to olej pochodzenia zwierzęcego (no od strusia emu). Nie podrażnia, nie zapycha. Ten z firmy Blusche nie ma zapachu, także jest ok.
Ja używam właśnie tej oryginalnej formuły. O to muszę się przyglądnąć bliżej temu olejowi ze strusia Teraz to tyle tych kosmetyków, że niewiadomo co wybrać A jakby się chciało wszystkiego wypróbować, to trzebaby mieć worek pieniędzy Heh, przepraszam za odejście od tematu
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 12:59   #2660
kiwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 52
GG do kiwo
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny mam pytanie o odcienie. Odpowiada mi tonacja Medium i Soft Beige, ale od nich chciałabym zejść w dół- jaśniej. Czy Light Medium, Bisque i najjaśniej Fair to będzie ta sama beżowa tonacja? Mam też Creamy Bisque, ale to już inna tonacja (tzw. żółta), ale właśnie poziom jasności, jaki by mi odpowiadał.
kiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 10:30   #2661
Oxsana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 61
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja pod Lucy nakładam serum nawilżające HYDRABIO z Biodermy ma świetne recenzje na KWC, czasem w porywach Matriciane serum z Biodermy

A jeśli chodzi o filtry to też bioderma i bardzo lekka konsystencja, bo na lato nie lubię jak mi coś zapycha pory. Photoderm Max Fluid (ma bardzo bardzo lekką konsystencję)
__________________
wymianka

szukam
KERASTASE itp do włosów Charms, Beads, Pandora,
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=439460
Oxsana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 13:42   #2662
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

mam pytanie używając aktualnie light medium z EDM w jakie odcienie powinnam celować w Lucy?
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 20:03   #2663
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

kmb1, widziałam,że na wątku przed/po napisałaś, że będziesz miała mieszankę z Lucy w formule Lucy Light z odcieniem Snow White... Czy to oznacza, że mimo, iż tego odcienia nie ma na stronie można zamawiać mieszanki w tej formule z tym odcieniem? Czy jest to też mieszanka formuł tj. Fair i Pale Olive będziesz miała w formule Light, a Snow White w formule Oryginal?
Pytam, ponieważ chciałam zamówić biga właśnie z Lucy Light, ale zrezygnowałam, bo Fair było za ciemne, a myślałam, że Snow White nie ma...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 11:11   #2664
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Czy to oznacza, że mimo, iż tego odcienia nie ma na stronie można zamawiać mieszanki w tej formule z tym odcieniem?
Można zamawiać dowolne mieszanki, bo baza jest jedna (jeśli chodzi o kolor), a reszta jest dodawana w trakcie mieszania
Możesz wziąc mieszankę nie tylko 50/50 ale np 50/25/25 lub 4*25% każdego koloru
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 12:27   #2665
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi Dowiaduję się od Was o nowych kosmetykach o których wcześniej nie słyszałam
kmb1 a jak nic nie nakładasz na buźkę to nie wysusza Ci się ani nic? A cóż za olej emu? Jakie ma działanie?
SzatAnka71 o Neostracie rozświetlającej i dry flo też nie słyszałam.. Czy są to kosmetyki odpowiednie do cery mieszanej z błyszczącym nochalem i czołem
Ja właśnie wcieram lucy i jestem zadowolona z efektu, to nie wiem jak z tym filtrami kurcze
Neostrata niestety nie wchłania się do matu(ma filtr)ja mam mieszaną cerę i średnio mi z tym kremem ale chcę się pozbyć przebarwień dlatego ją stosuję
Dry Flo to skrobia i mnie ładnie matuje ale lekko bieli
Jeśli chodzi o filtry i mat to ja mogę polecić Pollenę Evę na wrażliwe miejsca.Mat absolutny,tani ale i mały

Z Lucy bardzo lubię Oryginal ale Light lepiej lezy bo się nie błyszczę
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-02-15 o 12:28
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 12:49   #2666
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ma próbkę Pale Olive i nie wiem jakiej jest formuły. Przy teście paskowym, jeśli nie ma drobinek (dziewczyny pisały, że przy Light występuję) to jest Orginal? To musi być któraś z tych dwóch.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 13:11   #2667
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Ma próbkę Pale Olive i nie wiem jakiej jest formuły. Przy teście paskowym, jeśli nie ma drobinek (dziewczyny pisały, że przy Light występuję) to jest Orginal? To musi być któraś z tych dwóch.
Ja mam próbkę Pale Olive w formule Original i nie ma drobinek Mam też pełnowymiarowe opakowanie Cream w formule Original i również nie dopatrzyłam się drobinek

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Neostrata niestety nie wchłania się do matu(ma filtr)ja mam mieszaną cerę i średnio mi z tym kremem ale chcę się pozbyć przebarwień dlatego ją stosuję
Dry Flo to skrobia i mnie ładnie matuje ale lekko bieli
Jeśli chodzi o filtry i mat to ja mogę polecić Pollenę Evę na wrażliwe miejsca.Mat absolutny,tani ale i mały

Z Lucy bardzo lubię Oryginal ale Light lepiej lezy bo się nie błyszczę
Ja również mam mieszaną cerę i błyszczącym nosem i czołem, skorbia nie do końca sobie radzi z tym błyszczeniem Używam skrobię taką zwykłą, ze spożywczaka, tzw: 'mączkę ziemniaczaną' Dry flo to jest jakaś specjalna skorbia do twarzy?
Pollena Eva to ten filtr: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,29923,eva-sun-krem-ochronny-na-superwrazliwe-miejsca-spf50-.html&next=1 Jest dostępny w zwykłych drogeriach?
Z Lucy nie próbowałam nigdy formuły Light, coś słyszałam że niby podkreśla suche skórki i chyba tego się wystraszyłam Ale w sumie jeśli ma takie samo dobre krycie co formuła Oryginal, a przy tym matuje, to nie wiem czy nie byłaby lepsza do mojej cery.. Tylko że mam już biga z oryginalną formułą i zanim go zużyję..
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 13:52   #2668
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Ja mam próbkę Pale Olive w formule Original i nie ma drobinek Mam też pełnowymiarowe opakowanie Cream w formule Original i również nie dopatrzyłam się drobinek

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------


Ja również mam mieszaną cerę i błyszczącym nosem i czołem, skorbia nie do końca sobie radzi z tym błyszczeniem Używam skrobię taką zwykłą, ze spożywczaka, tzw: 'mączkę ziemniaczaną' Dry flo to jest jakaś specjalna skorbia do twarzy?
Pollena Eva to ten filtr: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,29923,eva-sun-krem-ochronny-na-superwrazliwe-miejsca-spf50-.html&next=1 Jest dostępny w zwykłych drogeriach?
Z Lucy nie próbowałam nigdy formuły Light, coś słyszałam że niby podkreśla suche skórki i chyba tego się wystraszyłam Ale w sumie jeśli ma takie samo dobre krycie co formuła Oryginal, a przy tym matuje, to nie wiem czy nie byłaby lepsza do mojej cery.. Tylko że mam już biga z oryginalną formułą i zanim go zużyję..
to ten filtr
Dry Flo to zmodyfikowana skrobia dostępna chyba na Mazidłach.
Zamów sobie próbki formuły Light a jak będzie dla Ciebie lepsza to wymienisz się z kimś bigiem albo bedziesz na zmianę używać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 14:17   #2669
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
to ten filtr
Dry Flo to zmodyfikowana skrobia dostępna chyba na Mazidłach.
Zamów sobie próbki formuły Light a jak będzie dla Ciebie lepsza to wymienisz się z kimś bigiem albo bedziesz na zmianę używać
Właśnie wyszukałam na Mazidłach Dry flo i jest to skrobia kukurydziana, z tego co pisze w komentarzach, to jest lepsza do matowienia niż ta skrobia ziemniaczana ze sklepu Tylko właśnie może bielić.. Ale może się skusze I muszę poszukać po drogeriach tego filtra z Polleny Evy
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 16:07   #2670
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Właśnie wyszukałam na Mazidłach Dry flo i jest to skrobia kukurydziana, z tego co pisze w komentarzach, to jest lepsza do matowienia niż ta skrobia ziemniaczana ze sklepu Tylko właśnie może bielić.. Ale może się skusze I muszę poszukać po drogeriach tego filtra z Polleny Evy
Dziewczyny mieszały dry flo z cynamonem żeby nadać koloru ale niestety zostawiał ciemne kropkiale jak się da jej malutko to bardzo nie bieli.Można też wybrać ciemniejszy podkład i się wyrówna koloryt ale tego nie próbowałam
Pollena Eva w tamtym roku była w Carrefurze ale można zamówić na ich stronie

Przepraszamy za OT
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.