Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-15, 19:38   #151
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37639746]Wiem, wiem
Mam zwykły druciak właśnie. W każdym razie mam nadzieję, że będę nosić krócej niż 2 lata.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------


Ja jeszcze nie nawykłam do metalu, ale podoba mi się efekt ciut większych ust

Ale OT [/QUOTE]
Ja nosiłam 1,5 roku górę i rok dół - ząbki się pięknie wyprostowały, potem tylko retailer z tyłu i plastikowe nakładki na noc i ząbki jak ta lala
Teraz TŻ zakłada (za młodu nie chciał gęby u dentysty otworzyć nawet za 100 marek, to niech sobie teraz płaci sam) - mam nadzieję, że do naszego ślubu wyprostuje
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:40   #152
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

dejanira21- nikłe szanse
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:46   #153
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Serioooo?? W normalnym sklepie Ryłko?? Ja mam swoje ulubione buty na koturnie i starłam już w nich fleki - byłam chyba w większości sklepów z akcesoriami szewskimi w Krakowie i w żadnym nie było akurat takich fleków
Iwi, można spokojnie (sama dziś 8 par zapasowych fleków kupiłam!), choć nie w każdym Ryłko ;-)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:49   #154
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To witam w klubie, też latam tylko po to do dratewki
Ja nie wiem, czy nie mogli dac plastykowych kołków, które człek bez problemu se wymieniał? A teraz wszędzie metalowe.
Chociaz szewc mówi, ze wystarczy odpowiednie obcązki kupić. Moze i tak, ale jak ja sama kiedyś spróbowałam zwykłymi, bo zrobiło mi sie to, co Tobie - plastik sie starł na amen i został metal - to prawie obcas rozwaliłam
Ja kiedyś zaniosłam do mojego szewca jednego buta bo w jednym wymieniłam fleka a w tym został ten bolec. Po kilku godzinach poszłam po buta niby wszystko pięknie ładnie. Zakładam buciki i o mały włos bym zęby starciła. Okazało się że szewc też miał problem z wyciągnięciem bolca i mądrala upiłował mi 1cm obcasa założył flek i skasował 10zł. Sprawa skończyła się awanturą że mi skrócił obcas i musiałam wymienić oba obcasy. Po wymienieniu już buty nie były tak wygodne jak wcześniej.
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Serioooo?? W normalnym sklepie Ryłko?? Ja mam swoje ulubione buty na koturnie i starłam już w nich fleki - byłam chyba w większości sklepów z akcesoriami szewskimi w Krakowie i w żadnym nie było akurat takich fleków
Tylko jak to taki leciwy model to mogą już nie mieć do nich fleków. Jak Ci się nie uda to idz do szewca a on podklei taką specjalną gumą.




Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A nie wolicie zanieść do szewca? Mój robi buty pięknie, nawet jak zedrę sam obcas to robi to tak że wygląda jak nowy. I zdecydowanie dłużej się trzymają jego fleczki niż te sklepowe
No właśnie chodzi o to że musimy zanieść do szewca bo same tego nie zrobimy.

Kiedyś wzięłam wiertarkę i z mamą rozwiercałyśmy ten bolec. Jeden się udało zrobić ale więcej nie próbowałyśmy bo szkoda czasu i nerwów

Mama mi mówiła że kiedyś były w całości metalowe lub plastikowe fleki i było bez problemów
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-11-15 o 19:58
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:02   #155
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Mama Ci gotuje, wysyła, a Ty jeszcze marudzisz i pretensje masz.

Skandal
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37626105]Chyba cos Ci sie pomylilo. Nie wiem, co sprawilo, ze poczulas sie predestynowana do oceniania mnie i mojego odzywiania.

Cos Cie przerasta to milcz . [/QUOTE]
James, a gdzie Ty tu ocenę Twojej osoby i Twojego, nomen omen znanego na tym wątku, odżywiania widzisz? Mały rozumek mam, poproszę o wytłumaczenie.

EDIT: właśnie dostrzegłam (ehh, faktycznie ślepnę chyba...) czerwoną karteczkę przy Twoim wpisie, moje pytanie w tym kontekście chyba nie jest więc konieczne ;-)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37626105]A jak mowilam na guerlainowym watku, ze szalu ni ma a efekt "jak zwykle" to nikt nie wierzyl .[/QUOTE]
Szał w mojej ocenie jest, bo widzę ich dobroczynne działanie. Tak jak i doceniam efekt nuitsów.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To witam w klubie, też latam tylko po to do dratewki
Ja nie wiem, czy nie mogli dac plastykowych kołków, które człek bez problemu se wymieniał? A teraz wszędzie metalowe.
Chociaz szewc mówi, ze wystarczy odpowiednie obcązki kupić. Moze i tak, ale jak ja sama kiedyś spróbowałam zwykłymi, bo zrobiło mi sie to, co Tobie - plastik sie starł na amen i został metal - to prawie obcas rozwaliłam
A nie mówił, gdzie te cążki dopaść? Chętnie zakupię. W moim sklepie szewskim jeno fleki w ofercie.

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2012-11-15 o 20:17
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:09   #156
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
James, a gdzie Ty tu ocenę Twojej osoby i Twojego, nomen omen znanego na tym wątku, odżywiania widzisz? Mały rozumek mam, poproszę o wytłumaczenie.


Szał w mojej ocenie jest, bo widzę ich dobroczynne działanie. Tak jak i doceniam efekt nuitsów.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------


A nie mówił, gdzie te cążki dopaść? Chętnie zakupię. W moim sklepie szewskim jeno fleki w ofercie.
Cęgi czołowe do wyciągania gwoździ Koszt ok 45zł
http://www.hurtszewski.com/images/fu...do_gwozdzi.jpg

może się skuszę i zamiast kosmetyków kupię sobie cęgi


oj będzie się działo
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:15   #157
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Cęgi czołowe do wyciągania gwoździ Koszt ok 45zł
http://www.hurtszewski.com/images/fu...do_gwozdzi.jpg

może się skuszę i zamiast kosmetyków kupię sobie cęgi


oj będzie się działo
Ooo!
Ja się zawsze zastanawiałam, jak się toto nazywa fachowo (z narzędzi to ja odróżniam co najwyżej młotek )
Chyba też takie coś kiedyś kupię, szybko się zwróci, biorąc pod uwagę ceny usług szewskich.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 20:30   #158
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A nie wolicie zanieść do szewca? Mój robi buty pięknie, nawet jak zedrę sam obcas to robi to tak że wygląda jak nowy. I zdecydowanie dłużej się trzymają jego fleczki niż te sklepowe
Oczywiście, że wolę zanieść do szewca, ale on bierze 9-11 zł, ja lubię codziennie założyć inne szpilki (wiadomo,ze tu obcas ściera się błyskawicznie), rocznie na te fleki szło mi kilkaset złotych więc wiosną tego roku kupiłam w hurcie szewskim 100-ileś sztuk fleków i właśnie nie umiem ich zmienić, jeśli są zdarte do metalu
Stąd zainteresowanie tymi obcążkami

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Cęgi czołowe do wyciągania gwoździ Koszt ok 45zł
http://www.hurtszewski.com/images/fu...do_gwozdzi.jpg

może się skuszę i zamiast kosmetyków kupię sobie cęgi


oj będzie się działo
Dzięki za link
Też chyba odżałuję i zakupię, założymy grupę wsparcia Zoś-samoś w zmienianiu fleków
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:31   #159
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Co do Revitalash =340 za 6 miesięcy kuracji to wcale nie jest tak drogo... Biorąc pod uwagę to ile się kupuję kolorówki, która leży nieużywana, albo prawie nieużywana...

Ja się zastanawiam czy nie kupić sobie po revitalashu tych kropli na jaskrę co mają ten sam składnik i nie nakładać aplikatorem od revitalasha. Niby działają tak samo, a jeśli będzie się uważało żeby nie dostały się to oka to nie ma zagrożenia
Jak się obliczy miesięczny koszt to faktycznie kwota nie wydaje się straszna.
Co do stosowania kropli zamiast gotowej odżywki, to byłabym raczej ostrożna, bo to w końcu lek a nie kosmetyk i pewnie ma zupełnie inne proporcje składników.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:44   #160
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
James, a gdzie Ty tu ocenę Twojej osoby i Twojego, nomen omen znanego na tym wątku, odżywiania widzisz? Mały rozumek mam, poproszę o wytłumaczenie.

EDIT: właśnie dostrzegłam (ehh, faktycznie ślepnę chyba...) czerwoną karteczkę przy Twoim wpisie, moje pytanie w tym kontekście chyba nie jest więc konieczne ;-)

Nie lubie uwag tak jak powyzej, ze wybrzydzam i marudze. Takie uwagi sa bezmyslne i krzywdzace bo osoba, ktora je wyglasza ma zawsze zerowe pojecie o temacie. Ja odzywiam sie tak ponad dwie dekady i w swoim zyciu znioslam juz wiele glupich, chamskich i nieuprzejmych uwag stad zadnych nie toleruje.
Gdybys przezyla tyle co ja to wiedzialabys o czym mowie. Temat niby prosty bo tylko odzywiania dotyczy. Ludzie potrafia byc jednak bardzo chamscy i bardzo tepi w temacie odzywiania, nawet malego dziecka.
Jako dziecka bywalo, ze potrafilam sie poplakac bo glupi dorosli puszczali pod moim adresem jakies dziwne uwagi. Teraz predzej komus olowek w oko wsadze niz sie poplacze . Niemniej wciaz takich uwag nie lubie. Nie tylko pod swoim adresem, ale i innych.


Punkcik karny akurat mnie w tym wypadku grzeje. Uwazam, ze moja uwaga byla absolutnie na miejscu. Zadnych "zlotych mysli" pod adresem mojego odzywiania i podchodzenia do tematu nie toleruje.
Wiem, ze pewnie Ci sie to wydaje dziwne, ale uwierz, po tylu latach i wielu przezyciach roznego rodzaju moja tolerancja w tym zakresie oscyluje wokol zera .

Ostatnio spotkalam dziewczynke, ktora czegos w restauracji nie chciala zjesc. Matka ja zmuszala a ona jesc nie chciala. Matka powiedziala, ze ma jesc "bo inni jedza" i, zeby "nie była dziwna". Dziewczynka mowila, ze chce cos innego a tego nie. Strasznie plakala. Serce mi sie krajalo jak tego sluchalam. Cholernie szkoda mi jej bylo. Wiem, co czula.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:45   #161
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
dejanira21- nikłe szanse
Też tak myślę, ale będę próbować
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 20:47   #162
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Cęgi czołowe do wyciągania gwoździ Koszt ok 45zł
http://www.hurtszewski.com/images/fu...do_gwozdzi.jpg

może się skuszę i zamiast kosmetyków kupię sobie cęgi


oj będzie się działo
W temacie narzedzi porada pewnie sluzy Moniq . Z tego, co pamietam baze UD obcegami probowala rozbrajac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:47   #163
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja kiedyś zaniosłam do mojego szewca jednego buta bo w jednym wymieniłam fleka a w tym został ten bolec. Po kilku godzinach poszłam po buta niby wszystko pięknie ładnie. Zakładam buciki i o mały włos bym zęby starciła. Okazało się że szewc też miał problem z wyciągnięciem bolca i mądrala upiłował mi 1cm obcasa założył flek i skasował 10zł. Sprawa skończyła się awanturą że mi skrócił obcas i musiałam wymienić oba obcasy. Po wymienieniu już buty nie były tak wygodne jak wcześniej.
No to spierniczył gościu sprawę, ja bym kazała mu zwracać za zniszczone obuwie. No bo jak tak mozna zrobić?!
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Serioooo?? W normalnym sklepie Ryłko?? Ja mam swoje ulubione buty na koturnie i starłam już w nich fleki - byłam chyba w większości sklepów z akcesoriami szewskimi w Krakowie i w żadnym nie było akurat takich fleków
Serio. Ale dodam, że nie we wszystkich. Głownie w tych największych. Trzeba pytać. Aha i ze sobą trzeba miec nie fleka, ale numer buta spisany z pudełka, bo one wg tego szukaja. Tak mi powiedziano w sklepie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:55   #164
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

A wlasnie, zapomnialam powiedziec, ze po kilku dniach (!) uzywania mojego specyfiku na przebarwienia zdarzyl sie cud. Nie w temacie przebarwien niestety . Moje zaskorniki splycily sie a przede wszystkich zauwazalnie sie zmniejszyly. Zwlaszcza na nosie widac, ze sa mniejsze.


Moj cudak wlasnej wlasnej kompozycji jets. Zrobilam go zupelnie inaczej niz planowalam, ale nie zaluje. Oby tylko przebarwienia jeszcze ruszyl .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:03   #165
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziekuję za wyjaśnienie, James.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to spierniczył gościu sprawę, ja bym kazała mu zwracać za zniszczone obuwie. No bo jak tak mozna zrobić?!


Serio. Ale dodam, że nie we wszystkich. Głownie w tych największych. Trzeba pytać. Aha i ze sobą trzeba miec nie fleka, ale numer buta spisany z pudełka, bo one wg tego szukaja. Tak mi powiedziano w sklepie.
Si, potwierdzam że numer tu najważniejszy!

Też bym się o zwrot kasy za zniszczone buty kłóciła.
Nie do pomyślenia dla mnie, tak potraktować buty.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:10   #166
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
James, a gdzie Ty tu ocenę Twojej osoby i Twojego, nomen omen znanego na tym wątku, odżywiania widzisz? Mały rozumek mam, poproszę o wytłumaczenie.

EDIT: właśnie dostrzegłam (ehh, faktycznie ślepnę chyba...) czerwoną karteczkę przy Twoim wpisie, moje pytanie w tym kontekście chyba nie jest więc konieczne ;-)


Szał w mojej ocenie jest, bo widzę ich dobroczynne działanie. Tak jak i doceniam efekt nuitsów.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------


A nie mówił, gdzie te cążki dopaść? Chętnie zakupię. W moim sklepie szewskim jeno fleki w ofercie.
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Dziekuję za wyjaśnienie, James.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------


Si, potwierdzam że numer tu najważniejszy!

Też bym się o zwrot kasy za zniszczone buty kłóciła.
Nie do pomyślenia dla mnie, tak potraktować buty.
Gdyby potraktował tak moje karmelki to bym powiesiła i wykrwawiła ale to było dawno dawno temu i nie przywiązywałam wagi no i nie chciałam się zbytnio unosić.

Teraz już bym wiedziała co robić.

I oczywiście już nigdy nasze buty nie zostały oddane do tego szewca i ploteczki poszły na osiedle że taki patałach z niego jest.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:44   #167
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ale mnie zestresowałyście przypominajką o ortodoncie...też muszę się przejść i założyć w końcu aparat, bo moje zęby na dole to jakaś katastrofa, z dnia na dzień gorzej, a i górnym się to zaczyna udzielać

Na dole aparatu nie będzie u mnie widać i dobrze, w życiu bym nie założyła na stałe takiego widocznego. Tylko i tak boję się, że zacznę seplenić, albo jakoś będzie pogrubiał mi szczękę (może to głupie) i że będę musiała go mieć strasznie długo. Dla mnie 2 lata to kosmos Jak tu się całować z takim aparatem na zębach?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam raz Mavale i wiecje miec nie chcę - u mnei absolutnie nic nie robiła
Teraz zachciało mi sie Revitalasha, bo dziołchy na blogach "szaleją" za nim.
Ale cena mnie stopuje na razie
A Talikę próbowałaś? Opinie są skrajne, ale na mnie akurat bardzo dobrze działa i mam już drugie opakowanie. Teraz muszę przerwać jej używanie, bo rzęsy sięgają mi do brwi i wygląda to idiotycznie

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A nie wolicie zanieść do szewca? Mój robi buty pięknie, nawet jak zedrę sam obcas to robi to tak że wygląda jak nowy. I zdecydowanie dłużej się trzymają jego fleczki niż te sklepowe
Pewnie, szewc to zapomniany i niedoceniany zawód, a bardzo przydatny. Mój również już kilka razy odratował mi buty, a i skierował nawet do ortopedy, gdy zobaczył, że ścieram flek w nieprawidłowy sposób. Poza tym wyznaję proekologiczne zasady i nie zastępuję nowym czegoś, czego produkcja pochłonęła mnóstwo zasobów, raczej staram się to naprawić na tip top i użytkować dalej Choć nowe nabywam swoją drogą
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:58   #168
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A Talikę próbowałaś? Opinie są skrajne, ale na mnie akurat bardzo dobrze działa i mam już drugie opakowanie. Teraz muszę przerwać jej używanie, bo rzęsy sięgają mi do brwi i wygląda to idiotycznie
Nie, a gdzie można kupić i za ile?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:04   #169
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Arrow Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Pojechalm dzis do Mario i nie uwierzycie, ale 1.5 godziny tam spedzialam zlecialo nawet nie wiem kiedy.. kupilam kilka drobiazgow nie moglam sie oprzec takiej znizce a potem jeszcze dorwalam w S. na VIPach Dive i Terra Soleia
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 22:21   #170
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, a gdzie można kupić i za ile?
Douglas, Feelunique, Lookfantastic, np. tu jest. Można też kupić małą wersję, 4,2ml, również na bardzo długo starcza.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Pojechalm dzis do Mario i nie uwierzycie, ale 1.5 godziny tam spedzialam zlecialo nawet nie wiem kiedy.. kupilam kilka drobiazgow nie moglam sie oprzec takiej znizce a potem jeszcze dorwalam w S. na VIPach Dive i Terra Soleia
Wcale się nie dziwię, ja też czasem tyle siedzę, dumając i oglądając, jeśli chcę coś kupić Co ciekawego upolowałaś?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:43   #171
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Douglas, Feelunique, Lookfantastic, np. tu jest. Można też kupić małą wersję, 4,2ml, również na bardzo długo starcza.
Dziękuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 23:23   #172
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A Talikę próbowałaś? Opinie są skrajne, ale na mnie akurat bardzo dobrze działa i mam już drugie opakowanie. Teraz muszę przerwać jej używanie, bo rzęsy sięgają mi do brwi i wygląda to idiotycznie
chyba skuszę się w przyszłym miesiącu, przy takiej reklamie to nie mam wyboru

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Pewnie, szewc to zapomniany i niedoceniany zawód, a bardzo przydatny. Mój również już kilka razy odratował mi buty, a i skierował nawet do ortopedy, gdy zobaczył, że ścieram flek w nieprawidłowy sposób. Poza tym wyznaję proekologiczne zasady i nie zastępuję nowym czegoś, czego produkcja pochłonęła mnóstwo zasobów, raczej staram się to naprawić na tip top i użytkować dalej Choć nowe nabywam swoją drogą
bardzo miło jest coś takiego przeczytać
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 07:28   #173
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta, gratuluję oszczędzania, bardzo dobry zwyczaj
bardzo bym chciała do niego powrócić. Mi też najlepiej oszczędza się na konkretny cel.

Ja niestety przeholowałam jakiś czas temu i spłacam jeszcze kartę kredytową. Ale jak człowiek głupi to co zrobić, na szczęście uczę się na błędach

Dostałam książeczkę z Sephory i kupon -20% ale nie będę korzystać.

I wczoraj list z Mario, że doładowali mi konto dodatkowymi bonusowym punktami, więc dostałam kupon na 35 zł. Może to jakaś ogólna akcje promocyjna mające na celu przyciągnięcie klientek?

W Mario poszaleję dopiero w grudniu. Na razie skusiłam się na Truskawie na shimmer bricka
ja na razie wstepnie oszczedzam na wakacje niby no chyba, ze wygeneruje mi sie jakies nowe chciejstwo

a Mario to kurcze szaleje z promocjami ostatnio
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Raz a dobrze, jak to brzmi


Kiedyś prawie wszystkie banki tak miały na oszczednościówce, teraz już jest różnie. Generalnie takla motywacja jest fajna, to prawda, ale z drugiej strony jak nie ma takiej opcji to można ćwiczyć silną wolę
niestety, u mnie cos takiego jak silna wola nie istnieje
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
ilios, a dlaczego ja się tu dopiero dowiaduję, że jesteś zakochana????
wątku TZowego nie nadrabiasz to tak potem jest


wczoraj w seph upolowalam dragony -20% [dla kumpeli zeby nie bylo], bylam tez w mario, kobieta taaak mnie wkurzala mialam konkretna liste tego, co chce dla znajomych Wizazanek plus szukalam jakiegos rozu dla mojej mamy. z pania obslugujaca tam obeszlysmy wszystko, odlozylysmy to co mialam na liscie i mowie jej, ze teraz sie pokrece miedzy standami spokojnie, bo chcialam sobie poogladac roze, bo szukam jakiegos dla mamy, ale nie wiem jakiego.... no i spoko - laze sobie laze, smaruje rece wszelkimi rozami.. a ona co ok 5-10 min sie materializowala kolo mnie, pokazywala mi roze ze standu przy ktorym stalam [ktore wlasnie ogladalam przeciez ] i ja jej znow mowie, ze dziekuje, na razie chce w spokoju sie rozejrzec i jak bede potrzebowac pomocy to ja zawolam, a ona znow to samo potem przyszla moja przyjaciolka z bratem i szukali dla niego jakiegos zapachu i to samo mowia jej, ze chca sobie powachac w spokoju a ta co chwile przychodzila i podtykala nam pod nos jakies zapachy

ale jestem z siebie dumna, bo mimo licznych pokus wyszlam tylko z tuszem dla mnie - a mi akurat pasuja tusze MF, wiec wydalam na mnie niecale 40 zl
mamie ostatecznie wybralam ten nowy roz EL peach passion
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 08:42   #174
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ale mnie dobiłyście-zamknęli mi ostatnio szewca więc oddałam buty do wymiany fleków w takim punkcie w centrum handlowym gdzie dorabiaja klucze i robią drobne naprawy szewskie (jest takie słowo??) i zapłaciłam,,,29zl!!!podej rzewałam, że to dużo ale teraz to mnie załamałyście!!
jakby tego było mało wczoraj stanęłam na rzęsach, żeby pójśc do mario i dorwać jakąs fajną promocję i....lipa!to jakaś kpina. jedyny mario w całym gdansku a z gornopolkowej kolorowki maja chyba tylko lancome. ogolnie maja tylko 2 stoiska (takie 1-stronne ) z kolorowka i na jednej lancome a na 2 chyba burzuj i l'oreal czy cos w tym stylu...i moje marzenia o guerlain i clinique poszły w diabły. to byla moja 1 i ostatnia wizyta w mario w gdansku-teraz juz rozumiem, czemu tam jest ZAWSZE pusto jak sie przechodzi. z czego oni sie utrzymuja???
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 09:00   #175
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
To ustrojstwo chyba ponad 200zł kosztuje bo tak mi sie na all przewinęło

O karmelki to miałam kilka pytań czy wygodne gdzie i za ile i same pochwały że piękne.
Moje czekają w kartonie jak je do szewca zaniosę fleki wymienic obym zdążyła przed śniegami bo ja taki zapęd mam
pochwalcie sie co za karmelki ??? pokaaazcie prosze

ps. zochawks napisalam Ci maila. Dostalas?
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 09:16   #176
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

właśnie wyleczyłam się z kupowania pat&rub w sephorze-poszłam wczoraj sprzwdzic cene ampulki 4 (dla ceny problematycznej ) i w sephorze kosztuje 179! a w sklepie internetowym 135 wiec nawet ze znizka 20% w sephorze sie nie oplaca. wiedzialam, ze roznica w cenie bedzie ale ze az taka...
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 09:19   #177
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

bylam wczoraj w Mario w reducie. Dramat...tylko dwie ogarniete konsultantki z czego jedna gdzies zniknela druga stala przy kasie. Oprocz tego jakies takie, za przeproszeniem mulowate i malo rozgarniete niewiasty. Pytam jednej czy maja w zestawach givenchy ange ou demon elixir lub le secret, na co ona, ze nie tylko to co widac. Ok, widzialam, ze nawet nie wykazala glebszego zaintereoswania temat wiec sama zaczelam szukac i co??? oczywiscie znalazlam 3 pudelka. Nastepnie inna mulowata prosze o krem pod oczy clinique, ktory polecalyscie ( swoja droga caly czas sie zastanbawialam czy jednak nie wziac clarinsa) mowie superdefense pod oczy, a ona pyta jaki??? ja mowie ten najnowszy. Aha, powiedziala ow niewiasta i widze, ze nie ma zielonego pojecia i nie rozroznia nawet ktore sa do twarzy a ktore nie...skonczylo sie tak, ze sama znalazlam. Szczerze mowiac nie wiedzialam, ze w M nie ma YSL i poprosilam o touche eclat YSL, a ona mowi, ze nie ma YSL ale moze mi inny tusz zaproponowac. To jeszcze nie koniec... podeszlam do kasy, zaplacilam. Zagladam do torebki zeby wyjsc prezent dla Tz i dac do spakowania i patrze, ze dostalam probki eris. Rozsierdzilo mnie to szczerze mowiac. Wydalam 800zl i dostalam 4 probki eris! Na pakowanie na prezent czekalam pol godziny. Jeden prezent pakowaly trzy konsultantki, jedna wziela za mala ilosc papieru i oklejala z wierzchu tasma, wiec powiedzialam, ze dziekuje zapakuje sama. Ogarnieta przy kasie ochrzanila kolezanke i powiedziala, ze tak sie nie robi i ona zawola druga kolezanke. Druga nie lepsza od pierwszej, wziela wiekszy kawal papieru i zaczela cos mruczec pod nosem, ze to problem, ze nie wyjdzie. Gdy juz chcialam wyjsc, ta co stala na kasie przeprosila i przegonila ta druga. Po dlugim czasie oczekiania wyszlam wkurzona z ladnie zapakowanym prezentem. Straaaasznie sie to M opuscilo i uwierzcie mi, ze ja nie naleze do tych bardzo wybrednych.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 09:26   #178
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

w mario jest roznie, w Poz sa 2 mario i jeden ma tylko Guerl, EL i Lancome, a drugi wiekszy ma juz wiecej
i YSL tez
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 09:32   #179
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
pochwalcie sie co za karmelki ??? pokaaazcie prosze
O te chodzi http://www.e-rylko.com/pub/produkty/2762/7032_big.jpg
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 09:47   #180
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

co sadzicie o tej swiatecznej paletce diora? http://www.temptalia.com/dior-coutur...hotos-swatches

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

teraz zobaczylam, ze to chyba zeszloroczna kolekcja.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.