Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-18, 13:05   #1051
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
...a nie stępił się? Bo ja mam identyczny i mam wrażenie, że po pięciu zabiegach igły już się nie wbijają...

Witam wszystkich w tym wątku
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 21:20   #1052
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

Wcześniej używałam tylko 0,2mm dla poprawy penetracji środków pielęgnacyjnych, a chciałabym coś więcej...

Kupiłam 1mm taką i mam wrażenie, że się nie wbija, tylko głaska skórę, bo igły są zbyt grube...? Albo to tylko wrażenie... i tak ma być.

W każdym razie byłabym wdzięczna za polecenie jakiejś 2-3mm.
Ale chcesz te 2-3 mm na cialo mam nadzieję?

Wczoraj sprobowalam. Ja tam bolu nie czulam, ale to kwestia osobnicza Przy stemlowaniu oka łza poleciala sama, a niby nic nie bolalo
Ogólenie fajny zabieg
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:05   #1053
Siwia
Przyczajenie
 
Avatar Siwia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 15
GG do Siwia
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Powiedzcie mi czego używacie do dezynfekcji skóry i rolki?
Siwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 14:27   #1054
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Siwia Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czego używacie do dezynfekcji skóry i rolki?
Przeczytaj sobei parę stron do tyłu, można sie dużo dowiedzieć

W szczególności dziękuję Geraldine za jej wpisy, bo wiele mi pomogły.

Z tego co dziewczyny pisza - to przed tylko peeling, nie trzeba dezynfekować skóry, a do dezynfekcji rolki po taniutki spirytus skazony habitantem

Dziewczyny, a co z szyją? Tykacie???

I co z powiekami? Bo w sumie chodzi o to zeby się zwisy w przyszłosci nei robiły, ale jak rolka pogrubi powieki?? i same srobią sie takie "podpuchniete" Ruszać czy nie?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 15:03   #1055
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja powiek nie ruszam. Roluje nad (do granicy oczodolu) i pod (tyle ile dam rade podjechać). Ruchomej powieki nie radzę ruszać, ja bym sie bała, że uszkodze oko.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 23:29   #1056
Sofia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witaj, mam pytanie, po ilu zabiegach efekty ( napięcie skóry) widoczne są gołym okiem i czy w ten sposób mogę zmniejszyć "lwią" zmarszczkę? Przyznam, że już prawie zdecydowałam się na botoks, ale jeszcze szukam...
Sofia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 09:23   #1057
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Kiedy będą widoczne efekty, to pewnie zalezy od stanu skóry i stosowanych preparatów. Moge Ci polecic voluplus, u mnie bardzo ładnie podziałał na lwia zmarszczkę i bruzdy od nosa do ust.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 01:54   #1058
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja zauważyłam u siebie, że po rolowaniu skóra jest napięta, owal twarzy odmłodzony, a za jakiś czas wraca stan jakbym nigdy nie rolowała. Zrobiłam już wiele zabiegów rolką 1 mm z odpowiednimi preparatami i jestem załamana tym, że efekty są nietrwałe. Stosuję rolkę w równych odstępach czasu i przyznam, że czuję się zniechęcona. Zaczęłam się rolować w kwietniu - 5 zabiegów. Potem przerwa ze względu na wyjazd 3 miesięczny. Od sierpnia znowu robię zabiegi do teraz. Może muszę poczekać na trwalsze efekty, co myślicie?
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:34   #1059
LadnyUsmiech
Przyczajenie
 
Avatar LadnyUsmiech
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 13
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A co myślicie o tym:


To było przy aukcji na allegro. Czy można się tym zasugerować? Przypadkiem do was tutaj trafiłam, kosztuje niewiele może się skuszę tylko czasu brak na przyjrzenie się dokładnie tematowi
LadnyUsmiech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 13:46   #1060
Sofia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziękuję!! Po raz pierwszy słyszę o tym produkcie. Czytałam już opis działania, to fatycznie może się udac..
Sofia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 20:00   #1061
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
...a nie stępił się? Bo ja mam identyczny i mam wrażenie, że po pięciu zabiegach igły już się nie wbijają...

Witam wszystkich w tym wątku
Miałam ZGTS-a z meadermu http://meaderm.pl/pl/p/Dermaroller-Z...m-sterylna/148 i wszystko było ok. stępił sie po ok. 15-zabiegach czyli standardowo. Wszystkie igły w miarę używania tracą ostrość, po 5 zabiegach nie wbijają się tak samo jak w czasie pierwszego rolowania i nie ma znaczenia czy rolka kosztuje siedemdziesiąt zł czy dwie stówy . Moim zdaniem ZGTS-y są dużo lepsze niż MT, chociaż do rolowania dłuższymi igłami 1,0 mm używam wyłącznie oryginalnych DTS-ów, bałabym się rolowania zwykłym chińczykiem


Cytat:
Napisane przez viki79
o i to jest dobre pytanie....sama sie zastanawiam jak polaczyc rolowanie z peelingami kwasowaymi ale wydaje mi sie ze lepiej zrobic serie rolowania a pozniej serie kwasow......
nie wiem na ile wskazane lub bezpieczne jest mieszanie kwasow i rolek

Można łączyć kwasy i rolkę jeśli chcesz zrobić to w trakcie jednego zabiegu to najlepiej używać lekkich kwasów ok. 10%. Najpierw nakładasz kwas, po zmyciu robisz rolowanie

Jeśli chcesz zastosować mocniejszy kwas to lepiej zrobić przerwę 5-8 dni i dopiero wtedy rolkę. Co prawda lekarze często łączą peelingi kwasami z mezoterapią mikroigłową czyli rolką, ale do tego potrzebna jest szeroka wiedza i doświadczenie, więc nie polecam takich doświadczeń w warunkach domowych bo skutki mogą być opłakane.

Ja czasami łączę retinoidy z rolką, ale po takim zabiegu mam zmasakrowaną skórę, jestem czerwona i zapuchnięta przez 2-3 dni, a potem przez tydzień obłażę jak jaszczurka i straszę ludzi .


Cytat:
Napisane przez klotylda abc
Ja zauważyłam u siebie, że po rolowaniu skóra jest napięta, owal twarzy odmłodzony, a za jakiś czas wraca stan jakbym nigdy nie rolowała. Zrobiłam już wiele zabiegów rolką 1 mm z odpowiednimi preparatami i jestem załamana tym, że efekty są nietrwałe. Stosuję rolkę w równych odstępach czasu i przyznam, że czuję się zniechęcona. Zaczęłam się rolować w kwietniu - 5 zabiegów. Potem przerwa ze względu na wyjazd 3 miesięczny. Od sierpnia znowu robię zabiegi do teraz. Może muszę poczekać na trwalsze efekty, co myślicie?

Co ile tygodni robisz zabiegi igłami 1,0 mm?
Trzy miesiące "nicnierobienia" ze skórą to bardzo długo, chyba że masz 20-35 lat Już dawno zauważyłam, że zbyt długie przerwy w rolowaniu powodują zaniknięcie uzyskanych efektów. To zupełnie normalne bo przecież z każdym dniem jesteśmy starsze i nasza skóra jest w coraz gorszej kondycji . Dlatego w przerwie między rolowaniami długimi igłami, regularnie robię zabiegi igłami 0,25 mm, czasami też 0,5 mm - żeby dostarczać skórze potrzebne składniki. Te najkrótsze igły są zupełnie bezpieczne, więc można się rolować bez ograniczeń czasowych, nawet przez okrągły rok Do takich zabiegów robię sobie proste sera z półproduktów kupowanych w naszych sklepikach albo używam gotowych ampułek - to zależy od aktualnego poziomu mojego lenistwa .
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 21:04   #1062
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja powiek nie ruszam. Roluje nad (do granicy oczodolu) i pod (tyle ile dam rade podjechać). Ruchomej powieki nie radzę ruszać, ja bym sie bała, że uszkodze oko.
Dzięki Katja. A szyja?
Po jakim czasie widziałaś pierwsze efekty?

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość

Co ile tygodni robisz zabiegi igłami 1,0 mm?
Trzy miesiące "nicnierobienia" ze skórą to bardzo długo, chyba że masz 20-35 lat Już dawno zauważyłam, że zbyt długie przerwy w rolowaniu powodują zaniknięcie uzyskanych efektów. To zupełnie normalne bo przecież z każdym dniem jesteśmy starsze i nasza skóra jest w coraz gorszej kondycji . Dlatego w przerwie między rolowaniami długimi igłami, regularnie robię zabiegi igłami 0,25 mm, czasami też 0,5 mm - żeby dostarczać skórze potrzebne składniki. Te najkrótsze igły są zupełnie bezpieczne, więc można się rolować bez ograniczeń czasowych, nawet przez okrągły rok Do takich zabiegów robię sobie proste sera z półproduktów kupowanych w naszych sklepikach albo używam gotowych ampułek - to zależy od aktualnego poziomu mojego lenistwa .
Geraldine, a w jakim Ty jesteś "przedziale wiekowym"?
czyli robisz raz w tygodniu przez cały czas taK?
Raz iglą "właściwą" a w czasie "odpoczynku" skory tą 0,25 lub 0,5 taK?

Trochę to przytłaczająca myśl, że juz do końca życia. Nie lubię czuć się przymuszana do czegokolwiek...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2013-11-25 o 12:48
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 12:44   #1063
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Dzięki Katja. A szyja?
Po jakim czasie widziałaś pierwsze efekty?


Geraldnie, a w jakim Ty jesteś "przedziale wiekowym"?
czyli robisz raz w tygodniu przez cały czas taK?
Raz iglą "właściwą" a w czasie "odpoczynku" skory tą 0,25 lub 0,5 taK?

Trochę to przytłaczająca myśl, że juz do końca życia. Nie lubię czuć się przymuszana do czegokolwiek...
Szyi nie roluję, na razie nie mam z nią problemów.
Pierwsze efekty przychodzą dośc szybko, po kilku tygodniach. Choć początkowo to chyba głównie opuchniecie twarzy
A wspomniany przeze mnie voluplus przyniósł poprawę nawet bez rolki. Roluje się od chyba 2 lat, z przerwami, w których uzywam aparatu do peelingu kawitacyjnego i sonoferezy. I moge zaświadczyć, że to wszystko na pewno opóźnia proces starzenia, ale na pewno nie zahamuje go całkiem.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 17:58   #1064
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Miałam ZGTS-a z meadermu http://meaderm.pl/pl/p/Dermaroller-Z...m-sterylna/148 i wszystko było ok. stępił sie po ok. 15-zabiegach czyli standardowo. Wszystkie igły w miarę używania tracą ostrość, po 5 zabiegach nie wbijają się tak samo jak w czasie pierwszego rolowania i nie ma znaczenia czy rolka kosztuje siedemdziesiąt zł czy dwie stówy . Moim zdaniem ZGTS-y są dużo lepsze niż MT, chociaż do rolowania dłuższymi igłami 1,0 mm używam wyłącznie oryginalnych DTS-ów, bałabym się rolowania zwykłym chińczykiem





Można łączyć kwasy i rolkę jeśli chcesz zrobić to w trakcie jednego zabiegu to najlepiej używać lekkich kwasów ok. 10%. Najpierw nakładasz kwas, po zmyciu robisz rolowanie

Jeśli chcesz zastosować mocniejszy kwas to lepiej zrobić przerwę 5-8 dni i dopiero wtedy rolkę. Co prawda lekarze często łączą peelingi kwasami z mezoterapią mikroigłową czyli rolką, ale do tego potrzebna jest szeroka wiedza i doświadczenie, więc nie polecam takich doświadczeń w warunkach domowych bo skutki mogą być opłakane.

Ja czasami łączę retinoidy z rolką, ale po takim zabiegu mam zmasakrowaną skórę, jestem czerwona i zapuchnięta przez 2-3 dni, a potem przez tydzień obłażę jak jaszczurka i straszę ludzi .





Co ile tygodni robisz zabiegi igłami 1,0 mm?
Trzy miesiące "nicnierobienia" ze skórą to bardzo długo, chyba że masz 20-35 lat Już dawno zauważyłam, że zbyt długie przerwy w rolowaniu powodują zaniknięcie uzyskanych efektów. To zupełnie normalne bo przecież z każdym dniem jesteśmy starsze i nasza skóra jest w coraz gorszej kondycji . Dlatego w przerwie między rolowaniami długimi igłami, regularnie robię zabiegi igłami 0,25 mm, czasami też 0,5 mm - żeby dostarczać skórze potrzebne składniki. Te najkrótsze igły są zupełnie bezpieczne, więc można się rolować bez ograniczeń czasowych, nawet przez okrągły rok Do takich zabiegów robię sobie proste sera z półproduktów kupowanych w naszych sklepikach albo używam gotowych ampułek - to zależy od aktualnego poziomu mojego lenistwa .
dzieki, dobrze wiedziec ze rolka i peelingi nie gryza sie ze soba i kuku sobie zrobic nie mozna

a mozesz wyjasnic co to sa retinoidy ktorych uzywasz do rolki?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 08:27   #1065
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Szyi nie roluję, na razie nie mam z nią problemów.
Pierwsze efekty przychodzą dośc szybko, po kilku tygodniach. Choć początkowo to chyba głównie opuchniecie twarzy
A wspomniany przeze mnie voluplus przyniósł poprawę nawet bez rolki. Roluje się od chyba 2 lat, z przerwami, w których uzywam aparatu do peelingu kawitacyjnego i sonoferezy. I moge zaświadczyć, że to wszystko na pewno opóźnia proces starzenia, ale na pewno nie zahamuje go całkiem.
Dżizas, Katja jak mały gabinet kosmetyczny Ten aparat też masz w domu???
No wiem,wiem, że po 30 jeszcze maskary nie ma na szyi, ale na twarzy tez nie było, a jednak coś dłubiemy... Żebym tylko potem nie została z gładkim licem i zwisem na szyji...

Robisz raz w tygodniu?

Mnie wczoraj najbardziej czoło bolało.... aż mam gęsią skórke jak o tym pomyśle nawet teraz...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 10:13   #1066
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Dżizas, Katja jak mały gabinet kosmetyczny Ten aparat też masz w domu???
No wiem,wiem, że po 30 jeszcze maskary nie ma na szyi, ale na twarzy tez nie było, a jednak coś dłubiemy... Żebym tylko potem nie została z gładkim licem i zwisem na szyji...

Robisz raz w tygodniu?

Mnie wczoraj najbardziej czoło bolało.... aż mam gęsią skórke jak o tym pomyśle nawet teraz...
Tak, koszt aparatu zwraca się po kilku zabiegach
Mam 31 lat, "dłubię" od około 2 albo i dłużej, juz nie pamiętam. Po prostu zaczęło sie dziać coś niedobrego.
Szyi nie tykam, bo jest przeraźliwie chuda i boję się,że sobie żyły potnę . A poza tym nie widzę, żeby tego wymagała.
Nie żebym się chwaliła, ale na chwilę obecną ludzie nie dają mi tylu lat, co mam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 14:15   #1067
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ale chcesz te 2-3 mm na cialo mam nadzieję?]
Oczywiście, że na ciało Na twarz nawet 1mm jeszcze się nie odważyłam zastosować, tylko lecę z króciutkim 0,2. Może za jakiś czas, jak skóra mi się przyzwyczai to spróbuję.

Dzisiaj dotarła do mnie rolka 2mm na ciało (cellulit, rozstępy) wygląda wręcz przerażająco, ale jak już się odważę poużywać, to mam nadzieję, że zadziała...

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Tak, koszt aparatu zwraca się po kilku zabiegach
Mam 31 lat, "dłubię" od około 2 albo i dłużej, juz nie pamiętam. Po prostu zaczęło sie dziać coś niedobrego.
Szyi nie tykam, bo jest przeraźliwie chuda i boję się,że sobie żyły potnę . A poza tym nie widzę, żeby tego wymagała.
Nie żebym się chwaliła, ale na chwilę obecną ludzie nie dają mi tylu lat, co mam
Oooo.. Aż się zachciewa coś poużywać więcej, bo ja, jak mi się wydaje, staro wyglądam...

edit:
Aż pogooglałam i widzę, że aparaty do peelingu kawitacyjnego i sonoforezy to można kupić za 800zł. Mogłabyś pokazać to, co Ty używasz?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2013-11-26 o 14:18
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 14:47   #1068
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Oczywiście, że na ciało Na twarz nawet 1mm jeszcze się nie odważyłam zastosować, tylko lecę z króciutkim 0,2. Może za jakiś czas, jak skóra mi się przyzwyczai to spróbuję.

Dzisiaj dotarła do mnie rolka 2mm na ciało (cellulit, rozstępy) wygląda wręcz przerażająco, ale jak już się odważę poużywać, to mam nadzieję, że zadziała...

Oooo.. Aż się zachciewa coś poużywać więcej, bo ja, jak mi się wydaje, staro wyglądam...

edit:
Aż pogooglałam i widzę, że aparaty do peelingu kawitacyjnego i sonoforezy to można kupić za 800zł. Mogłabyś pokazać to, co Ty używasz?
Ja za swój dałam chyba 300 złotych.
Mam ten:
http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...mid=1&vmcchk=1
Najwyraźniej staniał
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 15:02   #1069
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

I działa Ci to, mówisz? Może się skuszę... Marzy mi się jędrna, młoda, świeża skóra...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 15:30   #1070
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

No działa, działa. Jak na razie najlepiej dzialalo z produktami tej samej firmy.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:35   #1071
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
No działa, działa. Jak na razie najlepiej dzialalo z produktami tej samej firmy.
No to teraz sprzedaż im wzrośnie
Katja, jak zaczęłaś to opisz teraz proszę wszystko szczególowo
w jakich cyklch rolka, w jakich to. Jak ten aparat stosujesz?

Dziewczyny mnie sie wydaje że to czy ktoś wyglada młodziej czy starzej na swoj wiek to nie tylko zmarchy... sylwetka i figura, fryzura, styl ubierania (bardzo ważne) a nawet usposobienie tez maja na to wpływ...
Ale zmarch lepiej nie mieć
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 11:05   #1072
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
No to teraz sprzedaż im wzrośnie
Katja, jak zaczęłaś to opisz teraz proszę wszystko szczególowo
w jakich cyklch rolka, w jakich to. Jak ten aparat stosujesz?

Dziewczyny mnie sie wydaje że to czy ktoś wyglada młodziej czy starzej na swoj wiek to nie tylko zmarchy... sylwetka i figura, fryzura, styl ubierania (bardzo ważne) a nawet usposobienie tez maja na to wpływ...
Ale zmarch lepiej nie mieć
Żeby nie było, że uprawiam jakiś szemrany marketing
do tej pory miałam ich mini produkty dodane do urzadzenia, stosowałam je w konfiguracjach poleconych w instrukcji (też dołączonej do urządzenia) i było fajnie.
Potem kupiłam żel do ultradźwięków i serum z Apisa i tu już fajnie nie jest Skusiłam się na niższą cene
Parę stron wcześniej Geraldine pisała, że sera z Biomaka są słabe, więc nie każdemu słuzy to samo.
Rolkę stosuję tak do czerwca, na lato zrobiłam przerwę i stosowałam ultradźwięki. Serię zabiegów robi się chyba przez 2 m-ce, nie pamiętam w tej chwili.
Masz rację, całokształt tworzy wiek Ale patrząc obiektywnie (no, prawie ) na moje młodsze koleżanki stwierdzam, że nie widać tej rónicy 5 lat. Ba, śmiem twierdzić, ze wygladam lepiej. Choć to z pewnością nie tylko zasługa zabiegów, ale tez geny itp.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 14:50   #1073
metaxa357
Raczkowanie
 
Avatar metaxa357
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 87
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

.

Edytowane przez metaxa357
Czas edycji: 2013-11-28 o 13:33
metaxa357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 14:56   #1074
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Na początek wszystko działa dobrze, potem niestety skóra sie przyzwyczaja i działanie juz nie jest takie dobre. Przynajmniej u mnie.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 00:00   #1075
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

kupiłam dermaroller i boję sie go użyć Za bardzo nie wiem z jaką siłą naciskać, czy skóra ma być zaczerwieniona ,czy maja się robić malutkie "dziurki"?
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 09:43   #1076
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Na początek wszystko działa dobrze, potem niestety skóra sie przyzwyczaja i działanie juz nie jest takie dobre. Przynajmniej u mnie.
Ale piszesz o rolce czy o ultradźwiękach teraz?
Na LU sie z taką opinią nie spotkałam, ani na innych forach, po czym to zauważasz?
Stymulujesz skórę, ale czy ona sie może do tego przyzwyczaić?
To tak, jakbyś napisała, ze stosujesz kremy od jakiegoś czasu, ale one przestają ostatnio działać, bo skóra sie przywyczaiła. A przeciez tak nie jest, skóra spija to, czego potrzebuje...

Może też tak być Katju, że wymagasz od swoje skóry za dużo. Sama pisałaś, że rolka pomaga opóźnić efekty starzenia, ale przecież ich nie powstrzyma.... Ty rolujesz już ponad dwa lata? Choć z drugiej strony jesteś za młoda żeby coś się poważnego jeszcze miało zacząć dziać już teraz...

Z innej beczki - co myślicie o tej teraz tak modnej szczoteczce do twarzy:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cleansing.html
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2013-12-03 o 09:44
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 09:45   #1077
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ale piszesz o rolce czy o ultradziekach teraz?
Na LU sie z taką opinią nie spotkałam, ani na innych forach, po czym to zauważasz?
Stymulujesz skórę, ale czy ona sie może do tego przyzwyczaić?
To tak, jakbyś napisała, ze stosujesz kremy od jakiegoś czasu, ale one przestają ostatnio działać, bo skóra sie przywyczaiła. A przeciez tak nie jest, skóra spija to, czego potrzebuje...

Może też tak być Katju, że wymagasz od swoje skóry za dużo. Sama pisałaś, że rolka pomaga opóźnić efekty starzenia, ale przecież ich nie powstrzyma.... Ty rolujesz już ponad dwa lata? Choć z drugiej strony jesteś za młoda żeby coś się poważnego jeszcze miało zacząć dziać już teraz...

Z innej beczki - co myślicie o tej teraz tak modnej szczoteczce do twarzy:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cleansing.html
Może masz rację, może wymagam za dużo. Niestety nie można miec cały czas 20 lat
Ja wiem, czy jestem za młoda? Mam 31 lat.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 10:04   #1078
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Może masz rację, może wymagam za dużo. Niestety nie można miec cały czas 20 lat
Ja wiem, czy jestem za młoda? Mam 31 lat.
No kurczę, a jaka? Ja tam jestem - TAk, jestem młoda
Zycie zaczyna się po 30-stce, czyż nie?

Dobrze by było żeby wypowiedział się ktoś z wyższego przedziału, kto dłuuugo stosuje już rolkę.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 12:59   #1079
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
No kurczę, a jaka? Ja tam jestem - TAk, jestem młoda
Zycie zaczyna się po 30-stce, czyż nie?

Dobrze by było żeby wypowiedział się ktoś z wyższego przedziału, kto dłuuugo stosuje już rolkę.

To ja się zgłaszam Czterdzieści lat minęło.... , rolkę stosuję bardzo długo.
Czy sama rolka jest skuteczna? Tego nie wiem, bo zawsze używam do zabiegów różnych serum i ampułek, z pewnością jednak połączenie tych rzeczy daje bardzo dobry efekt. Mam mniej zmarszczek niż przed rozpoczęciem zabiegów, chociaż powinnam mieć więcej bo przecież się starzej .
Niestety trochę gorzej jest z jędrnością skóry i szyją - widać upływ czasu. Co prawda znajomi mówią, że przesadzam, ale ja widzę niekorzystne zmiany Z pewnością byłoby gorzej gdybym zaprzestała używania rolki - jakiś czas temu dopadło mnie mega lenistwo i efekty były opłakane. Lekarze twierdzą że naprawdę skuteczne są zabiegi igłami 2-3 mm, ale takie rzeczy robi się wyłącznie w gabinecie a nie w domu.

Co jakiś czas zmieniam "schematy" rolkowań - ostatnio bardzo zmniejszyłam częstotliwość rolowań długimi igłami tzn 1,0 mm. Stwierdziłam że jeśli mam używać rolki przez następnych kilka lat, to muszę bardzo oszczędnie "gospodarować" zalecanymi zabiegami. Założyłam, że będę robiła nie więcej niż 4-5 rolowań igłami 1,0 mm w ciągu roku, żeby moja skóra nie była w stanie ciągłego stanu zapalnego bo to może się bardzo źle skończyć - przynajmniej tak twierdzą specjaliści.
Dla odmiany bardziej przykładam się do rolowania igłami 0,25, które są zupełnie bezpieczne i czasami robię 0,5 mm. Najfajniesze efekty widzę po zabiegu łączonym: krótka rolka + sonoforeza - już o tym pisałam jakiś czas temu.

Moim zdaniem najważniejsze są składniki, które wrzucam pod rolkę - widzę wyraźną różnicę między działaniem samych ampułek a serum w którym łączę ampułkę z peptydami, retinolem lub retinoidem, witaminami.


Nie zauważyłam, żeby moja skóra "przyzwyczaiła się" do rolowania i zabiegi były mniej efektywne, chociaż staram się co jakiś czas dodawać do swoich mazidełek nowe składniki.


Dziewczyny nie pomijajcie szyi w trakcie rolowania, może jeszcze nie widzicie niekorzystnych zmian, ale jak je zobaczycie to już będzie za późno . Szyja zaczyna starzeć się nagle, zupełnie bez ostrzeżenia i bardzo trudno uzyskać satysfakcjonującą poprawę - nie wiem czy to w ogóle możliwe
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 14:20   #1080
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja jakos boje się rolowac szyje. Jest chuda, z naciagnieta skóra i wystajacymi żyłami. Tzn nie wygladam jak mutant, ale żyły mi widać, krtań wystaje i itd
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.