Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-11, 17:38   #2641
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Fajnego maila dostałam. Nadawcą jest SuperKoszyk

W prezencie za pomoc
otrzymasz kod na

DARMOWĄ
DOSTAWĘ

Kod wyślemy kurde
w ciągu 2 godzin
od otrzymania kurde Twojej oceny.

Tego "kurde" to ja nie wymyśliłam. Haha.
Skopiowane żywcem.
Uroczo.
sprawdzalas czy to na serio? Ten kod?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 17:40   #2642
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
No ja przez pierwsze dwa tyg jak zaczęłam używać mineralnego podkładu tez miałam niespodzianek masę, ale za to teraz nie mam nic, zero i ogólnie jak się na naturalne kosmetyki przenioslam to mam cerę o niebo lepsza

Ale meteorytów nie oddam







Dobrze, ze zwrócili
Też się cieszę, chciałam wymiany, ale lepiej, że dostałam zwrot niż produkty ważne jeszcze np. 3miesiące
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To powiedz co to były za purchawy żebyśmy tego nie kupiły



Heh ten puder właśnie pachnie jak meteoryty

Zazdroszczę cery, niestety mi nie służą naturalne podkłady, pudry, szampony i odżywki. Nadal szukam swoich KWC, wiem tylko, że moja cera lubi zamiast żeli i pianek- micele i olejki, więc zamówiłam kilka azjatyckich Resztę niestety kupuję na chybił trafił i testuję
D. addict extreme lipstick
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 17:56   #2643
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Fajnego maila dostałam. Nadawcą jest SuperKoszyk

W prezencie za pomoc
otrzymasz kod na
AnulaQa

Pomoc, ale jaką?

Pierwszą


Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Też się cieszę, chciałam wymiany, ale lepiej, że dostałam zwrot niż produkty ważne jeszcze np. 3miesiące

D. addict extreme lipstick
no nieźle se jadą z purchawami Pewnie te na stronie to z tej samej daty :ekhem:



Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość


Jestem po lampce zimnego szampana i literki mi uciekają z klawiatury
za mną chodziło mojito cały dzionek więc już spełniam.. jeszcze jedno i też mi pouciekają... obowiązki

albo padnę jak śnięta po bajce
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2015-08-11 o 17:53
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 18:01   #2644
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Też się cieszę, chciałam wymiany, ale lepiej, że dostałam zwrot niż produkty ważne jeszcze np. 3miesiące

D. addict extreme lipstick






Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
AnulaQa

Pomoc, ale jaką?

Pierwszą




no nieźle se jadą z purchawami Pewnie te na stronie to z tej samej daty :ekhem:





za mną chodziło mojito cały dzionek więc już spełniam.. jeszcze jedno i też mi pouciekają... obowiązki

albo padnę jak śnięta po bajce
Kupowałam tę szminkę z wyprzedaży i dostałam z konca 2014 więc nie wszystkie. Moja reklamacja na G. jeszcze w trakcie...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 18:16   #2645
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
sprawdzalas czy to na serio? Ten kod?
Kurde, jeszcze nie.

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
AnulaQa

Pomoc, ale jaką?

Pierwszą
za mną chodziło mojito cały dzionek więc już spełniam.. jeszcze jedno i też mi pouciekają... obowiązki

albo padnę jak śnięta po bajce
A kto ich tam kurde wie?
Sama z chęcią napiłabym się mojito, zwłaszcza, że tak dobrze odpędza obowiązki.
Ja tak padam cały dzień, co niektórzy pewnie liczą na to, że w końcu padnę, ale...lepiej będzie jak spadnie deszcz.

To co DZIEWCZYNKI? (przydałaby się Never ze swoimi szaleńczymi emotkami) Drinki w garść i jakiś szamański taniec deszczu?
Może coś się ruszy, jakieś mikrodrgania i pogoda się zmieni.
Czytałam o efekcie motyla. Drgajmy! Drgajmy! Jest nadzieja.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 18:26   #2646
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kurde, jeszcze nie.


A kto ich tam kurde wie?
Sama z chęcią napiłabym się mojito, zwłaszcza, że tak dobrze odpędza obowiązki.
Ja tak padam cały dzień, co niektórzy pewnie liczą na to, że w końcu padnę, ale...lepiej będzie jak spadnie deszcz.

To co DZIEWCZYNKI? (przydałaby się Never ze swoimi szaleńczymi emotkami) Drinki w garść i jakiś szamański taniec deszczu?
Może coś się ruszy, jakieś mikrodrgania i pogoda się zmieni.
Czytałam o efekcie motyla. Drgajmy! Drgajmy! Jest nadzieja.
Jestem i bawimy się
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 18:44   #2647
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kurde, jeszcze nie.


A kto ich tam kurde wie?
Sama z chęcią napiłabym się mojito, zwłaszcza, że tak dobrze odpędza obowiązki.
Ja tak padam cały dzień, co niektórzy pewnie liczą na to, że w końcu padnę, ale...lepiej będzie jak spadnie deszcz.

To co DZIEWCZYNKI? (przydałaby się Never ze swoimi szaleńczymi emotkami) Drinki w garść i jakiś szamański taniec deszczu?
Może coś się ruszy, jakieś mikrodrgania i pogoda się zmieni.
Czytałam o efekcie motyla. Drgajmy! Drgajmy! Jest nadzieja.

żeby od tych motylich drgan w tym upale trąba powietrzna nie nadeszła zamiast deszczu


Ktoś ma podobny sposób widzę walki z sennością ..tja padanie, padanie



Never już działa z emotami szalonych tańców
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 18:58   #2648
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Kupowałam tę szminkę z wyprzedaży i dostałam z konca 2014 więc nie wszystkie. Moja reklamacja na G. jeszcze w trakcie...
W stacjonarnym też widziałam z 2014, 2013 i z poczatku 2012( te już nie powinny być w sprzedaży) w zależności od koloru, specjalnie zwróciłam na to uwagę, ale z 2011 takich nie było. Miałaś szczęście, taki jest urok kupowania wysyłkowo nie wiesz co dostaniesz, oni liczą na nieświadomość klienta, garstka złoży reklamację a masa nie.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 19:24   #2649
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
W stacjonarnym też widziałam z 2014, 2013 i z poczatku 2012( te już nie powinny być w sprzedaży) w zależności od koloru, specjalnie zwróciłam na to uwagę, ale z 2011 takich nie było. Miałaś szczęście, taki jest urok kupowania wysyłkowo nie wiesz co dostaniesz, oni liczą na nieświadomość klienta, garstka złoży reklamację a masa nie.
otóż to no i niekumaty nie będzie wiedział i się nie upomni. Odnoszę wrażenie że 99%procent sklepów na takiej dewizie jedzie.



Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dzieki

U skosnych nakupowałam przeważnie pielęgnację, olejki do demakijażu i mycia twarzy ( po bielendzie jestem zachwycona i choć coś służy mojej cerze ), wody micelarne, jakieś dwie maseczki i bazę pod podkład i zapachowe peelingi black and red
:
super że jeszcze rabat wpadł

Pamiętam że mnie zmasakrował olejek a Tobie podszedł. Obawiam się że z innymi mogłoby być podobnie , ruska ruletka pasztet lub anioł

Fajne zakupy
ja bardziej strachulec jestem jak to moj pyszczek zniesie, żebym się ludziom pokazać mogła bez maski zorro.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2015-08-11 o 19:25
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 19:28   #2650
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
super że jeszcze rabat wpadł

Pamiętam że mnie zmasakrował olejek a Tobie podszedł. Obawiam się że z innymi mogłoby być podobnie , ruska ruletka pasztet lub anioł

Fajne zakupy
ja bardziej strachulec jestem jak to moj pyszczek zniesie, żebym się ludziom pokazać mogła bez maski zorro.
Tak jak mówisz u mnie też rosyjska ruletka, podejdzie albo nie, bałam się tej Bielendy a tu zaskoczenie zobaczymy co z tymi micelami i olejkami, najwyżej reklamówka na pysk i do roboty
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 19:43   #2651
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
U skosnych nakupowałam przeważnie pielęgnację, olejki do demakijażu i mycia twarzy ( po bielendzie jestem zachwycona i choć coś służy mojej cerze ), wody micelarne, jakieś dwie maseczki i bazę pod podkład i zapachowe peelingi black and red

http://www.aliexpress.com/snapshot/6...68604504542999
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...68604504552999
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...68604504572999
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...68604504562999 najbardziej podobają mi się te opakowania

Dostawcę mam sprawdzonego i jeszcze wysyła za free i dostałam rabat na 20 zł
Super zakupy ja też niedawno ładną kwotę wydałam

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak jak mówisz u mnie też rosyjska ruletka, podejdzie albo nie, bałam się tej Bielendy a tu zaskoczenie zobaczymy co z tymi micelami i olejkami, najwyżej reklamówka na pysk i do roboty
Też mam olejek na bazie mineralnego, wczoraj użyłam i jest super oby tak dalej.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 19:53   #2652
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak jak mówisz u mnie też rosyjska ruletka, podejdzie albo nie, bałam się tej Bielendy a tu zaskoczenie zobaczymy co z tymi micelami i olejkami, najwyżej reklamówka na pysk i do roboty
praca zdalna w reklamówce i pizamie

pewnie nasze selektywne mazidła z podobnej fabryki idą tylko przechodzą przez inny ciąg "wizażu" kartonikowego
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 20:16   #2653
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Laski.. Testowalam dzis po raz pierwszy podklad Guerlain Lingerie de Peau i puder Les Voilettes Loose i musze powiedzieć, ze jest love Podklad to naprawde jedwab dla skóry Przepięknie sie rozprowadza, daje taką rozświetloną satynę na buzi, jest leciutki a przy tym dobrze kryje. Meeeega przyjemny na buzi Puder nakladałam dziś pędzlem, jutro spróbuję dołączonym puszkiem Meeeega wygładza Uzylam dzis takze balsamu do ust Bobbi Brown ktory ostatnio kupowalam.. Cuuuuuudo!!!! Usta sa takie mieciutkie, jedrne, gladkie, mega nawilzone Strasznie dlugo sie utrzymuje.. Okolo 3 godzin bez jedzenia.. A jak zjadlam obiad to i tak nadal mialam taka przyjemna powłoczkę ktora chroniła usta Super produkt
Wlazłam jeszcze dziś do Douglasa po Clarins Intant Light Natural Lip Perfector w odcieniu 06 Rosewood Shimmer - tego koloru jeszcze nie mialam Pyyyszna czekoladka A one akurat w promocji za 49 zł Wiec postanowiłam ze capnę, a co
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 20:29   #2654
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
moje odkrycie które polecam to l jak dawniej, pisane łącznie i sorbety grycka

Od Korala?


Dom Korala u mnie w mieście: http://i705.photobucket.com/albums/w...o/PICT0010.jpg (od tej strony jeszcze ujdzie ale od frontu stoją wielkie lwy )

Domy córek na górze w sąsiedniej miejscowości http://static.polityka.pl/_resource/...67c594ebe_470x
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-08-11 o 20:34
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 20:33   #2655
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie zamówiony puder Guerlaina Les Voilettes. Zamówiłam jednak nie mineralny tylko standardową wersję i kolor 02 clair, bo mnie Poziomka wystraszyła, że mineralny może być purchawą. Cudny jest i pięknie pachnie, kolor idealny i nie wiedziałam, że to takie wielkie opakowanie jest

Wszystko zapakowane w folię, więc wiem, że nikt nie macał paluchami i data produkcji czerwiec 2014 No i cena 115,70 a dziś patrzę już 118 zł, w D po 219, a Sephora przesadziła z ceną 225 zł Jakby nie patrzeć stówka zaoszczędzona, chociaż nie, bo zamówiłam dzisiaj trochę azjatyckich kosmetyków za prawie 200 zł
Kochana, to skad zamawialas ten zwykly LV ze taka cena? Ciesze sie, ze Ci sie podoba
Takie pytanie.. Jak go wydostajesz w pudeleczka? Dla mnie dzis to bylo niemale wyzwanie Jutro probuje z puszkiem Bede go "przewracac" na puszek po prostu
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 20:50   #2656
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochana, to skad zamawialas ten zwykly LV ze taka cena? Ciesze sie, ze Ci sie podoba
Takie pytanie.. Jak go wydostajesz w pudeleczka? Dla mnie dzis to bylo niemale wyzwanie Jutro probuje z puszkiem Bede go "przewracac" na puszek po prostu
Poziomko go się przekręca i wtedy puder się wydostaje :brzyda l:
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 20:52   #2657
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jestem i bawimy się
Przedostatnia najlepsza


Ja cydr, nieźle orzeźwia
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 21:02   #2658
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Poziomko go się przekręca i wtedy puder się wydostaje :brzyda l:
Jak go przekrecilam to sie ta siateczka odkrecila i moglam ja podniesc... Nie dalo sie "sciac" pudru.. Mowisz o zwyklej versji Les Voilettes czy Mineral?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 21:03   #2659
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jak go przekrecilam to sie ta siateczka odkrecila i moglam ja podniesc... Nie dalo sie "sciac" pudru.. Mowisz o zwyklej versji Les Voilettes czy Mineral?
Aha no tak znowu pokręciłam o mineral tej srebrnej puderniczce
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 21:15   #2660
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Aha no tak znowu pokręciłam o mineral tej srebrnej puderniczce
Niooooo A wersja zwykla nie ma tego przekręcania, a szkoda... Jutro bede nakladac puder puszkiem obracajac pudernice, zobaczymy jak w ten sposob sie sprawdzi
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 03:39   #2661
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

D. wysłała mi mejla, ze rozdaje miniaturę emulsji liftingujacej Sensai za opinie o kosmetyku. Czy to nie brzmi zbyt prosto?
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 06:02   #2662
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
D. wysłała mi mejla, ze rozdaje miniaturę emulsji liftingujacej Sensai za opinie o kosmetyku. Czy to nie brzmi zbyt prosto?
rozdaje rozdaje ale najpierw musisz wydać 99 zł

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Poziomka super że Ci podpasowały pudry, zapisałam na moją listę chciejstw i jak wykończę za 10 lat moje pudry i podkłady to zakupię te

co dziś klikamy?? kurcze nie klikalam już z tydzień i źle mi z tym czuje się prawie jak narkoman na odwyku
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 06:24   #2663
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Nowa dostawa w e-glamour:
http://www.e-glamour.pl/search.php?d...8-10&counter=2
Rety, ale super rzeczy połowę bym wzięła

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Są "kupy w koronie" Niny Ricci no i jak tu nie klikać takich rarytasów

Ten zestaw Clarinsa też mnie woła:
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...-Care-Bag.html


---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie zamówiony puder Guerlaina Les Voilettes. Zamówiłam jednak nie mineralny tylko standardową wersję i kolor 02 clair, bo mnie Poziomka wystraszyła, że mineralny może być purchawą. Cudny jest i pięknie pachnie, kolor idealny i nie wiedziałam, że to takie wielkie opakowanie jest

Wszystko zapakowane w folię, więc wiem, że nikt nie macał paluchami i data produkcji czerwiec 2014 No i cena 115,70 a dziś patrzę już 118 zł, w D po 219, a Sephora przesadziła z ceną 225 zł Jakby nie patrzeć stówka zaoszczędzona, chociaż nie, bo zamówiłam dzisiaj trochę azjatyckich kosmetyków za prawie 200 zł
aniyam, ten wzięłaś?
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...-02-Clair.html
Kurde, już miałam go kliknąć, ale rozsądek wygrał

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Laski.. Testowalam dzis po raz pierwszy podklad Guerlain Lingerie de Peau i puder Les Voilettes Loose i musze powiedzieć, ze jest love Podklad to naprawde jedwab dla skóry Przepięknie sie rozprowadza, daje taką rozświetloną satynę na buzi, jest leciutki a przy tym dobrze kryje. Meeeega przyjemny na buzi Puder nakladałam dziś pędzlem, jutro spróbuję dołączonym puszkiem Meeeega wygładza Uzylam dzis takze balsamu do ust Bobbi Brown ktory ostatnio kupowalam.. Cuuuuuudo!!!! Usta sa takie mieciutkie, jedrne, gladkie, mega nawilzone Strasznie dlugo sie utrzymuje.. Okolo 3 godzin bez jedzenia.. A jak zjadlam obiad to i tak nadal mialam taka przyjemna powłoczkę ktora chroniła usta Super produkt
Wlazłam jeszcze dziś do Douglasa po Clarins Intant Light Natural Lip Perfector w odcieniu 06 Rosewood Shimmer - tego koloru jeszcze nie mialam Pyyyszna czekoladka A one akurat w promocji za 49 zł Wiec postanowiłam ze capnę, a co
Mam ten błyszczyk Clarinsa Rosewood i też bardzo go lubię
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 06:26   #2664
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


Poziomka super że Ci podpasowały pudry, zapisałam na moją listę chciejstw i jak wykończę za 10 lat moje pudry i podkłady to zakupię te

co dziś klikamy?? kurcze nie klikalam już z tydzień i źle mi z tym czuje się prawie jak narkoman na odwyku
Ja wpadłam w jakieś delirium tyle czasu bez zakupów chyba polegnę dziś w e-glamour na razie się trzymam, ale pewnie długo to nie potrwa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 06:32   #2665
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nowa dostawa w e-glamour:
http://www.e-glamour.pl/search.php?d...8-10&counter=2
Rety, ale super rzeczy połowę bym wzięła

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Są "kupy w koronie" Niny Ricci no i jak tu nie klikać takich rarytasów

Ten zestaw Clarinsa też mnie woła:
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...-Care-Bag.html


---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------



aniyam, ten wzięłaś?
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...-02-Clair.html
Kurde, już miałam go kliknąć, ale rozsądek wygrał
superowy ten zestaw Clarinsa a co to jest to czerwone drugie od prawej?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 06:55   #2666
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
superowy ten zestaw Clarinsa a co to jest to czerwone drugie od prawej?
30 ml tej wody
https://www.douglas.pl/douglas/Zapac...eRef=vR_NQl7SB

Znalazłam duże zdjęcie zawartości tego zestawu na jakimś włoskim blogu:
30ml tej wody powyżej
mini Instant Light
Hydra Quench
Beauty Flash Balm
Body Lotion
Gentle Foaming Cleanser
a to złote to nie wiem, bo niewyraźne pewnie jakieś serum

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Ta złota tubka Clarinsa to pewnie to serum:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=fmg0wn7uv
Chyba się opłaca

Jest też fajny mini zestaw Clarinsa dla mężczyzn:
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...lm-Toning.html
Mój się nie goli za często, więc nie będę zamawiać

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Znalazłam i pojemności tego zestawu
Doux Nettoyant Moussant TP 30 ml
Lift Affine Visage 10 ml
Créme Désalterante 30 ml
Baume Corps Super Hydratant 100 ml
Eau Dynamisante 30 ml
Embellisseur Lèvres 05 5 ml
Baume Beauté Eclair 15 ml
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 06:58   #2667
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
30 ml tej wody
https://www.douglas.pl/douglas/Zapac...eRef=vR_NQl7SB

Znalazłam duże zdjęcie zawartości tego zestawu na jakimś włoskim blogu:
30ml tej wody powyżej
mini Instant Light
Hydra Quench
Beauty Flash Balm
Body Lotion
Gentle Foaming Cleanser
a to złote to nie wiem, bo niewyraźne pewnie jakieś serum

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Ta złota tubka Clarinsa to pewnie to serum:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=fmg0wn7uv
Chyba się opłaca
fajny ten zestawik pomyśle do południa i może kupię
byłam w weekend w jednej z galerii i akurat Estee Lauder miało jakieś promo pielęgnacyjne i można było zasięgnąć konsultacji. Wysmarowała mnie Pani kremem i serum Enlighten i włączyła mi chciejstwo dobrze że cena zaporowa póki co więc mnie nie kusi aż tak bardzo
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 07:10   #2668
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

A ja wczoraj poszalam i kupilam 7 ksiazek (niestety nie dla mnie), i buty dla mnie i dla mamy. Jeszcze kusi mnie plaszcz zimowy na zalando... upalay sa, nie mam w czym do pracy chodzic, a rozwazam zakup plaszcza welnianego.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 07:13   #2669
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Ten zestaw z e-glamour już wczoraj widziałam i też mnie kusi

Miałyście z Clarinsa szampon i odżywkę, fajne są ??
Bo kusi mnie też ten: http://allegro.pl/zestaw-kosmetykow-...589449896.html
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 07:39   #2670
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Ten zestaw z e-glamour już wczoraj widziałam i też mnie kusi

Miałyście z Clarinsa szampon i odżywkę, fajne są ??
Bo kusi mnie też ten: http://allegro.pl/zestaw-kosmetykow-...589449896.html
Nie wiedziałam, że Clarins produkuje też coś do włosów

Mam teraz dylemat: czy się spłukać na kosmetyki/perfumy, czy buty na razie wolę buty ale dzień jeszcze długi i gorący

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
A nie wolisz zrobić sama? Wrzucasz do zamrażarki np. borówki i pokrojone banany. Po kilku godzinach albo następnego dnia miksujesz i masz lody. Można też do nich dodać łyżeczkę kakao albo masło orzechowe. Szybkie, proste i pyszne, a najważniejsze, że bez mleka w proszku, syropu g-f, cukru i innych "ulepszaczy".
Świetny pomysł, dzięki na pewno wypróbuję

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 08:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.