Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 20:40   #541
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

czy któraś z wizażanek wie gdzie można kupić ten spray w Krakowie????????? będę wdzięczna za info!!
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:14   #542
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

No i jak dziewczyny? Nakładała któraś z Was może jakąś jaśniejszą farbkę na rozjaśniane sprayem włosy?

Ja się waham cały czas, zapuszczam włosy i nie wiem, czy nakładać jakąś farbę, czy zostawić tak, jak jest
Raz mi się ten kolor podoba, innym razem wydaje mi się, że jest paskudny. Wszystko zależy od oświetlenia - w słońcu kolor rudzieje, a w pochmurny dzień mam nawet fajny kolorek. Na zdjęciach raz wychodzi jak brąz z refleksami, innym razem jak rudy, a niekiedy wychodzi mi fajny dość chłodny blond
Wszyscy mi mówią, że dobrze mi w tym kolorze i wygląda to bardzo naturalnie, ale dobija mnie to, że muszę sama sobie robić odrosty.
Mam dość ciemne naturalne włosy i zanim rozjaśnię odrosty, to też trochę czasu schodzi (ponad 10 psiknięć). Nie mogę psikać przy skórze głowy za często, bo mi się później strasznie elektryzują włosy i mam dużo popalonych włosków, które powiewają we wszystkie strony.
Dlatego zastanawiam się, czy nie oddać się w ręce fryzjera
Znowu z drugiej strony - farba na włosach rozjaśnianych trzyma się podobno bardzo krótko, więc już sama nie wiem, czy nakładanie farby mi się w ogóle opłaca Myślę jeszcze nad baleyagem, ale też nie wiem, czy mi fryzjer na takich trochę-rozjaśnionych włosach coś takiego wykona..
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 19:05   #543
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

agatka ciagle sie tez zastanawiam nad wizyta u fryzjera w tej samej sprawie tylko ze mnie interesuja bardzo jasne blondy
Mam dokladnie tak jak Ty, na kazdym zdjeciu kolor jest inny tylko ze u mnie w sloncu ejst jasniutki piekny blond a w cieniu nieciekawy... a w lustro jak patrze to srednio mi sie widzi
Ostatnio bylam bardzo blisko zafarbowania sie u fryzjera, ale cos ostatnio moje wlosy zaczely gorzej wygladac i odlozylam wizyte. Boje sie strasznie, ze bede miala suche siano popalone i ze nie bede mogla ich juz ladnie wyprostowac...to mnie tylko powstrzymuje.
Wlosy troche gorzej wygladaja ostatnio bo odlozylam na jakis miesiac silne maski profesjonalne..i tkaie skutki. Ale juz zaopatrzylam sie w profesjonalne kosmetyki i bede dzialac dalej
Moze niedlugo odwaze sie na ten krok.. mam wlosy dlugie ok 50 cm i boje sie ze zaczna wypadac albo trzeba bedzie sciac...:/
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 17:47   #544
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
czy któraś z wizażanek wie gdzie można kupić ten spray w Krakowie????????? będę wdzięczna za info!!
podbijam z racji ze moj sprey rossmanowski wycofali z produkcji<buuu>
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 16:27   #545
iluminacja
Raczkowanie
 
Avatar iluminacja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

agatka222, ja tez nie radze sobie z odrostami :/ na bawienie sie sprayem nie mam czasu bo pracuje na 3 zmiany [sic!] a do farbowania nie jestem przekonana. Zaczełam sie nawet zastanawiac czy by nie walnąć sobie szamponetki w odcieniu wyjściowym [czyli hmm cieeemny blond], bo te odrosty mnie dobijają... ale z drugiej strony nie chcę przyciemniać włosów, podobają mi się jasne...
I tak zle i tak niedobrze.
iluminacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 16:24   #546
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja zamówiłam tanio w internetowym sklepie Joannę i już ją mam i jestem po pierwszej aplikacji. Fajne są po niej włosy takie puszyste, ładnie się układają. I mam 2 pytania do dziewczyn, które już dużej bawią się takimi rzeczami.
1) dawałam spray na suche włosy i suszyłam suszarką - ile suszycie te włosy?
2) ja myję włosy co 2 dni to mogę zroibć tak, że w dzień umycia zaaplikuję Joannę, potem na następny dzień i potem 3 raz w dzień mycia? Czy musze po jednej aplikacji umyć włosy i dopiero go nałożyć następny raz?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:01   #547
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja suszyłam włosy do momentu, aż wyschły Z tym, że ja trzymałam potem Joannę na głowie jakieś 2h i myłam włosy. Ja bym nie ryzykowała i jednak myła włosy przed kolejną aplikacją - szczególnie, że zniszczenie włosów jest widoczne po częstych stosowaniach (ja sobie popaliłam włosy na czubku głowy ). Więc bałabym się stosować kolejny raz, nie myjąc włosów, z prostego powodu - wolę zobaczyć, w jakim stanie są włosy po kolejnej aplikacji i zastosować odżywkę czy wax, żeby sobie podreperować włosy pomiędzy kolejnymi stosowaniami

Zabawa z odrostami nie jest już tak fajna. Męczyłam się z tym od wakacji (w wakacje wychodziło się na słoneczko i rozjaśnienie było widać od razu), próbowałam psikać z tyłu głowy, ale o ile na przodzie głowy jakoś to wyglądało, o tyle z tyłu odrosty były nieco ciemniejsze.

Zobaczyłam to dokładniej wczoraj u fryzjera Tak - wreszcie się zdecydowałam na profesjonalne rozjaśnienie włosów. Zrobiłam sobie baleyage - jako podstawę mam ten mój kolor po Joannie (miodowy średni blond) i na to fryzjerka mi nałożyła cieniutkie pasemka baleyagu koloru jasny blond. Jak na razie jestem zadowolona, chociaż nie mogę się przyzwyczaić do tak jasnych włosów Myślę teraz, jak ja to będę robić z odrostami, ale chyba będę psikać na odrosty Joannę i na baleyage odrostów będę chodziła do fryzjera
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 18:57   #548
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Acha, czyli jutro myję włosy i nakładam znowu Joannę. Ok.
A po jakim czasie widać jakieś rozjaśnienie? Po paru godz, czy jak?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 22:50   #549
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Lekkie rozjaśnienie widzę już po skończeniu suszenia/po wyjściu na mocne słońce (na jakieś pół godziny), a potem po 2h od aplikacji właśnie ;]
Nigdy nie próbowałam trzymać dłużej Joanny, bo się boję, że sobie popalę włosy Poza tym nie mogę zbyt długo wytrzymać tego zapachu, a po dłuższym czasie mnie szczypie skóra głowy. Dlatego tyle trzymam
Ale wiem, że niektóre Wizażanki trzymały Joannę na głowie znacznie dłużej i podobno rozjaśnienie było jeszcze większe.
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 19:12   #550
Adka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
REFLEX BLOND JOANNA gdzie w Krakowie?

ja jestem zadwolona z efektu , naturalne to jasny blond, a dzieki temu spayowi włsoki nabrały koloru " słonecznego", jedyny minus to ze ciężko go kupic, w mojej drogerii nie ma juz od 2 miesiecy moze ktos wie gdzie w KRAKOWIE go kupie?
Adka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 10:35   #551
higieja21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków:D
Wiadomości: 74
Dot.: Reflex Blond Joanny

jak czesto uzywac zeby nie zniszczyc wlosow?znaczy czy mozna np codziennie po myciu wlosow i tak przez np te 4, 5 dni, czy lepiej co dwa trzy dni , a moze rzadziej?prosze o odpowiedz
higieja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-24, 15:33   #552
higieja21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków:D
Wiadomości: 74
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Agatka , jk to splukiwalas po 2 h?przeciez na opakowaniu nic nie pisze o jakims spłykiwaniu czy myciu glowy potem, naklada sie po myciu i sie suszy i koniec , tak czy sie myle?
higieja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 22:45   #553
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: REFLEX BLOND JOANNA gdzie w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez Adka_ Pokaż wiadomość
ja jestem zadwolona z efektu , naturalne to jasny blond, a dzieki temu spayowi włsoki nabrały koloru " słonecznego", jedyny minus to ze ciężko go kupic, w mojej drogerii nie ma juz od 2 miesiecy moze ktos wie gdzie w KRAKOWIE go kupie?
Jak chcesz, to mogę Ci odsprzedać, nieużywany Ja się przerzuciłam na blond balejaż u fryzjera, a tym sprayem nie chce mi się już bawić Kupiłam jakiś miesiąc temu ostatnie opakowanie w sklepie i od tamtej pory stoi u mnie na półce, nieużywany.

higieja21 - wiem, że na opakowaniu nie ma żadnej informacji o spłukiwaniu, ale ja dłużej niż 2h nie potrafiłam z tym sprayem wytrzymać na głowie Szczypała mnie po tym skóra, a i zapach pozostawiał wiele do życzenia.
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 22:45   #554
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Reflex Blond Joanny

Lepiej co 2-3 dni. Zrobiłam sobie kiedyś taką serię - kilka dni pod rząd pryskałam i wychodziłam na mocne słońce. W efekcie miałam popalone włosy na czubku głowy, włosy się przesuszyły i zaczęły się elektryzować
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:05   #555
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: blodnspray ROSSMAN

DioRe, zdjęcia, błagamy!
A ja.. Przerzuciłam się na farbę delii. Mam odrosty z tyłu głowy, nie chce mi się bawić psikadełkeim :P
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 17:32   #556
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja mam pytanie planuje sobie kupic ten rozjasniacz ,ale nie rozumie tego

Poziom 1 zmywalny
poziom 2 kolor utrzymuje sie do 24 myc
poziom3 kolor trwaly

O co w tym chodzi
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 17:44   #557
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

No są różne rodzaje środków koloryzujących - szamponetki to kolor zmywalny, szampony koloryzujące to kolor do kilkunastu-kilkudziesięciu myć, a farby i rozjaśniacze to koloryzacja trwała (chociaż w przypadku rozjaśniacza raczej chyba nie powinno się mówić o koloryzacji jako takiej)

I ten rozjaśniacz Joanny ma "podświetloną" na opakowaniu trzecią opcję, czyli należy do środków, które na trwałe zmieniają kolor włosów.
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 17:56   #558
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
No są różne rodzaje środków koloryzujących - szamponetki to kolor zmywalny, szampony koloryzujące to kolor do kilkunastu-kilkudziesięciu myć, a farby i rozjaśniacze to koloryzacja trwała (chociaż w przypadku rozjaśniacza raczej chyba nie powinno się mówić o koloryzacji jako takiej)

I ten rozjaśniacz Joanny ma "podświetloną" na opakowaniu trzecią opcję, czyli należy do środków, które na trwałe zmieniają kolor włosów.
Ok dzieki
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:05   #559
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

a czy jesli wlosy rozjasnia sie tym rozjasniaczem to potem nie mozna farbowac ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 15:00   #560
nanana1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

a ja mam naturalne wlsoy brazowe a farbuje caly czas na blond
nanana1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:03   #561
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez nanana1212 Pokaż wiadomość
a ja mam naturalne wlsoy brazowe a farbuje caly czas na blond
\

ale mi chodzi o to czy jak sie rozjasnia tym to potem czy mozna farbowac ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:24   #562
nanana1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

wiem wiem to nie bylo akurat do Ciebie no a czytalam o tym duzo i to niszczy bardzo wlosy i rozjasniacz raczej mozna ale bedziesz miala bardzo zniszczone wlosy..., ja uzywam zawsze rozjasniacza z joanny a potem jak nie wychodzi taki kolor jak trzeba to daje farbe z wellaton
nanana1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:29   #563
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez nanana1212 Pokaż wiadomość
wiem wiem to nie bylo akurat do Ciebie no a czytalam o tym duzo i to niszczy bardzo wlosy i rozjasniacz raczej mozna ale bedziesz miala bardzo zniszczone wlosy..., ja uzywam zawsze rozjasniacza z joanny a potem jak nie wychodzi taki kolor jak trzeba to daje farbe z wellaton
aha dzieki
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 19:33   #564
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Dziewczyny, czy ten spray rozjaśni o 1-2 tony czarną farbę na włosach?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:37   #565
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Dziewczyny mam do Was pytanie, przeczytalam caly watek ale nadal waham sie czy kupic ten spray. Uzywalam jakies 3 lata temu tego z Rossmana i wlosy wcale nie byly blond, swoj naturalny mam ciemny blond, a wyszly jasne ale rudawe, poza tym byly bardzo zniszczone. Wydaje mi sie ze ona po prostu sie spalily bo byly suche jak siano, mimo ze cudowalam z maskami i odzywkami. Jak patrze na Wasze zdjecia to tez one mi blondu nie przypominaja, a raczej sa wlasnie takie rudawe. Czy jest tu ktos komu wyszedl miodowy, naturalnie wygladajacy blond po tym sprayu?
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 12:04   #566
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja też się zastanawiam nam tym sprayem. U mnie sytuacja wygląda inaczej. Ja mam włosy ciemny blond z jaśniejszymi pasemkami i chciałabym jedynie poprawić odrosty na tych pasemkach. Nie wiem czy gra jest warta świeczki, czy lepiej iść do fryzjera.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 16:38   #567
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawiam nam tym sprayem. U mnie sytuacja wygląda inaczej. Ja mam włosy ciemny blond z jaśniejszymi pasemkami i chciałabym jedynie poprawić odrosty na tych pasemkach. Nie wiem czy gra jest warta świeczki, czy lepiej iść do fryzjera.
ja bym raczej polecała Ci iść do fryzjera. Z tego co wiem rozjaśniacza nie powinno się używać na farbę, więc jak Ci trochę pryśnie na farbę to może zmienić kolor.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:40   #568
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
ja bym raczej polecała Ci iść do fryzjera. Z tego co wiem rozjaśniacza nie powinno się używać na farbę, więc jak Ci trochę pryśnie na farbę to może zmienić kolor.
Już po ptokach. Przed Sylwestrem zrobiłam sobie odrosty (pasemka), ale farbą.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:00   #569
Namath
Raczkowanie
 
Avatar Namath
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 50
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ehh dziewczyny, liczę na pomoc... Kupiłam spray Joanny, z wielkim trudem znalazłam go w Szczecinie, ale jest... Psikałam już hmm.. niecały tydzień. Mniej więcej jakieś 6,7 razy. Wyjściowy miałam ciemny blond, brązowy wręcz. Teraz mam RUDE. Myślałam o jakiejś płukance i tu prośba do Was... Nazwy dobrych i sprawdzonych płukanek. Szukałam na forum, ale tu sytuacja jest inna, gdyż większość płukanek ochładza... a ja chciałabym zostać przy ciepłym kolorku. Tylko zniwelować ten płomień na mojej głowie, bo nie czuje się z nim zbyt dobrze
Z drugiej strony boję się odrostów, jeśli rozjaśnię zbyt mocno, czy słusznie? Da się to poźniej jakoś obejść, żeby uniknąć farbowania? Bo psikanie sprayem na odrosty to chyba ryzykowne - a jeśli reszta jeszcze bardziej się "wybieli"?
Poradźcie kochane jak Wy sobie radzicie, bo mam mętlik w głowie
Namath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:09   #570
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

ja używam joanny od kilku lat, psikam ją na odrosty i jest ok

jak chcesz teraz jakoś zmienić ich kolor to raczej udaj się do fryzjera, sama na własną rękę bym nie ryzykowała..
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-22 12:51:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.