Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-31, 09:53   #601
JUSTAK2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej Dziewczynki!

Od dzis biore się za picie soku z buraczków, musze dodac że ja nienawidze buraków i nigdy ich nie jem, ale co tam poswiecę się. Na razie smaruje sie thiospotem, plamy cały czas są chociaz jakby sie zaczęły rozbijać, zaatakuje je teraz jeszcze burakami. Czy aby zrobic sok musze mieć sokowirówkę? Ile buraków na szklanke musze zatrzeć?
JUSTAK2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 13:01   #602
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej. Ja wczoraj zaczęłam pić sok z burakuff Użyłam sokowirówki, z średniej wielkości burakuff wyszło mi niecałe 200ml soczku. Smakuje jak sok z marchewki tylko jest 10 razy bardziej gorzki i strasznie podrażnia gardło(tak przynajmniej było w moim przypadku) no chyba, że te angielskie buraki są jakieś "inne"?? Hmmm... nie jest wsumie taki zły da sie wytrzymać. Szkoda że nie można go zastąpić zupą buraczkową bo uwielbiaaaaaaaaamPo zdrawiam. Buraki Górą!!!
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 13:42   #603
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez JUSTAK2 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki!

Od dzis biore się za picie soku z buraczków, musze dodac że ja nienawidze buraków i nigdy ich nie jem, ale co tam poswiecę się. Na razie smaruje sie thiospotem, plamy cały czas są chociaz jakby sie zaczęły rozbijać, zaatakuje je teraz jeszcze burakami. Czy aby zrobic sok musze mieć sokowirówkę? Ile buraków na szklanke musze zatrzeć?
Hej! Justak2, sprawa z burakami wyglada tak - ja biore 1 sredni burak (polski czerwony, okragly - angielskie rzeczywscie drapia w gardlo i moim osobistym zdaniem nie bardzo nadaja sie na sok) i wrzucam pokrojony do sokowirowki (kupilam specjalnie na sok z burakow...) i z tego wychodzi mi ok 200ml soku..nie bede Cie zniechecac ale przygotuj sie na szok bo jesli nie jadasz burakow pod standardowa postacia; salatka,barszcz i takie tam i jesli nie jadasz bo nie lubisz to odrazu pozbawie Cie nadziei ze sok okaze sie pyszny..albo conajmniej jadalny przez pierwszy tydz picia bylo OK ale w drugim mialam takie mdlosci ze bralam aviomarin a potem na mysl mi wpadlo ze jestem w ciazy ale w koncu przeszlo mi to i jak na razie po 2 tyg przerwie znow wrocilam do burakow i nic mi sie nie dzieje ..jak na razie (tfu tfu!)
Kudlaczku - ja tez sie ciesze ze jestes i ze wszystko u Ciebie Ok
(pijesz buraki??)
Ulala - sprobuj moze zmienic buraki na te nasze zwyczajne bo ja tez probowalam angielskich i lipa
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 16:14   #604
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

To chyba zabawię się w króliczka dla dobra nauki Ja nie stosowałam jeszcze żadnych kremów na te plamy. Kupię sokowirówkę i zobaczę jak to będzie z samymi buraczkami. Muszę tylko spróbować taki sok, czy dam radę.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 16:20   #605
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Zastanawiam się czy sok z kiszonych burakow tez mógły być..? Moja mama przygotowywała taki na anemię i z tego co pamiętam nie był taki zły w smaku.

AgaZ,ja tez jeszcze nie rozjaśniałam plam "wybielaczem" a jedynie złuszczałam kwasem migdałowym.Bardzo dobry podobno jest zel Pauli Bregon z hydrochioninem.Niestety HQ Neostraty wycofacy-szkoda..
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 20:32   #606
JUSTAK2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej,
wypiłam szklanke soku, piłam szybko i dałam radę, oczywiście musiałam sprawic sobie sokowirówkę (ale ile mycia), tak sie zastanawiam czy nie robic od razu na dwa dni tego soku....
Angi czemu piszesz że HQ wycofali, jak ja dopiero co go kupiłam (ok 1,5 m-ca temu).
JUSTAK2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 20:58   #607
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez JUSTAK2 Pokaż wiadomość
Hej,
wypiłam szklanke soku, piłam szybko i dałam radę, oczywiście musiałam sprawic sobie sokowirówkę (ale ile mycia), tak sie zastanawiam czy nie robic od razu na dwa dni tego soku....
Angi czemu piszesz że HQ wycofali, jak ja dopiero co go kupiłam (ok 1,5 m-ca temu).
Gdzieś jeszcze mają w zapasach,na stronie producenta juz HQ nie ma.Taką informację dostałam tez od sprzedawcy Neostraty z allegro.A gdzie Ty kupiłaś ten zel?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 22:52   #608
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hejj Moll_y skąd ja tu w Anglii buraki polskie wezme hehe... chyba sama zaczne chodować ... a tak na marginesie czy są tu jakieś koleżanki plamianki z Trójmiasta??
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 08:21   #609
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

hej dziewczynki!!!
po tych waszych pozytywnych opiniach po zabiegu cosmelan juz sie na pewno zdecydowalam. mam nadzieje ze efekt utrzyma sie i plamy nie powroca jak to sie zdarzylo w kilku przypadkach.

czy wiecie cos na temat czy cosmelan ma faktycznie nowy sklad? ulepszony? zabieg bede wykonywac sama w domu, na e-bay'u sa najtansze zestawy - z portugalii - ale pisza cos o zmianie skladu!!! hmm

Kosmetyki MAC sa dostepne w Polsce, ale nie wiem czy akurat ten krem, wiem ze jest kolorówka w sklepach Mariaound

buziaki
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 08:30   #610
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

This is the cream that started it all !
First came amelan (now dermamelan), then cosmelan...
The Dermamelan gives you even faster results than cosmelan.
A similar pack to cosmelan, by the same manufacturerMesoestetic,
but with more powerful ingredients.
Now for the first time on ebay, you have the complete Dermamelan Pack.
Very hard to find !

to znalazlam szukajac cosmelanu, jak juz bylo wspominane na formu, dermamelan jest nowym produktem, podobny do cosmelan ale dziala ponoć lepiej...
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 12:33   #611
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ulalala Pokaż wiadomość
Hejj Moll_y skąd ja tu w Anglii buraki polskie wezme hehe... chyba sama zaczne chodować ... a tak na marginesie czy są tu jakieś koleżanki plamianki z Trójmiasta??
Haha! ja sie zajme hodowla burakow jesli sie okaze ze plamy znikna po soku (business-plan) z tymi burakami to mialam na mysli angielska odmiane, takie podluzne a sok z nich podraznial mi gardlo - moja mama kupila je pare razy ale doszlysmy do wniosku ze ta odmiana sie nie nadaje

w Krakowie bedzie w galerii krakowskiej sklep M*A*C'a ale niestety tylko kolorowka... krem zamowie przez stronke chociaz latwo nie bedzie bo nie wszedzie wysylaja
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 13:41   #612
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej Moll_y wyczaiłam tu w Bristolu sklep M.A.C. jak bedziesz miała problemy z zamówieniem kremiku to moge Ci kupić i podesłać do Polski nie ma problemu (dot wszystkich dziewczynek, służę pomocą)
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 17:49   #613
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ulalala Pokaż wiadomość
Hej Moll_y wyczaiłam tu w Bristolu sklep M.A.C. jak bedziesz miała problemy z zamówieniem kremiku to moge Ci kupić i podesłać do Polski nie ma problemu (dot wszystkich dziewczynek, służę pomocą)
Dziek's wielkie za gotowosc pomocy ja wlasnie mam rodzinke we Francji i jesli nie uda mi sie zamowic ze stronki bezposrednio to juz ustawilam sobie kuzynostwo do pomocy ale w Anglii to mam inna rzecz do kupienia bo z zadnej strony (oprocz amerykanskich ktore tez szwankuja pod wzgledem wysylek) nie udalo mi sie kupic - Maximum Cover Esteé Lauder - to ponoc rewelacyjnie kryjacy podklad-korektor, ma wszedzie super recenzje, jedyny problem w tym ze nie ma testerow a odcieni jest duzo i nie wiem czy trafie w kolor
A moze probowalas maximum cover?? ponoc swietnie kryje wszystkie plamki i jest to profesjonalny kosmetyk, nie chcialabym Ci zawracac glowy ale...gdybys kiedys przypadkiem w jakiejs perfumerii trafila na ten kosmetyk i np dostala probke to byloby super gdybys mogla to cudo
wyprobowac i zdac relacje (jakiego podkladu uzywasz zeby zatuszowac plamki?)
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 20:12   #614
JUSTAK2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej,
Angi- kupiłam go przez internet ze sklepu Bio-med www.bio-med.pl tam wejdz na sklep i wybierz przebarwienia skóry, tam jest full kosmetyków na przebarwienia thiospot tez z tego sklepu zamawiałam. ide zaraz obierac braka i bach go do sokowirówki. całusy
JUSTAK2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 20:34   #615
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez JUSTAK2 Pokaż wiadomość
Hej,
Angi- kupiłam go przez internet ze sklepu Bio-med www.bio-med.pl tam wejdz na sklep i wybierz przebarwienia skóry, tam jest full kosmetyków na przebarwienia thiospot tez z tego sklepu zamawiałam. ide zaraz obierac braka i bach go do sokowirówki. całusy
Dziękuję !
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:19   #616
Afa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam serdecznie. Mam na imię Anka.Dzięki informacjom z tego forum zdecydowałam się na wizytę u dermatologa, który zaproponował mi zabieg cosmelanu. Dzisiaj miałam wykonany ten zabieg. Maskę trzymałam 5 godzin, a w miejscu wąsika 3 godziny. Plamy mam: jedną na czole, jedną nad polczkiem koło oka i mały wąsik. Do domu dostałam krem cosmelan2, ale widze, ze powinnam była dostać jeszcze jakis krem nawilzający, którego nie dostałam. Zapytam dermatologa dlaczego . Zabieg kosztował mnie 1.800 zł (Kraków, Derm Medik). Trochę dużo więc mam nadzieję, że zadziała. Krem cosmelan2 mam stosować przez dwa tygodnie, tj. w weekendy 3 razy dziennie, w ciągu tygodnia 2 razy dziennie. Niestety charakter pracy nie pozwala mi na smarowanie się w czasie pracy . Mam nadzieję, ze zabieg osiągnie satysfakcjonujące rezultaty. Będę informowała jak wszystko przebiega w moim przypadku. Narazie czuję lekkie pieczenie. Skóra juz po ściągnięciu maski jest ładniejsza i plamy mam wrażenie, że są lekko przygaszone. Mam stosować kremy nawilżające więc stosuję to co mam na przemian, tj. Chanel Age Delay oraz Chanel Anti-Taches przeciwko przebarwieniom z nawilzeniem. Z tego co widzę powinnam stosować jeszcze filtr 50kę, tak? Dzięki za cenne rady. Dużo się dowiedzialam dzięki Wam. Super, że jesteście. Pozdrawiam
Afa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:43   #617
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witaj na forum Afa filtry to podstawa i bez nich sie lepiej z domu nie ruszaj szczegolnie, ze jestes po cosmelanie. Pozdrawiam
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:51   #618
Afa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Do Molly: Witaj, jakiej formy krem z filtrem najlepiej wybrać? Powtarza się na forum Avene50 i Bioderma50. Jaki Ty używasz?
Afa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:52   #619
Afa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

firmy, nie formy
Afa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 23:00   #620
Afa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Do Molly: I jeszcze jedno, nie wiesz czy ten krem przeciwko plamom, który już mam, można spokojnie sobie aplikować teraz po zabiegu? Dermatolog nie zastrzegał jaki krem mam stosować, kazał jedynie ciągle nawilżać i chronić przed słońcem. Z góry dzięki za odpowiedź
Afa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 07:57   #621
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Afa ja proponuje ci wszystkie mocno nawilzajace a nawet natluszczajace kremy apteczne: La Roche Toleriane lub Avene.
ja licytowalam cosmelan na ebay'u za 349 dolarow, ale niestety ktos mnie przebil. jezeli to sie nie uda to zakupu dokonam przez berlinska dermoestetica za prawie 300 euro.
milej niedzieli!!!
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 08:33   #622
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

DO MOLL_Y!... ja osobiscie nie przykladam duzej wagi do podkładu gdyz plame na czole, jak juz wczesniej pisałam, przykrywam grzywka a pozostale plamki nie sa zbyt duzej wielkości wiec nakładam na nie jedynie korektor punktowo...ale za tym Maximum Cover Esteé Lauder na pewno sie rozejże, jak dostane jakieś próbki to na pewno sie podziele
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 09:02   #623
Afa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzisiaj mój pierwszy dzień po zabiegu. Wstałam z twarzą tak czerwoną jakbym przysnęła na słońcu. Będę informowała na bieżąco jak przebiegają zmiany. Mam nadzieję, że bardzo się nie złuszczę, bo będę straszyć w pracy Z drugiej strony - plamy mają zniknąć więc sie wytrzymam. Narazie jestem tak czerwona, że nawet plam dobrze nie widać
Jeśli chodzi o dobrze kryjący podkład dla delikatnej cery, kryjący przebarwienia to szczerze polecam Clinique Perfectly Real Makeup. Ma bardzo delikatną konsystencję, nie robi efektu maski, po nałożeniu nie jest widoczny, a czyni swoją powinność. Wiele fluidów przetestowałam więc nie wszystko jest mnie w stanie pozytywnie zaskoczyć. Bardzo dobry jest też Diorskin Icone, ale ten niestety ma jedną wadę - jak skóra jest przesuszona to uwidacznia suche płaty. Dlatego z niego zrezygnowałam na rzecz Clinique. Na fluid nakładam puder w kulkach i cera jest ok, mieni sie ładnie - biorąc pod uwagę te plamy Zobaczymy teraz po Cosmelanie czy jakikolwiek specyfik będzie w stanie zatuszować rewolucję na twarzy a czuję, że takowa będzie czytając Wasze przejścia.
Afa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:01   #624
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Afa Pokaż wiadomość
Do Molly: I jeszcze jedno, nie wiesz czy ten krem przeciwko plamom, który już mam, można spokojnie sobie aplikować teraz po zabiegu? Dermatolog nie zastrzegał jaki krem mam stosować, kazał jedynie ciągle nawilżać i chronić przed słońcem. Z góry dzięki za odpowiedź
Afa - podpisuje sie pod Anne28 jesli chodzi o filtry jesli chodzi o mnie to obecnie uzywam Clarins UV PLUS Ecran Protecteur Jour SPF 40 na zmiane z Vichy Ecran ultra-fluide IP50+ UVA ultra, pozdrawiam
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:04   #625
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ulalala Pokaż wiadomość
DO MOLL_Y!... ja osobiscie nie przykladam duzej wagi do podkładu gdyz plame na czole, jak juz wczesniej pisałam, przykrywam grzywka a pozostale plamki nie sa zbyt duzej wielkości wiec nakładam na nie jedynie korektor punktowo...ale za tym Maximum Cover Esteé Lauder na pewno sie rozejże, jak dostane jakieś próbki to na pewno sie podziele
Ulala ... juz na zapas BIG thank's
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 12:53   #626
martina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dziewczyny piszecie ze w gabinetach macie nakładane maskę którą to trzeba trzymać na twarzy 5 godzin, mam pytanie jaki kolor ma ta maska, ja nie mam samochodu, myśle o tym zabiegu, ale ..no własnie, możecie napisać czy ona jest taka jak krem przeźroczysta czy jakaś kolorowa
martina1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 17:30   #627
Kudłaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez martina1983 Pokaż wiadomość
dziewczyny piszecie ze w gabinetach macie nakładane maskę którą to trzeba trzymać na twarzy 5 godzin, mam pytanie jaki kolor ma ta maska, ja nie mam samochodu, myśle o tym zabiegu, ale ..no własnie, możecie napisać czy ona jest taka jak krem przeźroczysta czy jakaś kolorowa
Cześć
Maska Cosmelan ma kolor musztardowy, nie wygląda wcale tak strasznie na twarzy ja z maską wracałam na piechotę do domku i nie wzbudzałam jakiegoś wielkiego zainteresowania wśród przechodniów.

Pozdrawiam
Kudłaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 20:52   #628
kaku11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny! Wszystkie mocno pozdrawiam i ściskam. właśnie wróciłam z wakacji (ale zleciały..) i przygotowuję się na powrót do szarej rzeczywistości, ble.. Na szczęście żadnej plamy po wczasach!! Cały czas of corse filtry i podkład + czapka lub kapelusz. Życzę wszystkim wytrwałości i polecam Cosmelan!!
P.S. Może faktycznie trzeba się kiedyś spotkać na jakimś piwku??, fajnie Molly, że już jesteś. Jak Twoje plamki po urlopie?
kaku11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:43   #629
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kaku11 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Wszystkie mocno pozdrawiam i ściskam. właśnie wróciłam z wakacji (ale zleciały..) i przygotowuję się na powrót do szarej rzeczywistości, ble.. Na szczęście żadnej plamy po wczasach!! Cały czas of corse filtry i podkład + czapka lub kapelusz. Życzę wszystkim wytrwałości i polecam Cosmelan!!
P.S. Może faktycznie trzeba się kiedyś spotkać na jakimś piwku??, fajnie Molly, że już jesteś. Jak Twoje plamki po urlopie?
Hej Kaku11! wiesz to dziwne bo weszlam na stronke zeby akurat Ciebie o cos zapytac wiem ze mialas cosmelan 2 ale czy robilas zabieg w calosci?z jaka czestotliwoscia nakladalas cosm.2? jaka warstwa i na jak dlugo (2-3 godz?) i jaki krem nawilzajacy potem, czy ten cosmelan 2 wogole zmywa sie po nalozeniu juz pozniej czy na to nawilzajacy
Eh..2 dni przed wylotem mialam taka piekna cere i tak rozjasnione plamy ze mialam ochote rzucic w czorty te wszystkie filtry(no wiecie jak to jest - problem znika to niech sie dzieje co chce phi!) ale jednak - 50 na buzie i kapelusz tak bylo caly czas ale po tyg zauwazylam ze plamy znow sa i kur..cze widac je. no ale przerwalam thiospot i buraki - kontynuuje po powrocie jeszcze skrupulatniej niz miesiac temu
Dzis w ciagu dnia dzwonilam do gabinetu dermatologicznego z prosba o zamowienie cosmelanu 2 i wlasnie powiedzialy mi ze maja jeden sloiczek ktory akurat pozostal im z drugiego opakowania (bo tylko maske daja w calosci pacjentce) i ze moga mi za 450 sprzedac bo pudelko jest poplamione czyms (same nie wiedza czym) i dlatego moga mi sprzedac taniej.Moj wrodzony analityczno-dedukcyjny zmysl odrazu podsunal mi pytanie - czy ten krem aby nie otwierany byl wczesniej - odpowiedz byla ze oczywiscie nie ale ze krem cosmelan 2 nie posiada folii zabezpieczajacej i ze tak jest od nowosci - pytanie czy jak otwieralyscie krem cosm.2 to rzeczywiscie nie ma zadnej folii zabezpieczajacej? i jeszcze jedno - jaki ma kolor bo gdzies czytalam ze kolor tego kremu sie zmienia po 2 m-cach z jakiegos tam na jakis-tam ale nie wiem jaki jest ten wyjsciowy..ale zamotalam pozdrawiam was wszystkie, milych snow

P.S dziewczyny prosze napiszcie bo ja jutro wybieram sie po ten krem a po tym co tu czytalam o dermatologach to naprawde mam watpliwosci czy nie chca mi wcisnac np jakiegos badziewia
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 07:36   #630
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witajcie w naszej bajce

ja mam pytanie do kaku i do dziewczyn ktore mialy robiony cosmelan: czy ta maske mialas nakladana cienka warstwe czy gruba warstwe i czy na cala twarz? tzn. naklada sie ją powiedzmy tak jak maseczke zwykla pielegnacyjna? na cala buzie omijajac okolice oczu? a na szyje chyba nie?
z gory dziex za odpowiedz. pozdrowionka
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.