Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 21:19   #4591
marlena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Motylek1900 Pokaż wiadomość

dziewczyny zdjęcie wrzuce za jakiś czas, bo w tej chwili nie mam aparatu w domu.
Więc tak... mam śliczne rude kosmyki
Jeżeli myślicie o kupnie jakiegoś dekoloryzatora to polecam po prostu zakupić przez internet; Ja zamawiałam z salony fryzjerskiego uradka.pl, jest tam mnóstwo firm, dobrych kosmetyków. Wybrałam firme LEO, bo juz wcześniej Edyta(Edytkaa) polacała. Zaufałam jej i wcale nie żałuje. Gdybym potrzymała na głowie tyle ile było napisane na opakowaniu(30-35minut) pewnie teraz miała bym blondzik
Ale tak jak pisałam wcześniej troszke wpadłam w panike, bo jak już sie nałoży tą papke dekoloryzatora na głowe to zaczyna sie kruszyć, z włosów robą sie suche dredy i strasznie to wszystko grzeje! to wszystko(dość tragiczne) spowodowało, że trzymałam krócej. Ale jak widać dziewczyny nie było sie czym stresować. Ja naprawdę juz myślałam, że niczym nie zmyje tej tragicznej czarnej farby pallet
A teraz jestem zachwycona. W tej firmie uradka, można również zamówić odżywki po dekoloryzacji ale ja osobiście preferuje maski do włosów VAX- jest do różnych rodzajów wlosów, wystarczy wybrać. No i stosuje też różne odżywki i już
Chodź jak na razie widze, że mam jedynie przesuszone końcówki, które łatwo sie zregenerują - tyle zniszczeń.
Jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie.
Możecie mi też polecić jakieś odżywki, mam kręcone i teraz troche suche włoski
P.S. Może na razie nie bede na te włosy kładła żadnej farbki rudej żeby włosy odpoczęły, po za tym kusi mnie żeby jeszcze zarzucić ten dekoloryzator za jakis czas i się zrobic do blondu hehe. Zobacze. Bo tego produktu jest naprawdę bardzo dużo, i większa część mi jeszcze została
hej napisz na moje gg 16136801 chetnie uzyskam pomoc!!
marlena23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 16:38   #4592
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

podczytuję was od kilku dni, sub znudziła mi się zima i mój kolor włosów, w najbliższym czasie zamierzam je rozjaśnić, zastanawiam się tylko czy użyć dekoloryzatora czy może potraktować je balejażem - zajrzyjcie do posta #3231 bardzo fajnie anusi to wyszło

powiedzcie mi gdzie zamawiacie słynny renee blanche?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:14   #4593
Riposta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
Dot.: Re: Dekoloryzacja (help!!!!!!)

A ja mam problem, może tylko w niewielkim stopniu zahaczający i ten temat, ale nie chciałam tworzyć spamu na forum, więc piszę tu
Otóż, mój naturalny kolor włosów to bardzo ciemny, zimny, popielaty blond. 2 miesiące temu farbowałam je na "hebanowy brąz"- pozostał z tego sprany, ciemny, zimny brąz i mam teraz ok trzycentymetrowe odrosty. Wbrew pozorom, nie są bardzo widoczne, bo oba kolory są zimne i jakoś się to gubi. Chciałabym jednak pozbyć się ciemnego koloru a przynajmniej trochę go rozjaśnić (ale nie bardziej, niż do naturalnego koloru). Nie jestem zdesperowana, nie będę przeprowadzać dekoloryzacji ale pomyślałam o farbach, które nadają się do włosów ciemnych- wybiorę jakiś jasny, naturalny brąz. Jak myślicie, czy w przypadku moich włosów (odrosty..) takie farbowanie ma sens? Czy taka farba "do włosów ciemnych" rozjaśni farbowane włosy..? Niedługo odrosty zaczną być widoczne a nie chcę ich już farbować na ciemno. Planuję zapuścić włosy i raczej schodzić stopniowo do naturalnego koloru.

No i ostatnie pytanie- które z tych rozjaśniających farb możecie polecić? Znam tylko Brillance Luminance, kiedyś kupiłam ją przypadkiem i ładnie pokryła włosy. Ale może są inne, równie dobre, lub lepsze?
Riposta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:25   #4594
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Re: Dekoloryzacja (help!!!!!!)

Co do renee blanche.. Ja zamawiałam go przez internet- wystarczy, że na All wpiszesz "dekoloryzator". Nie ma ich dużo, więc bez problemu znajdziesz RB. Czasem jak wpisuję nazwę, to nie wszystko mi wyskakuje. Gdzieś chyba od 130 - 132 str. wątku opisywałam jego działanie. Są też zdjęcia. Polecam RB, bo nie zniszczył mi włosów.
Pozdrawiam.
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:33   #4595
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Re: Dekoloryzacja (help!!!!!!)

Cytat:
Napisane przez Riposta Pokaż wiadomość
A ja mam problem, może tylko w niewielkim stopniu zahaczający i ten temat, ale nie chciałam tworzyć spamu na forum, więc piszę tu
Otóż, mój naturalny kolor włosów to bardzo ciemny, zimny, popielaty blond. 2 miesiące temu farbowałam je na "hebanowy brąz"- pozostał z tego sprany, ciemny, zimny brąz i mam teraz ok trzycentymetrowe odrosty. Wbrew pozorom, nie są bardzo widoczne, bo oba kolory są zimne i jakoś się to gubi. Chciałabym jednak pozbyć się ciemnego koloru a przynajmniej trochę go rozjaśnić (ale nie bardziej, niż do naturalnego koloru). Nie jestem zdesperowana, nie będę przeprowadzać dekoloryzacji ale pomyślałam o farbach, które nadają się do włosów ciemnych- wybiorę jakiś jasny, naturalny brąz. Jak myślicie, czy w przypadku moich włosów (odrosty..) takie farbowanie ma sens? Czy taka farba "do włosów ciemnych" rozjaśni farbowane włosy..? Niedługo odrosty zaczną być widoczne a nie chcę ich już farbować na ciemno. Planuję zapuścić włosy i raczej schodzić stopniowo do naturalnego koloru.

No i ostatnie pytanie- które z tych rozjaśniających farb możecie polecić? Znam tylko Brillance Luminance, kiedyś kupiłam ją przypadkiem i ładnie pokryła włosy. Ale może są inne, równie dobre, lub lepsze?
Nie polecam żadnej farby do włosów ciemnych, one rozjaśniają tylko odrosty. Mi raz coś odwaliło i użyłam takiej (brillance luminance ultrafiolet), a miałam 3 cm odrostów ciemny blond, a reszta farbowane na czarno castingiem, sprane do średniego rudego brązu. Efekt? 3 centymetry RÓŻOWYCH włosów, potem trochę ciemno fioletowo-czerwonych a reszta czarne. Musiałam pofarbować tego samego dnia na czarno Oczywiście dopiero potem przeczytałam opinie w necie i na temat brązów były takie same opinie. Jeśli bardzo się nie rzucają odrosty w oczy, to najlepiej nic z tym nie rób, bo pewnie tylko pogorszysz sprawę
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:57   #4596
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Riposta kup sobie dekoloryzator rene blanche albo elgon
On nie zawiera rozjasniacza amoniaku nie zniszczy ci wlosów struktura wlosów bedzie praktycznie nie naruszona
Farby ci nie polecam bo farba nie rozjasni farbowanych wlosów
albo kup dobry szampon przeciw łupiezowy i myj nim wlosy troszke sie powinna ta brazowa farba zmyc
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:02   #4597
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Riposta kup sobie dekoloryzator rene blanche albo elgon
On nie zawiera rozjasniacza amoniaku nie zniszczy ci wlosów struktura wlosów bedzie praktycznie nie naruszona
Farby ci nie polecam bo farba nie rozjasni farbowanych wlosów
albo kup dobry szampon przeciw łupiezowy i myj nim wlosy troszke sie powinna ta brazowa farba zmyc
Ale przecież jak użyje dekoloryzatora to zrobią się rude... to już chyba lepiej żeby były trochę ciemniejsze, ale przynajmniej też zimny odcień.
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 17:45   #4598
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Re: Dekoloryzacja (help!!!!!!)

Cytat:
Napisane przez Riposta Pokaż wiadomość
A ja mam problem, może tylko w niewielkim stopniu zahaczający i ten temat, ale nie chciałam tworzyć spamu na forum, więc piszę tu
Otóż, mój naturalny kolor włosów to bardzo ciemny, zimny, popielaty blond. 2 miesiące temu farbowałam je na "hebanowy brąz"- pozostał z tego sprany, ciemny, zimny brąz i mam teraz ok trzycentymetrowe odrosty. Wbrew pozorom, nie są bardzo widoczne, bo oba kolory są zimne i jakoś się to gubi. Chciałabym jednak pozbyć się ciemnego koloru a przynajmniej trochę go rozjaśnić (ale nie bardziej, niż do naturalnego koloru). Nie jestem zdesperowana, nie będę przeprowadzać dekoloryzacji ale pomyślałam o farbach, które nadają się do włosów ciemnych- wybiorę jakiś jasny, naturalny brąz. Jak myślicie, czy w przypadku moich włosów (odrosty..) takie farbowanie ma sens? Czy taka farba "do włosów ciemnych" rozjaśni farbowane włosy..? Niedługo odrosty zaczną być widoczne a nie chcę ich już farbować na ciemno. Planuję zapuścić włosy i raczej schodzić stopniowo do naturalnego koloru.

No i ostatnie pytanie- które z tych rozjaśniających farb możecie polecić? Znam tylko Brillance Luminance, kiedyś kupiłam ją przypadkiem i ładnie pokryła włosy. Ale może są inne, równie dobre, lub lepsze?

Popieram wcześniejsze rady - NIE używaj farby rozjaśniającej, bo farba farby nie rozjaśni, za to masz dużą szansę cieszyć się odrostami w niechcianym kolorze. Moim zdaniem nic nie rób, poczekaj jeszcze trochę, może myj głowę szamponem przeciwłupieżowym (bo on wymywa farbę, ale i wysusza). Jeśli to farbowanie na naturalne włosy to jest spora szansa, że kolor się wymyje zanim odrosty staną się naprawdę widoczne. A jeśli jednak nie, to chyba najlepszym wyjściem będą jakieś pasemka/refleksy popielate (które musisz robić raczej u fryzjera...)
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:50   #4599
Riposta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No właśnie, boję się, ze zrobią się po dekoloryzatorze rude.. Ponadto, nie będę w stanie (nie wierzę, ze ktokolwiek byłby w stanie) tak precyzyjnie nałożyć dekoloryzator, żeby ominąć odrosty ;D
Na początku (po farbowaniu) zużyłam małą butelkę Head&Shoulders (bo już wtedy uważałam, ze włosy wyszły za ciemne). Później miałam przerwę a teraz znów zaczynam z szamponem przeciwłupieżowym. To jest w zasadzie jeden ze skuteczniejszych -nieinwazyjnych-sposobów. Najwyżej, jak się moje odrosty uwidocznią, użyję jakiejś jasnobrązowej szamponetki w saszetce, zawsze to coś..
Co do tego Luminance, przyjrzałam się dzisiaj w Rossmannie. Był taki jakiś brąz(świetlisty chyba), kiedyś go już używałam. Fakt, ze wyszedł trochę rudy, tego bym nie chciała, bo miałabym pomarańczowy czubek głowy Natomiast dobre w tej farbie było to, ze jakoś tak fajnie się wypłukała- nie odbarwiła włosa i nawet odrosty wyglądały w miarę naturalnie.
A tak swoją drogą, ten mój ciemny brąz to "hebanowy brąz" Londy. "Niesamowita" farba, po 2 miesiącach i myciu przez miesiąc szamponem przeciwłupieżowym kolor nadal się mniej więcej trzyma i włosy błyszczą (mimo prania w szamponie przeciwłupieżowym) Gdyby nie to, że chcę mieć jaśniejsze, byłabym nawet zadowolona;P
Riposta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 00:51   #4600
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ale nie mylmy pojec dziewczny DEKOLORYZATOR taki który usuwa tylko farbe nie zmienia naturalnego koloru wlosów wiec nie rozjasni naszych włosów nie pokrytych farba.
Takim dekoloryzatorem jest ELGON który usuwa z włosów TYLKO FARBE do w miare naturalnego koloru oczywiscie to zalezy ile tych farbowan na ciemny kolor było.
Nie mylmy dekoloryzatora z ROZJASNIACZEM czasem tak sie zdarza na aukcjach internetowych .
Wstawie opis Elgona lub Rene Blanche z jednej z aukcji

Dekoloryzator pozwala na częściowe lub całkowite usunięcie koloru, nie niszcząc włosów.Dzięki precyzyjnie ustalonym wielkościom tub, można nałożyć dokładnie taką ilość preparatu, jaką się potrzebuje. W celu uzyskania większego kontrastu produkt może być nakładany nawet 2-3 krotnie. Usuwa jedynie sztuczny pigment, do naturalnego koloru włosow, nie rozjaśnia.
Dzięki zawartym składnikom działa delikatnie nie uszkadzając struktury włosa.
Dekoloryzator można stosować kiedy chcemy pozbyć się ciemnych pigmentów (poprzednie farbowania) z włosów i uzyskać kolory jaśniejsze. Aby włosy nabrały pożądanego koloru należy je poddać procesowi koloryzacji.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 08:11   #4601
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny mam pytanko - czy przy zakupie dekoloryzatora Rene Blanche musze zakupić także utleniacz (3%, 6%...) ?
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 10:10   #4602
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
ale nie mylmy pojec dziewczny DEKOLORYZATOR taki który usuwa tylko farbe nie zmienia naturalnego koloru wlosów wiec nie rozjasni naszych włosów nie pokrytych farba.
Takim dekoloryzatorem jest ELGON który usuwa z włosów TYLKO FARBE do w miare naturalnego koloru oczywiscie to zalezy ile tych farbowan na ciemny kolor było.
Nie mylmy dekoloryzatora z ROZJASNIACZEM czasem tak sie zdarza na aukcjach internetowych .
Wstawie opis Elgona lub Rene Blanche z jednej z aukcji

Dekoloryzator pozwala na częściowe lub całkowite usunięcie koloru, nie niszcząc włosów.Dzięki precyzyjnie ustalonym wielkościom tub, można nałożyć dokładnie taką ilość preparatu, jaką się potrzebuje. W celu uzyskania większego kontrastu produkt może być nakładany nawet 2-3 krotnie. Usuwa jedynie sztuczny pigment, do naturalnego koloru włosow, nie rozjaśnia.
Dzięki zawartym składnikom działa delikatnie nie uszkadzając struktury włosa.
Dekoloryzator można stosować kiedy chcemy pozbyć się ciemnych pigmentów (poprzednie farbowania) z włosów i uzyskać kolory jaśniejsze. Aby włosy nabrały pożądanego koloru należy je poddać procesowi koloryzacji.
No tak, elgon lub RB z odrostami nic nie zrobi, ale reszta włosów będzie ruda, a z taką rudością ciężko się potem walczy
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 13:04   #4603
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Po dekoloryzatorze musisz nałożyć wybrany kolor. Nie ma gwarancji, że dekoloryzator ściągnie równomiernie kolor.
Dekoloryzator odbarwia włosy, ale nie ma środka po którym wróci się do naturalnego koloru na całej długości
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 19:00   #4604
becia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 175
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziewczyny a czy po dekoloryzatorze typu ELGON mozna uzyc jeszcze rozjasniacza albo nalozyc Elgon drugi raz?kiedys juz sciagalam tym kolor i wyszlo super tyle ze rudoteraz znow mam zamiar ale chce przejsc do ciemnego blondu a wiem ze bede ruda wiec poradzcie mi jak to zrobicteraz mam na glowie sprany ciemny braz
__________________
od karmienia do karmienia, od pieluchy do pieluchyzycie jest piekne
becia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 05:51   #4605
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No ja wiem ze moze wyjsc rudo czerwony ....ale to jest duzo lepszy pomysł niz zolto pomaranczowy...po farbie czy rozjasniaczu

zamowilam RB zobacyzmy jak efekty na moich wlosach wstawie fote przed i po
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 13:58   #4606
natashka8806
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja zamówiłam na allegro dekoloryzator "Chantal". Obecnie mam kolor włosków farbowanych - ciemny brąz, a zamierzam przejść do rudego jak przyślą to zobaczymy efekty
__________________
graj i wygrywaj: p u z z . pl Kod zapraszajacego:R3akX8e8Q5m5
natashka8806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 14:39   #4607
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez natashka8806 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam na allegro dekoloryzator "Chantal". Obecnie mam kolor włosków farbowanych - ciemny brąz, a zamierzam przejść do rudego jak przyślą to zobaczymy efekty
Cześc
Mogałabyś zamieścic fotkę po wypróbowaniu tego dekoloryzatora? Mam włosy ciemny brąz, ale taki niemal, że wpadający w czarny. A ja głupia po prostu chciałam zamalowac rude.. Chcę predko wrocic do brązu albo i do rudego, bez róznicy.
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 14:54   #4608
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Kusi mnie zakup dekoloryzatora, ale ze względu na fakt, że moje włoski w ostatnim czasie przeszły zdecydowanie za dużo postanowiłam cierpliwie używać rozjaśniacza w sprayu "Refleks blond" Joanny. Na razie używam ponad tydzień (codziennie) na włosy farbowane na brąz, ale widzę różnicę w odcieniu na jasniejszy. Zamieszczę foto może za tydzień
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 14:58   #4609
becia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 175
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja jakis czas temu robilam sobie taka dekoloryzacje z brazu ciemnego i wyszlo rudojesli chcesz fotki to teraz na ostatniej stronie watku o brazie zimnym czy popielatym jest moja jak wygladalam po zabiegu.potem nalozylam farbe braz i bylam brazowajutro tez bede to robic tyle ze chce jakis odcien zimny.smialo mozesz zinwestowac w ten specyfik-nie niszczy wlosow!!!
__________________
od karmienia do karmienia, od pieluchy do pieluchyzycie jest piekne

Edytowane przez becia23
Czas edycji: 2010-02-13 o 15:36
becia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 16:17   #4610
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Śliczny ten odcień; uzyskałaś go tym 'Chantal'? ;> ..Tylko czy mi starczy jedno opakowanie? Mam bardzo długie włosy (prawie do wcięcia), chociaż za gęste nie są. I myślisz, że mogę to zrobic w najblizszym czasie chociaż ostatnią farbę nakladalam 2 tygodnie temu (nic nie zlapało ;|) ?
Ty na zimny, ja na ciepły. Oby wyszło. Tylko co potem? Mam przykre doświadczenia z farbami, więc wolę się poradzic zanim cokolwiek zrobię.
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 16:26   #4611
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez natashka8806 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam na allegro dekoloryzator "Chantal". Obecnie mam kolor włosków farbowanych - ciemny brąz, a zamierzam przejść do rudego jak przyślą to zobaczymy efekty

ja tez prosze o foto... też zastanawiam sie nad jego kupnem
mam rude włosy i chcę być popielatą blondynką... zastanawiam się czy "wypłukałby" nieco mój kolor
pozdrawiam
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 16:36   #4612
becia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 175
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ania2o5 Pokaż wiadomość
Śliczny ten odcień; uzyskałaś go tym 'Chantal'? ;> ..Tylko czy mi starczy jedno opakowanie? Mam bardzo długie włosy (prawie do wcięcia), chociaż za gęste nie są. I myślisz, że mogę to zrobic w najblizszym czasie chociaż ostatnią farbę nakladalam 2 tygodnie temu (nic nie zlapało ;|) ?
Ty na zimny, ja na ciepły. Oby wyszło. Tylko co potem? Mam przykre doświadczenia z farbami, więc wolę się poradzic zanim cokolwiek zrobię.
sciagalam color remover by fama(to ta sam polka ze tak powiem)u mnie akurat bylo to.na moje wlosy-za ucho wystarczylo 1 opakowanie w sumie 60ml.jesli masz dluzsze to musisz wziac 2.musisz pamietac ze po tej dekoloryzacji nakladasz farbe 2 tony jasniejsza bo ogolnie zawsze farbuje sie ciemniej.ja teraz chce braz wiec biore popielaty blond(mam nadzieje ze pokryje rudosci ktore wyjda po dekoloryzacji).
__________________
od karmienia do karmienia, od pieluchy do pieluchyzycie jest piekne
becia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 17:14   #4613
justkaM18
Raczkowanie
 
Avatar justkaM18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny, chce zmienić kolor na brąz z jakimis fajnymi pasemkami, i o to pytanie do was czy w ogóle mi wyjdzie? Fryzjerka mowila ze trzeba sciagnąć trochę ten kolor i na to polozyc kolor taki jak chcę. Ale ja się boję. Przyznam się szczerze ze nigdy nie bylam u fryzjera ani malowac wlosy ani nic tylko jak już to czesanie i scięcie i boję sie ze coś nie wyjdzie. Co rodzicie ?
justkaM18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 18:29   #4614
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez becia23 Pokaż wiadomość
sciagalam color remover by fama(to ta sam polka ze tak powiem)u mnie akurat bylo to.na moje wlosy-za ucho wystarczylo 1 opakowanie w sumie 60ml.jesli masz dluzsze to musisz wziac 2.musisz pamietac ze po tej dekoloryzacji nakladasz farbe 2 tony jasniejsza bo ogolnie zawsze farbuje sie ciemniej.ja teraz chce braz wiec biore popielaty blond(mam nadzieje ze pokryje rudosci ktore wyjda po dekoloryzacji).
trzymam kciuki, zamieścisz jakieś foty po tym brązie? ..sama już nie wiem co zrobię, chyba pojdę do fryzjera - i tak poniżej 100 zł nie wyjdzie, a wolę, żeby ktoś zrobił mi to profesjonalnie niz znowu później patrzec na opłakane skutki mojego męczenia włosów .
ale słyszałam też, że farba blond rozjaśniła komuś czarne włosu do karmelu? myślisz, ze może się udac?
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 18:40   #4615
becia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 175
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ania2o5 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki, zamieścisz jakieś foty po tym brązie? ..sama już nie wiem co zrobię, chyba pojdę do fryzjera - i tak poniżej 100 zł nie wyjdzie, a wolę, żeby ktoś zrobił mi to profesjonalnie niz znowu później patrzec na opłakane skutki mojego męczenia włosów .
ale słyszałam też, że farba blond rozjaśniła komuś czarne włosu do karmelu? myślisz, ze może się udac?
powiem ci ze z tymi fryzjerami roznie bywa...jakis czas temu robili mi w salonie demakijarz i po farbowaniu wlosy znowu sciemnialy a do tego byly w oplakanym stanie.po dekoloryzaji w domu byly nienaruszone i gladkie...i wlasnie dlatego znowu mam zamiar sama sobie poradzic bo przynajmniej wlosow tak ie zniszcze
a fotki wkleje na pewnonawet jesli bede zielona
__________________
od karmienia do karmienia, od pieluchy do pieluchyzycie jest piekne
becia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 18:58   #4616
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez becia23 Pokaż wiadomość
powiem ci ze z tymi fryzjerami roznie bywa...jakis czas temu robili mi w salonie demakijarz i po farbowaniu wlosy znowu sciemnialy a do tego byly w oplakanym stanie.po dekoloryzaji w domu byly nienaruszone i gladkie...i wlasnie dlatego znowu mam zamiar sama sobie poradzic bo przynajmniej wlosow tak ie zniszcze
a fotki wkleje na pewnonawet jesli bede zielona
Nie życzę Ci tego ale jakby nie patrzec na pewno byłabys bardzo oryginalna.
Wiem właśnie. Koleżanka też chciała rozjaśnic sobie włosy z czranego na jakiś brąz i żaden fryzjer u mnie w mieście nie chciał się tego podjąc a warto dodac, że jak na taką mała miejscowosc z 8 zakladów jest.
A to można dostac w zakładzie fryzjerskim czy trzeba przez internet zamawiasz?
__________________
gubię kilogramy: 7 kg down! .

zdrowemu odżywianiu mówię tak.

szpagat zrobię i koniec!
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:22   #4617
becia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 175
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ania2o5 Pokaż wiadomość
A to można dostac w zakładzie fryzjerskim czy trzeba przez internet zamawiasz?
ja kupilam to w sklepie fryzjerskim(koszt 27zl)jesli nie masz takiego u siebie to na allegro jest elgon, rene blanche...gdzies na wizazu dziewczyny podawaly nazwy tych dekoloryzatorow bo jest ich kilka.
__________________
od karmienia do karmienia, od pieluchy do pieluchyzycie jest piekne
becia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:43   #4618
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

i jeszcze mam pytanie jedno, czy to, że farbowałam włosy stosunkowo niedawno ma jakies znaczenie? Nic nie chwyciło.
__________________
gubię kilogramy: 7 kg down! .

zdrowemu odżywianiu mówię tak.

szpagat zrobię i koniec!
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:58   #4619
becia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 175
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

na to ci nie odpowiem bo nie wiemwiem tyle ze jesli masz braz a nie kruczoczrny to na pewno cos wezmie!ja mialam prawie czarny i wyszedl rudy.tyle tylko ze na opakowaniu jest napisane ze trzymac trzeba 15min a ja trzymalam godzine i moje wlosy nic a nic nie ucierpialy.po prostu jak nalozysz to musisz czekac az zacznie dzialac i trzymac do efektu jaki chcesz uzyskac.
__________________
od karmienia do karmienia, od pieluchy do pieluchyzycie jest piekne
becia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 20:45   #4620
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Z tym brązem to ciężko, bo wygląda to mniej więcej tak: u nasady jakies pół centymetra naturalne, kolejne trzy coś miedziano-brązowego, a dalej w dół brązowo-czarne. A liczyc trzeba, że włosów jakies dobre 60 cm mam.
Chyba zamówię ten dekoloryzator.. A pomyślec, że miałam czekac do czerwca . Znowu nie wyszło.
Tylko znowu jaką farbę kupic pozniej zeby było dobrze? Mój naturalny kolor to brąz z jakimiś rudawymi refleksami. Buu chcę go z powrotem!
__________________
gubię kilogramy: 7 kg down! .

zdrowemu odżywianiu mówię tak.

szpagat zrobię i koniec!
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.