Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-22, 11:09   #2371
Elwira1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2
GG do Elwira1986
Dot.: pomocy

powiem tak bylam u fryzjera w sobote i zrobil mi na to wszystko piekny balejaz blad z brazem i mam wloski sliczne nie musialam farbowac na ciemny blond czy cos w tym stylku.. a po 2 kupilam sobie odzywke fryzjerska ona taka duza jest fakt kosztuje 50 zl i jest wspaniala a i uzywam witaminek i maseczke dave se kupilam ale wlsoki mi nie wypadaja i mam lepsze niz mialam jak mialam czarne fryzjerka pwoiedziala ze podziwa ze mam takie idealne wloski ze to szok
Elwira1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:32   #2372
Nieli85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a czy ten Efasor moge kupic sama i np zmyc farbe w domu czy lepiej u fryzjera??
farbowalam wlosy kilka lat na ciemno ( naturalnie jestem blondynka z odcieniem zolto rudawym) dlatego farbowalam wlosy teraz chce zmienic na rudy ale nie o odcieniu zlotym a brazowym!!!!! czy balejaz da efekt o ktorym marze??
Nieli85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 20:40   #2373
Velinae
Przyczajenie
 
Avatar Velinae
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziękuję za sugestie - w zasadzie to faktycznie odpowiedź jest prosta i nie ma co się rozdrabniać.

Ale może ktoś ma doświadczenia z dekoloryzacją w salonach Loreal?
Velinae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 13:42   #2374
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

no własnie...jak to jest z tym lorealem? warto wydać tyle kasy? bo sie wybieram do tego salonu, ale ciągle mam jakieś wątpliwości
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 08:41   #2375
milou28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam wszystkich
Po nieudanym farbowaniu i cięciu w sobotę udałam się na dekoloryzację ( postanowiłam iśc do fryzjera za namową wielu wizażanek a nie eksperymentować w domu , zresztą gdyby nie domowe eksperymenty nie musiałabym robić dekoloryzacji ) Wybrałam mały ale bardzo fajny salon .Zaden tam super extra światowy salon w centrum , normalny na przedmieściu Zresztą nie raz już miałam tam ratowane włosy po fatalnym strzyżeniu , nie wiedziałam natomiast co z dekoloryzacją i koloryzacją .Poraz kolejny nie zawiodłam się .Panie pracują na Goldewllu i Lorealu .Dekoloryzację miałam wykonaną remowerem ( chyba dobrze to nazwałam ) i po moich czarnych włosach nie było śladu .Na głowie ponownie miałam to co przed nałożeniem tej wstrętnej czarnej farby .Jestem bardzo zadowolona , bo pomimo tylu eksperymentów , moje włosy wcale nie są w jakiejs tragicznej formie .Nie puszą sie ani nic w tym stylu , końcówki sa extra nie są poprzepalane .Na koniec każdej dziewczynie która sama chce poeksperymentowac w domu odradzę takie zabiegi , lepiej udac sie do fryzjera i uniknąc rozczarowania oraz dodatkowych kosztów związanych z regeneracją włosów po takich samodzielnych zabiegach .Pozdrawiam wszystkie czarnule i eks-czarnule
milou28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 11:51   #2376
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Milou26, a jaki kolor miałaś przed czarnym? swój naturalny czy jakiś farbowany? a wogóle to jaki kolorek masz teraz? przepraszam, że tyle pytam, ale po prostu moja wizyta u fryzjera się zbliża i umieram ze strachu:P
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 18:48   #2377
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej, macie może jakies fotki z pasemkami na czarnych wuoskach?? bo jakos nie potrafie sobie wyobrazic, a chcialabym cos zrobic z włosami;(...
chciałabym takie brązowe, nie blond najlepiej..
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 08:34   #2378
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

to ja sie moze pochwale
po jednej dekoloryzacji i jednym farbowaniu wlósow jasną farbą moje włosy sa prawie juz takie jakie powinny

obecnie mam odrosty w naturalnym kolorze, a reszta włosow jest rozjasniana, za jakies 2 tygodnie znowu pójdę sie farbowac, mam nadzieje ze do wakacji bede juz cala naturalna ( a schodzilam z mega ciemnego brązu, miejscami czarnego, do sredniego blondu)

oczywiscie maja taki rudy połysk, ale juz wole to niz te czarne czuje sie lepiej w jasniejszych, no i teraz zaczełam bardzo dbac o włosy ) licze na to ze powoli juz bede mogła zrezygnowac z farbowania , bo to moje włosowe marzenie ;D
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 20:32   #2379
milou28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Witam
Moje naturalne włosy to brąz .Przed totalną klapą z czarnym miałam blond pasemka z brązem który zrudział .Teraz mam blond z bardzo ciemnym bronzem , prawie czarnym z tymże tych jasnych jest o wiele więcej niz tych ciemnych .Jak tylko uda mi sie wstawic fotki zaraz dodam .Niemam niestety tych sprzed dekoloryzacji bo zaraz jak tylko przesłałam w rozpaczy koleżance usunełam je aby na to nie patrzeć .A szkoda bo byłoby porównanie

Chyba dodałam jakość fotki beznadziejna robiło dzieciątko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00242.JPG (142,5 KB, 314 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-30 o 21:37 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij jak i multicytowania
milou28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 19:33   #2380
piicky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1
Question Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam wszystkie wizażystki
Mam problem z włosami i nie mogłam się doszukać żadnego wątku dotyczącego właśnie tego problemu.
Otóz chodzi o to, że jakieś 1,5 roku temu postanowiłam przejsć z mojego naturalnego koloru- średniego blondu na brąz.. od tamtej pory farbowałam włosy różnymi odcieniami brązów; raz zwykły brąz, potem czekolada , najpierw szamponami palett, a potem farbami na stałe - Londa, potem Garnier.. Wszystko było okej dopóki nie zaczęły mi wypadać włosy.. z moich dość gęstych, grubych, błyszczących włosów została cieniutka kitka i zero połysku. Mam już dosć duży odrost- ok. 3 cm i jest dosć mocno widoczny, więc muszę coś z tym zrobić, ale nie chcę, aby wypadły mi już kompletnie wszystkie włosy!
Przez miesiac brałam Skrzypovitę, witaminy b-kompleks.. i nie widzę efektów, a przy każdej kapielui wypada mi naprawdę przerażająca ilosć włosów.. zastanawiam się co mam zrobić, aby powrócić do swojego naturalnego koloru. Nie wiem, czy dekoloryzacja byłaby bezpieczna dla moich włosów, czy moze lepsze będą pasemka, czy jeszcze coś innego ?

pozdrawiam

Edytowane przez piicky
Czas edycji: 2008-05-01 o 19:35 Powód: błąd
piicky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 16:01   #2381
wyemancypowana panna
Raczkowanie
 
Avatar wyemancypowana panna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 199
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

siedze teraz z koloryzatorem na głowie i boję się co wyjdzie... a może nic nie wyjdzie?
wyemancypowana panna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 11:13   #2382
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

CZEść
Jestem nowa na tym forum,mam dla was przestroge.
NIGDY NIE DEKOLORYZUJCIE WłOSóW SAME W DOMU.
Ja tak straciłam dużo kasy,duzo wlosów,duzo nerwów,a i tak skończyło sie nie tak jak chciałam.
Miałam rózne odcienie rudości,brązy i zachciało mi sie blondu.Więc dużo nie mysląć kupiłam dekoloryzator L'oreala,nałozyłam na włosy i na dodatek obłożyłam włosy folią.Wyszła masakra.Włosy zaczeły mi się palić,byly aż gorące.Mialam chyba wszystkie odcienie tęczy,włosy były popalone,zniszczone i połowa z moich pięknych włosow została w wannie.Nie wiedziałam co robić,kupowałam kolejne farby i mordowałam je rozjaśniaczami.Dobrze,że była zima i mogłam wyjść na zewnątrz w czapce,bo w innym razie nie wyszłabym chyba nigdy.Na sam koniec dałam sobie spokój i kupiłam ciemną farbe,ale nie pokryła równo włosów.W rezulatacie farbowałam PIęć razy w ciągu dwóch dni.W końcu (co powinnam zrobić od razu) poszłam do fryzjera,ze łzami w oczach poprosiłam o pomoc.Było mi wszystko jedno na jaki kolor mnie zafarbuje,obym tylko wygladała jak człowiek.Siedziałam na fotelu cztery godziny,fryzjerka robiła co mogla.Wyszłam od niej ścięta na bombke w kolorze czarnym.Po dwóch miesiącach i tak musiałam sciąć włosy na bardzo krótko,były w bardzo złym stanie.Teraz włosy mam odzywione,ale mimo tego,że miałam te przejścia pare lat temu moje włosy juz nigdy nie będą tak gęste i grube.Dlatego nie ryzykujcie!!! Uwierzcie mi nie warto.
Teraz chce tez zrobie koloryzacje,ale na pewno u profesjonalnego fryzjera.
Pozdrowienia
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:11   #2383
wyemancypowana panna
Raczkowanie
 
Avatar wyemancypowana panna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 199
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mi wyszły tez rożne odcienie jasna czerwień, wino i jasny braz ale fajnie to wygląda tak niecodziennie
wyemancypowana panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:14   #2384
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez inny nick Pokaż wiadomość
CZEść
Jestem nowa na tym forum,mam dla was przestroge.
NIGDY NIE DEKOLORYZUJCIE WłOSóW SAME W DOMU.
Ja tak straciłam dużo kasy,duzo wlosów,duzo nerwów,a i tak skończyło sie nie tak jak chciałam.
Miałam rózne odcienie rudości,brązy i zachciało mi sie blondu.Więc dużo nie mysląć kupiłam dekoloryzator L'oreala,nałozyłam na włosy i na dodatek obłożyłam włosy folią.Wyszła masakra.Włosy zaczeły mi się palić,byly aż gorące.Mialam chyba wszystkie odcienie tęczy,włosy były popalone,zniszczone i połowa z moich pięknych włosow została w wannie.Nie wiedziałam co robić,kupowałam kolejne farby i mordowałam je rozjaśniaczami.Dobrze,że była zima i mogłam wyjść na zewnątrz w czapce,bo w innym razie nie wyszłabym chyba nigdy.Na sam koniec dałam sobie spokój i kupiłam ciemną farbe,ale nie pokryła równo włosów.W rezulatacie farbowałam PIęć razy w ciągu dwóch dni.W końcu (co powinnam zrobić od razu) poszłam do fryzjera,ze łzami w oczach poprosiłam o pomoc.Było mi wszystko jedno na jaki kolor mnie zafarbuje,obym tylko wygladała jak człowiek.Siedziałam na fotelu cztery godziny,fryzjerka robiła co mogla.Wyszłam od niej ścięta na bombke w kolorze czarnym.Po dwóch miesiącach i tak musiałam sciąć włosy na bardzo krótko,były w bardzo złym stanie.Teraz włosy mam odzywione,ale mimo tego,że miałam te przejścia pare lat temu moje włosy juz nigdy nie będą tak gęste i grube.Dlatego nie ryzykujcie!!! Uwierzcie mi nie warto.
Teraz chce tez zrobie koloryzacje,ale na pewno u profesjonalnego fryzjera.
Pozdrowienia
racja
jak ktos nie ma zielonego pojecia o czyms to niech idzie do fachowca

ale trzymanie wlosow pod folia

pomysly coniektorych mnie zalamuja, ulotki z instrukcja uzycia naprawde sa po to, zeby je czytac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:34   #2385
Lyeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No niestety też muszę się wypowiedzieć bo aż mi się słabo zrobiło....przecież w instrukcji obsługi biało na czarnym pisze żeby nie przykrywać niczym włosów-wręcz przeciwnie, żeby je co jakiś czas przeczesywać żeby nie leżały w jednym miejscu bo się mogą przegrzać!! Dekoloryzacja jest zabiegiem inwazyjnym i ryzykownym ale bez przesady-właściwie przeprowadzona wcale nie musi się okazać katastrofą i dużo osób przeprowadza ją samodzielnie w domu z pozytywnym rezultatem. Oczywiście że lepiej iść do fryzjera ale a-wiadomo koszt wyższy i b-nie raz nie dwa fryzjerzy wcale nie są dobrzy w swoim fachu i ja np. wolałabym polegać na własnym doświadczeniu w tej materii i wykonać ja samodzielnie w domu niż zaufać dziewoi w osiedlowym salonie (chociaż przyznaję, że pierwszy raz miałam stracha co wyjdzie).

Reasumując- czytać ulotki,po to one są i jak już coś robić to z głową!!!
Lyeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:40   #2386
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Lyeta Pokaż wiadomość
No niestety też muszę się wypowiedzieć bo aż mi się słabo zrobiło....przecież w instrukcji obsługi biało na czarnym pisze żeby nie przykrywać niczym włosów-wręcz przeciwnie, żeby je co jakiś czas przeczesywać żeby nie leżały w jednym miejscu bo się mogą przegrzać!! Dekoloryzacja jest zabiegiem inwazyjnym i ryzykownym ale bez przesady-właściwie przeprowadzona wcale nie musi się okazać katastrofą i dużo osób przeprowadza ją samodzielnie w domu z pozytywnym rezultatem. Oczywiście że lepiej iść do fryzjera ale a-wiadomo koszt wyższy i b-nie raz nie dwa fryzjerzy wcale nie są dobrzy w swoim fachu i ja np. wolałabym polegać na własnym doświadczeniu w tej materii i wykonać ja samodzielnie w domu niż zaufać dziewoi w osiedlowym salonie (chociaż przyznaję, że pierwszy raz miałam stracha co wyjdzie).

Reasumując- czytać ulotki,po to one są i jak już coś robić to z głową!!!
zgadzam sie w 100% z tym co napisalas

wlasnie przez takie osoby jak wizazanka inny nick powstaje wiele mitow na temat dekoloryzacji
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:48   #2387
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Każdy popełnia błędy!!!!
Ja przykryłam folią,bo moja kumpela (fryzjerka) doradziła mi to.
ZAWSZE CZYTAM ULOTKI.
Wiele razy spotkałam sie z opiniami,że mimo czytania ulotek nie wychodzi to co miało wyjść,ewentualnie włosy.

Napewno wy tez miałyście niejedną przygode z włosami,no ale taka natura kobiety,że zawsze będziemy kombinować żeby wygladać lepiej.
POZDRO
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 16:47   #2388
Oćek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 30
GG do Oćek Wyślij wiadomość przez Yahoo do Oćek
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mi z czarnych włosów po ściąganiu koloru u fryzjera wyszedł rudo-pomarańczowy. Ale mi się podoba xD Razem ze ścięciem włosów u fryzjerki siedzialam jakieś 1,5h.
Fryzjerka strasznie sie zdziwila, ze mi tak mocno czarny zszedl z wlosow, bo bala sie ze nic nie zejdzie, albo bede miala mocno ciemny rudy. A tu PUF - jasny kolorek
Jednak wolalam nie farbowac od razu po dekoloryzacji (nie dosc ze wlosy oslabione to jeszcze 8 dych by mnie to kosztowalo :/), wiec chodze sobie w roznokolorowych wloskach. Sa ciemniejsze, jasniejsze, gdzieniegdzie plamy czarne. Co lepsze to wyglada, jakby bylo specjalnie zrobione
http://i222.photobucket.com/albums/d...8/S6003130.jpg <- zdjecie niewyrazne, ale lepszego nie mam :/

A ze chcialam jasny blond, to trzeba dalej rozjasniac. Jakies 3 tyg pozniej moja mama byla u tej samej fryzjerki, to otrzymalysmy polecenie zeby kupic rozjasniacz joanny i samemu nalozyc. Trzymalam sie ulotek, balam sie ze wlosy mi powypadaja i w efekcie mam niewiele jasniejsze wlosy niz mialam :/
Za tydzien znowu bede dekoloryzowac. I nie bede patrzec na ulotke na czas zostawiania tej niebieskiej brei na glowie, za to nie mam zamiaru owijac folia xD

Uzywam sporo odzywki, a wlosy az tak strasznie mi nie wypadaja.

[do wakacji moze mi sie uda miec biale wloski xD jak mamusia xD]
__________________
Nobody loves me enough to buy me an unicorn
Oćek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 12:14   #2389
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Z czerni na platynowy blond

Witam wszystkich Mam naturalne jasno-średnio brązowe włoski od 2-3 lat farbuję się na czarny bez. W wakacje postanowiłam przefarbować się na blond. Bardzo podoba mi się platyna. Jakich farb użyć by uzyskać taki kolorek a nie zniszczyć sobie bardzo włosów?? Robić samemu czy oddać włoski w ręce fryzjera?? W jakim najkrótszym czasie zdołam uzyskać taki efekt??
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 13:13   #2390
iza328
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Z czerni na platynowy blond

Tylko fryzjer!! i..dekoloryzacja,ktora bardzo niszczy wlosy.
iza328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:55   #2391
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Z czerni na platynowy blond

Nie pomoże np. rozjaśniacz o 6 tonów na to jasno brązowa farba i za miesiąc powtórzyć zabieg rozjaśniania tyle że położyć pózniej farbę blond a gdy włosy się zregenerują troszkę dobrać odpowiedni kolor np.platyna? Zmartwiłaś mnie troszkę .. ile czasu by trwało doprowadzanie je do platyny??
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:06   #2392
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: Z czerni na platynowy blond

Oj nie, to by dopiero było podwójne dekoloryzowanie i do tego niepotrzebna koloryzacja na niezamierzony kolor! Rozjaśniacz nie pomoże (potrzebny dokoloryzator i to dobry!) - ja mając włosy jasny brąz miałam kłopoty żeby kolor wyszedł jasny. Tak czy siak, wyszedł w końcu pomarańczowy i tobie pewnie zrobi się to samo. Było tutaj pare dziewczyn które same dekoloryzowały włosy z czerni, ale nie radzę. To zbyt duża zmiana. Potrzebny naprawdę dobry fryzjer.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:19   #2393
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Z czerni na platynowy blond

Wiem Czytałam kilka wątków na ten temat jak dziewczyny w domu dekoloryzowały i się raczej nie podejmę hehe. Już mam tak dosyć tych swoich czarnych włosków .. Czyli dekoloryzator a pozniej jaka farba (domyślam się że nie blond jeszcze) ?? Orientujesz się może ile kosztowałaby taka wizyta??
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:17   #2394
slicznapretty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
GG do slicznapretty
Dot.: Z czerni na platynowy blond

czesc ja rozjasnialam wlosy kilka razy farbami i rozjasniaczem z czarnego kolru a teraz wlosy musialam obciac 4 cm od glowy bo mialam obumarle tak je zniszczylam mam rudawy blond tez chce miec platyne ale teraz zrobie pasemka
slicznapretty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:23   #2395
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Z czerni na platynowy blond

Dlatego ja najlepiej oddam je w ręce fryzjera w jednym zakładzie fryzjerskim takim na poziomie się pytałam kiedyś to mi powiedzieli że żeby nie zniszczyć włosów to około rok potrwało doprowadzenie ich do blondu a jak chce w krótkim czasie czyli około 1-2miechy to musiałabym obciąć z 5cm;/ a poszłam do zwykłego fryzjera to nawet się podjąć nie chciał
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:54   #2396
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Z czerni na platynowy blond

jestem w trakcie rozjaśniania z czerni,za pierwszym razem fryzjerka mi zrobiła baleyage na koronie,kolor koniakowy,po 2 miesiącach juz po całości,za 2 miesiące znów,myślę,że jeszcze raz pójdę i będą całkiem blond,obecnie góra to praktycznie rózne odcienie blond,a na dole rude
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 17:36   #2397
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: Z czerni na platynowy blond

Dekoloryzacja z farbowaniem to min. 200zł ale myślę ze platynka to i tak ci nie wyjdzie. Moze lepiej schodzić bardzo gęstymi pasemkami? Wystarczą 2-3 wizyty.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:01   #2398
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Z czerni na platynowy blond

szczerze? bez cięcia do krótkich włosów się nie da
[chyba że masz chęć chodzić w spalonym sianie na głowie, które wygląda fatalnie, przy czesaniu się ciągnie jak guma i po każdym myciu masz o połowę mniej włosów].
dwa lata temu z ciemnego brązu zachciało mi się być znów blondynką [zanim chodziłam w brązie bylam 3 lata bardzo bardzo jasną blondynką i durnie zatęskniłam].
w kilku salonach fryzjerskich nie chcieli w ogóle moich włosów ruszać, a chciałam zacząć od pasemek a nie dekoloryzacji na całość. jedna fryzjerka się podjęła, włosy wyszły od czerwonych do miodowego blondu, połowa wypadła i się spaliła. na następne pasemka się nie odważyłam [wyłysiałabym chyba] więc spróbowałam farby rozjaśniającej ciemne włosy do brązu [tak tak, loreal recital do naturalnie ciemnych włosów].
dzień później ścięłam włosy a potem zrobiłam pasemka w porządnym salonie. taki piękny był efekt tego farbowania.
teraz mam włosy do ramion, końcówki wciąż przesuszone bo pamiętają tamte eksperymenty. i od dobrego pół roku - znów w brązie chodzę
teraz się śmieję ze swojej głupoty ale wtedy ryczałam kilka miesięcy.
nie ma sensu z czerni chcieć blondu - bo włosy przetrawione czarną farbą nie przeżyją przejścia do blondu. nie polecam. ewentualnie delikatne pasemka dla rozjaśnienia włosów, i bardzo powoli [właśnie w rok a nie miesiąc] rozjaśniać i intensywnie regenerować.
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:13   #2399
slicznapretty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
GG do slicznapretty
Dot.: Z czerni na platynowy blond

Ratujcie!!!!jak mam ze swojego jasno rudawego blondu zrobuc platynke?pasemkami tak jak planuje?
slicznapretty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:16   #2400
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Z czerni na platynowy blond

Mam długie włosy sięgające za linię biustu. Ile musiałabym ściąć? Nie wiem jak to zrobię ale przez wakacje muszę doprowadzić je do blondu Cóż zazwyczaj tak jest że pragnie się tego czego się nie ma..
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.