Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 18:00   #1501
Avu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 745
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny mam problem.
Przez długi czas używałam Revlon Color Stay do cery tłustej/mieszanej ale strasznie wysuszył mi skórę Potrzebowałabym jakiegoś innego, równie dobrze kryjącego i równie jasnego (110 ivory) który nie pogorszy stanu cery ale kompletnie się na tym nie znam. Możecie mi coś polecieć?
Avu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 18:03   #1502
Avu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 745
Dot.: Pomóżcie z podkładem ! - ech, jest ciężko :(

Mam podobny problem, Revlon jeszcze bardziej wysuszył mi skórę
Avu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 19:28   #1503
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Pomóżcie z podkładem ! - ech, jest ciężko :(

A moze by tak BB kremy?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 20:41   #1504
Lena20100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 157
Dot.: Pomóżcie z podkładem ! - ech, jest ciężko :(

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.



Cytat:
Napisane przez Avu Pokaż wiadomość
Mam podobny problem, Revlon jeszcze bardziej wysuszył mi skórę
O nie - ja myślałam, że ten zestaw się sprawdzi ;


Póki co, nie zamawiałam podkładu Revlona, ale zamówiłam puder tej firmy : PhotoReady transparentny : mam nadzieję, że się sprawdzi - wspólnie z bibułkami matującymi.



A z podkładem nadal nie wiem .. ; super kolorystykę ma Armani - kiedyś miałam fluid tej firmy : ciekawe jak by się sprawdził obecnie na tak suchą cerą i niestety : stanowczo za drogi.

Edytowane przez Lena20100
Czas edycji: 2011-04-04 o 20:44
Lena20100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 20:54   #1505
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Avu Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem.
Przez długi czas używałam Revlon Color Stay do cery tłustej/mieszanej ale strasznie wysuszył mi skórę Potrzebowałabym jakiegoś innego, równie dobrze kryjącego i równie jasnego (110 ivory) który nie pogorszy stanu cery ale kompletnie się na tym nie znam. Możecie mi coś polecieć?
może revlon colorstay do cery suchej/normalnej? mnie nie wysuszał a mam suchą skórę. eventualnie polecam gosha https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html kryje chyba jeszcze mocniej od revlon a najjaśniejszy kolor jest bardzo jasny, nie wiem czy nie jaśniejszy od 110.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:58   #1506
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pomóżcie z podkładem ! - ech, jest ciężko :(

a może lepiej kupić dobry korektor np. polecam MAC studio finish, a do tego jakiś lżejszy podkad?

uzywałam revlon colorstay ponad rok i choć byłam zachwycona, szczególnie trwałością to w rezultacie moja cera zmieniła się na niekorzyść zapychał mnie a cera stała się szara i zmęczona
mam go nadal w kosmetyczce i używam od wielkiego dzwonu na wieczorne wyjście, bo efekt makijazu jest fajny...

u mnie sprawdził się też vichy dermablend, ale ma słabą gamę kolorystyczną możesz pójść do apteki i poprosić o próbkę

no i jest wątek zbiorczy o podkładach
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:35   #1507
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Pomóżcie z podkładem ! - ech, jest ciężko :(

Ja mam brzydką cerę..przebarwienia i blizenki po trądziku...
Do tego pierwsze zmarszczki w połączeniu z błyszczącym nosem, itp.
Używam Dermablendu Vichy .. jakiegoś podkładu z Manhattanu, albo przeciwzmarszczkowego z AA z pompką (tego ze względu na żółty kolor)...

Jak dla mnie najgorszy był Revlon Colorstay...nie zużyłam go do końca..
śmierdział mi i podkreślał zmarszczki..chociaż kolor miał piękny
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 16:53   #1508
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Pomóżcie z podkładem ! - ech, jest ciężko :(

A ja bede uparcie polecac BB kremy
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:02   #1509
Alejandra93
Przyczajenie
 
Avatar Alejandra93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 15
GG do Alejandra93
Dot.: Pomóżcie z podkładem ! - ech, jest ciężko :(

Drogie wizażanki, ja również potrzebuję pomocy

Mam suchą, jasną cerę, w dodatku piegowatą ;( Chciałabym kupić jakiś podkład lub krem koloryzujący, ale taki który nie zrobi mi maski na twarzy Nie znam się na podkładach itp więc doradźcie mi moje drogie dodam, że w moim mieście jest tylko Rossmann i Natura ;(
Alejandra93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 09:29   #1510
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: Pomóżcie z podkładem ! - ech, jest ciężko :(

Cytat:
Napisane przez Lena20100 Pokaż wiadomość
Hej

Mam następujący problem : mianowicie dobór odpowiedniego podkładu

Otóż : od zawsze miałam problemy z cerą (walka z trądzikiem i to b.poważnym) , która jest naprawdę wyjątkowo jasna, wręcz blada.

Obecnie od prawie 1,5 roku, leczę się Izotekiem : który strasznie wysusza skórę ;

stosuję krem Iwostinu z serii Purritin : 'Przywracający nawilżenie, do skóry wysuszonej intensywną kuracją dermatologiczną' - może być, lepszego jak do tej pory nie znalazłam.

Teraz jest wiosna, zbliża się lato : a nie chcę, by twarz odznaczała się od szyi i dekoltu.

Potrzebuję podkładu, który : jest niezwykle jasny,kryje niedoskonałości (w tym momencie, mam mało zmian skórnych - raczej blizny potrądzikowe i przebarwienia) oraz nie wysusza.

Tych próbowałam :

1. La Roche Toleriane teint - kolor 10 - wysuszający, kolor nie pasuje.

2. Rimmel Lasting Finish - kolor 103 - ogólnie nawet ok ; wysusza minimalistycznie, ale ciemnieje na twarzy : słyszałam, że kolor 100 również nie jest za jasny.

3. Estee Lauder Double Wear - kolor najjaśniejszy - wyjątkowo wysuszający, zły kolorystycznie - prócz tego ciężki, robiący efekt maski.

Odpadają też najjaśniejsze odcienie : Chanel, IsaDory.

Zastanawiam się nad tym zestawem :

Revlon Colorstay Softflex do skóry suchej : odcień 110 Ivory - a do tego puder Revlon PhotoReady 001 transparentny.

Co o tym sądzicie ?

Proszę pomóżcie mi, bo ja naprawdę nie mam już do tego siły : a wiosna i lato, to dla mnie najgorsze pory roku - choć tak pięknie na zewnątrz
Leczysz sie izotekiem 1,5 roku?? Oczywiscie nie jestem lekarzem, ale to strasznie dlugo jak na kuracje takim lekiem... Ja sie leczylam Roaccutane przez 13 miesiecy i juz po pol roku mialam tak idealna cere jak malo ktora z moich kolezanek, a reszta to bylo tylko podtrzymanie kuracji, aby tradzik nie powrocil. To bylo prawie 10 lat temu, wiec wtedy Izoteka jeszcze nie bylo, ale wiem ze izotek to po prostu tansza wersja roaccutane. Poza tym ten antybiotyk masakrycznie wysusza skore, wiec revlon colorstay to bardzo zly wybor. O wiele lepiej sprawdzi sie podklad intensywnie nawilzajacy plus bardzo dobry korektor. Na Twojej - i tak juz wysuszonej cerze - podklad nawilzajacy bedzie sie swietnie trzymal, a korektor zatuszuje ewentualne przebarwienia. Nie ma sensu dodatkowo wysuszac cery po izoteku (ktos, kto nie stosowal takiego leku nie ma pojecia jak mocno jest wysuszona po nim skora...) colorstay tylko ją mocniej wysuszy, to bez sensu.

Do jakiej kwoty moze to byc podklad? Znam jeden naprawde mega nawilzajacy (Kanebo), ale nie wiem czy 320zl to kwota, ktora chcialabys na to wydac... Jak nie to trzeba pomyslec nad jakims tanszym, alternatywnym. Nouba ma podklad nawilzajacy, ktory kosztuje mniej wiecej tyle co Colorstay.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 10:14   #1511
buba_zguba
Przyczajenie
 
Avatar buba_zguba
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wesoła
Wiadomości: 14
Dot.: Pomóżcie z podkładem ! - ech, jest ciężko :(

Lena! też mam cere bladą jak rzadko komu się zdarza i do tego suchą- zapomnij o pudrze, bo to on daje to wrażenie odcięcia maski na twarzy (no kiedyś Sephora robiła dobry transparentny, ale już go nie ma). na wypryski polecam zielony korektor Inglota (jest niezły- można go kłaść pod mejkap i na mejkap), a na buzię dobry jest Vichy Aera Teint, bo ekstra kryje niedoskonałości, nawilża, natłuszcza, ale nie robi się świecąca buzia i jest jasny odcień. kiedyś najlepszy był Max Factor Lasting Performance odcień 001, ale go już nie produkują od chyba trzech lat. dlaczego?!!!!!!!!!!! to było zbawienie dla dziewczyn z taka cerą jak my mamy!
powiem ci, że też szukam czegoś równie jasnego jak ten MF 001 i do tej pory tylko Vichy mi podpasował.
pozdrawiam i powodzenia w szukaniu. jak coś znajdziesz, dawaj znać!
buba_zguba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 21:15   #1512
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Kobietki,
czy colorstay revlonu dla suchej/normalnej cery podobny jest do rimmel lasting finish 16 hours lub 24 h hours. Które są cięższe od revlonu? Który lżejszy?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 22:15   #1513
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

witam gdzie mogę się doradzić - chodzi mi o wątek - jaki mam typ urody? odcień skóry? bo nigdzie tego znaleźć nie mogę? ułatwi mi to poszukiwanie podkładu
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 22:25   #1514
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez diabolic Pokaż wiadomość
witam gdzie mogę się doradzić - chodzi mi o wątek - jaki mam typ urody? odcień skóry? bo nigdzie tego znaleźć nie mogę? ułatwi mi to poszukiwanie podkładu
wyszukiwarka
sprawdziłam - działa jak należy i pojawia się pełno wątków na ten temat
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:34   #1515
elemelek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
pomóżcie- jaki podklad??

Witajcie, prosze doradźcie jaki podklad kupić, który dobrze pokryje różne przebarwienia, plamki ??? do cery tłustej??? czytałam o revlonie ze jest dobry, czy zakrywa dobrze wlasnie takie różne niedoskonałości ???

jaki polecicie? i gdzie go kupić, nie chce kupować przez allegro.
elemelek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:17   #1516
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: pomóżcie- jaki podklad??

Do wątku zbiorczego o podkładach - RAUS!
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:41   #1517
Eithel_Amarth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 48
GG do Eithel_Amarth
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam ogromną prośbę. Chciałabym, żebyście mi poleciły jakiś dobry dla mnie podkład.

Moja cera : jestem bardzo blada i generalnie wszystko, jest dla mnie za ciemne (jedynie co jako tako się ogarnęło to podkład z Vichy Aera Teint nr 12 opal, jednak się skończył, a cenę swoją ma... :/ ), na dodatek czasem pojawią się pryszcze, zaskórniki w ilości dużej na porządku dziennym. Do tego moja cera się świeci, więc potrzebuję czegoś matującego i dobrze kryjącego niedoskonałości.

Kupiłam ostatnio puder z Loreal i to, co mi się z cerą stało, woła o pomstę do nieba. Codziennie przybywa mi minimum 3 ogromnych podskórnych pryszczy, źle się nakłada i skóra z twarzy mi po prostu złazi płatami (jak z poparzonych pleców).

Dodam, że używam kremu Vichy Normaderm na dzień i bardzo mi on pasuje, z pudrem z Vichy dobrze się zgrywał.

Teraz jestem w kropce, a moja cera w takim stanie, że wstyd wyjść z domu...

Poradźcie coś, bo po południu muszę iść do drogerii i coś kupić, bo tak nie mogę chodzić.
__________________
-------------Nie zgadzam się na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć! -------------
Eithel_Amarth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:48   #1518
izia1171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: pomóżcie- jaki podklad??

Dziewczyny pomóżcie!
Mam zamiar kupić sobie podkład Revlon Colorstay do cery suchej i normalnej, ale nie jestem pewna na jaki odcień sie zdecydować.
Obecnie uzywam Pharmaceris 01 ivory i jest on troche za jasny... Mam jasna cere, ale nie jakąs tam bladą.

Jak myslicie ktory odcień Revlonu bedzie dla mnie odpowiedni? Zastanawiam sie nad 150Buff a 180 Sand Beige
izia1171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:41   #1519
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: pomóżcie- jaki podklad??

też używałam pharmaceris a revlon mam w kolorze 180.
Bardziej polecam PhotoReady i tu kolor 03- o ton jaśniejszy od 180 lub 04 w tym samym kolorze
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 19:58   #1520
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Eithel_Amarth Pokaż wiadomość
Mam ogromną prośbę. Chciałabym, żebyście mi poleciły jakiś dobry dla mnie podkład.

Moja cera : jestem bardzo blada i generalnie wszystko, jest dla mnie za ciemne (jedynie co jako tako się ogarnęło to podkład z Vichy Aera Teint nr 12 opal, jednak się skończył, a cenę swoją ma... :/ ), na dodatek czasem pojawią się pryszcze, zaskórniki w ilości dużej na porządku dziennym. Do tego moja cera się świeci, więc potrzebuję czegoś matującego i dobrze kryjącego niedoskonałości.

Kupiłam ostatnio puder z Loreal i to, co mi się z cerą stało, woła o pomstę do nieba. Codziennie przybywa mi minimum 3 ogromnych podskórnych pryszczy, źle się nakłada i skóra z twarzy mi po prostu złazi płatami (jak z poparzonych pleców).

Dodam, że używam kremu Vichy Normaderm na dzień i bardzo mi on pasuje, z pudrem z Vichy dobrze się zgrywał.

Teraz jestem w kropce, a moja cera w takim stanie, że wstyd wyjść z domu...

Poradźcie coś, bo po południu muszę iść do drogerii i coś kupić, bo tak nie mogę chodzić.
Polecam Revlon Colorstay do cery tlustej/mieszanej - bardzo dobrze kryje, matuje, ma naprawde jasne odcienie jedyna wada - jesli masz cere problemowa to moze zapychac, wiele osob wlasnie na to narzeka. Ja uzywalam go kiedy mialam cere podobna do Twojej i u mnie nic takiego sie nie dzialo
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 23:34   #1521
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Eithel_Amarth Pokaż wiadomość
Mam ogromną prośbę. Chciałabym, żebyście mi poleciły jakiś dobry dla mnie podkład.

Moja cera : jestem bardzo blada i generalnie wszystko, jest dla mnie za ciemne (jedynie co jako tako się ogarnęło to podkład z Vichy Aera Teint nr 12 opal, jednak się skończył, a cenę swoją ma... :/ ), na dodatek czasem pojawią się pryszcze, zaskórniki w ilości dużej na porządku dziennym. Do tego moja cera się świeci, więc potrzebuję czegoś matującego i dobrze kryjącego niedoskonałości.

Kupiłam ostatnio puder z Loreal i to, co mi się z cerą stało, woła o pomstę do nieba. Codziennie przybywa mi minimum 3 ogromnych podskórnych pryszczy, źle się nakłada i skóra z twarzy mi po prostu złazi płatami (jak z poparzonych pleców).

Dodam, że używam kremu Vichy Normaderm na dzień i bardzo mi on pasuje, z pudrem z Vichy dobrze się zgrywał.

Teraz jestem w kropce, a moja cera w takim stanie, że wstyd wyjść z domu...

Poradźcie coś, bo po południu muszę iść do drogerii i coś kupić, bo tak nie mogę chodzić.

ja mam revlon colorstay i fakt - efekt super, ale mnie zapychał nieludzko

teraz używam manhattan powder mat make up - kryje, dobrze, matuje dobrze, jest w formie musu, kosztuje 25zł i mnie nie zapycha... ale ma mało odcieni i jest dość specyficzny - jak to mus...

jeszcze mam w planach https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ja.html&next=1 - jak spróbuję to na pewno opiszę wrażenia na wątku, bo wciąż szukam swojego kwc wśród podkładów
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 16:41   #1522
izia1171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: pomóżcie- jaki podklad??

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
też używałam pharmaceris a revlon mam w kolorze 180.
Bardziej polecam PhotoReady i tu kolor 03- o ton jaśniejszy od 180 lub 04 w tym samym kolorze
Kochana możesz mi napisać jak spisuje Ci sie revlon w tym odcieniu 180?
i czy jest duza roznica kolorystyczna miedzy nim a pharmaceris 01 ivory?
Już sama nie wiem na jaki odcien sie zdecydowac...
izia1171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 09:13   #1523
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: pomóżcie- jaki podklad??

Cytat:
Napisane przez izia1171 Pokaż wiadomość
Kochana możesz mi napisać jak spisuje Ci sie revlon w tym odcieniu 180?
i czy jest duza roznica kolorystyczna miedzy nim a pharmaceris 01 ivory?
Już sama nie wiem na jaki odcien sie zdecydowac...
Revlon 180 jest o 1 ton może 1,5 ciemniejszy od pharmaceris - ja go używałam po wakacjach jak już troche opalenizna zbladła (później już był za ciemny) i od tamtej pory używam cały czas Revlon PhotoReady naprawdę o niebo lepszy od ColorStay. W tej chwili go nie używam czeka na swoją kolej - niestety teraz jest za ciemny. Nie masz nigdzie w drogerii go? Teraz nawet w rosmanie już można znaleźć Revlon CS
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 09:32   #1524
Rysia_Pe
Przyczajenie
 
Avatar Rysia_Pe
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Podkład do mojej cery

Hej
mam takie pytanie. czy podkład Maybelline New York - New Pure.Liquid Mineral with micro-minerals będzie dobry do cery mieszanej z wypryskami? Czy nie będzie zatykał porów itp. ?
czy powinnam z niego zrezygnowac i zakupić inny? co radzicie?
Rysia_Pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 10:45   #1525
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Podkład do mojej cery

O ile dobrze widzę to ten podkład ma prawie 300 recenzji na KWC. Przeczytałaś chociaż jedną, czy od razu stwierdziłaś ich bezużyteczność? Co trzeci nowy wątek ostatnio dotyczy jakiegoś podkładu/pudru/korektore. No ludzie zlitujcie się. Nie jesteście jedyni w internecie. Jak by każdy zakładał wątek z każdym swoim problemem bez wcześniejszego użycia wyszukiwarki/KWC to serwer przeciążał by się raz na tydzień, a co najważniejsze nikt już by w tych wątkach nie odpisywał, bo komu chce się pisać sto razy o tym samym.

Doceń pracę tych prawie 300 osób i przeczytaj recenzję, jestem pewna, że sporo osób piszących ma cerę mieszaną z wypryskami.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 11:28   #1526
Rysia_Pe
Przyczajenie
 
Avatar Rysia_Pe
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Podkład do mojej cery

i jakoś nic na ten temat nie znalazłam
Rysia_Pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 12:11   #1527
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Podkład do mojej cery

Cytat:
Napisane przez Rysia_Pe Pokaż wiadomość
i jakoś nic na ten temat nie znalazłam

w sporej części recenzji jest wyraźnie napisane, że ten podkład nie nadaj się do cery mieszanej bądź tłustej a ty wciąż nie możesz nic dla siebie znaleźć??

i ja sę z tymi opiniami zgadzam - to podkład dobry dla cer w kierunku suchych
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 18:29   #1528
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Podkład do mojej cery

czy Revlon Colorstay Softlex będzie dla mnie? mam cerę raczej mieszaną. kiedy używałam Maybelline Wonder cośtam to czasem podkreślał suche skórki na policzkach (ale wydaje mi się, że to dlatego, że nie używalam kremu nawilżajacego i tenproblem da się szybko naprawić), wyskakują mi czasem syfy na czole i nosie.
zależy mi na tym aby podkład ujednolicił cerę i zakrył małe syfki oraz wągry
nie wiem czy zdecydować się na ColorStaya czy PhotoReady...

obawiam się, że ColorStay bedzie za ciezki a PhotoReady za lekki i nie ujedolici mi cery
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 07:58   #1529
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Podkład do mojej cery

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
czy Revlon Colorstay Softlex będzie dla mnie? mam cerę raczej mieszaną. kiedy używałam Maybelline Wonder cośtam to czasem podkreślał suche skórki na policzkach (ale wydaje mi się, że to dlatego, że nie używalam kremu nawilżajacego i tenproblem da się szybko naprawić), wyskakują mi czasem syfy na czole i nosie.
zależy mi na tym aby podkład ujednolicił cerę i zakrył małe syfki oraz wągry
nie wiem czy zdecydować się na ColorStaya czy PhotoReady...

obawiam się, że ColorStay bedzie za ciezki a PhotoReady za lekki i nie ujedolici mi cery
colorstay zdecydowanie bardziej ją pokryje i zostawi matową niż photoready...ten jest z drobinkami rozświetlającymi. miałam oba i zdecydowanie bardziej colorstay jeżeli masz problemy z cerą. Jeżeli nie zależy Ci na macie i kryciu photoready
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:08   #1530
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: pomóżcie- jaki podklad??

Cytat:
Napisane przez izia1171 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!
Mam zamiar kupić sobie podkład Revlon Colorstay do cery suchej i normalnej, ale nie jestem pewna na jaki odcień sie zdecydować.
Obecnie uzywam Pharmaceris 01 ivory i jest on troche za jasny... Mam jasna cere, ale nie jakąs tam bladą.

Jak myslicie ktory odcień Revlonu bedzie dla mnie odpowiedni? Zastanawiam sie nad 150Buff a 180 Sand Beige
Używałam obu odcieni, buff zimą, sand beige latem i to jak byłam opalona.
Różnica jest spora, Sand beige wpada w róż. Jeśli masz ,cerę bardzo jasną, nieopaloną to ten pierwszy powinien być lepszy ale to już ty zdecydujesz.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.