karmel czy czerwień? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-15, 10:48   #1
margotka222
Raczkowanie
 
Avatar margotka222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165

karmel czy czerwień?


Mam dylemat. Miesiąc temu zafarbowałam włosy burgundem Londy. Wyszły fioletowo czarne włosy, z tym, że fioletu dopatrzyć się można było tylko na słońcu. Włosy codziennie myłam szamponem przeciwłupieżowym i kolor wyblakł, obecnie są brązowe. Bardzo spodobał mi się kolor karmelowa czekolada wellatonu tylko boję się co wyszłoby mi na włosach, tym bardziej, że nie chce używać rozjaśniacza i dekokoloryzatora. Zastanawiam się jeszcze nad czerwienią. Czy któraś z was kładła karmelową farbę na ciemniejsze włosy??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8_45.jpg (19,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wellaton-8-74-karmelowa-czekolada_0_b.jpg (17,9 KB, 33 załadowań)
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć...
margotka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 14:09   #2
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: karmel czy czerwień?

akurat dziś patrzyłam w sklepie karmelową czekoladę bo chciałam sobie kupić i ona ma wode 9% więc teoretycznie powinna rozjaśnić włosy, ale jak będzie w praktyce to nigdy nie wiadomo ;p
doniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 15:56   #3
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: karmel czy czerwień?

Cytat:
Napisane przez margotka222 Pokaż wiadomość
Mam dylemat. Miesiąc temu zafarbowałam włosy burgundem Londy. Wyszły fioletowo czarne włosy, z tym, że fioletu dopatrzyć się można było tylko na słońcu. Włosy codziennie myłam szamponem przeciwłupieżowym i kolor wyblakł, obecnie są brązowe. Bardzo spodobał mi się kolor karmelowa czekolada wellatonu tylko boję się co wyszłoby mi na włosach, tym bardziej, że nie chce używać rozjaśniacza i dekokoloryzatora. Zastanawiam się jeszcze nad czerwienią. Czy któraś z was kładła karmelową farbę na ciemniejsze włosy??
wybrałabym ten karmel, czerwieni bardzo trudno jest się pozbyć z włosów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 16:32   #4
margotka222
Raczkowanie
 
Avatar margotka222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: karmel czy czerwień?

Zdaję sobie sobie sprawę, że kolor nie wyjdzie jak na opakowaniu. Chciałam żeby nie były już takie ciemne, mogą dla mnie wyjść jakieś rude refleksy byle nie czarne. Miałam i mleczną i gorzką czekoladę na głowie, ale to są ciemniejsze brązy, czerwień też mi się podoba, ale wyjdzie pewna ciemna. Zaryzykuje z tą karmelową czekoladą, ale poczekam jeszcze kilka tygodni.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć...
margotka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 18:49   #5
monisiawrz
Rozeznanie
 
Avatar monisiawrz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: To Anglia-tu sie ciezko oddycha...
Wiadomości: 751
Dot.: karmel czy czerwień?

Ja 2 miesiace temu zafarbowalam Orzechem laskowymz Welli . Kladlam to na ciemny blond no i wyszly mi dosc ciemne.Do dzis probouje je zmyc.
Kupilam pare dni temu spray rozjasniajacy JOhn Frieda i psikalam juz 2 razy.Troszke sa jasniejsze Ale to dopiero widac po 3 uzyciu.
A tak to myje wlosy co 2-3 dni , nakladam cytryne zeby to zosjasnic i powoli sie splukuje :P Teraz mam w planach ( na swieta) nalozyc Satynowy blond z tej nowej seri Loreal casting glossy blonds , one podobno rozjasniaja wloski.
ALe mowie kazdy ma inne wlosy wiec nie wiadomopruboj
monisiawrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 09:55   #6
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: karmel czy czerwień?

Monisiawrz, ten rozjaśniacz w sprayu rozjaśnia też farbowane włosy?

Margotka, Karmelowa Czekolada pięknie wychodzi, na Twoim miejscu na nią bym się zdecydowała. Czerwieni tak łatwo się nie pozbędziesz jak Ci się nie spodoba.....
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 20:32   #7
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: karmel czy czerwień?

Używałam karmelowej czekolady na trochę ciemniejszych włoskach, i zyskały jedynie inny odcień, różnicę widać w słońcu, po mimo wysokiej wody nie rozjaśnia niestety.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 21:48   #8
margotka222
Raczkowanie
 
Avatar margotka222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: karmel czy czerwień?

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Używałam karmelowej czekolady na trochę ciemniejszych włoskach, i zyskały jedynie inny odcień, różnicę widać w słońcu, po mimo wysokiej wody nie rozjaśnia niestety.
A długo trzymałaś farbę na włosach?
Ja planuje zafarbować w grudniu, choć znając życie pewnie nie wytrzymam tyle czasu.
Co do sprayu rozjaśniającego to widziałam zdjęcia dziewczyny, która psikała nim swoje brązowe włosy i efekt był taki, że uzyskała ciepły blond.
Tylko to był rozjaśniacz Joanny.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć...
margotka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 23:57   #9
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: karmel czy czerwień?

farbowanych włosow nie rozjaśni farba
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 15:02   #10
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: karmel czy czerwień?

Cytat:
Napisane przez margotka222 Pokaż wiadomość
A długo trzymałaś farbę na włosach?
Ja planuje zafarbować w grudniu, choć znając życie pewnie nie wytrzymam tyle czasu.
Co do sprayu rozjaśniającego to widziałam zdjęcia dziewczyny, która psikała nim swoje brązowe włosy i efekt był taki, że uzyskała ciepły blond.
Tylko to był rozjaśniacz Joanny.
Już nie pamiętam, ale raczej stosuję się do porad na ulotce, i nie przekraczam zalecanego czasu trzymania farby na włoskach żeby nie zniszczyć ich jeszcze bardziej. Zawsze możesz spróbować, przed użyciem tej farby zrobić kąpiel rozjaśniającą. Na pewno lepiej chwyci kolor.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 15:21   #11
margotka222
Raczkowanie
 
Avatar margotka222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: karmel czy czerwień?

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Już nie pamiętam, ale raczej stosuję się do porad na ulotce, i nie przekraczam zalecanego czasu trzymania farby na włoskach żeby nie zniszczyć ich jeszcze bardziej. Zawsze możesz spróbować, przed użyciem tej farby zrobić kąpiel rozjaśniającą. Na pewno lepiej chwyci kolor.
A co to za kąpiel rozjaśniająca?? Na czym polega?
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć...
margotka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 18:36   #12
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: karmel czy czerwień?

kapiel ma za zadanie rozjasnić lekko kolor, ale nie tak drastycznie jak rozjaśniacz.
mieszasz ze sobą: rozjaśniacz+utleniacz 3% lub 6%+szampon+odżywka wszystko w równych proporcjach, nakładasz na włosy , spieniasz całośc i czekasz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.